Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko199
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Smutny_Marek

Smutny_Marek

Dołączył 2 lata i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2023
  • Znaleziska 167
  • Mikroblog 1856
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 50
ChosennOne
ChosennOne
5 godz. i 34 min temu
  • 0
#pracbaza

Krótko, zwięźle i na temat, ale z powagą. W jaki sposób dorabiacie sobie pieniążki miesięcznie lub co jakiś czas? Ja np. już wiem, że wypełnianie ankiet to scam xD
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Smutny_Marek
Smutny_Marek 5 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 0
@ChosennOne: moja czasem bierze oferty ma towarowanie nowych sklepów, przebudowy lub inwentaryzacje. Nie są to kolosy, ale za dwa takie zlecenia ma z 400zl.
  • Odpowiedz
Smutny_Marek
Smutny_Marek 1 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 0
@ChosennOne: ta strona nazywa się chyba inwentury kropka pl.
  • Odpowiedz
EpicElion
EpicElion
wczoraj, 17:08:00
  • 1
Może kogoś to obchodzi ;d ale
https://play.google.com/store/apps/details?id=net.arena.guildwars.reforged właśnie wyszło.

#guildwars #guildwarsreforged #android #mmorpg
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Smutny_Marek
Smutny_Marek 7 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 0
@slawomirus: reklamy? Ciekawe jak je wcisnęli. Zakupy na pewno bo od dawna można kupować skórki czy sloty na postać.
  • Odpowiedz

378

Wejście Ukrainy do UE opóźnione. Jest twarde weto Węgier

Wejście Ukrainy do UE opóźnione. Jest twarde weto Węgier

Budapeszt wstrzymał ważny krok proceduralny, który miał przyspieszyć wejście Ukrainy i Mołdawii do Unii Europejskiej. Decyzja rządu Petera Magyara może znacząco opóźnić postępy obu państw. Węgierski premier ocenił szybkie negocjacje z Kijowem jako "zły sygnał" dla Bałkanów Zachodnich.

Drzepetto
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: wczoraj, 11:54:34
  • 92
  • #
    polityka
  • #
    ukraina
  • #
    wegry
  • #
    informacje
Smutny_Marek
Smutny_Marek 12 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 0
@johnmullins666: @bernanio tu raczej chodzi o ewentualne przyszłe kadencje.
Szychasekk
Szychasekk
Szychasekk
wczoraj, 10:50:54
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Smutny_Marek
Smutny_Marek wczoraj, 11:04:02 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Smutny_Marek
Smutny_Marek wczoraj, 09:53:57
  • 0
Dawno temu wpadła mi w oko ten budżetowiec ze zdjęcia, a aktualnie mam możliwość zakupu tego zegarka. Miał ktoś z was styczność z tą firmą? Jak przedstawia się jakościowo? W internecie niestety nie ma zbyt wiele świeżych informacji o tej konkretnej marce, a o samym modelu znaleźć coś jest ekstremalnie trudno.

#zegarki
Smutny_Marek - Dawno temu wpadła mi w oko ten budżetowiec ze zdjęcia, a aktualnie mam...

źródło: 1000060230

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

misiaczkiewicz
misiaczkiewicz
wczoraj, 10:02:57 via Wypiek
  • 1
@Smutny_Marek jak ci się podoba i cena dobra to bier
  • Odpowiedz
xqwzyts
xqwzyts
wczoraj, 10:31:47 via Android
  • 1
@Smutny_Marek: pulsar to chyba marka Seiko więc znany producent
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
wczoraj, 07:17:19
  • 0
✨️ Zaskoczenie w Rossmannie: Młoda dziewczyna kupuje p----------y Ⓘ
Ostatnio widziałem w rossmanie taką dziewczynę na oko z 20 lat może i kupowała p----------y na tej alejce i trochę mnie to zdziwiło. Raz że dziwnie się poczułem jak to zobaczyłem bo dotarło do mnie że ludzie TO ROBIĄ. Tzn. wiedziałem że to robią ale zawsze to było że gdzieś tam może robią a tutaj widzę na żywo jak ktoś realnie kupuje a rzadko
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Smutny_Marek
Smutny_Marek wczoraj, 08:16:33 via Wykop
  • 0
Co to? Wstęp do harlequina dla wykopka?

Notatka moderatora: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD a poza tym, blakpyl do wora.


