Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
jacktheripper
jacktheripper

jacktheripper

Dołączył 16 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5189
  • Znaleziska 3906
  • Mikroblog 1283
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 4
plackojad
plackojad
przedwczoraj, 14:57:40
  • 24
#mecz Oficjalne podsumowanie kolejnego dnia zabawy w #mirkomundial ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chcesz dołączyć? Zaobserwuj tag!
Chcesz być wołany do typów? Zaplusuj pierwszy komentarz pod
@plackojad +248
MIRKI! MIRABELKI!
Już jutro zaczyna się najważniejszy turniej czterolecia w #pilkanozna - #mundial!
Niestety zabraknie na nim naszej reprezentacji. Nie oznacza to jednak, że będzie pozbawiony emocji.
Oto bowiem wraca największa wykopowa zabawa w typowanie wyników #mecz i różnych zwariowanych zdarzeń... #mirkomundial!
więcej
plackojad - #mecz Oficjalne podsumowanie kolejnego dnia zabawy w #mirkomundial ( ͡° ͜...

źródło: image

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jacktheripper
jacktheripper
jacktheripper przedwczoraj, 15:35:55 via Wykop
  • 0
@Heniuuu: jokery używaj, bo niewiele meczy już zostało xD
  • Odpowiedz
plackojad
plackojad
10.06.2026, 20:09:03
  • 28
TYPUJEMY #mecz #koreapoludniowa - #czechy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mirkomundial (zachęcam do obserwowania!) #mundial #pilkanozna
@plackojad +248
MIRKI! MIRABELKI!
Już jutro zaczyna się najważniejszy turniej czterolecia w #pilkanozna - #mundial!
Niestety zabraknie na nim naszej reprezentacji. Nie oznacza to jednak, że będzie pozbawiony emocji.
Oto bowiem wraca największa wykopowa zabawa w typowanie wyników #mecz i różnych zwariowanych zdarzeń... #mirkomundial!
więcej
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jacktheripper
jacktheripper
jacktheripper 11.06.2026, 17:37:34 via Wykop
  • 0
@lifapek: też nie wiem czy na jej konto to znaczy, że strzelą czy stracą xD
  • Odpowiedz

716

Toyota inwestuje 7 miliardów w polskie miasta. "Budują Japonię dla Europy"

Toyota inwestuje 7 miliardów w polskie miasta. "Budują Japonię dla Europy"

Koniec z łatką taniej montowni Europy. Miliardowe inwestycje Toyoty na Dolnym Śląsku właśnie spinają w całość zaawansowany hub IT we Wrocławiu, potężną produkcję napędów hybrydowych i nowoczesny recykling samochodów.

MaranX
z
auto.dziennik.pl
dodany: 07.06.2026, 18:20:13
  • 135
  • #
    toyota
  • #
    biznes
  • #
    motoryzacja
  • #
    inwestycje
  • #
    polska
  • #
    japonia
jacktheripper
jacktheripper
jacktheripper 08.06.2026, 17:25:51 via Wykop
  • 0
@matejkoo: jaka prywatna firma z Polski wyłoży 7 miliardów I zatrudni kilka tysięcy osób? Dostają specjalne warunki, bo to wyjatkowa inwestycja

515

Boty wygrały Internet. Już 57% ruchu to nie ludzie

Boty wygrały Internet. Już 57% ruchu to nie ludzie

Dane Cloudflare Radar potwierdzają: maszyny generują już 57,5% żądań HTTP do stron, ludzie tylko 42,5%. Ruch AI-agentów urósł w 2025 roku o 7851% rok do roku. Reklama cyfrowa i e-commerce zbudowane pod człowieka stają się bezużyteczne.

real_scoria
z
antyweb.pl
dodany: 08.06.2026, 08:36:58
  • 97
  • #
    internet
  • #
    technologia
  • #
    ai
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    programowanie
jacktheripper
jacktheripper
jacktheripper 08.06.2026, 15:23:27 via Wykop
  • 0
@ubijakitopiel: zdecydowanie mniej, tak samo na grach komputerowych...

677

W Polsce kilka krewetek na pizzy podnosi VAT z 8% do 23%

W Polsce kilka krewetek na pizzy podnosi VAT z 8% do 23%

Szafa wnękowa może mieć 8% VAT, a identyczna konstrukcja z plecami z płyty już 23%. W Polsce o wysokości podatku często nie decyduje produkt, tylko urzędnicza interpretacja szczegółu, którego klient nawet nie zauważy

WinoDominoISpiew
z
portal.faktura.pl
dodany: 08.06.2026, 07:02:08
  • 124
  • #
    vat
jacktheripper
jacktheripper
jacktheripper 08.06.2026, 13:32:31 via Wykop
  • 1
@Lasoslaw: dokładnie, jednakowa 0%

690

Uprzywilejowana grupa Polaków. "Nieuzasadnione" reguły ws. emerytur

Uprzywilejowana grupa Polaków. "Nieuzasadnione" reguły ws. emerytur

Komisja Europejska bije na alarm w sprawie polskich finansów. W ramach działań naprawczych zaleca m.in. zmiany w systemie emerytalnym.

konkarne
z
money.pl
dodany: 05.06.2026, 16:51:23
  • 139
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    finanse
  • #
    emerytura
  • #
    zus
  • #
    ekonomia
jacktheripper
jacktheripper
jacktheripper 06.06.2026, 10:32:05 via Wykop
  • 3
@KochanekAdmina: obecne emerytury raczej nie dotyczą kobiet, które stworzyły najniższą dzietność na świecie, tylko tych, które rodziły w końcówce wyżu demograficznego...
jacktheripper
jacktheripper
jacktheripper 06.06.2026, 11:56:15 via Wykop
  • -6
@moll: obecnie na emeryturę przechodzą kobiety z rocznika 1966, które rodziły średnio 2.1 dziecka, czyli idealnie próg zastępowalności pokoleń. Pretensje można mieć do kobiet urodzonych w latach 80tych i 90tych.
wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
04.06.2026, 12:32:58
  • 3516
#mecz #pilkanozna #mundial #mundial2026 #sport

NIE PATRZ NA JPG PRZED PRZECZYTANIEM!

Do rozpoczęcia Mundialu pozostał równy tydzień. Z racji, że będzie to turniej bez Reprezentacji Polski dla wielu z nas te mistrzostwa delikatnie straciły urok pod względem kibicowskim. Sam nie bardzo wiem komu kibicować i pomyślałem, że wielu z Was ma podobny problem.
Tak więc spróbujmy sobie urozmaicić to piłkarskie święto.
wiktor-wkpl - #mecz #pilkanozna #mundial #mundial2026 #sport 

NIE PATRZ NA JPG PRZED...

źródło: 7602

Pobierz
  • 253
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jacktheripper
jacktheripper
jacktheripper 04.06.2026, 20:03:15 via Wykop
  • 1
@wiktor-wkpl: Maroko
  • Odpowiedz

344

Naukowcy wybrali 45 egzoplanet z największym potencjałem do życia. Co o nich wia

Naukowcy wybrali 45 egzoplanet z największym potencjałem do życia. Co o nich wia

W 2026 roku astronomowie przeanalizowali ponad 6 tysięcy znanych egzoplanet i wybrali 45 skalistych planet w strefie zamieszkiwalnej - potencjalnie jednych z najciekawszych miejsc do poszukiwania życia pozaziemskiego. W tym filmie sprawdzimy, co to za światy, dlaczego trafiły na listę...

prawilny_prawak
z
youtube.com
dodany: 23.05.2026, 19:48:43
  • 65
  • #
    nauka
  • #
    ciekawostki
  • #
    zainteresowania
  • #
    technologia
  • #
    fizyka
  • #
    gruparatowaniapoziomu
jacktheripper
jacktheripper
jacktheripper 24.05.2026, 21:52:03 via Wykop
  • 2
@NaczelnyWoody: na razie jesteś pierwszy

204

UFO z Kumburgaz w Turcji - Fakty, manipulacje i fantazje.

UFO z Kumburgaz w Turcji - Fakty, manipulacje i fantazje.

Yalcin Yalman jest autorem jednych z najbardziej znanych i medialnych filmów UFO nagranych w miejscowości Kumburgaz w Turcji w latach 2007-2009. Nie dość, że po latach jego filmy nie zostały zdemaskowane, to widać na nich coś, co przypomina metaliczny obiekt. Jednak to nie wszystko, ponieważ...

UFOnapowaznie_pl
z
ufonapowaznie.pl
dodany: 24.05.2026, 09:27:26
  • 82
  • #
    ufonapowaznie
  • #
    turcja
  • #
    ufo
  • #
    uap
  • #
    ciekawostki
  • #
    ciekawostkihistoryczne
jacktheripper
jacktheripper
jacktheripper 24.05.2026, 20:53:23 via Wykop
  • 5
@tomaszkus: nagraj zwykły samolot, i zobacz efekt
hanma
hanma
hanma
24.05.2026, 10:00:02
  • 2
Jak mozna przerwac walke na sekunde przed koncem rundy. Do tego sedzia wbil miedzy nich po gongu. Przeciez Rico mialby sporo czasu zeby odpoczac i wrocic do siebie. Moze ta ostatni runde by przepykal jakos na wstecznym i wygral na punkty. Walek jak c--j.
#boks
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jacktheripper
jacktheripper
jacktheripper 24.05.2026, 10:49:24 via Wykop
  • 8
@hanma: to nie było sekundę przed końcem tylko po gongu
  • Odpowiedz
PunIntended
PunIntended
23.05.2026, 23:24:56
  • 3
#boks ale niedzielni kibice zaczęli shitpostować na tagu :D
Jedynym wałkiem było to, że najwyraźniej walka miała nie kończyć się za szybko, więc Usyk zaczął walczyć od 10 rundy. Widziałem dużo gorsze przerwania walki przez sędziego (Knyba?), można to już było puścić do przerwy, ale pachniało by ciężkim KO w 12 rundzie.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jacktheripper
jacktheripper
jacktheripper 23.05.2026, 23:27:50 via Wykop
  • 4
@PunIntended: a nie, to lepiej naciągane KO po czasie na stojąco. Rzeczywiście
  • Odpowiedz
RobieZdrowaZupke
RobieZdrowaZupke
23.05.2026, 23:23:11
  • 14
Aż mi się przypomniało jak Cieślak walczył z Makabu w Kongo czy innym tam afrykańskim bantustanie. Jak Cieślak trzymał inicjatywę, to gong potrafił zabrzmieć minutę za wcześniej, jak ten drugi oklepywał Polaka rodaka, to wstrzymywali się z gongiem dopóki nie przestawał go obijać xD
To co było dzisiaj to c--j, a nie wałek jeśli chodzi o standardy "profesjonalnego" boksu. Dziwię się, że to g---o nadal jest wielokrotnie popularniejsze od MMA, ja już
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jacktheripper
jacktheripper
jacktheripper 23.05.2026, 23:26:12 via Wykop
  • 1
@Deathblow: tam to Głowacki sam sfrajerzyl,że tak szybko wrócił do walki po ciosie łokciem
  • Odpowiedz
jacktheripper
jacktheripper
jacktheripper 23.05.2026, 23:12:17
  • 8
Ostatnia walka bokserska jaką ogladalem. Przerwanie walki po gongu, po ciosach po gongu, na przytomnym przeciwniku xD #boks
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DalaCiLama
DalaCiLama
23.05.2026, 23:13:35 via Wykop
  • 3
@jacktheripper: ja to samo p------e ten sport
  • Odpowiedz
DzonyDzony
DzonyDzony
DzonyDzony
23.05.2026, 23:13:49 via Wykop
  • 0
@jacktheripper: to nie była walka bokserska, frik fajt
  • Odpowiedz
Tommy__
Tommy__
20.05.2026, 16:00:59
  • 16
#theboys
Tommy__ - #theboys

źródło: we-got-another-one-boys-v0-opv99sv9y41h1

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jacktheripper
jacktheripper
jacktheripper 20.05.2026, 17:54:55 via Wykop
  • 0
@Tommy__: nie do końca, bo Westworld s--------i już w drugim sezonie
  • Odpowiedz

457

Idą zwolnienia i cięcia w branży meblarskiej w Polsce. "Sytuacja jest trudna"

Idą zwolnienia i cięcia w branży meblarskiej w Polsce. "Sytuacja jest trudna"

Potężne zwolnienia w fabrykach IKEA w Polsce to zły znak dla całej branży. Trwa kryzys w branży meblarskiej, a spadek eksportu mebli do Europy sięgnął już 15 proc. Prezes Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli Jan Szynaka ostrzega, że trudna sytuacja zagraża setkom tysięcy pracowników.

Lokator87
z
superbiz.se.pl
dodany: 17.05.2026, 15:08:05
  • 235
  • #
    polska
  • #
    biznes
  • #
    firma
  • #
    pieniadze
  • #
    praca
  • #
    meble
jacktheripper
jacktheripper
jacktheripper 19.05.2026, 05:31:50 via Wykop
  • 0
@muak47: spoko, ile teściu zatrudnia pracowników i ile eksportuje za granicę?
arcxa
arcxa
17.05.2026, 07:48:48
  • 2473
Mam sąsiada z 3 domy dalej z którym czasami wypijemy piwko, obejrzymy meczyk, albo ogarniemy jakiś DYI projekcik w ogrodzie. Nie mam pojęcia jak się nazywa, wołam na niego Jurek, bo tak wołał na niego inny sąsiad. Dla mojej dziewczyny jest to niepojęte, że nic o nim nie wiem xD

Wołam i pytam facetów - czy to serio dziwne? xD

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pytanie #polska
  • 249
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jacktheripper
jacktheripper
jacktheripper 18.05.2026, 00:27:05 via Wykop
  • 0
@arcxa: mam sporo losowych znajomych z siłowni, o których wiem czym się zajmują, ile mają dzieci, gdzie mieszkają, ale imion czy nazwisk to kompletnie nie znam.
  • Odpowiedz

2977

Bartosz Walaszek kończy dzisiaj 49 lat

Bartosz Walaszek kończy dzisiaj 49 lat

Nasz wieszcz narodowy obchodzi dzisiaj 49 urodziny. Niech żyje ()

Chicoxxx66
z
pl.wikipedia.org
dodany: 06.05.2026, 06:56:22
  • 243
  • #
    kapitanbomba
  • #
    walaszek
  • #
    bartoszwalaszek
  • #
    blokekipa
  • #
    egzorcysta
jacktheripper
jacktheripper
jacktheripper 06.05.2026, 15:15:44 via Wykop
  • 7
@winda_orbitalna: i to w nieoznaczonym bilonie. Budżet na 50 odcinków blok ekipy

440

Tłumacze - Ten zawód AI wycięło jako jeden z pierwszych

Tłumacze - Ten zawód AI wycięło jako jeden z pierwszych

Radek pierwsze pieniądze na tłumaczeniach zarobił jeszcze na studiach, 19 lat temu. Chwilę później założył firmę i praco

aleksc
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 04.05.2026, 03:23:24
  • 338
  • #
    praca
  • #
    polska
jacktheripper
jacktheripper
jacktheripper 05.05.2026, 05:17:30 via Wykop
  • 0
@WykopanyDzon: umowa w dwóch językach i nie trzeba żadnego tłumaczenia od chyba 10 lat...
jacktheripper
jacktheripper
jacktheripper 05.05.2026, 21:57:39 via Wykop
  • 0
@WykopanyDzon: mogą być w innym jezyku

3031

Według rządu jeżeli nie podoba ci się system kaucyjny, to szerzysz dezinformację

Według rządu jeżeli nie podoba ci się system kaucyjny, to szerzysz dezinformację

"sugestie, że operatorzy systemu mają interes w jego nieskuteczności" - nie zarabiają na tym że kaucja u nich zostaje? "system kaucyjny nie wprowadza dodatkowych obciążeń dla obywateli" - najlepiej zapłać i nie oddawaj. Brakuje jeszcze tylko ustawy, która wsadzałaby do więzienia za "dezinformację".

jbpis
z
gov.pl
dodany: 21.04.2026, 10:35:33
  • 293
  • #
    ekologia
  • #
    rzad
  • #
    propaganda
  • #
    popis
  • #
    bekazpo
jacktheripper
jacktheripper
jacktheripper 21.04.2026, 15:50:56 via Wykop
  • 1
Powinien być wprowadzony na małpki i to kilka złotych, a nie 0.50gr. To ustrojstwo leży wszędzie. Plastików też niestety duzo po rowach, ale obecny system niezbyt wiele poprawi.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

548

Domowe wydatki powodem kłótni małżonków. "Dzielenie 50/50 to przemoc ekonomiczna

Domowe wydatki powodem kłótni małżonków. "Dzielenie 50/50 to przemoc ekonomiczna

Kolejny problem silnych i niezależnych kobiet. Tym razem padło na utrzymanie rodziny w proporcjach 50/50

rav2
z
edziecko.pl
dodany: 01.04.2026, 14:45:06
  • 241
  • #
    zwiazki
  • #
    p0lka
  • #
    logikarozowychpaskow
jacktheripper
jacktheripper
jacktheripper 02.04.2026, 08:48:56 via Wykop
  • -2
Dzieci robią dzieci. Nigdy się nie zastanawiałem kto ma za co zapłacić, tylko trzeba było to płaciłem...
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jacktheripper
jacktheripper
jacktheripper 02.04.2026, 09:25:17 via Wykop
  • 0
@rav2: tylko moja żona zarabia więcej niż ja, więc wątpię żeby ktoś jej dal alimenty. Na dzieci będę płacił jak będzie trzeba, co za problem.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 02.02.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.06.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 10.12.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking