Ilość pracowników zależy od obrotu, a na pół etatu nikt nie chce robić.
@Qullion: ale tam pewnie z 50% załogi jest na pół etatu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie płacił całego chorobowego i martwił się, czy skompletuje obsadę na każdy dzień. Lepiej mieć więcej pracowników a mniej etatów.



















@ragnarok-asgartus: obecnie nie, dawniej pieczywo z okresem przydatności dłuższym niż 14 dni było na 23% ten do 14 dni na obniżonej 5%.
@Wyemancypowanykalafiorek: Jest dokładnie tak jak chcesz aby było tylko nie wiem dlaczego później ...
@Wyemancypowanykalafiorek: no to albo albo ...
@editores:
@ShortyLookMean: Chodziło mi o klasyczne pieczywo, wyłączeń z powodu dodatków jest zdecydowanie więcej.
@editores: problemem nie jest brak dochodu a strata, on krewetki kupuje na 23% a sprzedaje na 8% ( ͡° ͜ʖ ͡°)