@mirko_anonim: moderator też widzę, że ma jakieś kłopotki ze sobą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
JanDzbanPL
JanDzbanPL
przedwczoraj, 09:19:57
  • 8
Jestem w kołchozie od 6 rano, nic nie zrobiłem. Jestem skrajnie wyczerpany nic nie robieniem #przegryw #pracbaza
JanDzbanPL - Jestem w kołchozie od 6 rano, nic nie zrobiłem. Jestem skrajnie wyczerpa...

źródło: f3001752250c8343dd0d7a9bfaff94622368307c3014aa28004ccd21e62f4573

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Smutny_Marek
Smutny_Marek przedwczoraj, 12:23:35 via Wykop
  • 0
@JanDzbanPL: taki los chłopski...
  • Odpowiedz
Klorinim
Klorinim
22.06.2026, 23:12:07
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Smutny_Marek
Smutny_Marek przedwczoraj, 06:44:11 via Wykop
  • 5
@Klorinim: @ptt_ są dwie możliwości - Uwe Boll dał z siebie więcej niż 30%, albo nastroje społeczne są na zachodzie bardziej radykalne niż nam się wydaje.
  • Odpowiedz
Smutny_Marek
Smutny_Marek przedwczoraj, 12:11:55 via Wykop
  • 2
@wcaleniepchamsiewmultikonto: wątpię, że będzie lepszy niż "Uprowadzona".
  • Odpowiedz
BezDobry
BezDobry
przedwczoraj, 07:00:09
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Smutny_Marek
Smutny_Marek przedwczoraj, 09:14:59 via Wykop
  • 2
@BezDobry: spokojnie, za komuny w kamienicy w której mieszkał mój ojciec walczyli ze szczurem co sobie podróżował kanalizacją - podobno strach, że akurat wypłynie i odgryzie jajka był ogromny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
skunior
skunior
przedwczoraj, 08:05:29
  • 2
Jeden zawracacz d--y pójdzie to zara przychodzi drugi kocham prace z klientem
#pracbaza
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Smutny_Marek
Smutny_Marek przedwczoraj, 09:12:49 via Wykop
  • 1
@skunior: brzmisz jakbyś nosił żółtą koszulkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
isoverr
isoverr
22.06.2026, 19:46:37
  • 14
#blackpill
#p0lka
#zydkrecikorba
isoverr - #blackpill 
#p0lka 
#zydkrecikorba

źródło: Galleryit_20250728_1753693613

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Smutny_Marek
Smutny_Marek przedwczoraj, 06:47:52 via Wykop
  • 0
@isoverr: ciekawe jaki był powód ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
LukaszTV
LukaszTV
22.06.2026, 14:28:14
  • 2
Jak tu nie pić?? #alkoholizm #wodka #pijzwykopem #dino
LukaszTV - Jak tu nie pić?? #alkoholizm #wodka #pijzwykopem #dino

źródło: temp_file3630104703151471620

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Smutny_Marek
Smutny_Marek 22.06.2026, 16:20:30 via Wykop
  • 0
@LukaszTV: ehhh błędna cena...
  • Odpowiedz

846

film Citizen Vigilante o imigranckiej przestępczości zbanowany w Niemczech

niemiecki urząd, który przyznaje filmom kategorie wiekowe, odmówił przyznania jakiejkolwiek kategorii wiekowej (nawet 18+) przez co nie może być on wyświetlany w kinach

ray7
z
variety.com
dodany: 20.06.2026, 10:14:58
  • 53
  • #
    film
  • #
    cenzura
  • #
    poprawnoscpolityczna
Smutny_Marek
Smutny_Marek 22.06.2026, 09:53:44 via Wykop
  • 2
@Xagog: Uwe Boll... Reżyser znany z kiepskich filmów bazujących na uniwersach gier komputerowych - nie spodziewał bym się cudów tak szczerze mówiąc.
Varesi
Varesi
12.06.2026, 17:38:33
  • 239
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Smutny_Marek
Smutny_Marek 13.06.2026, 12:15:20 via Wykop
  • 0
@Varesi: link chyba nie działa.
  • Odpowiedz

49

Strajk generalny w Dino Polska. Zapadła decyzja o terminie

Strajk generalny w Dino Polska. Zapadła decyzja o terminie

Pracownicy Dino Polska ogłosili pogotowie strajkowe i zapowiadają strajk generalny. Wciąż trwają mediacje z zarządem, ale związkowcy uważają, że pracodawca "zamiast dialogu wybiera zastraszanie" i utrudnia dojście do porozumienia. Strajk generalny ma odbyć się we wrześniu.

motvik
z
businessinsider.com.pl
dodany: 11.06.2026, 16:49:05
  • 21
  • #
    polska
  • #
    biznes
  • #
    gospodarka
  • #
    praca
  • #
    wydarzenia
  • #
    januszebiznesu
Smutny_Marek
Smutny_Marek 12.06.2026, 05:31:54 via Wykop
  • 0
W końcu pracownicy dostali te podwyżki po 300zł? Wiem, że to nie fortuna - zwyczajnie ciekawi mnie czy na gadaniu się skończyło.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1

Guild Wars 3 bez subskrypcji i battle passów

Guild Wars 3 bez subskrypcji i battle passów

Twórcy Guild Wars 3 krytykują chciwość branży i obiecują MMO bez subskrypcji i battle passów.

IGNPolska
z
pl.ign.com
dodany: 11.06.2026, 15:30:31
  • 6
  • #
    gry
  • #
    guildwars3
  • #
    mmo
Smutny_Marek
Smutny_Marek 12.06.2026, 05:14:43 via Wykop
  • 0
@Elec: przecież te itemy w większości to kosmetyka, a reszta to ułatwienia bez których normalnie można grać i nie specjalnie odczuwasz ich brak...
elofrytki
elofrytki
09.06.2026, 10:42:42
  • 7
Co uważacie o 50-70min dojazdu w jedną stronę do pracy każdego dnia

Znajomy brata tak zyje
Na pytanie czy nie woli wynająć ew posiekać M2 gdzieś bliżej powiedział że i tak lubi jeździć
Żyje tak 5 rok

Może
elofrytki - Co uważacie o 50-70min dojazdu w jedną stronę do pracy każdego dnia 

Zna...

źródło: jezu-wy-tu-tak-zyjecie-nietoperz

Pobierz

Przejebane

  • Tak 72.1% (80)
  • Nie to norma 27.9% (31)

Oddanych głosów: 111

  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Smutny_Marek
Smutny_Marek 09.06.2026, 14:08:10 via Wykop
  • 0
@elofrytki: ja tak jeżdżę niby tymczasowo ponad półtora miesiąca i już mam dość ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz

398

Obcokrajowcy "podrywali" 11-letnie dziewczynki pod lodziarnią w Kaliszu

Obcokrajowcy "podrywali" 11-letnie dziewczynki pod lodziarnią w Kaliszu

Portal Fakty Kaliskie poinformował o szokującej sytuacji przy jednej z miejscowych lodziarni w centrum miasta. Kilku obcokrajowców obserwowało grupę dzieci i zagadywało je, m.in. mówiąc, że że szukają kochanek za pieniądze.

nasz_czas
z
faktykaliskie.info
dodany: 08.06.2026, 21:53:48
  • 87
  • #
    kalisz
  • #
    imigranci
  • #
    afera
  • #
    pedofilia
  • #
    wielkopolska
  • #
    4konserwy
Smutny_Marek
Smutny_Marek 09.06.2026, 06:58:16 via Wykop
  • 2
@JanPustostan: w moim mieście PODOBNO miała miejsce podobna sytuacja - również PODOBNO nie było zdecydowanej reakcji ze strony świadków. Z takim podejściem będziemy mieli atrakcje jak w Wielkiej Brytanii.
mirko_anonim
mirko_anonim
08.06.2026, 13:47:52
  • 7
✨️ Dlaczego każda dziewczyna ma problemy psychiczne? Ⓘ
Czemu każda laska teraz ma jakieś zaburzenia psychiczne lub traumy? Od lat siedzę na #tinder #badoo i inne i jeszcze nie poznałem NIGDY babki która nie miałaby jakiegoś urazu z przeszłości. Dosłownie każda ma jakieś problemy z przywiązaniem się, okazywaniem uczuć, zaufaniem, nie wiedzą czego chcą, takie niedojrzałe dziewczynki w ciele kobiety i z reguły mają jakieś dziwne akcje z przeszłości,
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Smutny_Marek
Smutny_Marek 08.06.2026, 14:53:12 via Wykop
  • 5
@mirko_anonim: aplikacje randkowe to słabe miejsce aby kogoś poznać.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Patrz Nick

  • Kujawy

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 18.08.2025

    Rocznica
  • Komentator
    od 16.05.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking