Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko111
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
friesee

friesee

Dołączył 15 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 51850
  • Znaleziska 51531
  • Mikroblog 319
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 3

66

Problemy psychiczne

Problemy psychiczne

Blisko dwudziestoletnia tradycja jeżdżenia po chodniku i parkowania w kilku rzędach przy ul. Okrzei w Warszawie skutkuje tym, że nawet podczas przebudowy drogi i zmiany oznakowania kierowcy nie mogą się powstrzymać od łamania przepisów. Kolejna dawka głupich tłumaczeń i lekceważenia potrzeb pieszych

rybeczka
z
youtube.com
dodany: 3 godz. i 12 min temu
  • 19
  • #
    konfitura
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    samochodoza
  • #
    patologiazmiasta
friesee
friesee 2 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 19
Jakim trzeba być debilem żeby wiedzieć że jest zakaz i wraz na siłę chcieć zaparkować dodatkowo samemu iść do policji - kretyn level master.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

463

Afera z mandatami od skarbówki. Każą nam polować na firmy

Czym jest krewetka w pizzy w porównaniu ze spacerami dendrologicznymi

dwaplusdwatocztery
z
facebook.com
dodany: 11.06.2026, 20:14:22
  • 105
  • #
    polska
  • #
    firma
  • #
    jdg
  • #
    zlodzieje
friesee
friesee przedwczoraj, 08:26:22 via Wykop
  • 38
Kto w Polsce prowadzi działalność gospodarczą ten się w cyrku i na stand-upach nie śmieje.
  • 13
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

friesee
friesee przedwczoraj, 13:05:13 via Wykop
  • 2
szczególnie jak pół zakładu nie ma umowy a pip musi napisać miesiąc wcześniej że przyjdzie na kontrolę. Kabaret.


@TenNickNaPewnoNieBedzieZajety: Na JDG też tak jest? Panie urzędniku który dostaje kasę z moich podatków nawet za picie kawy i szukania haków?
friesee
friesee wczoraj, 08:32:35 via Wykop
  • 1
nie jestem urzędnikiem, prowadzę jog, wszystko ogarniam sam, miałem kilka kontroli ale 0 mandatów. Potrafię czytać z zrozumieniem, dzięki temu unikam wielu problemów.


@TenNickNaPewnoNieBedzieZajety: jasne - na jdg jedną fakturę wystawiasz?- ja w zeszłym roku miałem 3000
friesee
friesee 21 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 0
weź się za coś poważniejszego niż skręcanie długopisów I przestań obwiniać innych za twoje porażki


@TenNickNaPewnoNieBedzieZajety: A ty dalej rączki wystaw i napisz mi się należy - żałosne jak nieporadny jesteś - ja od 15 lat zarabiam na siebie i wpłacam podatki do budżetu - ty potrafisz tylko powiedzieć "dej dej mnie się należy".

396

Nie chcą mieszkać obok hospicjum. Skandal w Kielcach

Nie chcą mieszkać obok hospicjum. Skandal w Kielcach

W Kielcach od dawna mogłoby już działać pierwsze w województwie i szóste w kraju hospicjum dla dzieci. Są lekarze, pielęgniarki, psychologowie, sponsorzy i działka. Są też ciężko chore dzieci, które czekają na miejsce, gdzie dostaną całodobową opiekę. Budowę zablokował jednak protest kilku sąsiadów,

armiakrolewska
z
youtube.com
dodany: przedwczoraj, 12:32:11
  • 144
  • #
    dzieci
  • #
    rodzina
  • #
    rodzicielstwo
  • #
    polactwo
  • #
    cebula
  • #
    pytaniedoeksperta
friesee
friesee przedwczoraj, 17:12:28 via Wykop
  • -13
Przykre to jest - ale tak z drugiej strony - serio nie ma innych lokalizacji?
Nie można tego jakoś pogodzić?
Rozumiem, że inwestycja za kilka lub kilkanaście milionów i nie chodzi tutaj o jakieś komercyjne zastosowanie deweloperskie ale w każdym mieście jest sporo ziemi na której można coś postawić - kwestia decyzji urzędników ( jakieś odrolnienia, zmiana planu zabudowy)
Co do sytuacji nie rozumiem też tych mieszkańców - myśleli, że jak kupią
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

friesee
friesee przedwczoraj, 20:23:05 via Wykop
  • 8
@Mr_Zet: Oglądałem wszystko - jakieś pretensje są i zapewne coś w tym jest. Jeśli miejscowy plan zagospodarowania przewiduje np: zabudowę jednorodzinną? Ludzie niejedno już widzieli - miał być mały domek - wybudowali hotel itd. itp....
Jakieś podstawy chyba mieli skoro złożyli zażalenie?
Rozumiem, że przez większość materiału pokazuje się chore dzieci co jest bardzo chwytliwe ale może trzeba na tę sprawę spojrzeć na sucho bez emocji?
friesee
friesee 23 godz. i 23 min temu via Wykop
  • 0
podstawy mieli takie, że chcieliby za płotem pustej działki, po której nikt się nie kręci. Protestowaliby niezależnie od tego, co na tej działce miałoby powstać.


@fonderal: I tak zapewne napisali do urzędu - nie bo my chcieli drzewka i ślimaki? Tak?
W tym rzecz - nie znamy całości - jeżeli miejscowy plan zagospodarowania przewiduje zabudowę mieszkaniową jednorodzinną - to tak mają prawo do protestu - skoro takie mamy prawo. Jeżeli
friesee
friesee 23 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 0
skąd ludzie mają samochody za 100 zł?


@TenNickNaPewnoNieBedzieZajety: Pewnie siedzą w urzędach lub na państwowym garnuszku jak ty. Może lekarz, górnik, poseł ....

268

Uskok San Andreas osiągnął najwyższy poziom naprężeń od 1000 lat

Uskok San Andreas osiągnął najwyższy poziom naprężeń od 1000 lat

Badanie pokazuje, że naprężenia, które zwykle powinny być rozładowywane przez duże trzęsienia, od dawna nadal się kumulują i mogły już osiągnąć niespotykany dotąd poziom.

kenai
z
pl.euronews.com
dodany: wczoraj, 07:04:26
  • 106
  • #
    nauka
  • #
    kalifornia
  • #
    geologia
  • #
    usa
  • #
    ciekawostki
friesee
friesee wczoraj, 09:11:53 via Wykop
  • 23
Czy CJ o tym wie?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1638

Lekarz rodzinny zarobił 760k rocznie

Lekarz rodzinny zarobił 760k rocznie

"Maciej Bonna - lekarz rodzinny, Chojnice. Przychód 760k."

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: przedwczoraj, 20:33:05
  • 352
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    zarobki
friesee
friesee wczoraj, 08:49:52 via Wykop
  • 0
A wy robaczki jak tam?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

friesee
friesee wczoraj, 08:51:17 via Wykop
  • -1
i teraz sobie człowiek uświadamia, że jednak nie trzeba było się śmiać z tych co się uczą w szkole, bo może się to jednak opłacić, nie?


@czorny_m: A tatusia lub mamusię lekarza masz? Bo jak nie to możesz się uczyć do woli a lekarzem i tak nie będziesz?
friesee
friesee wczoraj, 09:10:01 via Wykop
  • -2
@czorny_m: Jasne

518

W Warszawie ktoś zostawił konia w nagrzanym bagażniku Hyundaia

W Warszawie ktoś zostawił konia w nagrzanym bagażniku Hyundaia

W nagrzanym samochodzie pozostawione były zwierzęta - koń oraz dwa gołębie.

Edonik
z
miejskireporter.pl
dodany: przedwczoraj, 21:59:49
  • 112
  • #
    warszawa
  • #
    stolica
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    wydarzenia
friesee
friesee wczoraj, 08:54:41 via Wykop
  • 0
Ale ja się pytam kto kierował - świnia?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

41

Mamy to! 2 440 000 000 000 zł długu. Polska przekroczyła historyczną granicę

Mamy to! 2 440 000 000 000 zł długu. Polska przekroczyła historyczną granicę

Na koniec pierwszego kwartału tego roku dług publiczny Polski przekroczył poziom 60 proc. PKB, osiągając 61,6 proc. prod

lodowy19
z
wnp.pl
dodany: przedwczoraj, 06:30:51
  • 32
  • #
    ekonomia
  • #
    polska
  • #
    finanse
  • #
    gospodarka
friesee
friesee przedwczoraj, 08:08:04 via Wykop
  • 0
Kolejna bariera przekroczona, mamy to, nowy rekord - to chyba dobrze nie?
A nie czekaj.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

567

Pamiętacie jeszcze dziewczynkę z siekierą w Szkocji i "pokrzywdzonego" Bułgara ?

Pamiętacie jeszcze dziewczynkę z siekierą w Szkocji i "pokrzywdzonego" Bułgara ?

No to okazało się że Bułgar "podrywał" 12 letnie dziewczynki, a gdy dostał dosadną odpowiedź i doszło do konfrontacji, jego siostra ciągnęła jedną z tych dziewczynek za włosy po ziemi. Zostali właśnie uznani winnymi, a 5 sierpnia dowiemy się ile dostaną za karę.

ijones
z
bbc.co.uk
dodany: 11.06.2026, 17:25:39
  • 50
  • #
    szkocja
  • #
    emigracja
  • #
    bulgaria
  • #
    atak
  • #
    wiadomosci
  • #
    swiat
friesee
friesee 11.06.2026, 18:08:29 via Wykop
  • 0
Czytałem i szukałem info o tym i do tej pory nie wiem czy te teksty były przed czy po jak zaczęła startować z siekierą.


@Anomalocaracid: Sąd wie.

1153

KGHM sypnie kasą górnikom i nie tylko. Premie sięgną 180% miesięcznej pensji

KGHM sypnie kasą górnikom i nie tylko. Premie sięgną 180% miesięcznej pensji

Miedziowy gigant z Lubina nie żałuje grosza i tym razem również nim "sypnie". Po udanym roku finansowym KGHM Polska Miedź S.A. dzieli wypracowane miliardy, nagradzając zarówno inwestorów giełdowych, jak i tysiące pracowników.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 11.06.2026, 11:37:35
  • 122
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    wiadomosci
  • #
    swiat
friesee
friesee 11.06.2026, 15:55:07 via Wykop
  • -14
A co nie stać was? Zapłacimy, zapłacimy!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

689

Rowerzysta, który popchnął i przewrócił seniorkę, usłyszał zarzuty

Rowerzysta, który popchnął i przewrócił seniorkę, usłyszał zarzuty

Grożą mu trzy lata pierdzenia w pasiak

mieszalniapasz
z
gazetawroclawska.pl
dodany: 10.06.2026, 17:53:03
  • 205
  • #
    rower
  • #
    pedalarz
  • #
    kolarz
  • #
    cyklista
  • #
    seniorka
friesee
friesee 10.06.2026, 18:46:07 via Wykop
  • 123
Grożą mu trzy lata pierdzenia w pasiak

Taaaaa już to widzę - nawet miesiąca nie dostanie a jak dostanie to w zawiasach - no chyba, że recydywa.
  • 13
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

453

Prezydent Sosnowca buduje betonowy park, a protestujących nazywa hejterami

Prezydent Sosnowca buduje betonowy park, a protestujących nazywa hejterami

Mimo protestów mieszkańców, trwają prace nad betonowym parkiem Białostocka, mieszkańcy chcą park, ale z zielenią. Prezydent zdania nie zmienia i nadal forsuje swój projekt z zaporami czołgowymi. Mieszkańcy chcą park, ale z zielenią i torem dla rolkarzy, który nie będzie co chwilę przecinał się z

findi
z
wykop.pl
dodany: 10.06.2026, 12:34:29
  • 104
  • #
    sosnowiec
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    parkology
  • #
    polityka
friesee
friesee 10.06.2026, 18:41:13 via Wykop
  • 0
Myślę, że to sprawa Sosnowca i jego mieszkańców.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

friesee
friesee 10.06.2026, 18:41:42 via Wykop
  • 1
ale Chęciński przyzwyczail sie przez 3 kadencje że co chce to robi w tym mieście.


@Cudi3: Ktoś na niego głosuje.

1906

Dogadali się, by nie podnosić ludziom pensji. Naloty UOKiK i policji na Śląsku

Dogadali się, by nie podnosić ludziom pensji. Naloty UOKiK i policji na Śląsku

Bezprecedensowa akcja UOKiK i policji. Giganci tacy jak Toyota czy Bader mieli zawrzeć tajny pakt o nieagresji: zakaz podkradania pracowników i sztuczne mrożenie płac na lokalnym rynku. Urzędnicy zrobili szybkie naloty na biura i zabezpieczyli dyski. Firmom grożą gigantyczne kary.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 09.06.2026, 09:47:15
  • 352
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    ciekawostki
  • #
    gospodarka
friesee
friesee 09.06.2026, 13:18:45 via Wykop
  • 5
Jeżeli zarzuty się potwierdzą, menedżerom grożą gigantyczne kary, a biznesowi potężny reset.


Coś mi się wydaje, że się nie potwierdzą ( ͡º ͜ʖ͡º) kasa zrobi swoje.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

635

Próba normalizowania napiwków na przykładzie opłaty serwisowej

Sztuczny, nikomu niepotrzebny zwyczaj napiwków w i tak już przepłaconej gastronomii, wraca jak bumerang

MalyKrzys
z
trojmiasto.pl
dodany: 08.06.2026, 19:19:02
  • 158
  • #
    polska
  • #
    gastronomia
  • #
    napiwki
  • #
    obyczaje
  • #
    patologiazmiasta
friesee
friesee 09.06.2026, 09:57:12 via Wykop
  • 9
Zwyczajne oszukiwanie klienta - przecież można podnieść cenę i tyle. Trochę jak cenówka w biedrze.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

560

Będziemy podawać PESEL przy zakupach. UE podała od jakiej kwoty

Będziemy podawać PESEL przy zakupach. UE podała od jakiej kwoty

Już niedługo zakup luksusowego zegarka, samochodu czy dzieła sztuki będzie wiązał się z obowiązkowym prześwietleniem kupującego. Wystarczy przekroczenie limitu 10 tys. euro. Unijne przepisy oznaczają też, że zwykły przelew bankowy nie wystarczy i konieczne będzie podanie PESEL

pierwszynawenus
z
money.pl
dodany: 08.06.2026, 18:51:18
  • 195
  • #
    zakupy
  • #
    pieniadze
  • #
    biznes
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    prawo
  • #
    4konserwy
friesee
friesee 09.06.2026, 07:51:11 via Wykop
  • 3
A wy dalej płacicie wszędzie kartą?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

339

Chińska fabryka produkująca nadwozia zabytkowych samochodów

Chińska fabryka produkująca nadwozia zabytkowych samochodów

Nagranie z chińskiej fabryki produkującej repliki nadwozi już nieprodukowanych samochodów. Wykorzystują między innymi skanowanie 3D i obrabiarki cyfrowe.

msuma
z
youtube.com
dodany: 06.06.2026, 17:14:26
  • 93
  • #
    motoryzacja
  • #
    technologia
  • #
    cnc
  • #
    skanowanie3d
  • #
    diy
  • #
    renowacja
friesee
friesee 07.06.2026, 09:43:38 via Wykop
  • 24
Ale nakrętek przytwierdzonych do butelek nie mają - debile.

  • 14
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

friesee
friesee 07.06.2026, 12:19:16 via Wykop
  • 3
Sraja ci do ryja propagandą a ty to bierzesz bez popitki udajac, ze nutella.


@jegertilbake: Chyba tobie 1,400 mln ludzi pod butem rządu który wie co robi - w 40 lat mieli taką transformacje o której nie śniło się największym ekonomistom ale ty i twoje skundlenie zachodnie nie pozwoli ci nawet przejrzeć na oczy - co niby USA takie piękne? Bruksela? Berlin? Widać uderza przez ciebie małomiasteczkowe myślenie wprost sprzed telewizora.
friesee
friesee 07.06.2026, 16:45:31 via Wykop
  • -3
@I-____-I: Ja czy ty?
friesee
friesee 07.06.2026, 17:00:35 via Wykop
  • -4
Jak mozna w ogole popierac kraj na ktorego terenie sa obozy koncentracyjne w 2026 roku?


@jegertilbake: Nie chce mi się odpowiadać na wszystko bo nie mam czasu ale - co robiły Niemcy w czasie II Wojny Światowej , Co robili Belgowie , Amerykanie? Już wybielasz historię?

Przedawkowales wykop.pl i nie wiem o jakie sranie po gaciach ci chodzi, skoro to ty srasz pod siebie, ze jestesmy w tyle za wielkimi Chinami
friesee
friesee 08.06.2026, 12:44:26 via Wykop
  • -1
Zachowanie bardzo typowe dla kogoś, kto ma zero argumentów.


@zmarnowany_czas: Zachowanie bardzo typowe jeśli nie mam czasu a głową w mur jeśli po drugiej stronie jest beton nie mam zamiaru walić. Argumentów jest od groma ale jeśli ty masz inne zdanie twoja sprawa.
friesee
friesee 08.06.2026, 20:06:36 via Wykop
  • 0
@zmarnowany_czas: https://wykop.pl/link/7958427/czy-leica-bedzie-chinska-trwaja-rozmowy
@xpear 38

Czy Leica będzie chińska? Trwają rozmowy

więcej

382

Sprzedał Land Rovera rok temu, sąd nakazał zwrot pieniędzy + laweta i odsetki

Sprzedał Land Rovera rok temu, sąd nakazał zwrot pieniędzy + laweta i odsetki

Rok po sprzedaży używanego Land Rovera kupująca podała sprzedawcę do sądu za rzekomą wadę skrzyni biegów. Sąd uznał rację samotnej matki z trójką dzieci i nakazał zwrot pieniędzy, kosztów sądowych oraz lawety w sumie ponad 11 tys. zł.

Jorsten
z
facebook.com
dodany: 08.06.2026, 11:47:57
  • 155
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    p0lka
  • #
    heheszki
  • #
    polska
friesee
friesee 08.06.2026, 19:45:19 via Wykop
  • 9
Dobra, dobra - zawsze tak wygląda jeśli tylko jedna strona coś opowiada. Coś mi się wierzyć nie chcę , że biegli itd. narażali dupska dla starego Land Rovera i to gruza.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

58

Koniec z pędzeniem na autostradzie A1. Dlaczego kierowcy boją się OPP?

Koniec z pędzeniem na autostradzie A1. Dlaczego kierowcy boją się OPP?

Autostrada A1 na południu kraju będzie - niemal w całości

WiadomosciWarszawa
z
forsal.pl
dodany: 08.06.2026, 10:13:55
  • 138
  • #
    kierowcy
  • #
    polskiedrogi
friesee
friesee 08.06.2026, 17:31:43 via Wykop
  • 1
Polityk i tak zasłoni się immunitetem? Czy może coś się zmieni w tej kwestii?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1957

Wielka Brytania chce skanować wiadomości w telefonach. Więzienie za odmowę

Wielka Brytania chce skanować wiadomości w telefonach. Więzienie za odmowę

Rząd UK chce skanowania zdjęć i wiadomości jeszcze przed ich wysłaniem. Firmy odmawiające wprowadzenia takiego rozwiązania, mogą odpowiadać karnie, włącznie z więzieniem. To propozycja przepisów mająca oczywiście chronić dzieci.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 08.06.2026, 13:59:13
  • 278
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wielkabrytania
  • #
    uk
friesee
friesee 08.06.2026, 17:26:29 via Wykop
  • 18
A wy dalej płacicie tylko kartą?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

39

NASK: fałszywe treści o zdrowiu miały w 2025 roku 7,45 mld odsłon

Pokaż treści 18+

NASK: fałszywe treści o zdrowiu miały w 2025 roku 7,45 mld odsłon

Nowy raport NASK ujawnia skalę dezinformacji zdrowotnej w Polsce. Fałszywe narracje o szczepieniach, edukacji seksualnej i chorobach zakaźnych zebrały łącznie 7,45 miliarda wyświetleń w 2025 roku. Rozpoznanie manipulacji wymaga dziś znajomości mechaniki publikacji naukowych.

real_scoria
z
naukawpolsce.pl
dodany: 08.06.2026, 08:40:26
  • 17
  • #
    dezinformacja
  • #
    polska
  • #
    internet
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
friesee
friesee 08.06.2026, 14:07:30 via Wykop
  • 14
A ile miały wyświetleń fałszywe obietnice polityków?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

522

Nawet 100 tys. zł kary za telefon po pracy. A w Polsce co?

Nawet 100 tys. zł kary za telefon po pracy. A w Polsce co?

W Luksemburgu 1 lipca wchodzą nowe przepisy, chroniące pracowników przed wykonywaniem obowiązków służbowych po pracy. A w polskim januszeksie masz być niewolniku na każde skinienie Pana i spróbuj nie odebrać - mam 5 ukraińców na twoje miejsce

Buckshot_00
z
wiadomosci.radiozet.pl
dodany: 08.06.2026, 05:23:19
  • 176
  • #
    praca
  • #
    pracbaza
  • #
    pieniadze
friesee
friesee 08.06.2026, 13:54:50 via Wykop
  • 0
W Luksemburgu

A Bill Gates zarabia szacunkowo około 38,7 miliona dolarów miesięcznie - nie to co w polskim januszeksie.
A w Bangladeszu pracownik fizyczny zarabia 100$ miesięcznie nie to co w polskim januszeksie. ..........a nie czekaj to nie ten wątek
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 28.06.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 08.03.2026

    Rocznica
  • Złotousty
    od 01.10.2024

    Złotousty

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking