Uwielbiam to pier[ ]dolenie: „Bądź wdzięczny za takie życie, bo inni mają gorzej.” Od razu wiem, że taki człowiek tylko nieznacznie przekroczył granicę dzielącą go od upośledzenia.
Stosując tę retorykę możemy powiedzieć polskiej dziewczynce chorej na raka, żeby była wdzięczna, bo ma rodziców i jest leczona, a w Indiach jej „rówieśniczka” jest gwa[ ]łcona 8 razy dziennie w bur[ ]delu w slumsach.
Facetowi, który defekuje pod siebie w hospicjum można powiedzieć, że inni
Stosując tę retorykę możemy powiedzieć polskiej dziewczynce chorej na raka, żeby była wdzięczna, bo ma rodziców i jest leczona, a w Indiach jej „rówieśniczka” jest gwa[ ]łcona 8 razy dziennie w bur[ ]delu w slumsach.
Facetowi, który defekuje pod siebie w hospicjum można powiedzieć, że inni



















źródło: temp_file4460044227045713290
Pobierz