Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ptq
ptq

ptq

Dołączył 16 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 253
  • Znaleziska 174
  • Mikroblog 79
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1

121

Urzędnicy zaspali, Polsce grożą kary z TSUE. Prawo dot. zakupów online zablokowa

Urzędnicy zaspali, Polsce grożą kary z TSUE. Prawo dot. zakupów online zablokowa

Termin minął, a Polska nadal nie wdrożyła unijnych przepisów, mimo, że była do tego zobligowana. Prace nad zmianami utknęły i póki co nie widać na horyzoncie, aby sytuacja miała się zmienić. Przez to, co się wydarzyło konsumenci zostali pozbawieni ochrony, jaką miały dawać nowe przepisy, a Polska na

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 21 godz. i 55 min temu
  • 26
  • #
    polska
  • #
    technologia
  • #
    prawo
  • #
    wiadomosci
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
ptq
ptq
ptq 2 godz. temu via iOS
  • 0
@ChillExecutiveOfficer dla zwykłych śmiertelników interesująca zmiana to obowiązek zapewnienia możliwości odstąpienia od umowy na odległość


Ale to już działa od kilkunastu lat, czyż nie? I nie bierz tego do siebie, wszak chciałeś pomóc przedpiścy, ale w tym artykule konkretów jest tyle co w „lekach” homeopatycznych 😉
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
20 godz. i 29 min temu
  • 270
O ku*wa, logika godna czołowych dziennikarzy republiki xD

#heheszki #polityka #polska #lekarz #lekarz100k #warszawa #dziennikarstwo
ATAT-2 - O ku*wa, logika godna czołowych dziennikarzy republiki xD

#heheszki #polity...

źródło: image

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ptq
ptq
ptq 13 godz. temu via iOS
  • 0
@ATAT-2 i komu przeszkadzało Gadu-Gadu?
  • Odpowiedz

2509

Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.

Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.

Hydraulik, kierowca, krawcowa płacą pełny ZUS bez żadnych ulg. Artysta dostaje dopłatę od państwa, specjalną komisję 160 osób i osobny status zawodowy. Koszt dla podatnika: do 400 mln zł rocznie. Czym różnią się nieregularne dochody artysty od nieregularnych dochodów spawacza?

futanari
z
wykop.pl
dodany: 02.06.2026, 03:25:47
  • 306
  • #
    zus
  • #
    artysci
  • #
    polska
  • #
    podatki
  • #
    emerytura
  • #
    pieniadze
ptq
ptq
ptq 02.06.2026, 06:01:25 via iOS
  • 5
Nic się nie zmieniło od wieków. Każdy próbuje wyrwać coś dla siebie nie patrząc na interes wspólny. Zamiast ograniczać niesłuszne przywileje różnych kast, grup interesów itp., które pasą się na zwykłych ludziach, idziemy w stronę uprzywilejowania kolejnych grup, które wstydu nie mają 😕
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

540

UE chce faworyzować własne firmy kosztem amerykańskich gigantów

UE chce faworyzować własne firmy kosztem amerykańskich gigantów

Cloud and AI Development Act ma ograniczyć dominację amerykańskich gigantów w strategicznych przetargach publicznych na rzecz europejskich dostawców.

matixrr
z
itwiz.pl
dodany: 27.05.2026, 18:12:26
  • 126
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    europa
  • #
    usa
  • #
    technologia
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
ptq
ptq
ptq 28.05.2026, 06:39:01 via iOS
  • -2
@TomMen przypomnij jakie cuda techniczne zawdzięczamy EU? Komputery osobiste, internet, web, sociale to zdaje się wszystko zza wielkiej wody. Jak to wygląda w EU można sobie zobaczyć na przykładzie Galileo - taki europejski GPS:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Galileo_(system_nawigacyjny)

W skrócie: zaczęło się w 1999 a start systemu miał być w 2008. Do dziś w pełni nie działa. Planowali wydać 2,8mld euro, w 2000 zweryfikowali na 7,7mld euro a w 2010 szacowano już na 22,2mld
ptq
ptq
ptq 28.05.2026, 06:49:36 via iOS
  • -1
@jast moim zdaniem to rząd wisi u ich cyca ale to tylko opinia. A fakty są takie, że u nich pryszczaty student z brodatym kolegą z niczego stworzyli Micro-soft a potem stał się najbogatszym człowiekiem na świecie, jakiś koleś z wizją i z brodatym kolegą w garażu stworzyli firmę, która do niedawna była najbogatszą firmą na świecie, dwóch studentów zrobiło wyszukiwarkę i dziś mówi się „wygooglać” a jakiś typ w akademiku
ptq
ptq
ptq 28.05.2026, 19:19:07 via iOS
  • 0
@fervi dzięki za sprostowanie mnie! 😀 Tak, święta racja co do powstania protokołu, choć mógłbym polemizować nt. jego popularyzacji i sposobu w jaki dotarł do zwykłych ludzi 😉

Możesz sprecyzować dzięki czemu mamy światłowody i 5G, bo trochę nie rozumiem związku
ptq
ptq
ptq 28.05.2026, 19:40:18 via iOS
  • 0
@mk321 Rozumiem, że próbujesz pod publikę pokazać jednego jako „bananowe dziecko bogatych starych” ale starzy za niego nie napisali kodu w Cobolu ani nie stworzyli interpreterów Basica. Na Wiki zaraz po informacji, że matki kupiły za pieniądze z wyprzedaży STAROCI terminal i czas na mainframe, jest info co się stało jak ten czas został zużyty.

Co do tych kolesi od googla to jak widać mieli wykształconych rodziców. Może było im łatwiej.
ptq
ptq
ptq 28.05.2026, 22:00:59 via iOS
  • 0
@mk321 jeszcze raz zapytam: ale co to ma do rzeczy? Jaki związek z tematem tego wykopu ma to co piszesz? Chętnie podyskutuję ale „w temacie”.

Jakby się uprzeć to sam dostarczasz mi argumentów. Kto w Polsce miał dostęp do takich komputerów? Nikt! Bo wszystkim zarządzali urzędnicy starający się (huehue!) stworzyć nam raj na ziemi. Teraz jacyś unijni urzędnicy chcą naszego „dobra” i jeszcze dać prztyczka w nos USA. 🤦‍♂️
ptq
ptq
ptq 28.05.2026, 22:15:18 via iOS
  • 0
@fervi zastosuję tu pewną analogię: byliśmy zacofani, więc nadrobiliśmy dystans przeskakując pewne rzeczy. Kiedyś system czeków był w pytę a my byliśmy w dupie. Ale po 89 przeskoczyliśmy szybko ten etap (karty z chipem, nfc, blik) i jest zajebiscie. Kraj mamy jednak mniej rozległy to i łatwo go pokryć. I super! Ale to nie urzędnik to spowodował tylko zacofanie po latach komuny. A jak widać teraz USA nie potrzebuje kłaść światła
ptq
ptq
ptq 29.05.2026, 08:18:52 via iOS
  • 0
@fervi stanowisz dobry przykład „dyskutanta”: zmieniasz temat żeby tylko spróbować dogryźć. To ty pisałeś o świetle i 5G w kontekście powszechności dostępu i porównywałeś to z dialupami w USA. Jak cię skontrowałem, że oni już nie potrzebują kabla/włókna na każdym wygwizdowie, to pierdzielisz teraz o „serwerowniach z satelity”, o których nikt tu nic nie wspominał.
piotrek_18_89
piotrek_18_89
28.05.2026, 06:27:20
  • 362
#dzieci #szkola #rodzicielstwo

Chciałem zaprosić do dyskusji na temat samodzielnego chodzenia do szkoły dzieci.

Dla namalowania tła przedstawię swoją sytuację. Mieszkam w średniej wielkości mieści, szkołę widzę z okna mieszkania. Żona pracuje zdalnie z domu.

Zacząłem
  • 240
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ptq
ptq
ptq 28.05.2026, 19:02:51 via iOS
  • 0
@piotrek_18_89 ja mieszkam w Warszawie. Mam dwójkę dzieci i staram się wychować je tak, aby sobie poradziły. Do szkoły mają z 500m i przechodzą przez 3 ulice ale tylko jedna z nich jest „ruchliwa”. Starszaka prowadzaliśmy parę miesięcy. Młodziaka parę tygodni, potem mógł chodzić razem ze starszym. Inne dzieciaki z klasy różnie: trochę z nich było puszczanych wcześniej niż moje, trochę dużo później… Wiele zależy od dzieciaka (czy się nie boi),
  • Odpowiedz
ptq
ptq
ptq 28.05.2026, 22:42:45 via iOS
  • 0
@sylwek2k @Reanef nie taka jest wykładnia tego sformułowania. Pierwszy z brzegu przykład:
ptq - @sylwek2k @Reanef nie taka jest wykładnia tego sformułowania. Pierwszy z brzegu...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
26.05.2026, 14:26:03
  • 530
no i takie właśnie mamy bystre społeczeństwo xD największym zaufaniem cieszy się dziennikarz który celowo zapraszał szurów na wywiady żeby podbić sobie zasięgi w internecie
#polityka #bekazprawakow #szury #foliarze
splinter96 - no i takie właśnie mamy bystre społeczeństwo xD największym zaufaniem ci...

źródło: 1000028615

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ptq
ptq
ptq 27.05.2026, 02:24:27 via iOS
  • 2
To ciekawe, że tak wiele osób potrzebuje żeby jakiś dziennikarz powiedział im co mają myśleć o wypowiedzi zapraszanych przez niego gości, zupełnie jakby nie mieli własnego rozumu i gotowi byli uwierzyć, że 2+2=5, bo dziennikarz nie zaprzeczył 🤷‍♂️
  • Odpowiedz

545

Odkurzacze, lodówki i ekspresy do kawy. Tak posłowie wydają sejmową kasę na biur

Odkurzacze, lodówki i ekspresy do kawy. Tak posłowie wydają sejmową kasę na biur

279 720 zł to maksymalna kwota, jaką każdy poseł mógł rozliczyć w ramach ryczałtu na prowadzenie biura poselskiego za 20

starnak
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 25.05.2026, 06:21:04
  • 104
  • #
    polska
  • #
    sejm
  • #
    biuraposelskie
  • #
    poslowie
ptq
ptq
ptq 26.05.2026, 05:51:17 via iOS
  • 2
@JanPustostan przy obecnej ordynacji głosujemy na partie. To one (ich zarządy, prezesi itp.) decydują kogo umieścić na dobrym miejscu w dobrym dla nich okręgu - nawet na drugim końcu Polski. Jak jesteś posłuszny, to w następnych wyborach może też dostaniesz szansę. A może nie… W tej sytuacji poseł to taki sługa prezesa i nie może mieć własnego zdania. Ordynacja proporcjonalna jest zapisana w konstytucji, więc nic się nie zmieni przez wiele

382

Wraca sprawa wypadku Szydło. Kolejny funkcjonariusz BOR z zarzutami

Wraca sprawa wypadku Szydło. Kolejny funkcjonariusz BOR z zarzutami

Kolejny były funkcjonariusz Biura Ochrony Rządu usłyszał zarzut składania fałszywych zeznań w sprawie wypadku, do którego doszło w 2017 r. z udziałem ówczesnej premier Beaty Szydło. Grozi mu kara od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.

Kolekcjoner_dusz
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 21.05.2026, 12:08:19
  • 59
  • #
    prawo
  • #
    wypadek
  • #
    bekazpisu
  • #
    polityka
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
ptq
ptq
ptq 21.05.2026, 19:50:10 via iOS
  • 13
A wystarczyło typa przeprosić, nastrzelać sobie fotek przy przekazaniu nowego Fiacika kupionego ze zbiórki partyjnej i grzać temat „władzy będącej blisko obywatela”. Ale po co, skoro można z----ć? 😂
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1891

Urzędy i wodociągi przechodzą na 4 dni pracy. Rząd zapłaci z podatków

Urzędy i wodociągi przechodzą na 4 dni pracy. Rząd zapłaci z podatków

Pracują krócej, ale za to bardziej efektywniej? 4-dniowy tydzień pracy jest możliwy, ale trzeba się do tego odpowiednio przygotować - uważa rzecznik prasowy wodociągów z Siemianowic Śląski, które uczestniczą w rządowym pilotażu. Czy wkrótce 4 dni pracy w tygodniu stanie się polską normą?

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 19.05.2026, 08:37:37
  • 305
  • #
    praca
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    prawo
  • #
    wydarzenia
  • #
    gospodarka
ptq
ptq
ptq 19.05.2026, 13:57:07 via iOS
  • 1
„(U)rząd się zawsze wyżywi”
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

g455
g455
18.05.2026, 07:48:50
  • 496
#bekazprawakow #bekazpisu #polityka #heheszki
g455 - #bekazprawakow #bekazpisu #polityka #heheszki

źródło: 7424

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ptq
ptq
ptq 18.05.2026, 15:32:31 via iOS
  • 1
@g455 pamiętam, że jak gestapo chciało aresztować Stirlitza i obstawili wszystkie wyjścia ze sztabu, to on ich oszukał i uciekł wejściem. 乁(⫑ᴥ⫒)ㄏ

Widocznie wtedy szkolenia w Muchosrańsku stały na wyższym poziomie.
  • Odpowiedz
AniaToscania
AniaToscania
AniaToscania
16.05.2026, 06:40:31
  • 170
Siema, mam delikatne problemy finansowe. Myślę czy by nie wziąć w banku 10tys kredytu i zainwestować w total casio. Jestem tam delikatnie na minus, największą wygrana to 3tys na stawce 2zl. Robił ktoś podobnie?
#h----d
#finanse
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ptq
ptq
ptq 16.05.2026, 15:55:53 via iOS
  • 1
@sigma ach! Uprzedziłeś mnie Mirku ale jak tu się gniewać - w końcu sigma to sigma! ;)

Od siebie dodam, że nie znam tego modelu Casio i nie wiem, jak wygląda potencjał nabierania wartości, dlatego polecałbym OPowi jakiś rzadki model z wyższej półki, ale 10k raczej nie wystarczy nawet na Omegę. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

1165

Równouprawnienie to patriarchat, więc pracuj faceciku 5 lat dłużej!

Chcesz równości? To pracuj 5 lat dłużej, bo panie mają gorzej. Autorka tłumaczy, dlaczego jawna dyskryminacja mężczyzn to tak naprawdę obrona uciśnionych kobiet. Zapamiętaj f*ceciku: równouprawnienie ma sens tylko wtedy, kiedy się to kobietom opłaca.

Famine
z
kobieta.wp.pl
dodany: 15.05.2026, 10:54:07
  • 256
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    rozowepaski
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    polska
ptq
ptq
ptq 15.05.2026, 17:09:06 via iOS
  • 5
Dlaczego polscy „bojownicy” o sprawiedliwość nie walczą z jawną dyskryminacją kobiet w pozostałych krajach UE? Mam już nawet dla nich hasło przewodnie: uciśnione wszystkich krajów łączcie się!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

436

"Milcząca zgoda" na pobyt cudzoziemców w Polsce.

"Milcząca zgoda" na pobyt cudzoziemców w Polsce.

Rząd planuje ułatwienie legalizacji pobytu cudzoziemców. Ma w tym pomóc instytucja tzw. milczącej zgody. Taka sytuacja i takie uszczelnianie granic.

BezDobry
z
money.pl
dodany: 15.05.2026, 10:19:58
  • 105
  • #
    imigranci
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    bekazlibka
  • #
    bezpieczenstwo
ptq
ptq
ptq 15.05.2026, 16:57:00 via iOS
  • -1
Z treści wynika, że rząd (MSWiA) chce aby wojewodowie (mianowani przez rząd) mogli nie wykonywać swoich obowiązków, bo „postępowania w tych sprawach trwają wiele miesięcy”. Potem jest przeciek o prawdziwych powodach: problem mają firmy i agencje zatrudniające cudzoziemców. Wprawdzie, mogą się oni ubiegać wielokrotnie o wizę ale po co kłopotać interesantów, skoro można dostosować administrację rządową do ich potrzeb? A że „tubylcy” z przewlekłościami mają do czynienia na codzień, to kij z
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

334

Miszalski o SCT: Nie zmieni obszaru i norm w Krakowie, nawet kosztem "stołka"

Miszalski o SCT: Nie zmieni obszaru i norm w Krakowie, nawet kosztem "stołka"

Dla przypomnienia, 24 maja jest referendum. Na Prezydencie nie robi wrażenia nowy raport GIOŚ dla Krakowa, który spełnił normy NO2 na wszystkich stacjach pomimo braku SCT w 2025 roku. Istotnych zmian nie zamierza wprowadzać. To może pora postawić kropkę nad "i" i zmienić Miszalskiego?

planarize
z
krknews.pl
dodany: 14.05.2026, 08:28:49
  • 77
  • #
    krakow
  • #
    sct
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
ptq
ptq
ptq 14.05.2026, 14:12:16 via iOS
  • 1
@Pytalski_malopolan „ja jestem uczciwy sędzia: zapłacili za 3:0? Będzie 3:0”

Wbrew pozorom cytat w związku z tematem ale na tyle niejednoznaczny żeby w razie czego jakiekolwiek adwokat mógł mi skoczyć :p
gr0m1t
gr0m1t
13.05.2026, 17:31:51
  • 243
#pazura #garnki #reklamoza #konfitura #celebryci #ecovital
gr0m1t - #pazura #garnki #reklamoza #konfitura #celebryci #ecovital

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ptq
ptq
ptq 14.05.2026, 02:23:56 via iOS
  • 1
@gr0m1t szanujmy człowieka! Nikt tyle nie zrobił dla rozreklamowania działań Konfitury/Samochodozy niż pan Cezary Cezary i jego małżonka. Proponuję odśpiewać rytualną piosenkę radiotelegrafisty:

https://youtu.be/t0-XjgUpLfg

Jednoczenie oświadczam, że nie wiem którym z kolei dzieckiem swych szanownych rodzicieli był pan Cezary, ale mam pewne domysły.
  • Odpowiedz
kubanfs
kubanfs
13.05.2026, 19:14:22
  • 670
#polityka Stonoga z Rutkowskim będą szukać ziobry w usa robi się ciekawie #stonoga #rutkowski #bekazpisu
kubanfs - #polityka Stonoga z Rutkowskim będą szukać ziobry w usa robi się ciekawie #...

źródło: Screenshot_20260513_211309_Instagram

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ptq
ptq
ptq 14.05.2026, 02:18:27 via iOS
  • 0
@kubanfs niby Stonoga ale wygląda bardziej na Stokilo 🤷‍♂️
  • Odpowiedz
viking25cc
viking25cc
viking25cc
13.05.2026, 15:22:35
  • 805
Ostatnie spotkania Tusk:
- George Clooney
- papież Leon
- Giorgia Meloni

Ostatnie spotkania prezydenta Nawrockiego:
viking25cc - Ostatnie spotkania Tusk:
- George Clooney 
- papież Leon
- Giorgia Melon...

źródło: 1000042254

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ptq
ptq
ptq 14.05.2026, 02:14:37 via iOS
  • 1
@viking25cc ale o so chozi?

- Mazurek i Stanowski są przystojniejsi
- Pudzian kładzie papieża jedną ręką
- Orban trzymał się stołka niczym Berlusconi

Szach pat! 😂
  • Odpowiedz
ptq
ptq
ptq 14.05.2026, 02:17:10 via iOS
  • 0
@fledgeling orędzie z jasno wytłumaczoną instrukcją destylacji zdobyłoby poparcie Polski A, B a nawet Ź!
  • Odpowiedz

1153

W Jaworznie policjanci walczyli ze sobą? A i tak wylądowałem w kajdankach! Beton

W Jaworznie policjanci walczyli ze sobą? A i tak wylądowałem w kajdankach! Beton

Jeden z policjantów zna audyt i namawia dowódcę do zmiany zdania? Policja przyznaje, że mogę filmować, ale to ja wyląduję w kajdankach, a ci co łamią prawo pozostaną bez konsekwencji? Dlaczego policja kara tych, co prawa nie łamią i pobłaża tym, co postępują wbrew prawu? Czy to już prywatna ochrona

elemel90
z
youtube.com
dodany: 13.05.2026, 16:11:26
  • 229
  • #
    audytobywatelski
ptq
ptq
ptq 14.05.2026, 01:28:13 via iOS
  • 5
@tom-ko pamiętacie wóz Drzymały? W państwie prawa (Europa), władze pruskie nie miały paragrafu na Drzymałę i jego kilkuletnia batalia sądowa stała się dla nas symbolem walki o własne prawa. W państwie bezprawia (Azja, zabór rosyjski) Drzymała prawdopodobnie skończyłby zamęczony w przydrożnym rowie, bo „ludzie, zrozumcie czym jest infrastruktura krytyczna”. Ja chcę żyć w państwie prawa a nie w państwie „pana władzy”. A Ty?
Kempes
Kempes
13.05.2026, 10:22:09
  • 516
#polityka #usa #chiny #bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazprawakow #trump

Jak to leciało... DONALD TRUMP! DONALD TRUMP! DONALD TRUMP! XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Kempes - #polityka #usa #chiny #bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazprawakow #trump 

...

źródło: 1000077832

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ptq
ptq
ptq 13.05.2026, 19:01:18 via iOS
  • 1
@Kempes Niemcy to wróg! Jak jeszcze Rosja się w miarę zachowywała przed 2022 (czy nawet przed 2014) to też wróg! Tylko Ameryka zza wielkiej wody nas zbawi! Ładnie było widać, tę Amerykę, jak Żeleński był łajany w białym domu a potem Ameryka chciała sprzedać część terytorium UA i jeszcze umowy na eksploatację surowców sobie zagwarantować. Łatwo się sprzedaje nie swoje, co nie? Zagłoba też szepnął żeby przehandlować Niderlandy! 😂 Jeśli wtedy
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
13.05.2026, 12:11:16
  • 756
#polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #motoryzacja

Ciekawe kiedy politycy PiS podziękują Tuskowi? XD
Kempes - #polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #motoryzacja 

Ciekawe kiedy politycy Pi...

źródło: 1000077835

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ptq
ptq
ptq 13.05.2026, 18:52:44 via iOS
  • 1
@Kempes UE to „spiseg” żeby wykończyć przedmurze chrześcijaństwa! A podpisy na ratyfikacji Traktatu Lizbońskiego czy warunków KPO zostały pewnie wyłudzone!!!11oneone

Niby „bankier” nie powinien być naiwny a uwierzył na słowo 🤦‍♂️ Ach! Gdzież te czasy gdy z mównicy sejmowej poważny polityk krzyczał: „Nicea albo śmierć!” 😂 Gdzież jest nauczyciel z Gorzowa przypadkowo wyznaczony na stanowisko premiera, pouczający poważnego polityka swoim „yes, yes, yes”! 😂
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 10.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 17.09.2012

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking