Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
kompotszuszu

kompotszuszu

Dołączył 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 98
  • Znaleziska 56
  • Mikroblog 42
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4

1257

Dawid Kacprzyk ma kontrakt w drugim szpitalu od 5 lutego 2026

Dawid Kacprzyk ma kontrakt w drugim szpitalu od 5 lutego 2026

Szpital Południowy nie był jedynym miejscem pracy. Okazuje się, że Szpital Południowy nie był jedyną placówką, z którą lekarz jest związany kontraktem. Pan Dawid Kacprzyk współpracował z Mazowieckim Szpitalem Bródnowskim od 5 lutego 2026 r. W 2026 r przepracował łącznie 732 godziny.

Caracas
z
fakt.pl
dodany: 18.06.2026, 19:09:22
  • 90
  • #
    praca
  • #
    polityka
  • #
    medycyna
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    lekarz100k
kompotszuszu
kompotszuszu 19.06.2026, 16:18:54 via Wykop
  • 4
Gość zarządzał SOR-em w jednym szpitalu i miał jeszcze na tyle czasu żeby pracować w drugim? Może to rzeczywiście jest nadczłowiek i potrafi się klonować bo to, że umie w bilokację to już wiemy. Myślę, że należy ten przypadek dogłębnie zbadać.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

841

Nie tylko sprawa radnego KO. Domański mówi o "setkach" przypadków lekarzy

Nie tylko sprawa radnego KO. Domański mówi o "setkach" przypadków lekarzy

Minister finansów Andrzej Domański odniósł się do sprawy lekarza Dawida Kacprzyka, który miał osiągnąć blisko 1,6 mln zł dochodu. Jak podkreślił, nie jest to jedyny przypadek. - Takich przykładów w Polsce są setki. Mówimy o wielomilionowych wynagrodzeniach. Wykopki znowu miały rację od lat.

santa-maria-de-la-rosa
z
polsatnews.pl
dodany: 17.06.2026, 22:56:20
  • 139
  • #
    konowalposting
  • #
    konowal100k
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    polityka
kompotszuszu
kompotszuszu 18.06.2026, 17:07:09 via Wykop
  • 1
Starzy bardziej potrafili się kryć z tym, co mądrzejszy to i starszym autem jeździł żeby nie zwracać na siebie uwagi. Teraz mamy do czynienia z pokoleniem xD lekarzy, będzie coraz więcej takich kwiatków bo tam głupków nie brakuje.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kompotszuszu
kompotszuszu 18.06.2026, 17:15:19 via Wykop
  • 0
@trollingisanart: akurat teraz mamy do czynienia coraz częściej z lekarzami z pokolenia xD. Nie wiem co gorsze, stary co kamuflował się i jeździł dla niepoznaki starym gruzem do roboty czy młody który został złapany na jego własnej głupocie. Ta cała opieka zdrowia to jeden wielki wał.

1869

Cały zarząd warszawskiego Szpitala Południowego został odwołany.

Cały zarząd warszawskiego Szpitala Południowego został odwołany.

Cały zarząd warszawskiego Szpitala Południowego został odwołany - przekazał w czwartek prezydent stolicy Rafał Trzaskowski. Decyzja zapadła na wniosek włodarza miasta.

ocynkowanyodpornynahejt
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 18.06.2026, 14:38:42
  • 268
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    lekarz
  • #
    szpital
kompotszuszu
kompotszuszu 18.06.2026, 16:53:03 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

943

Nawet 5,6 tys. lekarzy może zarabiać ponad 100 tys. zł a państwo tego nie widzi

Nie 560 lekarzy, lecz nawet 5,6 tys. medyków może osiągać dochody przekraczające 100 tys. zł miesięcznie. Tak wynika z s

enterprize
z
gazetaprawna.pl
dodany: 18.06.2026, 10:13:43
  • 95
  • #
    nfz
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    zarobki
kompotszuszu
kompotszuszu 18.06.2026, 13:06:58 via Wykop
  • 0
Trzeba było zostać lekarzem, żadna tajemna wiedza której nie da się posiąść a tym bardziej, że młodzi lekarze stawiają diagnozy w oparciu o AI lol. Nie dość, że koszt wyuczenia takiego lekarza jest chyba najdroższy ze wszystkich zawodów to jeszcze kasują podatnika jak za zboże - chociaż to zboże przy tym to jak za darmo. Jesze a propos stawania się lekarzem - wypadałoby mieć koneksje bo bez tego to ciężko.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1249

Lekarz milioner zasiada w Okręgowej Radzie Lekarskiej obok obecnego prezesa NLR!

Lekarz milioner zasiada w Okręgowej Radzie Lekarskiej obok obecnego prezesa NLR!

Teraz okazuje się, że lekarz udzielał się nie tylko w tzw. dużej polityce (jest radnym warszawskiej dzielnicy Ursus), ale także w samorządzie lekarskim. Od marca 2026 r. zasiada w Okręgowej Radzie Lekarskiej w Warszawie jako jeden z 46 jej członków, obok obecnego prezesa Naczelnej Rady Lekarskiej

Caracas
z
portal.abczdrowie.pl
dodany: 17.06.2026, 10:36:22
  • 79
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    praca
  • #
    afera
kompotszuszu
kompotszuszu 17.06.2026, 14:54:02 via Wykop
  • 2
Przecież to jedna wielka klika.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kompotszuszu
kompotszuszu 17.06.2026, 15:28:25 via Wykop
  • 11
Pisowcy teraz wjeżdzają na białym koniu jacy oni to szlachetni i krystaliczni, nie pamiętają jak mąż byłej marszałek leżał na OIOM-ie 2 lata?. A tymczasem zwykły Kowalski jak nie zdechnie w poczekalni na SORze to go przedwcześnie wykopią żeby zdechł w rowie.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kompotszuszu
kompotszuszu 17.06.2026, 16:56:27 via Wykop
  • -1
@basketm: ok ale czy akurat OIOM to właściwie miejsce na taką opiekę?
kompotszuszu
kompotszuszu 17.06.2026, 17:33:38 via Wykop
  • 0
@basketm: Czyli wychodzi na to, że opieka zdrowia wymaga gruntownej reformy.

4806

Krajowy System Ewidencji Czasu Pracy Lekarzy - Ustawa Kacprzykowa

Krajowy System Ewidencji Czasu Pracy Lekarzy - Ustawa Kacprzykowa

Skoro możemy kontrolować czas pracy kierowców i wielu innych, aby dbać o nich i wszystkich w koło, to powinniśmy się upewnić, że ludzie, którzy decydują o naszym życiu w momencie największej słabości są wyspani. Przy okazji można ukrócić patologie w stylu Kacprzyka. anty-patologia, pro-jakość

RandomBits
z
markdownpastebin.com
dodany: 15.06.2026, 11:53:58
  • 434
  • #
    konowalograf
  • #
    patologie
  • #
    ochronazdrowia
  • #
    polska
kompotszuszu
kompotszuszu 15.06.2026, 15:17:34 via Wykop
  • 12
@DuchZoliborza: Podstawowa różnica jest taka, że taki specjalista IT nie pracuje na NFZ.
kompotszuszu
kompotszuszu 17.06.2026, 13:31:54 via Wykop
  • 0
@maja-daniems: zaraz, zaraz ale przecież to się tyczy wszystkich kierunków studiów. W Polsce aktualnie wyższe wykształcenie w przedziale wiekowym 25-34 lata posiada ok. 46%, to jest czołówka w europie. Pytanie ilu z nich pracuje w państwowym sektorze?! druga sprawa czy w ogóle te ich "wykształcenie" jest potrzebne społeczeństwu i czy wykorzystują je do pracy, trzecia sprawa a kto powiedział, że ktoś musi mieć wyższe wykształcenie z państwowej uczelni aby pracować

1503

Czarne chmury nad lekarzem

Czarne chmury nad lekarzem

W poniedziałek złożyliśmy do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu opuszczenia dyżuru - powiedział rzecznik NIL (Naczelna Izba Lekarska). Pora się wziąć za oszustów...

konkarne
z
money.pl
dodany: 15.06.2026, 07:56:50
  • 172
  • #
    polska
  • #
    nfz
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    lekarz
  • #
    szpital
  • #
    pieniadze
kompotszuszu
kompotszuszu 15.06.2026, 16:59:36 via Wykop
  • 0
@tomasz-aleksander-barania: Dokładnie przecież sami siebie nie będą kontrolować.

680

625 lekarzy w Polsce zarabia powyżej 100 tys. zł. "Rz" dotarła do wyliczeń

625 lekarzy w Polsce zarabia powyżej 100 tys. zł. "Rz" dotarła do wyliczeń

1,2 proc. lekarzy ze specjalizacją na kontrakcie zarabia brutto powyżej 100 tys. zł miesięcznie. Takich medyków jest w Polsce co najmniej 625. Kolejnych 49 specjalistów otrzymuje podobne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę.

Poludnik20
z
rp.pl
dodany: 03.06.2026, 11:31:54
  • 187
  • #
    szpital
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    praca
  • #
    lekarz
  • #
    lekarze
kompotszuszu
kompotszuszu 04.06.2026, 08:00:22 via Wykop
  • 1
Jak wybitny lekarz zarabia 100k to nie mam nic przeciwko, ale sądząc po efektach to raczej oni wybitni nie są. Ciekawe co z pozostałymi, bo zarobki rzędu 25k/msc netto chyba są powszechne? skoro pielęgniarka z 10 wyciągnie. Nie mówię tutaj o rezydenturze bo to inna kwestia.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kompotszuszu
kompotszuszu 04.06.2026, 13:59:38 via Wykop
  • 0
Temat podupada ciekawe czemu. Podbijam - UP!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

540

Zarobki posłów z nieruchów w 2025 roku

Zarobki posłów z nieruchów w 2025 roku

Czyli przegląd sejmowej rentierki

ciastofrancuskie
z
czarnalistanajemcow.pl
dodany: 04.06.2026, 09:33:55
  • 36
  • #
    sejm
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkanie
  • #
    wynajem
  • #
    najem
  • #
    polityka
kompotszuszu
kompotszuszu 04.06.2026, 13:56:03 via Wykop
  • 5
Uczciwi i zapracowani ludzie nie wchodzą do politytki. Zdarzają się wyjątki wpisz dowolnie -
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1324

Facet zgłosił 2x to samo auto i dostał 500 zł mandatu za wprowadzenie w błąd

Facet zgłosił 2x to samo auto i dostał 500 zł mandatu za wprowadzenie w błąd

W odstępie 4 dni zgłosił to samo nieprawidłowo zaparkowane auto. Wezwany jako podejrzany przez Straż Miejską, dostał mandat za wprowadzenie w błąd i wywołanie niepotrzebnej czynności. 500 zł. Warszawa. Kurtyna. Nie wiem nawet jak to skomentować poza XD.

Rabe
z
x.com
dodany: 29.05.2026, 19:50:10
  • 251
  • #
    warszawa
  • #
    polskiedrogi
  • #
    konfitura
  • #
    prawo
  • #
    strazmiejska
  • #
    patologiazmiasta
kompotszuszu
kompotszuszu 30.05.2026, 21:48:12 via Wykop
  • 0
Taki to właśnie "porzątek" publiczny.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kompotszuszu
kompotszuszu 16.05.2026, 23:01:14
  • 3
#eurowizja obstawialiście to na pierwszym miejscu? Nie było złe ale żeby wygrać?. NO ALE DOBRZE DLA OGÓŁU :)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kompotszuszu
kompotszuszu 16.05.2026, 22:55:18
  • 4
#eurowizja jak od publiczności 17? Przecież to urwa nie możliwe, w europie słucha się soul rnb
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kompotszuszu
kompotszuszu 16.05.2026, 22:53:59
  • 3
#eurowizja coooo urwa?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kompotszuszu
kompotszuszu 16.05.2026, 22:52:59
  • 1
#eurowizja piertolniemy 400
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kompotszuszu
kompotszuszu 16.05.2026, 22:51:57
  • 0
#eurowizja kto obsługuje telefony?! ;)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kompotszuszu
kompotszuszu 16.05.2026, 22:48:45
  • 1
#eurowizja może coś ugramy :)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

avirant
avirant
16.05.2026, 22:33:13
  • 5
Premier załatwił 12 pkt od somsiadów i Belgii ale jury dało maxa dla Izraela więc się zeruje.

#eurowizja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kompotszuszu
kompotszuszu 16.05.2026, 22:35:27 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

787

Kurier FedEx skazany na śmierć za zabójstwo siedmiolatki.

Kurier FedEx skazany na śmierć za zabójstwo siedmiolatki.

Jakoś niedawno było na wykopie o tej zbrodni a teraz zapadł wyrok kary śmierci przez zastrzyk.

GodEmperorWasRight
z
youtube.com
dodany: 07.05.2026, 11:14:44
  • 195
  • #
    wydarzenia
  • #
    usa
  • #
    wiadomosci
  • #
    swiat
  • #
    informacje
kompotszuszu
kompotszuszu 08.05.2026, 06:53:02 via Wykop
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1088

82 proc. Polaków mówi "nie". Chodzi o aferę Zondacrypto

82 proc. Polaków mówi "nie". Chodzi o aferę Zondacrypto

Ponad 82 procent Polaków jest przeciwnych temu, by państwo udzielało pomocy osobom, które straciły pieniądze wskutek dzi

PIAN--A_A--KTYWNA
z
polskieradio24.pl
dodany: 30.04.2026, 06:09:15
  • 171
  • #
    kryptowaluty
  • #
    gielda
kompotszuszu
kompotszuszu 30.04.2026, 10:20:03 via Wykop
  • -1
Spokojnie... Z Frankowiczami było podobnie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1033

Brutalny atak nożem w Śródmieściu. Ukrainiec dźgnął kilkukrotnie kobietę!

Poszkodowana walczy o życie. Przed południem przy ulicy Karmelickiej w Śródmieściu doszło do poważnego zdarzenia o charakterze kryminalnym.

moim-skromnym-zdaniem
z
miejskireporter.pl
dodany: 11.04.2026, 14:25:32
  • 117
  • #
    polska
  • #
    warszawa
  • #
    kryminalne
  • #
    ukraina
  • #
    wolyn2026
kompotszuszu
kompotszuszu 11.04.2026, 19:17:42 via Wykop
  • 1
A środmieście którego miasta? Chyba, że tylko miasto "stołeczne" Warszawa ma środmieście?

Jestem z dala od cenzury i nadmiernej moderacji, ale tutaj post powinien zostać nieopublikowany ze względu na niepełne dane odnośnie zdarzenia, co stwarza miejsce do siania dezinformacji i teorii spiskowych.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Kompot Szu-Szu

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking