Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Marvel7
Marvel7

Marvel7

Dołączył 11 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 28757
  • Znaleziska 11950
  • Mikroblog 16807
  • Obserwujący 20
  • Obserwowane 23
Marvel7
Marvel7
Marvel7 17.06.2026, 15:49:17
  • 5
#konowalposting #lekarz #lekarz100k #lekarski #medycyna #polska
Kierowca musi mieć tachograf dla jego dobra i bezpieczeństwa innych. Bo inaczej będzie jeździć bez przerwy tysiące godzin miesięcznie ale lekarz nie musi mieć tacho XD. Dlaczego na operacji nie ma kamerek każdy lekarz dla dobra pacjenta? Tak samo Pilot samolotu nie może latać w 3 firmach jednocześnie limit godzin pracy miesięcznie dla bezpieczeństwa.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nighthuntero
Nighthuntero
17.06.2026, 15:56:31 via Wykop
  • 2
@Marvel7: Kierowca się nie uczył, a lekarz tak, 500 złotych się należy, następny proszę
  • Odpowiedz
kondor_20_zglos_sie
kondor_20_zglos_sie
kondor_20_zglos_sie
17.06.2026, 16:30:17 via Wykop
  • 2
@Marvel7: w wielu zawodach są limity pracy ze względu na jakość usług i bezpieczeństwo tylko u lekarzy jest samowolka
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k
17.06.2026, 14:40:37
  • 221
Najgorsze jest to, że teraz nikt mi nie uwierzy że serio 300h w pracy siedze, tylko każdy będzie myślał że to oszustwo jest. Wystarczy, że mam 6-7 dyżurów w miesiącu.

Co w takiej sytuacji może zrobić zwykły lekarz, który normalnie pracuje i nie robi żadnych wałków i nie zarabia setek tysięcy? Jestem obecnie stawiany na równi z takimi Dawidkami i traktowany jak najgorsze ścierwo i pasożyt, którego najlepiej zabić

#konowal100k
  • 190
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marvel7
Marvel7
Marvel7 17.06.2026, 15:44:51 via Wykop
  • 0
@Lekarz_7k: Wystarczy karta kamerka jak u policjanta rejestrująca 24/7 co robisz i będziesz czysty tachograf dla lekarzy!
  • Odpowiedz
Marvel7
Marvel7
Marvel7 05.06.2026, 10:25:04
  • 1
#nieruchomosci Jak tam tam ratka?
Marvel7 - #nieruchomosci Jak tam tam ratka?

źródło: a1369f2e26c1e31bf01abfac4d063aa91a61c07dd098a1bcfdba288638c14e6c

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pysznewpierdalator
pysznewpierdalator
05.06.2026, 10:27:52 via Wykop
  • 1
@Marvel7: u mnie ~2100, 1400 kapitał 700 odsetki 💀
  • Odpowiedz
konsument
konsument
05.06.2026, 16:34:29 via Wykop
  • 0
@Marvel7: U mnie brak… Nie wiem czy się kiedyś dowiem ile w życiu przez to straciłem.
  • Odpowiedz

564

Lekarz 25k pielęgniarka 16k

Lekarz 25k pielęgniarka 16k

Od 1 lipca 2026 r. wzrosną nie tylko ustawowe minima w ochronie zdrowia. Nowe wyliczenia przedstawione przez AOTMiT

PIAN--A_A--KTYWNA
z
gazetaprawna.pl
dodany: 28.05.2026, 06:37:56
  • 234
  • #
    zdrowie
  • #
    zarobki
  • #
    pieniadze
Marvel7
Marvel7
Marvel7 28.05.2026, 10:59:57 via Wykop
  • 129
@dziecko_w_betoniarce: było się uczyć na lekarza btw miłego rozwodu w przyszłości pielęgniarki najczęściej zdradzają w pracy
Subsacharyjska-tarantula
Subsacharyjska-tarantula
12.05.2026, 08:03:58
  • 98
Czy wam czasami nie jest po prostu wstyd, że jako społeczność wypromowaliście tego człowieka, który – będąc podobno w stowarzyszeniu Mensa (2% najbardziej inteligentnej populacji świata) – pomylił się we wszystkim, o czym tylko się wypowiadał?
#nieruchomosci #mickpl #gielda
Subsacharyjska-tarantula - Czy wam czasami nie jest po prostu wstyd, że jako społeczn...

źródło: image

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marvel7
Marvel7
Marvel7 12.05.2026, 13:53:25 via Wykop
  • 1
@GomiGomi: Jaka zwała XD przez chwilę ludzie nie mieli zdolności i średnio się sprzedawało ale spadków nie było. A teraz po obniżkach st00pek dalej jest pompa i tylko rośnie XD
  • Odpowiedz
Marvel7
Marvel7
Marvel7 12.05.2026, 13:59:41 via Wykop
  • 0
@GomiGomi: W mojej okolicy mieszkania zdrożały ostatnie 2 lata o 100 tysięcy i więcej. A nowe budowy deweloperskie są z roku na rok droższe.
  • Odpowiedz
adam-pajac
adam-pajac
12.05.2026, 08:11:49
  • 640
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marvel7
Marvel7
Marvel7 12.05.2026, 13:51:46 via Wykop
  • 1
@adam-pajac: Związki to zawsze biznes. Baba ciągnie jak najwięcej z faceta a chłop maksymalnie ma bzikanie.
  • Odpowiedz
Famine
Famine
06.05.2026, 20:49:25
  • 1326
Prawdziwy chad a nie jakiś nowobogacki Oskarek, który przesadził z popisywaniem się.

#lotnictwo #wypadek #warszawa #lasypanstwowe
Famine - Prawdziwy chad a nie jakiś nowobogacki Oskarek, który przesadził z popisywan...

źródło: temp_file2568787593766136253

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marvel7
Marvel7
Marvel7 07.05.2026, 08:05:35 via Wykop
  • 0
@Famine: Będzie zrzutka dla Jeleni?
  • Odpowiedz
Sultan_Heheszkuw
Sultan_Heheszkuw
07.05.2026, 06:46:45
  • 1372
#heheszki
Sultan_Heheszkuw - #heheszki

źródło: 1000045639

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marvel7
Marvel7
Marvel7 07.05.2026, 08:04:29 via Wykop
  • 1
@Sultan_Heheszkuw: Brutalny Jeleń peel
  • Odpowiedz

510

Żadnej wznowy przez 33 miesiące. Immunoterapia pokonuje raka jelita

Żadnej wznowy przez 33 miesiące. Immunoterapia pokonuje raka jelita

Badanie NEOPRISM-CRC: 9 tygodni pembrolizumabu przed operacją raka jelita grubego i żaden pacjent nie doświadczył nawrotu przez prawie trzy lata. Dla porównania, standardowa chirurgia z chemioterapią daje nawrót u 25% chorych w tym czasie. Przełom w onkologii.

real_scoria
z
sciencedaily.com
dodany: 06.05.2026, 08:48:29
  • 40
  • #
    medycyna
  • #
    nauka
  • #
    onkologia
  • #
    zdrowie
  • #
    rak
Marvel7
Marvel7
Marvel7 06.05.2026, 16:14:49 via Wykop
  • 2
Odkąd powstał wykop znaleziono lek na wszystko xd
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1713

Friz: Ma fundację rodzinną, by nie płacić podatków i wybielał się u Łatwoganga?

Friz: Ma fundację rodzinną, by nie płacić podatków i wybielał się u Łatwoganga?

Karol Friz Wiśniewski jakiś czas temu wzbudził sporo kontrowersji, mówiąc o swojej strategii inwestycyjnej, która przewiduje wykorzystywanie fundacji rodzinnej, by nie płacić podatku od zysków kapitałowych.

Anakee
z
bankier.pl
dodany: 06.05.2026, 07:05:26
  • 311
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    infuencer
  • #
    prawo
  • #
    friz
  • #
    ekipa
Marvel7
Marvel7
Marvel7 06.05.2026, 08:56:02 via Wykop
  • 6
A wystarczyłby podatek od youtuberów 90%
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Marvel7
Marvel7
Marvel7 06.05.2026, 09:50:33 via Wykop
  • 0
@Warren997: Jeżeli Ośrodek interesów życiowych mają w Polsce to nie byłoby takie proste.
panDario
panDario
28.04.2026, 21:43:23
  • 143
#film #seriale #hollywood

Co się dzieje w Hollywood?
panDario - #film #seriale #hollywood

Co się dzieje w Hollywood?

źródło: image

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marvel7
Marvel7
Marvel7 29.04.2026, 07:46:51 via Wykop
  • 1
@panDario: chora jest
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
29.04.2026, 03:59:59
  • 491
Mega_Smieszek

źródło: 1000016113

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marvel7
Marvel7
Marvel7 29.04.2026, 07:44:06 via Wykop
  • 0
@Mega_Smieszek: u mnie były podziemia bez okien i normalnie drzwi jak w celi więziennej zamykane na kłódkę
  • Odpowiedz
A.....l
konto usunięte 28.04.2026, 09:54:48
  • 191
#nieruchomosci #kredythipoteczny
Pamiętam jak brałem kredyt na mieszkanie w 2012, ogólnie panowała tu szydera i pogarda względem kredyciarzy, bo najlepiej było wyjechać do Hansa na szparagi i kupić za gotówkę...Albo mieszkać u starych i oszczędzać. Tak radziły wykopky, bo kredyty to było wtedy największe zło. Za rok mieszkanie będzie spłacone a przy tych śmiesznych ratach nawet tego nie odczuwałem. Pamiętajcie żeby zawsze robić odwrotność tego co radzą wykopky
A.....l - #nieruchomosci #kredythipoteczny
Pamiętam jak brałem kredyt na mieszkanie w...

źródło: IMG_9750

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marvel7
Marvel7
Marvel7 28.04.2026, 15:06:56 via Wykop
  • 0
@donatien-de-sade: O mój gif XD
  • Odpowiedz
Marvel7
Marvel7
Marvel7 28.04.2026, 15:09:29 via Wykop
  • 0
@Autohandel_lawety24pl: Dobry bejt 3/10 bo odpisałem. Niektórzy brali kredyt 2% i mieli taniej. A inni odłożyli sobie kasę i kupili za gotówkę a kredyt sobie wzięli na nowy sportowy samochód. Każdy robi jak uważa.
  • Odpowiedz

1205

Pepsi 0,3 - 14,99 wtf?

Pepsi 0,3 - 14,99 wtf?

Od dłuższego czasu patrzę na ceny napojów w restauracjach i to już jest jakiś kosmos. 14,99 zł za 0,3L Pepsi, kiedy obiad kosztuje 35 zł czyli napój to prawie połowa ceny dania. Serio? Dla mnie to koniec, nie kupuję już Pepsi, Coli ani nic z tych koncernów w restauracjach. To jest zwykłe przegięcie

marcin-login
z
wykop.pl
dodany: 24.04.2026, 18:39:34
  • 493
  • #
    januszebiznesu
  • #
    patologia
  • #
    absurd
Marvel7
Marvel7
Marvel7 25.04.2026, 18:23:40 via Wykop
  • 0
Tylko bogole teraz chodzą do restauracji. Jak ktoś lubi być yeabny w d00pe bez mydła to chodzić będzie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
25.04.2026, 12:27:30
  • 245
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marvel7
Marvel7
Marvel7 25.04.2026, 17:54:56 via Wykop
  • 0
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Tolerowanie kolegów płci męskiej to robercik mocno
  • Odpowiedz
acpiorundc
acpiorundc
23.04.2026, 13:16:08
  • 7
Podobno 2 miesiące początku roku 2026 miały pokazać, że budownictwo będzie przechodzić złe czasy i coraz mniej się będzie budować. A tu przychodzi marzec 2026 i buduje się 4,7% więcej niż rok temu. A rok się jeszcze nie skończył. Zobaczymy pod koniec lipca ile będzie wybudowanych mieszkań za 1 półrocze 2026 ale coś czuję, że spokojnie będzie 200k rozpoczętych budów.

#nieruchomosci
acpiorundc - Podobno 2 miesiące początku roku 2026 miały pokazać, że budownictwo będz...

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-23 o 14.54.10

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marvel7
Marvel7
Marvel7 24.04.2026, 08:57:18 via Wykop
  • 0
@Cozwykopem: mieszkanie 15 lat temu remontowane nie wymaga remontu? XD przecież to jest do kapitalnego remontu.
  • Odpowiedz
Marvel7
Marvel7
Marvel7 24.04.2026, 09:05:18 via Wykop
  • 0
@Cozwykopem: A instalacja elektryczna, piony itp. wymienione? Ja jednak wole nowe.
  • Odpowiedz
Marvel7
Marvel7
Marvel7 24.04.2026, 09:20:43 via Wykop
  • 0
@Cozwykopem: xD instalacje elektryczną w wielkiej płycie zawsze wymienia się na nową! Nowoczesne bezpieczniki, różnicówka itp. itd. obyś miał dobre ubezpieczenie bo jak ci się spali mieszkanie to nic nie dostaniesz. Nowe sprzęty pobierają dużo więcej prądu i stara instalacja do tego się nie nadaje. No to chyba normalne, że jak kupujesz stare to robisz kapitalny remont wymiana drzwi, okien, gładzie, instalacja elektryczna itp. itd. później meble AGD itp. chyba
  • Odpowiedz
Marvel7
Marvel7
Marvel7 24.04.2026, 09:29:21 via Wykop
  • 0
@Cozwykopem: XD Ja mieszkam w nowym budownictwie. Jak cię nie stać to mieszkaj w namiocie. Doskonale wiem ile kosztuje wykończenie mieszkania. Zwłaszcza jak chcesz mieć rzeczy na lata to jest około 300k przy 60m
  • Odpowiedz
Marvel7
Marvel7
Marvel7 24.04.2026, 09:40:59 via Wykop
  • 0
@Cozwykopem: No tak tyle dzisiaj kosztują meble na wymiar lepszej jakości materiały i robocizna. A jeśli chodzi o stare to tak jak mówię wylewki, wymiana instalacji elektrycznej itp. Jak ktoś tego nie robi to dziaduje.
  • Odpowiedz
Marvel7
Marvel7
Marvel7 24.04.2026, 09:47:22 via Wykop
  • 0
@GomiGomi: No tak kupić stare mieszkanie które remont widziało ponad 15 lat temu i w tym mieszkać XD bieda i dziadowanie lvl master.
  • Odpowiedz
Marvel7
Marvel7
Marvel7 24.04.2026, 10:00:16 via Wykop
  • 0
@Cozwykopem: Resortowe? XD Nikt mi nic nie dał na wszystko musiałem sam zarobić. Uważam, że jak kupujesz już mieszkanie to każdy normalny człowiek jeśli chce tam mieszkać więcej niż 5lat powinien zrobić sobie komfortowe warunki do życia. Skoro spędzisz tam wiele lat codziennie to jaki jest sens mieszkać w mieszkaniu gdzie łazienka ma ponad 15 lat xd. Czytając twoje wpisy z poszukiwania mieszkania to pokazuje że jesteś dobrze odklejona XD
  • Odpowiedz

446

Deficyt fiskalny Polski drugi najwyższy w historii. Gorzej było tylko w 2020

Deficyt fiskalny Polski drugi najwyższy w historii. Gorzej było tylko w 2020

Zeszłoroczny deficyt sektora instytucji rządowych i samorządowych oficjalnie sięgnął 7,3% produktu krajowego brutto. Dług publiczny dobił w pobliże 60% PKB i w pierwszych miesiącach 2026 roku najprawdopodobniej przebił konstytucyjny limit zadłużenia państwa.

VoxClamantisInDeserto
z
bankier.pl
dodany: 22.04.2026, 18:52:16
  • 116
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    finanse
Marvel7
Marvel7
Marvel7 24.04.2026, 09:10:13 via Wykop
  • 1
Rudy wrócił znowu bezrobocie wyebało i bieda w kraju.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

580

Kurier z Allegro

Kurier z Allegro

Zamówiłem drukarkę z Allegro, kurier pełen profesjonalizm.

hmdw
z
youtube.com
dodany: 23.04.2026, 18:26:26
  • 107
  • #
    kurier
  • #
    allegro
  • #
    drukarka
Marvel7
Marvel7
Marvel7 24.04.2026, 09:09:12 via Wykop
  • -2
Jaka płaca taka praca
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MercedesBenizPolska
MercedesBenizPolska
23.04.2026, 05:48:10
  • 74
#stalowawola #nieruchomosci #mieszkania

To jest gurwa skandal. Podkarpacka umieralnia zwana Stalową Wolą lub jak niektorzy mowia Aluminiową Niewolą. Mieszkanie 48m2. Przyszla podwyzka czynszu na 1100zł. Tysiac jbane sto złotych za 48m2 w wielkiej płycie. Juz nawet nie mowie ze za takie mieszkania po 400k wołają, gdzie 300 bym za to nie dał. Plus jak ktos wynajmuje to teraz trzeba liczyc z 1500-2000 dla wlasciciela mieszkania. A
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marvel7
Marvel7
Marvel7 24.04.2026, 09:04:07 via Wykop
  • 0
@MercedesBenizPolska: widzisz ty 400k nie dasz a jak ktoś ma zdolność to weźmie kredyt na 35lat i tak się to kręci. Polecam mieszkania bez czynszu tylko fundusz remontowy 200zł i luzik.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 28
  • Strona 1 z 28
  • >
  • Szarpankizzyciem was oszukali wzioli piniondze i przepili dlatego dej na moją zrzutkę https://zrzutka.pl/v95hwm klik

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.06.2022

    Komentator
  • Kałasznikow
    od 27.09.2022

    Kałasznikow
  • Rocznica
    od 11.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 11.03.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 15.10.2024

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking