Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko103
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
zychu69

zychu69

Dołączył 17 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6270
  • Znaleziska 1765
  • Mikroblog 4505
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 31
zielonykszak
zielonykszak
przedwczoraj, 08:35:28
  • 22
Łojciec se bojowe zadanie remontowe wymyślił w taki upał, chryste panie ratujcie ehhhhhhhhh

#przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zychu69
zychu69 przedwczoraj, 09:23:19 via Wykop
  • 7
@zielonykszak: idealna pogoda by wymienić izolację na poddaszu, isover dla chuopa.
  • Odpowiedz
GIORGIO_ARMANI
GIORGIO_ARMANI
GIORGIO_ARMANI
21.06.2026, 09:57:23
  • 0
#perfumy
Zna ktoś wagę pełnego Dolce Gabbana light blue eau intense 200ml?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zychu69
zychu69 21.06.2026, 10:01:57 via Wypiek
  • 1
@GIORGIO_ARMANI mogę podać zafoliowany w kartonie jeśli to coś da
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
19.06.2026, 14:08:08
  • 0
#perfumy

Mieliście kiedyś tak że oryginalny flakon zaczął "przeciekać" sam z siebie? W obrębie atomizera był sok. Bez jakiś obrażeń mechanicznych.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zychu69
zychu69 19.06.2026, 15:13:55 via Wypiek
  • 8
@KjatanSveisson w wieku powyżej 40 lat to raczej norma
  • Odpowiedz
FeniFikerr
FeniFikerr
FeniFikerr
19.06.2026, 02:10:40
  • 0
#perfumy ma ktoś na zbyciu sauvage elixir? Chętnie kupię
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zychu69
zychu69 19.06.2026, 04:07:49 via Wypiek
  • 0
@FeniFikerr flakon czy dekant? mogę sprzedać 20 ml bez globala w dekancie za 110
  • Odpowiedz
zychu69
zychu69 19.06.2026, 04:56:56 via Wypiek
  • 0
@brere no ja mam od Dyniela jak coś, recyklingowany cyrkulacyjny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
hmmmmmmv2
hmmmmmmv2
hmmmmmmv2
12.06.2026, 11:58:16
  • 0
#perfumy
Mirki, jakie są wasze ulubione Ambrowo-przyprawowo-dymne, ale niezbyt waniliowe perfumy? Szukam czegos w stylu Eau des Baux który przez pierwsze 2h pachnie świetnie ale potem zostaje sama dusząca mdła wanilia…. Może być trochę słodyczy ale właśnie nie takiej mdłej, intensywnej wanilii…
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zychu69
zychu69 12.06.2026, 16:21:33 via Wypiek
  • 0
@hmmmmmmv2 Goutal Ambre Fetiche, albo ambra od Francesca Bianchi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pomelobezkaca2
pomelobezkaca2
09.06.2026, 20:00:12
  • 1
znacie cos jalowcowego tak jalowcowego zeby az morde wykrecalo?

#perfumy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zychu69
zychu69 09.06.2026, 21:16:18 via Wypiek
  • 1
@pomelobezkaca2 moje ulubione to MFK Gentle Fluidity Silver i Vertus Monarch
  • Odpowiedz
Kexu
Kexu
05.06.2026, 09:07:08
  • 4
okazuje się, że korek od AdP pasuje z przyjemnym oporem na atomizer od Guerlain Vetiver.

#perfumy
Kexu - okazuje się, że korek od AdP pasuje z przyjemnym oporem na atomizer od Guerlai...

źródło: 1000017833

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zychu69
zychu69 05.06.2026, 11:03:46 via Wykop
  • 0
@Kexu: sweet home Alabama
  • Odpowiedz
ucho_igielne
ucho_igielne
03.06.2026, 20:14:36
  • 3
Najpierw testowalem moonlighta bleu a teraz legitnego sartoriala i powiem szczerze, że spodziewałem się większej odległości między nimi (czuć ewidentnie że jest tu koncepcja i jej replika) tylko cały szkopuł w tym, że moonlight jest zupełnie nienoszalny, a tak jak sartorial to może nie do końca moja bajka, to widzę w nim jakąś przyszłość
ale nie aż tak żeby zapłacić 600 za flakon
#perfumy
ucho_igielne - Najpierw testowalem moonlighta bleu a teraz legitnego sartoriala i pow...

źródło: 1000000984

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zychu69
zychu69 03.06.2026, 21:21:17 via Wykop
  • 3
@ucho_igielne: warto zapisać się na powiadomienie dostępności w aelia, jak zgra się z kodem ~20%, to wyjdzie flaszka za ~400. Na L4L też w zeszłym roku wpadała za ~380.
  • Odpowiedz
terribleharnasattack_
terribleharnasattack_
02.06.2026, 18:53:29
  • 0
#perfumy

poszukiwane ml (lub ubytki):
Acqua Di Parma Blu Mediterraneo Cipresso Di Toscana
Acqua Di Parma Blu Mediterraneo Mandarino di Sicilia
Acqua Di Parma Blu Mediterraneo Mirto di Panarea
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zychu69
zychu69 02.06.2026, 19:15:05 via Wykop
  • 3
@terribleharnasattack_: jak już szukasz te ADP, to dorzuć sobie do listy Buongiorno, nie pożałujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jatutylkopacze
jatutylkopacze
02.06.2026, 19:05:16
  • 2
#perfumy

Sprzedam Króla, prawie pełny, 1000zł. Zapach klasy.
jatutylkopacze - #perfumy

Sprzedam Króla, prawie pełny, 1000zł. Zapach klasy.

źródło: 1000373412

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zychu69
zychu69 02.06.2026, 19:14:07 via Wykop
  • 3
@jatutylkopacze: 500 złotych i wchodzę na pięterko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nikodemus
nikodemus
nikodemus
02.06.2026, 09:49:30
  • 0
#perfumy
Mirki ktoś zwracał do koku.pl otwarte perfumy? Robią problem?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zychu69
zychu69 02.06.2026, 11:06:25 via Wykop
  • 1
@Omniscient: brałem tam w 2023 Red Polo Extreme i było wszystko ok
  • Odpowiedz
Frufruf
Frufruf
01.06.2026, 18:32:20
  • 11
#perfumy #frufrecki

Miller et Bertaux Study #23/Newsletter. Otwarcie jest ciekawe i dość nietypowe. Obecne są w nim zielono ziołowe nuty, kocanka i koper włoski, którym towarzyszy aldehydowa świeżość. Pierwsze parę minut jest całkiem ostre, lecz z czasem kompozycja się wygładza oraz staje słodsza. Zapach robi się cięższy i bardziej wieczorowy. Wychodzi w nim drzewny oraz balsamiczny akord, pojawia się również trochę dymu. W bazie dopełnia go może nieco
Frufruf - #perfumy #frufrecki

Miller et Bertaux Study #23/Newsletter. Otwarcie jest ...

źródło: pl-p_c_41091

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zychu69
zychu69 01.06.2026, 19:09:20 via Wypiek
  • 3
@Frufruf kadzidlak z koprem, kto ma wiedzieć ten wie, top perfuma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
terribleharnasattack_
terribleharnasattack_
30.05.2026, 21:08:54
  • 6
#perfumy #stragan
jeszcze troche porządków

i przy okazji szukam ubytkowego BDC EDT w wysportowanej cenie

Chanel Allure Homme Sport Cologne 120/150ml - 320zł
terribleharnasattack_ - #perfumy #stragan
jeszcze troche porządków

i przy okazji szu...

źródło: 3005

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zychu69
zychu69 30.05.2026, 21:35:34 via Wypiek
  • 1
@terribleharnasattack_ hej, poproszę DHC, odezwę się na DM
  • Odpowiedz
CornOfDoom
CornOfDoom
CornOfDoom
29.05.2026, 12:51:56
  • 0
#perfumy
Siema ma ktoś coś z tego?
French avenue amber empire
Lattafa asad elixir
French avenue vlucan fue
marcedes-benz club extreme
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zychu69
zychu69 30.05.2026, 00:03:49 via Wypiek
  • 0
@CornOfDoom mam Boss Bottled Pacific po 2,54
  • Odpowiedz
khetar
khetar
khetar
28.05.2026, 07:48:22
  • 1
Odlewa ktoś Ahmed Al Maghribi - Kaaf?

Dodatkowo dalej szukam Fragrance World - Kohl
https://wykop.pl/wpis/86253523/czy-ktos-odlewa-moze-fragrance-world-kohl-perfumy

#perfumy
@khetar +4
Czy ktoś odlewa może Fragrance World Kohl?

#perfumy
więcej
khetar - Odlewa ktoś Ahmed Al Maghribi - Kaaf?

Dodatkowo dalej szukam Fragrance Worl...

źródło: 17799543583938972179627882361881

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zychu69
zychu69 28.05.2026, 11:25:09 via Wypiek
  • 0
@khetar mogę trochę Kaafa odlać ze swoich zapasów po najniższej z PH (1,70). Mam też stragan. Zapraszam na DM
  • Odpowiedz
zychu69
zychu69 26.05.2026, 12:22:58
  • 3
Daniel Josier - Ambre Tabac
3,50 za ml
flakon zamawiam dopiero przy deklaracjach na 40 ml
https://www.fragrantica.pl/perfumy/Daniel-Josier/Ambre-Tabac-29785.html

#perfumy
zychu69 - Daniel Josier - Ambre Tabac
3,50 za ml
flakon zamawiam dopiero przy deklara...

źródło: 1000050995

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zychu69
zychu69
Autor
26.05.2026, 16:44:25 via Wypiek
  • 0
@KYK_ dostawa DPD/InPost, zapomniałem dopisać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
zychu69
zychu69
Autor
27.05.2026, 06:46:18 via Wypiek
  • 2
@markaron @KYK_ @cichyasik @Janhusarz88 - mamy to, zamówiłem flakon. Gdy dotrze, to się odezwę na DM i przy okazji podeślę zaktualizowany stragan.
  • Odpowiedz
zychu69
zychu69
Autor
27.05.2026, 17:19:04 via Wypiek
  • 1
@uwielbiamnalesniki dopisuję i zamykam listę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wujek_Judasz
Wujek_Judasz
26.05.2026, 12:20:43
  • 0
Jakiś dobry arab na lato? Afnan supremacy collectors edition mi nie podszedł. Coś z dobrym parametrem. Klony LV Imagination odpadają

#perfumy
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zychu69
zychu69 26.05.2026, 12:30:48 via Wypiek
  • 3
@Wujek_Judasz https://www.fragrantica.pl/perfumy/Ahmed-Al-Maghribi/Kaaf-102460.html
  • Odpowiedz
zychu69
zychu69 26.05.2026, 17:13:57 via Wypiek
  • 0
@G0ntar mi się podoba, mam flaka
  • Odpowiedz
zychu69
zychu69 21.05.2026, 14:42:30
  • 1
kupię zapas Zara Leather Jardin w starym flakonie ze złotym korasem - może ktoś wyprzedaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#perfumy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zychu69
zychu69
Autor
21.05.2026, 20:35:10 via Wypiek
  • 0
@Manekkin nie wąchałem nowego, ale czytałem w komentarzach, że już nie ma tego zwierza i jest bardziej płaski więc wolę nie ryzykować.
  • Odpowiedz
Skibololo
Skibololo
21.05.2026, 15:39:43
  • 0
Poszukuję zapachu głównie składającego się z limonki + dodatek mięty. Macie coś do polecenia?
#perfumy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zychu69
zychu69 21.05.2026, 16:12:38 via Wypiek
  • 1
@Skibololo z tańszych i przyjemnych - Platine Blanc Aromatix X French Avenue
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >
  • Bydgoszcz
  • http://www.zombo.com
  • zychu69@gmail.com

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.05.2011

    Komentator
  • Rocznica
    od 09.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 11.09.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 30.08.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking