Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko146
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
stuffman
stuffman

stuffman

Dołączył 3 lata i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2156
  • Znaleziska 2000
  • Mikroblog 156
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 1

413

Sześć państw, m.in. Polska, może ubiegać się o zwolnienie z relokacji migrantów

Sześć państw, m.in. Polska, może ubiegać się o zwolnienie z relokacji migrantów

Bułgaria, Czechy, Estonia, Chorwacja, Austria i Polska zmagają się z poważną presją migracyjną i będą mogły wystąpić o pełne lub częściowe zwolnienie z relokacji migrantów na nadchodzący rok w ramach unijnego paktu azylowo-migracyjnego - poinformowała we wtorek Komisja Europejska. Wiceminister MSWiA

Stopa_Szopa
z
rmf24.pl
dodany: 11.11.2025, 18:29:46
  • 138
  • #
    komisjaeuropejska
  • #
    imigranci
  • #
    paktmigracyjny
stuffman
stuffman
stuffman 12.11.2025, 10:47:40 via Wykop
  • 5
Ciekawe, czy Węgry powiedzą, że nie chcą imigrantów, bo mają uchodźców z Polski;)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1102

Miał mieć echo serca na Banacha. Niestety okazało się, że pracownicy mają wolne

Miał mieć echo serca na Banacha. Niestety okazało się, że pracownicy mają wolne

Córka pacjenta, która jest znaną aktorką, nagłośniła całą sytuację. Jej ojciec czekał na badanie 1,5 roku. Nikt nie poinformował go o odwołaniu i nie zaproponował innego terminu.

bartisz89
z
ewarszawa.pl
dodany: 10.11.2025, 20:27:27
  • 209
  • #
    warszawa
  • #
    szpital
  • #
    medycyna
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
  • #
    wykop
stuffman
stuffman
stuffman 11.11.2025, 10:40:24 via Wykop
  • 13
@tezetzetlipoca: Ostatnio byłem w przychodni i w toalecie nie było sraj taśmy. Wyobrażasz sobie? Niech konowały oddają za studia!

292

"Krwawe starcie w centrum Szczecinka. 23-latek nie żyje"

"Krwawe starcie w centrum Szczecinka. 23-latek nie żyje"

Lekarzom nie udało się uratować życia 23-letniego mężczyzny, który trafił do szpitala w nocy z soboty na niedzielę po bójce w centrum Szczecinka (Zachodniopomorskie). "Podejrzewany o zadanie śmiertelnych ciosów mężczyzna został ustalony, ale nadal jest poszukiwany"

paramedix
z
rmf24.pl
dodany: 09.11.2025, 20:47:03
  • 78
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    koszalin
  • #
    zachodniopomorskie
stuffman
stuffman
stuffman 10.11.2025, 09:26:56 via Wykop
  • 6
@uriel_ck: kolega się źle wyraził, na polskie warunki to nie jest mały wyrok
stuffman
stuffman
stuffman 10.11.2025, 09:29:21 via Wykop
  • 1
@dziacha: pamiętaj, że takie informacje się klikają

501

Poślizg Porsche na A1

Poślizg Porsche na A1

Dzisiaj 5.11.2025r o godzinie 11:40 byłem świadkiem jak Pan z Porsche jadąc slalomem ponad 180 km/h wpadł w poślizg i cudem uniknął wypadku.

stopchamteam
z
youtube.com
dodany: 05.11.2025, 19:16:23
  • 279
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    motoryzacja
  • #
    prawojazdy
  • #
    polscykierowcy
stuffman
stuffman
stuffman 06.11.2025, 11:47:34 via Wykop
  • 4
@Yelonek: Cholera wie czy systemy czy kozak. Z doświadczenia powiem, że 911 ciężko opanować w poślizgu, bo tył jest bardziej dociążony przez silnik niż w bmw czy mercedesach.

1623

Wymyślone przypisy w książce dziennikarki i wykładowczyni. Fikcyjne źródła, real

Wymyślone przypisy w książce dziennikarki i wykładowczyni. Fikcyjne źródła, real

Dziennikarka i wykładowczyni dziennikarstwa Karolina Opolska znalazła się pod ostrzałem po tym, jak wyszło na jaw, że w swojej książce Teoria spisku, czyli prawdziwa historia świata zamieściła fikcyjne przypisy. Chodzi nie o drobne błędy, ale o całkowicie zmyślone źródła książki, które nigdy nie

jbc_putina
z
facebook.com
dodany: 05.11.2025, 09:28:45
  • 167
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    ksiazki
stuffman
stuffman
stuffman 06.11.2025, 09:51:30 via Wykop
  • 1
@L0GIN1: ale kogo ty kolego oczekujesz za 4-5 koła na rękę miesięcznie? pewnie część akademików siedzi tam z poczucia misji, część hobbystycznie ale reszta jest emanacją tych dziadowskich pensji

728

Brońmy Rymanowskiego

Brońmy Rymanowskiego

Czego sygnałem jest atak w Newsweeku, Zapowiedzią likwidacji ostatniej wysepki wolności słowa w Polsacie? Cz jedynie eksplozja nienawiści ludzi którzy nie mogą wytrzymać sami ze sobą? #marcinwolski #rymanowski WolskiKomentuje #Polityka #wiadomości

julia-wolska-swierzewska
z
youtube.com
dodany: 04.11.2025, 15:08:33
  • 245
  • #
    rymanowski
  • #
    wiadomosci
  • #
    wolnosc
  • #
    demokracja
  • #
    polska
stuffman
stuffman
stuffman 04.11.2025, 22:37:38 via Wykop
  • 1
@Krynioslaw: problem ten sam od stuleci: kali ukraść krowę to dobrze, kalemu ukraść krowę to źle;)

424

Szpitale przekładają zabiegi, bo NFZ nie płaci [edycja 2025]

Szpitale przekładają zabiegi, bo NFZ nie płaci [edycja 2025]

Szpitale, w których "wyrobiono normę" zabiegów na ten rok, nie dostają pieniędzy za nadwykonania, więc operacje są przekładane. Lekarze i pielęgniarki chcą pracować, ale muszą siedzieć w pracy i nie pracować. Paradoks NFZ

gimnazjumqqq
z
portal.abczdrowie.pl
dodany: 04.11.2025, 17:21:17
  • 80
  • #
    lekarz
  • #
    lekarski
  • #
    szpital
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
stuffman
stuffman
stuffman 04.11.2025, 22:29:22 via Wykop
  • 10
@Basiura89: z grubsza: ci na UOP dostają, ci na b2b nie
wysokiewiczplum
wysokiewiczplum
wysokiewiczplum
30.10.2025, 19:28:42
  • 2118
1987 rok - 6310 studentów lekarskiego zaczyna 1 rok, za tego biednego PRLu
1994 - 2000 - tu średnia zaczynających wynosi ledwie 2070
2003 - 2012 - średnia to 3130, w roku 2004 limit to było ledwie 2240 miejsc

Lekarze nie są nadludźmi. Sekretem ich wynagrodzeń nie jest ani poziom studiów, ani rzekoma odpowiedzialność, ani też charakter pracy. Źródłem przepychu, pazerności i wszelkich patologii w ochronie zdrowia są skandalicznie niskie limity przyjęć na studia obowiązujące
  • 243
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stuffman
stuffman
stuffman 31.10.2025, 12:55:25 via Wykop
  • 1
Wzrost limitów przyjęć na studia i nowe uczelnie z kierunkiem lekarskim


@wysokiewiczplum: w tym roku studia zaczęło 10,5 tysiąca osób, do ilu byś chciał zwiększać te limity?
  • Odpowiedz
sylwia-rasch
sylwia-rasch
sylwia-rasch
11.09.2025, 13:26:36
  • 1149
Prosze o natychmiastowe interweniowanie
W przypadku braku interwencji ,pozwe Wykop.pl .Nie wydalam zgody na podawanie moich danych ani mojego zdjecia .Zostalam tu obrazona a moje biurio zostalo narozone na utrate klientow przez Waszych uczestnikow.Jesli Panstwo nie zareagujecie podaje sprawe do sadu .Moj adwokat wspomnial o odszkodowaniu 500.000 i wzwyz.Zadam reakcji i natychmiastowego usuniecia wpisu narazajacego moja osobe na szykany.Wszystkie osoby komentujace i obrazajace mnie dostana rowniez pozwy.Radze komentujacym usuniecie wpisu a Portalowi
  • 644
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stuffman
stuffman
stuffman 12.09.2025, 08:53:29 via Wykop
  • 4
@sylwia-rasch: droga swietłano, kompletnie nas nie obchodzi na co ty sobie wyrażasz zgodę a na co nie.ps. dobry ruski to zdechły ruski
  • Odpowiedz
Z.....a
Z.....a
konto usunięte 23.07.2025, 10:06:55
  • 417
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 140
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stuffman
stuffman
stuffman 23.07.2025, 13:10:07 via Wykop
  • 0
@ZygmnuntIgthorn: patrz, że się mogę podpisać pod Twoim twierdzeniem obiema rękami;)
  • Odpowiedz
p0melo
p0melo
p0melo
24.06.2025, 09:10:25
  • 3923
Rząd testuje centralny system do umawiania wizyt do lekarza na NFZ. Trzymanie terminów dla znajomych, wpychanie rodziny przed kolejką po wdrożeniu tej aplikacji może być utrudnione.

Twórcy aplikacji mają największe obawy związane z tym że przychodnie nie będą chciały udostępniać prawdziwego grafiku bo.... lekarze którzy powinni być w szpitalu, robią overemployment i siedzą w prywatniej przychodni, a hajs pobierają jakby byli zatrudnieni na pełen etat, a do publicznej placówki przychodzą na 2
p0melo - Rząd testuje centralny system do umawiania wizyt do lekarza na NFZ. Trzymani...

źródło: Image

Pobierz
  • 206
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stuffman
stuffman
stuffman 24.06.2025, 21:27:31 via Wykop
  • 1
"Twórcy aplikacji mają największe obawy związane z tym że przychodnie nie będą chciały udostępniać prawdziwego grafiku bo.... lekarze którzy powinni być w szpitalu, robią overemployment"- twórcy aplikacji to niech się do roboty wezmą, żeby nie było takich fakapów jak z e-receptami i e-zwolnieniami, zamiast się zajmować rzeczami, na które nie maja wpływu, bo nie za to biorą pieniążki
  • Odpowiedz
kszych
kszych
29.04.2025, 11:30:58
  • 2043
Stała się tragedia w Krakowie, psychol zabił lekarza. R---------a mnie tylko ta nagła dyskusja w mediach o bezpeczeństwie lekarzy, jakiś dodatkowych zabezpieczeniach itd. Przecież psychol może trafić się wszędzie. Jakby zabił kasjerkę w żabce to zastanawialibyśmy się nad dodatkowym bezpieczeństwem w sklepach osiedlowych?

#krakow #sluzbazdrowia #szpital #polska
  • 119
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stuffman
stuffman
stuffman 30.04.2025, 08:37:45 via Wykop
  • 0
@kszych: Wczoraj zaźgany lekarz w Krakowie, przedwczoraj pobita lekarka w Częstochowie, 2 miesiące temu zadźgany ratownik w Siedlcach- co pokazuje, że nie jest to problem incydentalny. Żabkę osiedlową można zamknąć bez większej szkody dla społeczeństwa. Szpitali nie zamkniesz.
  • Odpowiedz
snorli12
snorli12
17.04.2025, 16:48:55
  • 563
Czy ludzkość właśnie zrobiła pierwszy krok w stronę odkrycia życia pozaziemskiego? Kosmiczny Teleskop Jamesa Webba skierował swoje zwierciadła na oddaloną o 124 lata świetlne egzoplanetę K2-18b i odkrył coś niezwykłego. W jej atmosferze wykryto obecność siarczku dimetylu (DMS) — związku chemicznego, który na Ziemi jest wytwarzany niemal wyłącznie przez organizmy żywe, głównie morskie mikroorganizmy.

To jeszcze nie dowód na istnienie życia, ale zdecydowanie jeden z najmocniejszych sygnałów, jakie kiedykolwiek zarejestrowano poza Układem
snorli12 - Czy ludzkość właśnie zrobiła pierwszy krok w stronę odkrycia życia pozazie...

źródło: temp_file5839620070188826184

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stuffman
stuffman
stuffman 18.04.2025, 12:55:42 via Wykop
  • 0
@kocurrek32: Obecnie oceniamy ilość planet w znanym nam wszechświecie na 1 000 000 000 000 000 000 000 000 (czyli 10 do potęgi 24). Skoro jedna czyli ziemia rozwinęła życie w warunkach tlenowych to przy tak olbrzymiej ilości planet jest spora szansa, ze i inna taka się trafiła. Jak ktoś wspomniał wyżej nie da się wykluczyć, że życie będzie istniało w innych warunkach niż ziemskie. Kolejna sprawa, że nie wiemy
  • Odpowiedz

27

Ciąg dalszy patologii na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie

Oczywiście decydenci bardzo nad tym ubolewają, szkoda, że w wyniku tego cierpią pacjenci. Natomiast ciekawi mnie, dlaczego dopiero teraz o tym piszą media, skoro problem istnieje już od miesięcy.

stuffman
z
tokfm.pl
dodany: 04.04.2025, 12:52:06
  • 2
  • #
    lublin
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    lekarz
  • #
    szpital
  • #
    nfz
Nutaharion
Nutaharion
12.02.2025, 11:58:05
  • 2610
1. Kończysz pracę, odbierasz dziecko z przedszkola i jedziesz do domu.
2. W drodze do domu widzisz że jakiś debil w czerwonej Hondzie próbuje wyprzedzić ciężarówkę.
3. Hamujesz żeby wpuścić debila.
4. Debil w Hondzie orientuje się że przed ciężarówką jedzie jeszcze inny samochód i się nie wyrobi.
5. Życie Hondziarza jest najważniejsze wiec wykonuje on manewr PIT na jadącym przed ciężarówką samochodzie.
6. Manewr się udaje, Hondziarz bezpiecznie się chowa a 'zamulaczka' sprzed ciężarówki zostaje zepchnięta
Nutaharion - 1. Kończysz pracę, odbierasz dziecko z przedszkola i jedziesz do domu.
2...

źródło: 45-1

Pobierz
  • 441
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stuffman
stuffman
stuffman 12.02.2025, 16:06:25 via Wykop
  • 0
co to za model Infinity?
  • Odpowiedz
Godir17
Godir17
Godir17
16.07.2024, 11:45:21
  • 932
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 255
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stuffman
stuffman
stuffman 17.07.2024, 09:25:21 via Wykop
  • 0
@Godir17: Dla Ciebie ma znaczenie, i spoko, masz do tego prawo, ale powinienes zrozumieć, że ludzie są różni. Więc z pewnością są goście, których to zupełnie nie obchodzi i są goście, których to wręcz kręci.
  • Odpowiedz
g.....s
g.....s
konto usunięte 05.06.2024, 11:29:11
  • 748
Pracuję sobie w szpitalu i mam czas pracy według umowy o pracę 7h i 35minut/dobę i kontakt ze środowiskiem radioaktywnym.
No i doszedłem ostatnio do wniosku, że nie będę w pracy ani minuty dłużej. Siedzę sobie w poradni, jest 14.34 i mówię do wchodzącego pacjenta, że "Proszę Pana ale ja skończyłem swoją pracę, jest 14.35 i właśnie ją skończyłem". Ubrałem się i wyszedłem xD
Widok ludzi którzy czekali kilka msc. na konsultację
  • 175
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stuffman
stuffman
stuffman 05.06.2024, 17:09:19 via Wykop
  • 4
Oczywiście gdyby była to sytuacja wyjątkowa, trafiająca się raz na dwa miesiące z następowym odebraniem nadgodzin bądź zapłata za nie, to jestem pewien że @gracilis by został. Natomiast mogę się założyć, że jest to sytuacja regularna, więc bardzo dobrze się kolega zachował. Niestety życie uczy, że jak dasz dyrekcji albo pacjentom palec, to nie zawahają się op*lić całej ręki.
  • Odpowiedz
jamajskikanion
jamajskikanion
20.05.2024, 08:36:01
  • 1939
25 minut. Za 25 minut mój pies ma ostatnią wizytę u weterynarza w swoim życiu i zegar się zatrzyma na 15 latach i 3 miesiącach.
Przyznam ze to nie jest specjalnie przyjemne uczucie i musiałem się z kimś podzielić.
#zwierzeta
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stuffman
stuffman
stuffman 20.05.2024, 20:28:51 via Wykop
  • 1
Trzymaj się. Wczoraj uśpiliśmy 12 letnią kotkę po 3 tygodniach walki. Na pocieszenie dodam, że nasze futrzaki miały lepsze życie, niż 90 procent zwierzaków na tej planecie.
  • Odpowiedz
powodzenia
powodzenia
18.11.2023, 16:14:48
  • 1715
czy wiesz, że przy wypłacie 25k brutto, koszt pracodawcy to 30k
i po przekroczeniu progu z tych 30k PLN dostajesz do ręki 13k PLN?
to 43% tego, co przeznaczył na ciebie pracodawca

a potem, jak idziesz do sklepu kupić piwko, musisz zapłacić jeszcze 23% podatku ^^ xD

jak
powodzenia - czy wiesz, że przy wypłacie 25k brutto, koszt pracodawcy to 30k
i po prz...

źródło: jaktoniejestupodlenietoniewiemcojest

Pobierz
  • 208
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stuffman
stuffman
stuffman 19.11.2023, 11:56:56 via Wykop
  • 0
@powodzenia: Pis jest ucieleśnieniem dwóch cech, które mnie bardzo mocno drażnią. Mianowicie hipokryzji prawicowego światopoglądu i hipokryzji lewicowych podatków. ha tfu!
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • Strona 7 z 8
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 05.01.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 13.07.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking