Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko211
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ottis

ottis

Dołączył 12 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 14507
  • Znaleziska 5971
  • Mikroblog 8536
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 72
Marecki85
Marecki85
przedwczoraj, 07:58:27
  • 30
#raportzpanstwasrodka Zdjęcie bez kontekstu
Marecki85 - #raportzpanstwasrodka Zdjęcie bez kontekstu

źródło: Red Guitar Lysyn, Lysyn

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis przedwczoraj, 08:20:15 via Wykop
  • 12
@Marecki85: Red gitar lysyn LYSYN!!!
  • Odpowiedz

Knoblauch
Knoblauch
07.06.2026, 10:03:11
  • 17
#raportzpanstwasrodka
Konsultacje ucieczka do raju
Knoblauch - #raportzpanstwasrodka 
Konsultacje ucieczka do raju

źródło: 1000098087

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 07.06.2026, 10:15:28 via Wykop
  • 15
@Knoblauch: Hit. Golodupiec i bezdomny wloczega daje porady biznesowo prawne.
  • Odpowiedz
oesucotusieodwala
oesucotusieodwala
06.06.2026, 16:44:34
  • 25
#raportzpanstwasrodka o Ciocia Ania juz na Islandii pracuje :) Waldi wlasnie mowil... takze skonczylo sie love story :)
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 06.06.2026, 17:07:35 via Wykop
  • 9
@oesucotusieodwala: Stare urwisko.
  • Odpowiedz
dizel81
dizel81
dizel81
06.06.2026, 10:58:43
  • 32
Gapa dzisiaj na gniocie kilka razy składał gratulacje tej tenisistce Mai Chwalińskiej.
Na bank jej się przydadzą te gratulacje od takiego luja.
#raportzpanstwasrodka
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 06.06.2026, 11:03:44 via Wykop
  • 22
@dizel81: No co garderobę ma taką, ze niedługo bedzie zakładał Gentleman's Club jak Pajak. Tylko wpisowe bedzie 8 a bardziej 10k dolarów.
  • Odpowiedz
NAZWATYMCZASOWA
NAZWATYMCZASOWA
06.06.2026, 00:44:43
  • 0
Aktualizacja top 5 kanałów Uniwersum.

1. Włuczykij w Azji
2. Raport z Akcji
3. Po pas w pieprz. Kambodżańska odyseja.
4. Ranczo Prezesa
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 06.06.2026, 11:01:01 via Wykop
  • 1
@NAZWATYMCZASOWA: Pod nowym niebem to do spłukana w kiblu. Jak można ich dawać do jakiejkolwiek klasyfikacji? Skompromitowali sie i juz nikt tam nie zajrzy nawet z ciekawości. Kłamcy i krętacze.
  • Odpowiedz
zdrajczyciel
zdrajczyciel
05.06.2026, 16:34:56
  • 59
Nachlaj nagrał film w obronie Piotra Pająka i trzeba przyznać jedno: dawno nie było tak eleganckiego seansu pt. „ja też kiedyś byłem większy, ale on pracował, a ja zostałem przy basenie, psach i wspomnieniach”.

Cała konstrukcja jest piękna. Najpierw obowiązkowe podkreślenie, że kiedyś Pająk był mniejszy. Technicznie mniejszy. Subskrypcyjnie mniejszy. Ale już „na wzrostowym”. Czyli klasyczne: ja go znałem, zanim to było modne. Tylko potem nastąpił drobny szczegół fabularny - Pająk pojechał dalej,
zdrajczyciel - Nachlaj nagrał film w obronie Piotra Pająka i trzeba przyznać jedno: d...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-5 o 18.34.34

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 05.06.2026, 16:54:49 via Wykop
  • 13
@zdrajczyciel: Broni scammera patusa. Szkoda oglądać. Myśli, że coś mu skapnie ze scamów jak bedzie stawał w jego obronie? Kupujcie nieruchomości od Pająka i od Miszy! 100% legit i zwrot 200% w 3 lata!
  • Odpowiedz
dizel81
dizel81
dizel81
03.06.2026, 17:08:34
  • 8
Spuchlak kiszonkowy wrzucił kolejnego gniota dzisiaj:)
#raportzpanstwasrodka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 03.06.2026, 17:18:34 via Wykop
  • 9
@dizel81: Pijany nie wie co robi. Jutro nie będzie miał gniota. Znowu bedzie przepraszal jak jakiś niewolnik.
  • Odpowiedz
dizel81
dizel81
dizel81
03.06.2026, 07:22:37
  • 25
Piękny płacz Gapy odnośnie rezygnacji nowej pracownicy po jednym dniu:)
#raportzpanstwasrodka
dizel81 - Piękny płacz Gapy odnośnie rezygnacji nowej pracownicy po jednym dniu:)
#ra...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 03.06.2026, 08:24:34 via Wykop
  • 8
@dizel81: Kłamie jak pies.
  • Odpowiedz
dizel81
dizel81
dizel81
03.06.2026, 07:24:38
  • 34
W KL Klapkenhousen najlepsze burgery w Kambodży:)
#raportzpanstwasrodka
dizel81 - W KL Klapkenhousen najlepsze burgery w Kambodży:)
#raportzpanstwasrodka
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 03.06.2026, 08:22:45 via Wykop
  • 14
@twelve12: Kiedyś klienci mu mówili, ze nigdy nie jedli takiego dobrego keczupu. Ma najlepszy keczup w Kambodzy.

Myślę ze niedługo klienci zaczną zachwalac sól. Powiedzą Klapkowi, ze nigdy nie jedli takiej dobrej soli. Jak klientom smakuje i dziela sie tym z panem od karmienia swin to jest najważniejsze.
  • Odpowiedz
scimotear
scimotear
02.06.2026, 18:31:06
  • 2
#raportzpanstwasrodka
Tymczasem, jego wysokość, król Kambodży, z szacunkiem dla urzędu.
scimotear - #raportzpanstwasrodka 
Tymczasem, jego wysokość, król Kambodży, z szacunk...

źródło: 1000037875

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 02.06.2026, 19:08:40 via Wykop
  • 1
@scimotear: Nice try
  • Odpowiedz

Daddy2curek
Daddy2curek
Daddy2curek
02.06.2026, 17:26:57
  • 10
#raportzpanstwasrodka Kambodża kupuje złoto, a nasi biznesmeni..nasi inspiratorzy dla innych przedsiębiorców w Polsce nawet o tym nie mówią 🫣😔 panie Adamie za chwilę Kambodża prześcignie Chiny w zakupach a pan miliczy. Pan to ma nos 👃. Pan wiedział gdzie się przenieść 🥰
Daddy2curek - #raportzpanstwasrodka Kambodża kupuje złoto, a nasi biznesmeni..nasi in...

źródło: 8204

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 02.06.2026, 18:21:24 via Wykop
  • 12
@Daddy2curek: Adam nie wie w ogole, ze coś takiego jest jak złoto i srebro w monetach. Bo nie raz mówił o inwestycjach, lokowaniu pieniędzy itp no i ulokować w garnki nierdzewne bo nie wie w co lepszego mozna. Jakby słyszał i srebrze to by kupił zamiast tych garów.
  • Odpowiedz
JJtriple777
JJtriple777
02.06.2026, 08:56:35
  • 52
#raportzpanstwasrodka
Niewiadomo jak, niewiadomo skad, po cholere, ale .. nagle pojawil sie gosc w Old MacDonald Farm Cafe i o zgrozo!, zlozyl zamowienie!!! Pacha byla zajeta na laptopie, wiec zadzwonila do Gapy, ktory spal w barlogu, ze trzeba przyjsc i hamburgera zrobic. Gapcio usunal rope z oka i czym predzej ruszyl do akcji, holdujac zasadzie 'grosz do grosza i ...'.
JJtriple777 - #raportzpanstwasrodka 
Niewiadomo jak, niewiadomo skad, po cholere, ale...

źródło: IMG_5881

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 02.06.2026, 09:30:02 via Wykop
  • 43
@JJtriple777: Klient został poinformowany, ze czas oczekiwania 3h bo trzeba zrobić zakupy na targu i zadzwonić po kucharza który spi u siebie na melinie.
  • Odpowiedz
gravcornuto
gravcornuto
01.06.2026, 19:54:15
  • 16
#raportzpanstwasrodka
Jak by co panowie, to dzisiaj wieczorem na polsat2 Albercik w programie Rolnicy, tak się żyje u nas na wsi.
gravcornuto - #raportzpanstwasrodka 
Jak by co panowie, to dzisiaj wieczorem na polsa...

źródło: 1000065736

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 02.06.2026, 08:42:30 via Wykop
  • 1
@gravcornuto: Da sie bardziej spuchnac? On pęknie niedługo. Knurowi rozsadza gębę na boki.
  • Odpowiedz
KapitanTorpedal
KapitanTorpedal
02.06.2026, 02:33:51
  • 18
#raportzpanstwasrodka
Zwierzątka nakarmione więc teraz można się nawodnić. Znaczy odpocząć...
KapitanTorpedal - #raportzpanstwasrodka 
Zwierzątka nakarmione więc teraz można się n...

źródło: 7a5ae3cb8baaea9877ed03e8d95909ccbb898f5dce600f8aa31009e94d4c80ef

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 02.06.2026, 08:38:58 via Wykop
  • 2
@KapitanTorpedal: Ta łysina to pół biedy ale te wygolenie przy uszach na zero na kwadratowo to wyglada jakby z psychiatryka uciekl. Niezly Klapek ma gust. Stylizacja jak bezdomny wariat.
  • Odpowiedz
pikaczex
pikaczex
01.06.2026, 02:23:44
  • 4
#raportzpanstwasrodka
pikaczex - #raportzpanstwasrodka

źródło: 1000000094

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 01.06.2026, 09:27:04 via Wykop
  • 1
@pikaczex: O Natalia!
  • Odpowiedz

Bojsko_Krajlslerovic
Bojsko_Krajlslerovic
01.06.2026, 04:56:42
  • 23
#raportzpanstwasrodka "Pracuj w ciszy, niech przemówią koncepty" tą właśnie maksymą, poniedziałek każdego tygodnia zaczyna uczciwie pracujący Pan prezes Marcin. Okun
Bojsko_Krajlslerovic - #raportzpanstwasrodka "Pracuj w ciszy, niech przemówią koncept...

źródło: 1000009530

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 01.06.2026, 09:25:27 via Wykop
  • 1
@Bojsko_Krajlslerovic: ale spuchniety
  • Odpowiedz
zbyszek-krol
zbyszek-krol
01.06.2026, 05:10:56
  • 21
#raportzpanstwasrodka Czy ktos jeszcze pamieta byłą żonę Miszy. Wielokrotnie zapytany nie chce się przyznać na swoich lajtach, że potrzebował kciuka do obywatelstwa Kampuczy:).
zbyszek-krol - #raportzpanstwasrodka Czy ktos jeszcze pamieta byłą żonę Miszy. Wielok...

źródło: Syna Pater

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 01.06.2026, 09:24:34 via Wykop
  • 1
@Daddy2curek: Dokładnie. Dlaczego Adam nie byl na weselu Miszy?
  • Odpowiedz

ryhu
ryhu
31.05.2026, 16:41:29
  • 36
#raportzpanstwasrodka
ryhu - #raportzpanstwasrodka

źródło: 10923

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 31.05.2026, 17:02:56 via Wykop
  • 1
@ryhu: Drinki tanie na imprezach i k---y.
  • Odpowiedz
dizel81
dizel81
dizel81
31.05.2026, 13:26:04
  • 4
Spocony powiedział ile wypłaty dostał?
Bo widziałem że oszczędził na fryzjerze samemu się frygając pewnie.
#raportzpanstwasrodka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 31.05.2026, 13:28:26 via Wykop
  • 15
@dizel81: Samemu to by musiał kupić maszynkę do włosów. Pewnie ostrzygli go menele narkomani na squocie po kolezensku.
  • Odpowiedz
imtiredboss
imtiredboss
imtiredboss
31.05.2026, 11:56:36
  • 18
#raportzpanstwasrodka 25 ojro na fryzjera nie mieści się w budżecie. Po co z tym walczyć Krzychu? Instynkt samozachowawczy da się oszukać wódeczką. A potem, że tak powiem już z górki, albo z taborecika.
imtiredboss - #raportzpanstwasrodka 25 ojro na fryzjera nie mieści się w budżecie. Po...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 31.05.2026, 13:26:46 via Wykop
  • 3
@NinjaGunn: Ten co był w kilkuletnim związku z 13 latka.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 01.10.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 04.06.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 01.08.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking