pamiętacie jeszcze tego młodego nadpobudliwego konfederate "aktywistę" Tomasza z Bielska-Białej ze słynnego zakupu prezerwatyw na KSEF na kancelarię prezesa rady ministrów?
No to powrócił, tym razem chodzi po swoim mieście i zgłasza na policje czy tam do prokuratury każde graffiti które obraża Nawrockiego z pisu
po raz kolejny dowód na to co każdy pisze coraz częściej - konfiarze to kryptopisowcy, on chyba jako aktywny konfiarz powinien być zajęty swoimi tematami z postulatów swojej partii
No to powrócił, tym razem chodzi po swoim mieście i zgłasza na policje czy tam do prokuratury każde graffiti które obraża Nawrockiego z pisu
po raz kolejny dowód na to co każdy pisze coraz częściej - konfiarze to kryptopisowcy, on chyba jako aktywny konfiarz powinien być zajęty swoimi tematami z postulatów swojej partii


















Dlatego gdy dziś występuje jako kluczowy świadek opowiadający o rzekomych skandalach, zaniedbaniach i praktykach prowadzących do śmierci pacjentów, warto pamiętać o jego własnych konfliktach i kontrowersjach. Zwłaszcza że część relacji