Oczywiście jeden z drugim na swoim wypizdowie nie da 500 zł więcej niż minimalna. Woli kolumbijczyka na zleceniu co będzie j---ł nadgodziny w lokalnym kołchozie. Brzydzę się tymi śliskimi typami.
@Kojot2077: całe szczęście Ty obok otworzysz konkurencję i dasz 4 średnie krajowe na start ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdyby nie Ty ten kraj by już dawno upadł xD


















@Marco_Inaros: Nasza Służba celno-skarbowa to jakieś 10tyś osób w CAŁYM KRAJU. Gdańsk rocznie obsługuje jakieś 60 MLN ton towarów co daje średnio 6 000 ton na jednego funkcjonariusza co da jakieś 24 tony dziennie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No powiem Ci masz rację i na pewno przez ten