Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: 1000015336
Pobierz
źródło: 1000015340
Pobierz
źródło: 1000015336
Pobierz
źródło: 1000015336
Pobierz#gielda #benefit Zrobiłem sobie analizę multisporciorzo wyników kwartalnych od 2022 od kiedy był w każdym kwartale na plusie. Na ich stronie jest jakiś błąd i jako zysk roczny netto mają za każdym razem wpisany zysk netto z Q4. Także przeanalizowałem wyniki kwartalne. Dostrzegłem pewien schemat. Wyniki za Q1 zawsze były najniższe i w komentarzach przedstawiam ich podział procentowy. Przyjąłem do analizy dwa warianty. Mniej korzystny, że wyniki zysku
źródło: 1000014558
Pobierz- 0
@vladi_putin: usunąłem po kilku sekundach wpis bo myślałem, że mi dane do czata gpt źle zaciągnęło i nie chciałem ludzi wprowadzać w błąd. Okazało się, że to oni mają źle na stronie swojej zaprezentowany zysk roczny równy Q4. To skomentuj jeszcze raz tak samo. To się będę mógł odnieść bo nie widziałem.
@Milanek93: czyli bullish?
@Milanek93: Benefit to 10 rzędów wielkości lepsza spółka niż PZU. Ja bym zostawił
@vladi_putin: 2.5% ladnie xD
- 1
@vladi_putin: raz w roku. We wrześniu.
@Milanek93: grubas
- 4
źródło: maxresdefault
Pobierz@Milanek93: witam pana grubasa, kłaniam sie nisko
- 1
Mam problem z mybenefit - tym systemem kafeteryjnym, czy ktoś z was zgłaszał kiedyś reklamacje?
Sprawa wygląda że tak że wczoraj zakończyłam pracę w korpo i chciałam zużyć te punkty, myslam że czas mam do końca dnia lub przynajmniej do końca dnia pracującego (do 17), a oni zamknięci mój portal już o 16 :(
No i punkty przepadły, na infolini mówią żeby pisać reklamacje, czy ktoś ma jakieś doświadczenia?
#korposwiat
Sprawa wygląda że tak że wczoraj zakończyłam pracę w korpo i chciałam zużyć te punkty, myslam że czas mam do końca dnia lub przynajmniej do końca dnia pracującego (do 17), a oni zamknięci mój portal już o 16 :(
No i punkty przepadły, na infolini mówią żeby pisać reklamacje, czy ktoś ma jakieś doświadczenia?
#korposwiat
- 11
źródło: jest-moc_2022-03-30_13-23-26
Pobierz@Milanek93: od 9 miesięcy nie byłem na basenie a mam kartę, takich jak ja są tysiące
- 3
@Konigstiger44: i bardzo dobrze, uiszczaj opłatę za kartę na mój zysk, jeszcze może dywidedna powróci xd
1
PKP oferowało darmowe bilety żywnościowe dla kolejarzy

Kolejarze z małych miejscowości w okresie międzywojennym dostawali darmowe bilety na dojazd do większych centrów handlow
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...












źródło: 1000015336
Pobierz