Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko179
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
SbigniewZtonoga
SbigniewZtonoga

SbigniewZtonoga

Dołączył 5 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1450
  • Znaleziska 14
  • