Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko184
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ottis

ottis

Dołączył 11 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 14427
  • Znaleziska 5970
  • Mikroblog 8457
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 72
  • Dodane (161)
  • Komentowane (540)
  • Plusowane (7756)
ottis
ottis 28.05.2026, 16:51:29
  • 17
Pan Marcin z Wyszkowa. Slowacki iluzjonista. Nie pije od 3 tygodni.
#raportzpanstwasrodka
ottis - Pan Marcin z Wyszkowa. Slowacki iluzjonista. Nie pije od 3 tygodni.
#raportzp...

źródło: 1000030095

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marecki85
Marecki85
28.05.2026, 17:02:44 via Wykop
  • 17
@ottis: Bardziej
Marecki85 - @ottis: Bardziej

źródło: Kolorowy klapek

Pobierz
  • Odpowiedz
ottis
ottis
Autor
28.05.2026, 17:07:41 via Wykop
  • 8
@Marecki85: Na tych zdjęciach to Marcin jest po 3 miesiącach niepicia.
  • Odpowiedz
ottis
ottis 08.05.2026, 17:41:41
  • 6
Wywiad z Klapkiem na ASBIRO juz zdjety. Nie zdazylem obejrzec. Chcialem teraz ale nie ma.
#raportzpanstwasrodka
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eMinimi
eMinimi
08.05.2026, 17:44:19 via Wykop
  • 7
@ottis: na dole mirrrory są
  • Odpowiedz
Misja_Odbyta
Misja_Odbyta
08.05.2026, 18:40:23 via Wykop
  • 6
@ottis: U Billego jest link, jest cały wywiad na Odysee ----> https://odysee.com/wywiad-z-klapkiem:8
  • Odpowiedz
ottis
ottis 07.05.2026, 15:34:29
  • 18
Myslalem, ze to fejk ale naprawdę ASBIRO zrobilo wywyad z biznesmenem Klapkiem. Komentarze juz wylaczone. Zapisujcie ten wywiad bo to zniknie. Menel bankrut podaje sie za biznesmana i znawce.
#raportzpanstwasrodka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ryhu
ryhu
07.05.2026, 15:42:54 via Wykop
  • 3
@ottis: a chciałem napisać coś miłego:(
ryhu - @ottis: a chciałem napisać coś miłego:(

źródło: 1000055645

Pobierz
  • Odpowiedz
ottis
ottis 01.05.2026, 18:12:48
  • 5
Zbieracie to? Ja nie zbieram ale sie obkupilem dzisiaj xD Na cardmarket
#pokemontcg #pokemon
ottis - Zbieracie to? Ja nie zbieram ale sie obkupilem dzisiaj xD Na cardmarket
#poke...

źródło: 1000026246

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bobryikaczki
bobryikaczki
02.05.2026, 05:59:36 via Wykop
  • 2
@ottis: Czaje, czaje. Ja próbowałem zbierać albo resellować sealed produkty, ale to nie dla mnie. Psycha is sitting i od razu otwieram xD
  • Odpowiedz
bobryikaczki
bobryikaczki
02.05.2026, 16:13:26 via Wykop
  • 2
@piotr-glabik: jeszcze jak
  • Odpowiedz
ottis
ottis 29.04.2026, 18:46:21
  • 10
Takie zeby jak ma Anal przyklejone razem z dziaslami to drogie wcale nie sa. Stac by bylo wszystkich naszych Kambo zuli.
Minus taki, ze kolor rażąca biel. No ale nie mial wyboru bo tylko takie sa na AliExpress
#raportzpanstwasrodka
ottis - Takie zeby jak ma Anal przyklejone razem z dziaslami to drogie wcale nie sa. ...

źródło: 1000026151

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plac8o
plac8o
29.04.2026, 18:48:11 via Wykop
  • 16
@ottis: Sedesowa biel
  • Odpowiedz
ottis
ottis
Autor
29.04.2026, 18:49:53 via Wykop
  • 8
@plac8o: Jak ktos nie ma rozumu to robi zeby takie zeby wszyscy od razu wiedzieli, ze ma sztuczne.
  • Odpowiedz
ottis
ottis 09.04.2026, 19:16:20
  • 30
Okun ba ba ba.
#raportzpanstwasrodka
ottis - Okun ba ba ba.
#raportzpanstwasrodka

źródło: 1000023647

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

B12477
B12477
09.04.2026, 19:25:40 via Wykop
  • 6
@ottis: no nie wiem nie wiem.. jakiś taki, blady ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Vendigoo
Vendigoo
09.04.2026, 19:28:36 via Wykop
  • 5
@B12477: Pod wieczór, będzie lepiej 😂
  • Odpowiedz
ottis
ottis 16.03.2026, 10:56:52
  • 9
https://x.com/i/status/2033388751884620142
#iran #humor
ottis - https://x.com/i/status/2033388751884620142
#iran #humor
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Roman_Horsetych
Roman_Horsetych
16.03.2026, 10:59:17 via Wykop
  • 3
@ottis:
Roman_Horsetych - @ottis:

źródło: 113082725d81a13Al_Bundy_Shoot_Me

Pobierz
  • Odpowiedz
clubcard
clubcard
16.03.2026, 11:32:09 via Wykop
  • 1
@ottis: xDDD
  • Odpowiedz
ottis
ottis 14.03.2026, 13:43:19
  • 120
Jak Iran wygra wojne z Izraelem to cały świat będzie świętował to zwycięstwo. No poza poedo elitami z USA bo naród też będzie świętował.
#iran #wojna
ottis - Jak Iran wygra wojne z Izraelem to cały świat będzie świętował to zwycięstwo....

źródło: Flag-Iran

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hissis
Hissis
14.03.2026, 13:44:30 via Wykop
  • 13
@ottis: I to za bym z Tobą wypił mordko.
z fartem
  • Odpowiedz
Aster1981
Aster1981
Aster1981
14.03.2026, 14:40:16 via Wykop
  • 41
@ottis: o_O sroga odklejka widze.
  • Odpowiedz
ottis
ottis 14.03.2026, 13:17:31
  • 19
Na X krożą pogłoski, że zbrodniarz zydek nie żyje. Od jakiegoś czasu się nie pokazuje. Niby został ranny w Irańskim ataku, przetransportowany do szpitala w Niemczech i tam dokonał żywota. Nie wiem czy to wyssane z palca czy coś jest na rzeczy.
#iran #wojna
ottis - Na X krożą pogłoski, że zbrodniarz zydek nie żyje. Od jakiegoś czasu się nie ...

źródło: HDWULGaboAABQDL

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hot_tomek
hot_tomek
14.03.2026, 13:21:47 via Wykop
  • 262

Komentarz usunięty przez moderatora

isrin22
isrin22
14.03.2026, 13:33:54 via Wykop
  • 35
@KarmelkowyZubr: Do tego parę razy jeszcze miał się zdefekować w gacie
  • Odpowiedz
ottis
ottis 10.03.2026, 15:44:48
  • 4
Ropa w tym roku bedzie po $40 albo nizej moim zdaniem. Zobaczymy czy dobrze mysle.
#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Talarsson
Talarsson
10.03.2026, 15:47:32 via Wykop
  • 9
@ottis: Te wysadzone rafinerie to pikuś przecie, baryłka ropy do każdej paczki laysow pod koniec roku
  • Odpowiedz
Talarsson
Talarsson
10.03.2026, 16:19:49 via Wykop
  • 2
@ottis: Przez ostatnie 5 lat najniższa cena za rope to 56$ a teraz w trakcie trwania lub zaraz po konflikcie ma spaść na 40$? Gdzie tu sens
  • Odpowiedz
ottis
ottis 25.02.2026, 13:30:04
  • 1
W Chinach juz $101
Ciekawe czy do konca marca dobijemy do $110 u nas.
#srebro #zloto
ottis - W Chinach juz $101
Ciekawe czy do konca marca dobijemy do $110 u nas.
#srebro...

źródło: 1000021994

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 23.02.2026, 09:31:53
  • 43
Słowacki Iluzjonista. Marcin Klapek Frejer.
#raportzpanstwasrodka
ottis - Słowacki Iluzjonista. Marcin Klapek Frejer.
#raportzpanstwasrodka

źródło: 1000021313

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bimbas
Bimbas
Bimbas
23.02.2026, 10:16:35 via Wykop
  • 7
@ottis: Puszeczka własnoręcznie wyczarowana🤣
  • Odpowiedz
lord-of-the-fjords
lord-of-the-fjords
23.02.2026, 11:19:54 via Wykop
  • 9
@ottis: czerwony kmer...
  • Odpowiedz
ottis
ottis 13.02.2026, 17:04:30
  • 26
Dzień dobry, dzien dobry. Wiewiorki i bobry.
Wlasnie wstalem takze jestem jeszcze troszeczke nieogarniety ale na to bedzie pora pozniej. Teraz musze zawiezc Dzunku do szkoly. Widzimy sie potem.
#raportzpanstwasrodka
ottis - Dzień dobry, dzien dobry. Wiewiorki i bobry. 
Wlasnie wstalem takze jestem je...

źródło: 1000021313

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 05.02.2026, 16:05:26
  • 5
Zloto dzisiaj spadek 2,9% czyli w miarę normalny spadek a srebro ponad 16% jak narazie xD
Srebro dobije pewnie do tych $40 i zacznie odbijać przez kolejne 10-15 lat. Surowiec mem. Spadek w ciagu 7 dni 36,1% ale dzień się jeszcze nie skończył.
#srebro #gielda #zloto
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piratestorm
piratestorm
05.02.2026, 16:10:11 via Wykop
  • 3
@ottis: jp morgan przynajmniej się sam wykupił dzięki tej bańce, ich akcje powinny iść do spodu za takie durne akcje
  • Odpowiedz
kokos24
kokos24
kokos24
05.02.2026, 16:28:02 via Wykop
  • 2
@ottis: pytanie czy zobaczymy 60$ czy 150$ za kilka dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ottis
ottis 05.02.2026, 05:11:20
  • 4
Cena spadła do $77 dobra promocja. Fajnie, ze sklepy maja teraz ponad 40% marze. Jak jeszcze trochę spadnie to zrobią sobie 60% a co.
#srebro
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kokos24
kokos24
kokos24
05.02.2026, 05:44:40 via Android
  • 1
@ottis: dlatego teraz trzeba ostrożnie, podobno maja duzo a popyt ogolnie spada. Chwile przeczekają a potem zmniejsza marze
  • Odpowiedz
ottis
ottis 02.02.2026, 13:47:39
  • 6
Cena srebra dzisiaj w Shanghai Gold Exchange $104.79 cena COMEX $81
Pieknie sie bawia z nami bankierzy. Cena zlota za to jest taka sama.
#srebro #zloto #gielda
ottis - Cena srebra dzisiaj w Shanghai Gold Exchange $104.79  cena COMEX $81
Pieknie ...

źródło: 1000020517

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis
Autor
02.02.2026, 13:55:12 via Wykop
  • 2
@Dervorin: Brednie. Cena surowca jest podawana bez zadnych podatków a waga sztabki przeciez nie wplywa na cene spot moim zdaniem.
  • Odpowiedz
Dervorin
Dervorin
02.02.2026, 14:16:48 via Wykop
  • 1
@ottis: Zasady handlu The Shanghai Gold Exchange
Artykuł 29 - The term “Transaction Price” of any product listed by the Exchange
refers to the price, including the Value Added Tax (“VAT”), of the bullion deliverable against the transaction, as delivered at a Certified Vault.

A to z sreddita:

Shanghai Silver is refined to 4 9's, 99.99% purity. It's traded in 15 kilogram bars. Most of it is used for industrial
  • Odpowiedz
ottis
ottis 30.01.2026, 19:00:04
  • 2
#srebro #gielda
ottis - #srebro #gielda

źródło: j33vesu

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 30.01.2026, 18:27:03
  • 0
W dwa dni spadek o $45 jak narazie. Meme coiny nie maja takich spadków procentowych w ciagu dnia.
#srebro #gialda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 30.01.2026, 17:43:07
  • 0
Ciekawe czy damy rade dzisiaj do $50 spaść.
#srebro
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bialy_dzban
Bialy_dzban
30.01.2026, 17:56:24 via Wykop
  • 0
@ottis: nope
  • Odpowiedz
ottis
ottis 30.01.2026, 13:19:59
  • 11
xD
#srebro #zloto #gielda
ottis - xD
#srebro #zloto #gielda

źródło: buffet

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tintanam
tintanam
30.01.2026, 18:10:46 via Wykop
  • 2
@ottis: Warren to jednak specjalista. 5h temu jak to powiedział było po 100usd, a teraz 82
tintanam - @ottis: Warren to jednak specjalista. 5h temu jak to powiedział było po 10...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 01.10.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 29.08.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 01.08.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking