Czy ministra zdrowia powinna podać się do dymisji? Polacy ocenili

Ministra zdrowia Jolanta Sobierańska-Grenda powinna podać się do dymisji w związku z aferą i ogólną sytuacją w ochronie zdrowia. Tak twierdzi połowa Polaków - wynika z sondażu United Surveys by IBRiS dla Wirtualnej Polski
z- 34
- #
- #
- #
- #
- #
- #
















AFD i Rosja to przyjaciele, UE i Ukraina to wrogowie. Tylko wtedy bedzie nam sie żyło w końcu dobrze!!111
POPIS to bład logiczny - wrzucanie PISu I PO do jednego worka, gdzie za PISu afery były zamiatane pod dywan a PO się faktycznie nimi zajmuje
I tak, nie ma alternatywy dla KO moim zdaniem, konfa chce pojednania z rosją, dojscia do koryta i wyjscia z UE
PIS to sekta złodzei