Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
StdPtr
StdPtr

StdPtr

Dołączył 4 lata i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15480
  • Znaleziska 1473
  • Mikroblog 14007
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 1
StdPtr
StdPtr
StdPtr 11.02.2026, 08:29:40
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2pek
2pek
2pek
14.02.2026, 19:21:12 via Wykop
  • 0
Żeś wykrakał, będę cię obserwował co tam masz w portfelu
  • Odpowiedz
StdPtr
StdPtr
StdPtr 10.02.2026, 08:53:59
  • 9
Łapy swędziały, Synektik dokupiony do IKE #gielda
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tommy_Cares
Tommy_Cares
10.02.2026, 09:05:50 via Wykop
  • 2
@ukonczylem_trzynascie: wishful thinking ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
StdPtr
StdPtr
StdPtr
Autor
10.02.2026, 09:35:00 via Wykop
  • 2
@ukonczylem_trzynascie: za kilka lat sprzedam ci po tyle ich drugą spółkę po podziale ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

308

Polak w aktach Epsteina. Historia Janusza Banasiaka

Polak w aktach Epsteina. Historia Janusza Banasiaka

John lub Janusz - tak w aktach związanych z aferą Jeffreya Epsteina, które opublikował Departament Sprawiedliwości USA, określany jest Janusz Banasiak. Polak przez 20 lat zarządzał domem Epsteina w Palm Beach na Florydzie.

PixelNomad
z
youtube.com
dodany: 06.02.2026, 17:36:45
  • 40
  • #
    epstein
  • #
    usa
StdPtr
StdPtr
StdPtr 07.02.2026, 12:47:20 via Wykop
  • -4
@tartsak: pewnie od swojego przyjaciela Donalda dowiedział się, że Polacy są wierni jak psy i można im niepłacić bez konsekwencji. Nie ma tu żadnej symaptii czy wyjątkowości Polaków, czysty biznes - tania siła robocza.
StdPtr
StdPtr
StdPtr 07.02.2026, 12:36:40
  • 0
Kilka tygodni temu wróciłem do gry po przerwie - wszedłem pierwszy raz na dodatek War Sails i straciłem całą przyjemność bitew, w trakcie których znikały mi sztandary na głowami jednostek, przez co strzelając z łuku ciężko było odróżnić swoich od przeciwników i odechciało mi się grać. Wyczytałem w internecie, że jest to bug, czy twórcy już może go naprawili? (w ustawieniach miałem tę opcję włączoną)
#bannerlord #mountandblade #
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StdPtr
StdPtr
StdPtr 05.02.2026, 15:30:01
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

3k1m
3k1m
05.02.2026, 15:30:55 via Wykop
  • 8
@StdPtr:
Zaawansowany niszczyciel pieniezny?
  • Odpowiedz
dudekk602
dudekk602
05.02.2026, 15:32:19 via Wykop
  • 5
@StdPtr: Ale Mnie Dymają
  • Odpowiedz
StdPtr
StdPtr
StdPtr 04.02.2026, 18:34:47
  • 16
Rok temu sytuacja na giełdzie 1:1, tylko tym razem w pomarańczowego każdy ma już w------e, więc wiadomo kto za tym wszystkim stoi od zawsze #gielda
StdPtr - Rok temu sytuacja na giełdzie 1:1, tylko tym razem w pomarańczowego każdy ma...

źródło: ju

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StdPtr
StdPtr
StdPtr 04.02.2026, 16:10:03
  • 3
Niech to AMD przestanie spadać, bo pociągnie ze sobą całą giełdę na dno #gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2102

Pracownicy Dino marzną w sklepie. "Temperatura na kasie wynosiła 6 st. C"

Pracownicy Dino marzną w sklepie. "Temperatura na kasie wynosiła 6 st. C"

W ostatnich dniach w mediach społecznościowych pojawiły się fotografie pracownic sklepu Dino, które podczas wykonywania obowiązków musiały mieć na sobie zimowe kurtki i czapki z uszami. Sytuacja ta wywołała szeroką dyskusję na temat warunków panujących w placówkach tej sieci. Pracownicy relacjonują,

Piotrek7231
z
medonet.pl
dodany: 03.02.2026, 12:33:24
  • 582
  • #
    dino
  • #
    handel
  • #
    polska
StdPtr
StdPtr
StdPtr 04.02.2026, 12:18:58 via Wykop
  • 0
@Pawel993: no właśnie sobie odpowiedziałeś, poza tym jakie ciepło jak jest 6 stopni na sklepie?
StdPtr
StdPtr
StdPtr 02.02.2026, 11:03:29
  • 7
Jest dywidenda od Synektik - wszystko na Mirbud ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gielda
StdPtr - Jest dywidenda od Synektik - wszystko na Mirbud ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gielda

źródło: 4aaabe4cb75c520694dbd7e374536d29f25755c5b32d6010c818a9e0cf859a90

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Crs84
Crs84
Crs84
02.02.2026, 11:13:26 via Wykop
  • 6
@StdPtr:
Crs84 - @StdPtr:

źródło: usrednia

Pobierz
  • Odpowiedz
StdPtr
StdPtr
StdPtr 30.01.2026, 14:32:40
  • 0
Widać że piątek ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StdPtr
StdPtr
StdPtr 28.01.2026, 14:10:11
  • 6
Przepraszam Diagnostykę i jej akcjonariuszy, ostatnio zrobiłem badania w ALAB...te spadki to przeze mnie #gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StdPtr
StdPtr
StdPtr 28.01.2026, 08:18:22
  • 1
#asml JEDZIEMYYYYYYYY #gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StdPtr
StdPtr
StdPtr 27.01.2026, 15:16:52
  • 7
zobaczy wujek za 2 lata będziemy się z tego śmiać i sprzedawać dolara po 4,50...o sznur na Amazonie potaniał... ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CarlChryniszzswics
CarlChryniszzswics
27.01.2026, 15:20:00 via Wykop
  • 10
zobaczy wujek za 2 lata będziemy się z tego śmiać


@StdPtr: co prawda nie wszyscy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Wypokowicz93
Wypokowicz93
Wypokowicz93
27.01.2026, 15:26:04 via Wykop
  • 1
@StdPtr: XD
  • Odpowiedz

449

WOŚP vs PiS Pamiętacie jeszcze tę kan*lię która okradła Polskie państw... (@m4xe

Pokaż treści 18+

WOŚP vs PiS Pamiętacie jeszcze tę kan*lię która okradła Polskie państw... (@m4xe

taka mała różnica.

zubrzpuszczy
z
wykop.pl
dodany: 26.01.2026, 19:15:26
  • 111
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekazkonfederacji
  • #
    kradziez
  • #
    mafia
  • #
    bekazkatoli
  • #
    polityka
StdPtr
StdPtr
StdPtr 27.01.2026, 14:37:25 via Wykop
  • 5
eh jak przypominam sobie tę gnidę szumowskiego (specjalnie z małej) to aż mi się przykro robi, że nakradł się i uciekł z polityki w odpowiednim momencie i teraz nawet nikt z rządzącej ekipy nie zajmuje się nim, a on żyje jak pączek w maśle...( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

StdPtr
StdPtr
StdPtr 26.01.2026, 14:41:41
  • 5
Ale nagonili na tego Intela i spuścili w kiblu xD ten to już rasowy smieciuch, a nie poważna spółka #gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Glupiii
Glupiii
26.01.2026, 14:42:30 via Wykop
  • 3
@StdPtr: przeciez to jest papier spekulacyjny, czego ty oczekiwales xD
  • Odpowiedz
StdPtr
StdPtr
StdPtr
Autor
26.01.2026, 14:46:55 via Wykop
  • 1
@Glupiii: dobrze że jestem wierny czerwonej k----e AMD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

1067

Koniec z emeryturą kobiet w wieku 60 lat? MFW chce zrównania wieku emerytalnego

Koniec z emeryturą kobiet w wieku 60 lat? MFW chce zrównania wieku emerytalnego

Koniec z emeryturą kobiet w wieku 60 lat? MFW chce zrównania wieku emerytalnego w Polsce

kasia-nowak85
z
gazetaprawna.pl
dodany: 21.01.2026, 12:17:53
  • 215
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
  • #
    polska
  • #
    praca
StdPtr
StdPtr
StdPtr 22.01.2026, 15:19:51 via Wykop
  • 3
Dlaczego po prostu nie ustalą wieku emerytalnego dla kobiet na 65 lat, z możliwością przejścia na emeryturę w wieku 60 lat po urodzeniu dziecka? Z tego co wiem, to głównym argumentem za wcześniejszą emeryturą dla kobiet było do tej pory to, że one rodzą i wychowują dzieci, ale dzietność szoruje aktualnie po dnie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

StdPtr
StdPtr
StdPtr 22.01.2026, 10:08:49
  • 6
To już nie ten sam pomarańczowy co kiedys...rok temu p-------ł o cłach kilka miesięcy i człowiek miał czas się obkupić, a teraz kończy po tygodniu ehh #gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

milpl
milpl
22.01.2026, 10:10:07 via Wykop
  • 2
@StdPtr: kazdy zobaczyl jaki jest niepowazny
  • Odpowiedz

902

Rak u młodych: +79% od 1990 roku? Co się NAPRAWDĘ dzieje

Rak u młodych: +79% od 1990 roku? Co się NAPRAWDĘ dzieje

Dane pochodzą z badania opublikowanego w BMJ Oncology (2023), które raportuje 79% wzrost zachorowań na raka u młodych osób w latach 1990-2019. Badanie obejmowało osoby w wieku 14-49 lat i pokazuje, że rak w tej grupie wiekowej staje się coraz częstszy.

inflammatione
z
youtube.com
dodany: 20.01.2026, 17:56:51
  • 259
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    ciekawostki
  • #
    nowotwory
  • #
    rak
StdPtr
StdPtr
StdPtr 21.01.2026, 20:30:11 via Wykop
  • -2
kiedyś paliliśmy tylko węglem i drewnem


@mnvt: gdzie ty widziałeś taką fantastykę, w Avengersach? XDDD
StdPtr
StdPtr
StdPtr 20.01.2026, 14:19:50
  • 3
Ostatnie co zobaczą Budimex i Porr przed r---------m za te ich świńskie zagrywki #gielda #mirbud
StdPtr - Ostatnie co zobaczą Budimex i Porr przed r---------m za te ich świńskie zagr...

źródło: 1000005624

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StdPtr
StdPtr
StdPtr
Autor
20.01.2026, 14:36:44 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
ddf-ddt
ddf-ddt
20.01.2026, 15:44:35 via Wykop
  • 0
@StdPtr: nie wiem, przy przetargach z budimexem powinni być świetsi od papieża
  • Odpowiedz
StdPtr
StdPtr
StdPtr 20.01.2026, 10:32:08
  • 2
Wyrocznia ( ͡° ͜ʖ ͡°) przy okazji wołam @PanKapibara , który twierdził że afera z Grenlandią nie będzie miała wpływu na giełdę i rynki
https://wykop.pl/wpis/84631491/raczki-swiezbia-na-zakupy-ale-pamietam-jak-rok-tem #gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jombsik
jombsik
20.01.2026, 10:46:14 via Wykop
  • 3
@StdPtr: bo nie będzie miała.
  • Odpowiedz
PanKapibara
PanKapibara
PanKapibara
20.01.2026, 12:15:37 via Wykop
  • 0
@StdPtr: dobra, teraz widzę, że ten komentarz jest dosłownie pod linkowanym wpisem.
To podtrzymuję - afera z Grenlandią nie będzie miała większego wpływu na rynki niż II wojna światowa, wojna w Wietnamie, a cała akcja nie skończy się wojną USA z Danią. Na serio uważasz inaczej?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 27
  • Strona 19 z 27
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 31.12.2024

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 20.05.2025

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 21.02.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking