Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
omicronns

omicronns

Dołączył 11 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8537
  • Znaleziska 2091
  • Mikroblog 6446
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 15
vZGLSjkzfn
vZGLSjkzfn
1 godz. i 39 min temu
  • 2
Brawo

#polityka
vZGLSjkzfn - Brawo

#polityka

źródło: RTuFtv7kpWRC1PLEwNjFfTJeNWBXwH9t

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

omicronns
omicronns 54 min temu via Wykop
  • 0
@Cztero0404: Chociażby po to, żeby pokazać jak się to robi z szacunkiem.
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
1 godz. i 20 min temu
  • 49
#polityka #heheszki #bekazprawakow #bekazkonfederacji #4konserwy

Co to się odjaniepawli... Xd
Kempes - #polityka #heheszki #bekazprawakow #bekazkonfederacji #4konserwy 

Co to się...

źródło: 1000079932

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

omicronns
omicronns 1 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 0
@Kempes: Albo mam deja-vu albo to miało miejsce już spory kawałek czasu temu.
  • Odpowiedz
repro5
repro5
3 godz. i 41 min temu
  • 26
XDDDDDDDDDD
#bekazpisu
repro5 - XDDDDDDDDDD
#bekazpisu

źródło: 1000049591

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

omicronns
omicronns 2 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 0
@repro5: Łeb jak sklep.
  • Odpowiedz
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
8 godz. i 19 min temu
  • 641
No to sobie Darek świetnych świadków dobrał xd
#polityka #bekazpisu
Mariuszzuk - No to sobie Darek świetnych świadków dobrał xd 
#polityka #bekazpisu

źródło: 1000013423

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

omicronns
omicronns 8 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 8
@Mariuszzuk: Mógł wezwać na świadka Lecha Kaczyńskiego.
  • Odpowiedz
nabla-delta
nabla-delta
10 godz. i 10 min temu
  • 9
#gielda tylko 0,01 brakuje
nabla-delta - #gielda tylko 0,01 brakuje

źródło: 1000018092

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

omicronns
omicronns 10 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 8
@seretu: Kremówkarz.
  • Odpowiedz
byferdo
byferdo
23 godz. i 2 min temu
  • 6
Łukaszenka zesrał się i robi grzecznie to, o co Ukraińcy proszą #ukraina #bialorus #wojna
byferdo - Łukaszenka zesrał się i robi grzecznie to, o co Ukraińcy proszą #ukraina #b...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

omicronns
omicronns 20 godz. i 12 min temu via Wykop
  • 0
@byferdo: Skończył obierać ziemniaki.
  • Odpowiedz

433

Duża akcja policji w kilku miejscach w kraju. Chodzi o samozwańcze patrole

Duża akcja policji w kilku miejscach w kraju. Chodzi o samozwańcze patrole

W sobotę rano policjanci przeprowadzili przeszukania w kilku lokalizacjach na terenie kraju. Jak nieoficjalnie dowiedział się Onet, chodzi o sprawę samozwańczych patroli zaczepiających cudzoziemców m.in. na Dworcu Centralnym w Warszawie

freedomseeker
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: wczoraj, 12:07:40
  • 267
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    kryminalne
  • #
    prawo
  • #
    afera
omicronns
omicronns 21 godz. i 12 min temu via Wykop
  • -10
I bardzo dobrze, co to za jakieś brauniarskie sturmabteilung.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

920

Odejście z partii to za mało. Lekarz-milioner powinien zwrócić pieniądze?

Odejście z partii to za mało. Lekarz-milioner powinien zwrócić pieniądze?

Dawid Kacprzyk, lekarz-radny-milioner, zrezygnował z członkostwa w Koalicji Obywatelskiej. To było zapewne wyjście "honorowe", żeby partia nie musiała go wyrzucać siłą. Działania podjęła Naczelna Izba Lekarska, rząd. Ale Polacy zdają się mieć jasne zdanie, że to wszystko za mało.

Akinori456
z
money.pl
dodany: wczoraj, 08:08:54
  • 113
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
  • #
    lekarze
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
omicronns
omicronns wczoraj, 17:25:40 via Wykop
  • 5
K---a mać. C--j z tymi pieniędzmi. ON POWINIEN SIEDZIEĆ W PIERDLU. Jak za oszustwo i skrojenie pół bańki publicznych pieniędzy jedyną karą będzie zwrot części kasy i jakieś polityczne konsekwencje, to będzie coraz więcej naśladowców.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

omicronns
omicronns 23 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 3
@forfiterex: Najważniejsze żeby była kara. Zwrot tego co z-----ł to żadna kara.
HAMSKLOSS89
HAMSKLOSS89
wczoraj, 17:48:40
  • 6
#gielda tak z ciekawości rozwiązałem sobie test na revolucie (specjalnie źle) i wyskoczyło mi coś takiego, czemu KNF się do tego nie przyczepi? + W komentarzu jedno z pytań (brak poprawnej odpowiedzi imo xd)
HAMSKLOSS89 - #gielda tak z ciekawości rozwiązałem sobie test na revolucie (specjalni...

źródło: 1000012506

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

omicronns
omicronns wczoraj, 20:21:05 via Wykop
  • 2
@HAMSKLOSS89: Jakbyś poprawnie rozwiązał to ciekawe na czyje by to było ryzyko? xD
  • Odpowiedz
Kosmiczny_pies_Kazak
Kosmiczny_pies_Kazak
wczoraj, 18:18:08
  • 113
Dla tych co mają onet premium polecam felieton Piotra Skwiecińskiego. W dużym skrócie, Ukraina wcale nie jest teraz państwem walczącym o życie, wprost przeciwnie, ma poczucie odniesionego sukcesu (skutecznie się obroniła) i postanowiła podporządkować pod siebie Polskę pod kątem przyszłego ładu międzynarodowego. I krokiem do tego była przeprowadzona na zimno prowokacja - przecież Zelenski w 7 roku prezydentury dobrze wiedział jaka będzie polska reakcja. Chodziło o sprowokowanie Polaków, złamanie i uzmysłowienie im,
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

omicronns
omicronns wczoraj, 20:12:29 via Wykop
  • 2
@Kosmiczny_pies_Kazak: Wszystko fajnie, ale potęga militarna nie zmieni się sama w potęgę gospodarczo polityczną, chyba że Ukraina planuje podboje.
  • Odpowiedz
KIaudik
KIaudik
wczoraj, 19:51:40
  • 24
Tylko pajace z prawicy potrafili tak to wszystko zepsuc.
Szkodniki pracujace dla kremla, wszyscy od pisu po konfe

#ukraina #bekazprawakow #polityka #bekazpisu
KIaudik - Tylko pajace z prawicy potrafili tak to wszystko zepsuc. 
Szkodniki pracuja...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

omicronns
omicronns wczoraj, 19:56:03 via Wykop
  • 4
@KIaudik: 0% xDD
  • Odpowiedz
omicronns
omicronns wczoraj, 18:03:34
  • 2
#polityka #polska #ukraina

Źródło rzekomych słów Zełeńskiego.

https://x.com/oleshkomyroslav/status/2068249152262173117
omicronns - #polityka #polska #ukraina

Źródło rzekomych słów Zełeńskiego.

https://x...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

omicronns
omicronns
Autor
wczoraj, 18:09:12 via Wykop
  • 0
@KIaudik: Wiem ale latały dziś same anonimowe konta i wypowiedź Bojke, a wszyscy stąd chyba wzięli informację.
  • Odpowiedz
CopyM
CopyM
CopyM
wczoraj, 17:56:55
  • 62
Szef MSZ Ukrainy:

Będziemy odpowiadać w sposób symetryczny na wszystkie działania, zwłaszcza jeśli będą to kroki nieprzyjazne i lekceważące wobec naszego kraju.

No pewnie, bo jak są to kroki przyjazne, to odpowiadać symetrycznie nie musicie i nie chcecie XD

#
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

omicronns
omicronns wczoraj, 18:06:31 via Wykop
  • 5
@dqdq1: A dlaczego tylko prawicy mają odpowiadać przyjazno-symetrycznie?
  • Odpowiedz
memory
memory
memory
wczoraj, 17:20:14
  • 2
Nikt nie będzie pluł nam w twarz. No chyba że to kraj, któremu nie wysyłamy pomocy albo nie nazywamy go naszym przyjacielem (czytaj: Rosja) wtedy jest OK.

#bekazpisu #polityka
memory - Nikt nie będzie pluł nam w twarz. No chyba że to kraj, któremu nie wysyłamy ...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

omicronns
omicronns wczoraj, 17:48:23 via Wykop
  • 1
@memory: Nie rozumiem. Co w tym dziwnego, że nie chcemy być poniżani akurat przez tych z którymi chcemy mieć dobre relacje a wrogów mamy w dupie?
  • Odpowiedz

82

Wirtualna Polska sieje rosyjską dezinformację manipulując wypowiedź MSZ Ukrainy

Wirtualna Polska sieje rosyjską dezinformację manipulując wypowiedź MSZ Ukrainy

Jak ma w relacjach być dobrze jak wirtualna polska sieje rosyjska dezinformację wycinając z 10 minut tak żeby zdenerwować Polaków.

robertkk
z
wykop.pl
dodany: wczoraj, 15:25:43
  • 6
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    polityka
omicronns
omicronns wczoraj, 16:17:50 via Wykop
  • 39
Chodzi o brak tego fragmentu o nastrojach antyukraińskich? Przecież to jakaś nieistotna gównowrzutka, żeby się usprawiedliwić. Dlaczego Sybiha nie mówi konkretnie o genezie problemu, czyli nazistowskich nastrojach na Ukrainie? PAP i Rzeczpospolita również uznała, że to nieistotne.

https://www.pap.pl/aktualnosci/szef-msz-ukrainy-prezydent-rp-zburzyl-pozytywne-osiagniecia-w-naszych-relacjach
https://www.rp.pl/polityka/art44666731-goraco-na-linii-warszawa-kijow-ukrainski-minister-nie-bedziemy-tego-tolerowali-koniec-beztroski
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MalyKrzys
MalyKrzys
MalyKrzys
wczoraj, 15:49:08
  • 0
#ukraina #wojna #bandera #polska #nawrocki
#polityka
Jedna rzecz w tym wszystkim mnie zastanawia.
Dlaczego teraz? Dlaczego teraz władze polskie ( w sumie batyr, a jak batyr to i pis, ale koalicja też jest tym oburzona) reagują na ukraiński banderyzm? Przecież to jest od czasu ich państwowości współczesnej czyli od początku lat dziewiedziesiatych. Czarno-czerwone flagi, ulice, szkoły, piosenki patriotyczne, muzea, pomniki, skwery, festiwale,
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

omicronns
omicronns wczoraj, 15:59:54 via Wykop
  • 1
@MalyKrzys: Ja się zastanawiam czy to nie ma związku z ostatnim tygodniowym ultimatum dla Białorusi.
  • Odpowiedz

718

USA przegrało wojnę z Iranem.

USA przegrało wojnę z Iranem.
DziobakPepe
z
en.wikipedia.org
dodany: przedwczoraj, 11:58:37
  • 174
  • #
    usa
  • #
    iran
  • #
    izrael
  • #
    trump
  • #
    swiat
  • #
    bliskiwschod
omicronns
omicronns wczoraj, 15:35:38 via Wykop
  • 4
Kompromitacja cfela.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

LamajHarma
LamajHarma
wczoraj, 13:38:42
  • 292
Rzygać się chce jak się widzi, że dla niektórych osób wybaczalne i akceptowalne by było zakłamywanie historii i plucie na pomordowanych przodków, dopóki inwestycje i hajs się zgadza xD Jakimi wartościami w ogóle się kierujecie w życiu? Własną matkę byście sprzedali za te potężne INWESTYCJE na Ukrainie xD

#ukraina
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

omicronns
omicronns wczoraj, 15:19:00 via Wykop
  • 3
Rozumiem, że niemieckie sklepy i produkty też bojkotujesz, tak samo szwedzkie, angielskie, francuskie, amerykańskie (+wszystkie polskie firmy które importują/eksportują na te rynki)? No bo przecież tyle się wycierpielismy (a raczej nie my, tylko ludzie którzy kiedyś żyli) z ich strony (a raczej ze strony ludzi którzy kiedyś tam żyli) że nie bojkotowanie byłoby pluciem na cierpienie przodków xD


@Placi: Co to jest za z-----y argument? Dlaczego nie piszesz w nim
  • Odpowiedz

445

Przykład antypolskiej manipulacji na mirko

Przykład antypolskiej manipulacji na mirko

TL;DR: W dyskusji na mirko padło twierdzenie, że Europa "hejtuje" nas za decyzję o odebraniu orderu "Orła Białego" Zełeńskiemu. Problem w tym, że żaden z przytoczonych artykułów z zagranicznych mediów nie zawiera takiej informacji. Po zwróceniu uwagi, autor wysłał link do losowej dyskusji na X.

kowalzmetina
z
wykop.pl
dodany: wczoraj, 10:18:35
  • 106
  • #
    ukraina
  • #
    polityka
  • #
    bandera
  • #
    wolyn
  • #
    polska
  • #
    manipulacja
omicronns
omicronns wczoraj, 14:58:03 via Wykop
  • 7
omicronns

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 02.09.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 08.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.08.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.10.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking