
Izba lekarska w Łodzi kupiła 15 mieszkań. Tłumaczy, że to inwestycja

(03.2026) Okręgowa Izba Lekarska w Łodzi przeznaczyła środki ze składek członkowskich na zakup 15 mieszkań pod wynajem. Zrobiliśmy to aby zabezpieczyć przed inflacją środki samorządu podkreśla w rozmowie z Expressem Ilustrowanym doktor Paweł Czekalski, były prezes Okręgowej Rady Lekarskiej.
z- 170
- #
- #
- #
- #
- #
- #











