Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko111
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mariancb

mariancb

Dołączył 19 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 21543
  • Znaleziska 13652
  • Mikroblog 7891
  • Obserwujący 17
  • Obserwowane 23

49

Wolna amerykanka w prywatnej przychodni we Wrocławiu? Leczą pacjentów bez wymaga

Wolna amerykanka w prywatnej przychodni we Wrocławiu? Leczą pacjentów bez wymaga

Lekarze bez doświadczenia przyjmują niczego nieświadomych pacjentów, bez nadzoru wykonują zabiegi - twierdzi były pracow

mariancb
z
gazetawroclawska.pl
dodany: 22.06.2026, 07:00:44
  • 2
  • #
    lekarze
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    polska

1316

Skandal na Mistrzostwach Polski. Dali biegaczowi 10 tys. zł na scenie, a potem..

Skandal na Mistrzostwach Polski. Dali biegaczowi 10 tys. zł na scenie, a potem..

Andrzej Witek obronił tytuł Mistrza Polski w biegu Ultra, bijąc rekord trasy o 44 minuty. Na scenie, przy setkach widzów, przedstawicielka Starostwa Powiatowego wręczyła mu "nagrodę specjalną" na 10 000 zł. Po 24h organizatorzy zadzwonili, że... to pomyłka i ma oddać kasę.

mariancb
z
facebook.com
dodany: 18.06.2026, 04:37:52
  • 165
  • #
    bieganie
  • #
    zakopane
  • #
    sport
  • #
    tatry
  • #
    polska
mariancb
mariancb
Autor
18.06.2026, 04:58:18 via Wykop
  • 62
@ragnarok-asgartus:

Oświadczenie medialne dot. nagrody 10 000 zł od Tatra Fest podczas Mistrzostw Polski Ultra w biegach górskich Polski Związek Lekkiej Atletyki

To oświadczenie nie jest o pieniądzach, to oświadczenie jest o szacunku.

To będzie jeden z najważniejszych i najsmutniejszych postów, jakie muszę napisać jako sportowiec. Jest w nim wiele emocji, bo czuję, że organizator Mistrzostw Polski, które wygrałem, napluł mi w twarz. Zamiast świętować wielki sukces, czuję się upokorzony i pominięty.
mariancb
mariancb
Autor
19.06.2026, 05:05:51 via Wykop
  • 0
@justBrowsin: jest akurat bardzo dobrym zawodnikiem więc...
ww_o_tak_21
ww_o_tak_21
ww_o_tak_21
13.05.2026, 16:04:09
  • 1
Ktos wie cos wiecej o tej strzelaninie? Ile lat mialy ofiary?
#lubin, #przylesie #s---------a
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mariancb
mariancb 14.05.2026, 07:20:56 via Wykop
  • 0
@ryohei: łobuzy ?
  • Odpowiedz
r3m0
r3m0
31.01.2026, 05:37:27
  • 0
Honda CRV czy Kia Sportage?

#motoryzacja
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mariancb
mariancb 31.01.2026, 05:49:02 via Wykop
  • 10
@r3m0: Honda byku
  • Odpowiedz
mariancb
mariancb 23.01.2026, 12:47:13
  • 2
#afera #wykopgate20 prawie 20 lat na wykopie. Ale to co tu "władza" o--------a to się w głowie nie mieści. Różne były afery mniejsze, większe ahhh przykro się patrzy jak społeczność upada przez nieudolność "władzy".
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ev3r
ev3r
22.01.2026, 05:01:38
  • 930
Zycze ci milego dnia żadnych przykrosci i pomyslnosci
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mariancb
mariancb 22.01.2026, 06:51:30 via Wykop
  • 0
@ev3r: oby sie spełniło. Dzięki byku
  • Odpowiedz

113

Patologia w niektórych schroniskach dla zwierząt. Doda nagłaśnia problem

Patologia w niektórych schroniskach dla zwierząt. Doda nagłaśnia problem

To nie są dziwne opowieści gwiazdeczki. Doda pokazuje realny problem. Pokazujemy raport, który to potwierdza.

artur-kielbasinski
z
zielonagospodarka.pl
dodany: 20.01.2026, 12:48:43
  • 46
  • #
    doda
  • #
    schroniska
  • #
    ochronazwierzat
mariancb
mariancb 20.01.2026, 13:14:26 via Wykop
  • 66
a mi to sie wydaje ze Pani po prostu chce trochę reputacje poprawić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 11
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mariancb
mariancb 21.01.2026, 08:14:44 via Wykop
  • 0
@Znachor_enjoyer: sprawdź na yt materiały na temat Doroty u Wątora i Szalonego Reportera.

604

Gołębiewski Klub Nocny - panowie 70 zł panie za darmo

Gołębiewski Klub Nocny - panowie 70 zł panie za darmo

Taktyka znana i powszechna. Ale 70zł?!

mariancb
z
golebiewski.pl
dodany: 24.11.2025, 16:00:23
  • 183
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    rownouprawnienie
  • #
    polska
mariancb
mariancb
Autor
27.11.2025, 04:17:04 via Wykop
  • 0
@stroggoslaw: ( ͡º ͜ʖ͡º)
mariancb
mariancb 23.11.2025, 05:01:18
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mariancb
mariancb 10.11.2025, 14:59:34
  • 0
Gdzie na czeskie piwko i pizze ? #wroclaw #jedzenie71
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jabaaba
jabaaba
jabaaba
10.11.2025, 15:52:28 via Wykop
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Darth_Gohan
Darth_Gohan
10.11.2025, 17:20:24 via Wykop
  • 3
@mariancb: pod Nasyp i bierzesz pizze z Si po prostu :)
  • Odpowiedz
lukglo86
lukglo86
21.09.2025, 15:16:46
  • 0
Cześć,
jaki polecacie uchwyt na kierownicę #szosa / #gravel do garmin 1040? Szukam czegoś tańszego niż oryginał garmina lub K-edge. Mam jakiegoś paścia z Aliexpress ze starego roweru ale ramię jest za krótkie.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mariancb
mariancb 22.09.2025, 09:13:23 via Wykop
  • 0
@lukglo86: ja korzystam z ravemen bez zarzutu. Jakość bardzo dobra. Nic się nie telepie.
  • Odpowiedz
peanut_whu
peanut_whu
21.09.2025, 16:13:16
  • 1064
Z okazji zbliżającego się dnia chłopa(ka) #rozdajo dowolnego ręcznie szytego portfela lub cardholdera z mojego hobbystycznego skórzanego sklepiku. Dwa skrajne z tego zdjęcia nie zostały jeszcze dodane na sklep, ale można je wybrać. Zrobię je również w innych kolorach :)

Wystarczy dać plusik i zostawić komentarz. W środę na koniec dnia wybiorę zwycięzcę.

A gdybyście szuka(ły)li prezentu dla niebieskiego albo po prostu czegoś dla siebie, to dla mirków i mirabelek składających
peanut_whu - Z okazji zbliżającego się dnia chłopa(ka) #rozdajo dowolnego ręcznie szy...

źródło: rozdajo

Pobierz
  • 228
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mariancb
mariancb 21.09.2025, 17:56:41 via Wykop
  • 0
@peanut_whu: pilna sprawa
  • Odpowiedz
chilon
chilon
chilon
07.09.2025, 19:05:51
  • 10
Kajdasza/Buforowa 19:07, w słabszym świetle dji zaczyna posysać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#wroclaw #samochody #przepisydrogowe #dashcam
chilon - Kajdasza/Buforowa 19:07, w słabszym świetle dji zaczyna posysać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mariancb
mariancb 08.09.2025, 05:53:53 via Wykop
  • 0
@chilon: co to za kamerka ?
  • Odpowiedz
Bunkier
Bunkier
27.08.2025, 21:21:51
  • 1
#gravel ale tez #szosa bo na obu smigam. Poleci ktoś jakieś dobre oświetlenie do jazdy po ciemku?

Potrzebuje czegoś na powroty z pracy leśnymi drogami więc muszą dawać spoko światło dla mnie bo raczej na tej drodze kierowców nie spotykam. Co do ceny to rozpatrzę wszystko co wyślecie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mariancb
mariancb 31.08.2025, 17:20:41 via Wykop
  • 0
@Bunkier: ja również mogę polecić ravemen jesli chodzi o światło przednie
  • Odpowiedz
pandarw
pandarw
23.08.2025, 12:23:33
  • 16
276 446 + 8 + 87 + 8 = 276 549

Pochmurnie i troszkę chłodnawo, ale momentami się przejaśniało

#rowerowyrownik #rower #gravel #romet

Skrypt | Statystyki
pandarw - 276 446 + 8 + 87 + 8 = 276 549

Pochmurnie i troszkę chłodnawo, ale momenta...

źródło: GarminConnect_20250823-121109

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mariancb
mariancb 24.08.2025, 14:35:21 via Wykop
  • 0
@pandarw: co to za torba byku na górną ramę ?
  • Odpowiedz
Androo
Androo
30.07.2025, 19:41:50
  • 0
Da radę do garmina edge explore 2, przesyłać aktualne tętno z zegarka apple watch se 2?
Czy raczej bez opaski tego nie ogarnie?

#garmin #applewatch #kolarstwo #rower
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mariancb
mariancb 01.08.2025, 19:30:57 via Wykop
  • 0
@Androo: https://www.reddit.com/r/Garmin/comments/1dps931/how_to_connect_apple_watch_hr_to_garmin_bike/
  • Odpowiedz
terribleharnasattack_
terribleharnasattack_
23.06.2025, 10:32:53
  • 3
szukam jakiegoś lekkiego bagażnika do eskera 7.0 2025 na sakwy 2x15l, ewentualnie zamiast bagola jakiś montaż do tylnego trójkąta na 2x drybag 8-10l
Ktoś może coś polecić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
(tailfin odpada, chcę zmieścić się w mniejszym budżecie)

#rower #gravel #bikepacking
terribleharnasattack_ - szukam jakiegoś lekkiego bagażnika do eskera 7.0 2025 na sakw...

źródło: IMG_4489

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mariancb
mariancb 24.06.2025, 04:52:08 via Wykop
  • 0
@drwal_i_drewutnia: co to za patent ?
  • Odpowiedz
mariancb
mariancb 22.06.2025, 17:46:52
  • 0
Jakiś rozsądny (cenowo) Polski producent torby na kierownicę ? Co polecacie ?
#gravel
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

damyrade
damyrade
damyrade
23.06.2025, 07:04:49 via Wykop
  • 0
@mariancb: ja używam tej (kupowałem jak była nieco tańsza) i dosyć dużo jej używam, złego słowa powiedzieć nie mogę:
https://rogalbags.com/BIG-SAM-TORBA-NA-KIEROWNICE
  • Odpowiedz
wspodnicynamtb
wspodnicynamtb
25.06.2025, 19:20:11 via Wykop
  • 1
@Wycu91: Batu niestety teraz ma przerwę techniczną bo nie brała calgonu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale polecam!
@mariancb Jeśli nie Polski to torebeczka z Zalando lounge od Raphy na kiere
  • Odpowiedz
mariancb
mariancb 23.05.2025, 08:38:37
  • 0
#strava dołączę do rodziny
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dsomgi00
dsomgi00
15.05.2025, 14:01:46
  • 3
Wyszły nowe forerunnery 570 i 970, ceny 550€ i 750€ xDDDD.

https://www.garmin.com/de-DE/p/1462801
https://www.garmin.com/de-DE/p/1464001/pn/010-02971-00
#garmin #bieganie
dsomgi00 - Wyszły nowe forerunnery 570 i 970, ceny 550€ i 750€ xDDDD.

https://www.ga...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mariancb
mariancb 16.05.2025, 08:56:50 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >

Kot Filemon

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 12.04.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 25.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 14.06.2012

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 03.07.2013

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking