#raportzpanstwasrodka
Zobaczycie, ze jak Kamerdyner sie wyprowadzi to Gapa zamknie Sicziz bo sam nie bedzie w stanie oplacac Kmerki tam stojacej. Kury tez zlikwiduje bo kasa na pasze. Telacja Tharong tez bedzie coraz gorsza bo ta zarabia a 50 letni menel bawi sie w youtuba i jest golodupcem. Kieszonkowe mu odetnie i nie oplaci nawet internetu. Mam nadzieje, ze Kamerdyner bedzie systematycznie odbieral Gapciowi widzow. Im szybciek YT upadnie tym
Zobaczycie, ze jak Kamerdyner sie wyprowadzi to Gapa zamknie Sicziz bo sam nie bedzie w stanie oplacac Kmerki tam stojacej. Kury tez zlikwiduje bo kasa na pasze. Telacja Tharong tez bedzie coraz gorsza bo ta zarabia a 50 letni menel bawi sie w youtuba i jest golodupcem. Kieszonkowe mu odetnie i nie oplaci nawet internetu. Mam nadzieje, ze Kamerdyner bedzie systematycznie odbieral Gapciowi widzow. Im szybciek YT upadnie tym











#raportzpanstwasrodka