#perfumy Mirki, jakie są wasze ulubione Ambrowo-przyprawowo-dymne, ale niezbyt waniliowe perfumy? Szukam czegos w stylu Eau des Baux który przez pierwsze 2h pachnie świetnie ale potem zostaje sama dusząca mdła wanilia…. Może być trochę słodyczy ale właśnie nie takiej mdłej, intensywnej wanilii…
Najpierw testowalem moonlighta bleu a teraz legitnego sartoriala i powiem szczerze, że spodziewałem się większej odległości między nimi (czuć ewidentnie że jest tu koncepcja i jej replika) tylko cały szkopuł w tym, że moonlight jest zupełnie nienoszalny, a tak jak sartorial to może nie do końca moja bajka, to widzę w nim jakąś przyszłość ale nie aż tak żeby zapłacić 600 za flakon #perfumy
@ucho_igielne: warto zapisać się na powiadomienie dostępności w aelia, jak zgra się z kodem ~20%, to wyjdzie flaszka za ~400. Na L4L też w zeszłym roku wpadała za ~380.
poszukiwane ml (lub ubytki): Acqua Di Parma Blu Mediterraneo Cipresso Di Toscana Acqua Di Parma Blu Mediterraneo Mandarino di Sicilia Acqua Di Parma Blu Mediterraneo Mirto di Panarea
Miller et Bertaux Study #23/Newsletter. Otwarcie jest ciekawe i dość nietypowe. Obecne są w nim zielono ziołowe nuty, kocanka i koper włoski, którym towarzyszy aldehydowa świeżość. Pierwsze parę minut jest całkiem ostre, lecz z czasem kompozycja się wygładza oraz staje słodsza. Zapach robi się cięższy i bardziej wieczorowy. Wychodzi w nim drzewny oraz balsamiczny akord, pojawia się również trochę dymu. W bazie dopełnia go może nieco
Tak jak sporo gardziłem aventusowym profilem zapachowym, tak coś mnie dzisiaj podkusiło i zamówiłem w ciemno tego przehypowanego Afnana Colectors Edition. Może wreszcie się przekonam do tego typu zapachu, a może bredze, nie wiem. Czekam na kurierka ¯\(ツ)/¯
Mirki, jakie są wasze ulubione Ambrowo-przyprawowo-dymne, ale niezbyt waniliowe perfumy? Szukam czegos w stylu Eau des Baux który przez pierwsze 2h pachnie świetnie ale potem zostaje sama dusząca mdła wanilia…. Może być trochę słodyczy ale właśnie nie takiej mdłej, intensywnej wanilii…