Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
taer2000
taer2000

taer2000

Dołączył 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1462
  • Znaleziska 1078
  • Mikroblog 384
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4

412

Szpital Południowy wpuszczał polityków KO przed pacjentami!!!

W sytuacji kiedy służba zdrowia zbankrutowała a Polacy nie mogą dostać się do lekarza działacze KO i ich rodziny obsługiwani są bez kolejki. Mają do dyspozycji salonik VIP (XD), w którym mogą zaczekać odseparowani od pospulstwa. Rolę główną pełnił kordynator z KO za 1,6mln złotych.

Axar
z
zero.pl
dodany: 14 godz. i 34 min temu
  • 36
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    neuropa
  • #
    zdrowie
taer2000
taer2000
taer2000 4 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 0
uśmiechamy się, czysta woda
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

taer2000
taer2000
taer2000 5 godz. i 44 min temu
  • 0
#mecz
slavbracia mamy to
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2205

Lekarze chcą pilnych rozmów z premierem. Chodzi o nowe przepisy ws. zarobków

Lekarze chcą pilnych rozmów z premierem. Chodzi o nowe przepisy ws. zarobków

Rząd przyjął projekt ustawy, która pozwoli gromadzić dane o zarobkach lekarzy na podstawie numerów PESEL. Celem jest zwiększenie przejrzystości wynagrodzeń w ochronie zdrowia i skuteczniejszy nadzór nad wydatkami publicznymi. RMF FM informuje, że Naczelna Rada Lekarska apeluje o spotkanie z premiere

airaG
z
biznes.interia.pl
dodany: 17 godz. i 58 min temu
  • 348
  • #
    lekarz
  • #
    nfz
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    afera
taer2000
taer2000
taer2000 11 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 9
Dlaczego nie istnieje Naczelna Rada Pacjentów? Tylko łapiduchy mogą mieć swoje lobby u polityków
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

498

Zmarł kierowca, który uśmiercił 9-latka i jego ojca. Zdążył się nie przyznać

Zmarł kierowca, który uśmiercił 9-latka i jego ojca. Zdążył się nie przyznać

10 czerwca 52-letni kierowca wjechał na chodnik i śmiertelnie potrącił chłopca (9 l.) i jego ojca (48 l.). Miał on epilepsję, w ogóle nie powinien był siadać za kierownicą. W szpitalu zeznał, że nie pamięta wypadku. Sąd odrzucił areszt, a dziś w wyniku następstwa choroby, mężczyzna zmarł

wilgaroksa
z
radiowroclaw.pl
dodany: przedwczoraj, 13:10:15
  • 129
  • #
    wypadek
  • #
    zdrowie
  • #
    policja
  • #
    prawo
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
taer2000
taer2000
taer2000 14 godz. i 52 min temu via Wykop
  • 0
@kwanty: dwie osoby zginęły i już polaczki dostają kociokwiku i chcą kręcić bata na własną dupe xD

276

Zintegrowana Sieć Kolejowa - nowy plan dla polskiej kolei

Zintegrowana Sieć Kolejowa - nowy plan dla polskiej kolei

Plan zakłada budowę 4700 km nowych linii kolejowych oraz modernizację kolejnych 5600 km istniejących tras. W efekcie powstać ma sieć oparta na 19 magistralach kolejowych, które połączą najważniejsze ośrodki gospodarcze i regiony kraju.

portal_przemyslowy
z
polskiprzemysl.com.pl
dodany: przedwczoraj, 11:12:44
  • 135
  • #
    kolej
  • #
    pociagi
  • #
    transport
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
  • #
    inwestycje
taer2000
taer2000
taer2000 14 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 0
@Thorand: najważniejsze że nowa spółka stworzona, prezesi wybrani i pensje wypłacane

3589

32-letni ortopeda zarobił 3 mln zł brutto w rok

32-letni ortopeda zarobił 3 mln zł brutto w rok

3 mln zł brutto zarobił w ubiegłym roku 32-letni ortopeda Michał Burczy,. To daje ponad 2,6 mln zł na rękę. W rozmowie z WP wyjaśnia, jak godzi pracę lekarza z byciem prezesem szpitala w Grójcu oraz równocześnie dyrektorem szpitala w Nowym Mieście nad Pilicą.

tomasztomasz1234
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: przedwczoraj, 19:43:49
  • 457
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    medycyna
  • #
    zarobki
  • #
    zdrowie
  • #
    konowalposting
taer2000
taer2000
taer2000 15 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 4
a wy dalej się kłóćcie o lgbt i wojenki pis-po xDDD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wfyokyga
wfyokyga
przedwczoraj, 20:34:27
  • 7
#mecz
wfyokyga - #mecz

źródło: temp_file3654955811933208889

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

taer2000
taer2000
taer2000 przedwczoraj, 20:38:43 via Wykop
  • 0
@wfyokyga: why not both
  • Odpowiedz
taer2000
taer2000
taer2000 przedwczoraj, 20:26:00
  • 2
#mecz
dobrze ze nie dukał po angielsku jak ten z meczu otwarcia xd
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Enigmameister
Enigmameister
przedwczoraj, 20:26:56 via Wykop
  • 1
@taer2000: Dee Dee Dee... defender (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz

510

Krzysztof Bosak za równiejszym obowiązkiem obrony ojczyzny kobiet i mężczyzn

"Sytuacja taka, że obowiązek obrony ojczyzny będzie spoczywał wyłącznie na mężczyznach jest nieakceptowalna."

schmorgpl
z
x.com
dodany: 15.06.2026, 20:49:19
  • 160
  • #
    wojsko
  • #
    polityka
  • #
    konfederacja
  • #
    bosak
taer2000
taer2000
taer2000 przedwczoraj, 14:33:12 via Wykop
  • 2
Skończy się tak że kobiety będą najwyżej gotować grochówkę w polowych kuchniach. Jedynym sensowym rozwiązaniem jest wprowadzenie przywilejów dla mężczyzn których dotyczy obowiązek służby wojskowej w postaci na przykład podwójnego głosu w wyborach
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

taer2000
taer2000
taer2000 15.06.2026, 16:19:22
  • 1
#mecz
jamin lamaj
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

729

Fakty TVN odleciały. "poseł atakuje kobiety, które cierpią".

Fakty TVN odleciały. "poseł atakuje kobiety, które cierpią".

"W niedzielnym materiale o mojej kontroli poselskiej w OHP nie zobaczyliśmy rzetelnego wyjaśnienia sprawy. Zobaczyliśmy emocjonalną narrację: poseł atakuje kobiety, które cierpią. (...) Rozmawiałem z TVN około 10 minut. W materiale pokazano kilka sekund. Nie pokazano sedna kontroli"

cepheus
z
facebook.com
dodany: 15.06.2026, 06:53:21
  • 83
  • #
    polska
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    tvn
  • #
    jozefaciuk
taer2000
taer2000
taer2000 15.06.2026, 12:36:29 via Wykop
  • 21
"cierpienie" kobiet to metafizyka
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1690

W Polsce trwają masowe, ale ciche zwolnienia. "Tego nie ma w statystykach"

W Polsce trwają masowe, ale ciche zwolnienia. "Tego nie ma w statystykach"

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że na polskim rynku pracy nie ma żadnych znaczących zmian. Ani nie ogłasza się masowo zwolnień grupowych, ani rekrutacji. Po cichu dochodzi jednak do bardzo znaczącej rewolucji na rynku pracy.

VoxClamantisInDeserto
z
next.gazeta.pl
dodany: 14.06.2026, 16:01:51
  • 638
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    kryzys
taer2000
taer2000
taer2000 15.06.2026, 09:06:21 via Wykop
  • 10
@DVD_666: To co ty nie chcesz jak imigranci mieszkać w 6 w jednym pokoju? A potem zdziwienie że imigrant bez wykształcenia wam zabiera pracę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
taer2000
taer2000
taer2000 15.06.2026, 09:17:25 via Wykop
  • 1
@pump-ernikiel: jak wyjechałeś to nie możesz narzekać na imigrantów. ale nie odmawiaj tego osobom które z Polski za pracą nie uciekały, bo czasy odpowiedzialności zbiorowej się skończyły.

1916

Podkarpacki urolog zarobił 926 tys. zł w rok

Podkarpacki urolog zarobił 926 tys. zł w rok

Dariusz Sobieraj łączny dochod z działalności lekarskiej: ~926,000

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 13.06.2026, 10:41:48
  • 245
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
taer2000
taer2000
taer2000 13.06.2026, 15:26:25 via Wykop
  • 41
Pamiętam jak był pomysł obarczenia informatyków jakąś dodatkową składką solidarnościową bo niby tacy bogole. No to przy lekarzach wypadają blado
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1820

Lekarz rodzinny zarobił 760k rocznie

Lekarz rodzinny zarobił 760k rocznie

"Maciej Bonna - lekarz rodzinny, Chojnice. Przychód 760k."

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 12.06.2026, 20:33:05
  • 367
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    zarobki
taer2000
taer2000
taer2000 13.06.2026, 13:48:28 via Wykop
  • 2
Takie ochłapy dla lekarza?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1503

Luksusowe porsche i 1,6 mln zł dochodu. Burza wokół majątku lekarza.

Luksusowe porsche i 1,6 mln zł dochodu. Burza wokół majątku lekarza.

Dawid Kacprzyk jest radnym w warszawskim Ursusie i lekarzem. Usłyszała o nim cała Polska.

Oko_Spawacza
z
msn.com
dodany: 11.06.2026, 18:18:36
  • 224
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    polska
  • #
    zarobki
  • #
    finanse
taer2000
taer2000
taer2000 11.06.2026, 21:58:26 via Wykop
  • 11
Pokaż lekarzu co masz w garażu
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2620

29 letni Radny KO Dawid Kacprzyk zarobił jako lekarz w rok 1.6 miliona zł

Dawid w 2024 powiedział, że przyjmuje tylko na NFZ i nie realizuje wizyt prywatnych. Działacz Koalicji Obywatelskiej w kampanii mówił, że konieczne jest zwiększenie nakładów finansowych na służbę zdrowia xD

ubijakitopiel
z
x.com
dodany: 10.06.2026, 09:57:35
  • 259
  • #
    bekazpo
  • #
    nfz
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    polityka
taer2000
taer2000
taer2000 11.06.2026, 21:47:38 via Wykop
  • 0
Uczył się to ma
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

828

Kopnął w głowę kobietę, bo otarła się na dworcu o jego partnerkę.

Pokaż treści 18+

Kopnął w głowę kobietę, bo otarła się na dworcu o jego partnerkę.

Na dworcu w Łodzi 41-latek kopnął z całej pary 55-letnią kobietę w głowę. Powodem miało być jej otarcie się podczas przejścia o jego partnerkę.

tombeczka
z
lodzka.policja.gov.pl
dodany: 10.06.2026, 07:16:57
  • 183
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    lodz
  • #
    polskiepato
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    policja
  • #
    patologia
taer2000
taer2000
taer2000 10.06.2026, 15:21:41 via Wykop
  • 1
Taki agresor ma kobietę? Jak to, przecież one wyczuwają złych ludzi. Jak widać największe zagrożenie dla kobiet stanowią samotni incele ¯\(ツ)/¯
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

taer2000
taer2000
taer2000 10.06.2026, 15:23:10 via Wykop
  • 2
@Zaklad_Gospodarki_Odpadami: Taki patus a ma "partnerkę". Przecież podobno kobiety wybierają najlepsze geny :)

337

Milionowe straty na trójmiejskich wysypiskach śmieci przez system kaucyjny

Milionowe straty na trójmiejskich wysypiskach śmieci przez system kaucyjny

System kaucyjny, choć tak naprawdę dopiero się rozkręca, już mocno uderza po kieszeniach trójmiejskie składowiska śmieci. W Zakładzie Utylizacyjnym w Gdańsku roczna utrata przychodów z tego tytułu może przekroczyć nawet 8 mln zł. Eko Dolina obsługująca Gdynię szacuje straty na 2,5 mln zł rocznie.

odyn88
z
trojmiasto.pl
dodany: 08.06.2026, 05:05:56
  • 88
  • #
    polityka
  • #
    podatki
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    recykling
taer2000
taer2000
taer2000 09.06.2026, 17:08:53 via Wykop
  • 0
@Wwolt: i nowy środek płatniczy: plastikowe butelki i aluminiowe puszki, każde o nominale 0,5 zł

3294

Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.

Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.

Ostatnio sprowadzono do Polski 24-letnią Klaudię, która utknęła w szpitalu w Pekinie. To nie jedyny taki przypadek. Piotr Moczulski przebywa w ciężkim stanie w jednym z filipińskich szpitali od dwóch lat. Rodzinie, pomimo intensywnych starań, nie udało się go sprowadzić do Polski.

MagicznyMariusz
z
portal.abczdrowie.pl
dodany: 09.06.2026, 07:10:51
  • 428
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    zdrowie
  • #
    pieklokobiet
  • #
    pieklomezczyzn
taer2000
taer2000
taer2000 09.06.2026, 16:57:23 via Wykop
  • 0
Ale to nie jest medialna sprawa więc słupki nie urosną, nie ma sensu go sprowadzać.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

20

Sikorski: Rosja zawsze wykorzystuje naiwność i dobrą wolę

Sikorski: Rosja zawsze wykorzystuje naiwność i dobrą wolę

Szef resortu spraw zagranicznych przytoczył skalę rosyjskich operacji. - Pokazują to liczby. W 2025 roku Rosja wydała na propagandę rekordowe sumy, około 1,4 miliarda dolarów

Chelik
z
tvn24.pl
dodany: 08.06.2026, 12:44:25
  • 4
  • #
    rosja
  • #
    polska
  • #
    wojna
  • #
    polityka
taer2000
taer2000
taer2000 08.06.2026, 15:27:54 via Wykop
  • 3
Dobrze że USrael nie wydaje pieniędzy na propagandę, szczególnie w Hollywood
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 09.03.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking