Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko201
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Julek85

Julek85

Dołączył 4 lata i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2517
  • Znaleziska 811
  • Mikroblog 1706
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 11
Julek85
Julek85 przedwczoraj, 13:28:08
  • 85
jakieś 10 lat temu zrobiłem oryginał, teraz pyknąłem w #blender :)
#tworczoscwlasna #voxele

trochę tez w sumie #pociagiboners
Julek85 - jakieś 10 lat temu zrobiłem oryginał, teraz pyknąłem w #blender :)
#tworczo...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Julek85
Julek85
Autor
przedwczoraj, 18:21:58 via Wykop
  • 1
@FocentDiutt: 8 dokladnie :D
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
23.06.2026, 14:36:17
  • 0
Zarzućcie jakąś wciągającą indie gierkie, którą kupie tanio. Może być 2D

#steam #steamdeck
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Julek85
Julek85 23.06.2026, 14:45:56 via Wykop
  • 3
@Mega_Smieszek: dredge jest spoko
  • Odpowiedz
Soothsayer
Soothsayer
19.06.2026, 03:30:30
  • 25
Serniczek o 5 nad ranem nom
Soothsayer - Serniczek o 5 nad ranem nom

źródło: 1000004766

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Julek85
Julek85 19.06.2026, 11:42:52 via Wykop
  • 0
@Soothsayer: ale wrzucaj ostre zdjęcia
Julek85 - @Soothsayer: ale wrzucaj ostre zdjęcia

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Julek85
Julek85 19.06.2026, 12:08:38 via Wykop
  • 0
@Soothsayer: srutu tutu pęczek drutu
Julek85 - @Soothsayer: srutu tutu pęczek drutu

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz

281

Polska ma 5-kubitowy komputer kwantowy. Profesor: Q-Day nastąpi za 10 lat

Polska ma 5-kubitowy komputer kwantowy. Profesor: Q-Day nastąpi za 10 lat

Politechnika Wrocławska uruchomiła ODRA-5, pięciokubitowy komputer kwantowy. Prof. Bożejko wyjaśnia, dlaczego programowanie kwantowe jest na poziomie lat 40. XX wieku i kiedy komputery kwantowe złamią szyfrowanie RSA-2048.

real_scoria
z
naukawpolsce.pl
dodany: 17.06.2026, 08:58:24
  • 74
  • #
    technologia
  • #
    nauka
  • #
    polska
  • #
    programowanie
  • #
    bezpieczenstwo
Julek85
Julek85 17.06.2026, 13:20:41 via Wykop
  • -5
@jegertilbake: gta6 na premiere to tylko xbox x/s i ps5 misiu ;)

735

Od rana trwa zmasowany atak na Moskwę

Od rana trwa zmasowany atak na Moskwę

Aktualna sytuacja na dzień 16.06.2026

Mikuuuus
z
streamable.com
dodany: 16.06.2026, 06:59:54
  • 144
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    film
  • #
    wideozwojny
  • #
    wiadomosci
  • #
    wydarzenia
Julek85
Julek85 16.06.2026, 10:46:27 via Wykop
  • 6
@davidgilmournt: nie, w łodzi straty oszacowano na 21,37zł a 15 rubli to 0,75zł
Julek85
Julek85 10.06.2026, 11:53:45
  • 1
czasy sprzed internetu
#gimbynieznajo #nostalgia
Julek85 - czasy sprzed internetu
#gimbynieznajo #nostalgia

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Julek85
Julek85
Autor
10.06.2026, 11:53:59 via Wykop
  • 3
i jeszcze to
Julek85 - i jeszcze to

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Julek85
Julek85 10.06.2026, 06:51:40
  • 0
#dji #fpv #drony
odpadła/odkleiła sie naklejka z mojej avaty że jest klasy c1/77db
skąd dorwać drugą? moge to wydrukować we własnym zakresie i przykleić czy musi być jakaś "homologowana"?
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Julek85
Julek85
Autor
10.06.2026, 08:02:27 via Wykop
  • 0
@Wejdero: napisałem do supportu, poprosili o seryjny drona aby potwierdzić że jest c1. po potwierdzeniu poprosili o dane do wysyłki i wyślą za darmo.

co ciekawe na neo2 jest to juz "wyryte" laserowo na obudowie :) ciekawe jak służby ocenią że musi być naklejka :P
  • Odpowiedz
Julek85
Julek85
Autor
10.06.2026, 09:22:16 via Wykop
  • 0
@Wejdero: czyli musze sobie jakąś na własną rękę na to neo wydrukować. jaka głupota. przecież jest papier ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ale i tak sie pozmieniało na plus że teraz avatą2 bez spottera moge polatać na legalu w mieście, nie za darmo oczywiście bo obowiązkowe OC doszło ale to i tak warto mieć imho
  • Odpowiedz
Julek85
Julek85
Autor
10.06.2026, 11:04:18 via Wykop
  • 0
@Alter_Konto: naklejke z "C0" i db bo potem Ci w formularzu przyklepią że nie było.
  • Odpowiedz
Julek85
Julek85
Autor
10.06.2026, 11:13:03 via Wykop
  • 0
@Alter_Konto: na neo2 nie ma. jest tylko grawer na obudowie i to samo mi potwierdzili w supporcie. na avacie2 miałem ale chwilowo nie mam :)
  • Odpowiedz
Julek85
Julek85
Autor
10.06.2026, 11:13:42 via Wykop
  • 0
@Alter_Konto:
Julek85 - @Alter_Konto:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Julek85
Julek85
Autor
10.06.2026, 11:37:26 via Wykop
  • 0
@Alter_Konto: ja to wiem i Ty to wiesz a krawężnik puści notatkę do pansy że naklejki nie było.

w avacie2 jest pomiędzy śmigłami na kadłubie
Julek85 - @Alter_Konto: ja to wiem i Ty to wiesz a krawężnik puści notatkę do pansy ż...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz

751

Kupujesz słuchawki z funkcją. Serwis ją wyłącza. Rękojmia odrzucona XD

Kupujesz słuchawki z funkcją. Serwis ją wyłącza. Rękojmia odrzucona XD

Cześć Mirki i Mirabelki! Kupiłem słuchawki Sony WH-1000XM5 w Media Markt i złożyłem reklamację z tytułu rękojmi, bo urządzenie nie działało zgodnie z funkcjonalnością opisaną przez producenta. Słuchawki zaczęły same się wyłączać podczas użytkowania, mimo że były nadal używane i podłączone poprzez bl

ziomal1234
z
wykop.pl
dodany: 09.06.2026, 16:48:19
  • 193
  • #
    polska
  • #
    januszebiznesu
  • #
    uokik
  • #
    prawo
  • #
    bezprawnik
  • #
    wykopefekt
Julek85
Julek85 10.06.2026, 07:27:42 via Wykop
  • 3
@ziomal1234 te słuchawki to o kant d--y są ;) moje przestały sie ladowac, wyslalem do serwisu. odpowiedzieli ze wszystko jest okej, ładują sie poprawnie. przyjechały spowrotem podłączam do ładowania, faktycznie sie ładują... przy następnym ładowaniu - już ne.

zastanawiałem sie o co kurde chodzi i rozkminiłem że czujnik temperatury jest uszkodzony i muszą być mocno zimne aby zatrybiło. przez co musze je wrzucić do lodówki przed ładowaniem. wtf.

na serwis dojechały
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

andrzejdragan
andrzejdragan
03.06.2026, 13:11:26
  • 2940
Cześć,
nazywam się Andrzej Dragan, jestem fizykiem teoretykiem. Lewą ręką zajmuję się też fotografią i filmem, a w poprzednim tysiącleciu aktywnie działałem na amigowej demoscenie. 24. czerwca o 18:00 odbędzie się AMA z moim udziałem, na które Was serdecznie zapraszam. Od jakiegoś czasu robię co mogę, żeby ograniczać swoją obecność w publicznym obiegu, ale dla użytkowników Wykopu chętnie się z tego wyłamię, więc gdybyście mieli ochotę podyskutować, będę do Waszej dysproporcji
  • 304
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Julek85
Julek85 04.06.2026, 05:37:14 via Wykop
  • 0
@andrzejdragan: dobrze kojarze nazwisko z tego zakreconego teledysku dla quebo? "Jem tabletke z panadolem na sniadanie"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jimbim0972
jimbim0972
24.05.2026, 14:53:31
  • 0
Co lepsze na miasto? Rower czy hulajnoga elektryczna?

Czytałem, że rowery kradną nieziemsko. Czy rower ma sens jeśli się go zatrzaśnie dobrym U-lockiem np. Kryptonite ?

#rower #hulajnogaelektryczna #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #warszawa
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Julek85
Julek85 24.05.2026, 19:06:09 via Wykop
  • 0
@jimbim0972:
Julek85 - @jimbim0972:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
maikeleleq
maikeleleq
21.05.2026, 16:37:58
  • 123
Chuop ma gablotkę na alkohole a nie pije olkoholu śmiechu warte
maikeleleq - Chuop ma gablotkę na alkohole a nie pije olkoholu śmiechu warte

źródło: IMG_5961

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Julek85
Julek85 21.05.2026, 21:32:18 via Wykop
  • 0
@maikeleleq: Barek, który mówić miał: „Jestem dorosły.” (yhmm)

Bez stresu ;)
  • Odpowiedz
weezyxboss
weezyxboss
21.05.2026, 20:52:17
  • 0
Miał ktoś podobny problem z #kingdomcomedeliverance grając na decku? #steam #steamdeck
weezyxboss - Miał ktoś podobny problem z #kingdomcomedeliverance grając na decku? #st...

źródło: 1000012344

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Julek85
Julek85 21.05.2026, 21:27:55 via Wykop
  • 0
@weezyxboss: probowales proton experimental?
  • Odpowiedz

241

Naukowcy badali w antarktycznym lodzie pęcherzyki powietrza z ostatnich 3 m. lat

Naukowcy badali w antarktycznym lodzie pęcherzyki powietrza z ostatnich 3 m. lat

Poziom CO przez cały okres utrzymywał się poniżej 300 ppm, wynosząc około 250 ppm przed 2.7 miliona lat i spadając o około 20 ppm w ciągu następnego miliona lat. Metan zachowywał się stabilnie - na poziomie około 500 ppb. Dzisiejsze stężenie CO wynosi 425 ppm, a metanu aż 1935 ppb. To rekord.

Adampek
z
nature.com
dodany: 19.05.2026, 08:12:37
  • 170
  • #
    nauka
  • #
    ciekawostki
Julek85
Julek85 20.05.2026, 11:30:52 via Wykop
  • 6
@zaq22: to chyba ty jestes bez matury bo totalnie nie rozumiesz co @Niezapominajka2930 napisał(a) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Julek85
Julek85 20.05.2026, 11:55:28 via Wykop
  • 4
@zaq22: Szanuje za niespotykaną na tym portalu umiejętność przyznania się do błędu mordeczko :)
Qontrol
Qontrol
13.05.2026, 10:01:11
  • 0
Grałem kilka lat temu w #eldenring na Xbox one. Najsłabszej możliwej konsoli. Teraz mam #ps5 PRO.

Chce kupić jedna grę dzisiaj.

Mam dylemat między Eldenem a #arcraiders.
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Julek85
Julek85 13.05.2026, 11:09:21 via Wykop
  • 0
@Qontrol: w arc raiders pyklo 338h na steam i ciagle sie dobrze bawie. eldena skonczylem w 79h i nie wyobrazam sobie do tego wracac ponownie.

kwestia co lubisz. to tak jakbys pytal co wybrac na wieczór - dobre czerwone wino czy porządną w----y.
  • Odpowiedz
Julek85
Julek85 13.05.2026, 17:23:15 via Wykop
  • 0
@Qontrol: a no i na psstorze zobaczą że soulsy lubisz to od razu na wszystkie ceny +30% "rabatu" wjedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

313

Od września 2026 zakaz telefonów w szkołach, informuje Nowacka

Od września 2026 zakaz telefonów w szkołach, informuje Nowacka

Ministerstwo Edukacji Narodowej szykuje kolejną zmianę, która dotknie najmłodszych Polaków. Chodzi o dzieci i młodzież, którym zostanie ograniczony dostęp do telefonów komórkowych oraz mediów społecznościowych. Zmiany, jak zapowiedziała Barbara Nowacka wejdą jeszcze w tym roku.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 12.05.2026, 12:23:09
  • 160
  • #
    szkolastandard
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    technologia
  • #
    dzieci
  • #
    polityka
Julek85
Julek85 12.05.2026, 14:01:10 via Wykop
  • 52
@lapagapa: @Rekonesans 4. obawa przed nagrywaniem telefonem przez innych i puszczenie to w sieć
pierdonauta
pierdonauta
22.10.2025, 08:01:14
  • 5
Widzę bardzo dużo narzekań na Laweciarza. Pierwsze Zgierzątko, jaką poznajecie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chciałbym, żeby było inaczej ale - serio - nie znam ANI JEDNEJ osoby ze Zgierza, która byłaby normalna.
#slubodpierwszegowejrzenia #zgierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Julek85
Julek85 03.05.2026, 19:00:57 via Wykop
  • 0
@pierdonauta: mnie nie znasz, ale ja sie stamtąd wyprowadziłem jakieś 20 lat temu to może dlatego
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 04.12.2022

    Komentator
  • Kałasznikow
    od 27.02.2022

    Kałasznikow
  • Rocznica
    od 06.12.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 12.03.2025

    Mikroblogger
  • Koder
    od 24.01.2026

    Koder

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking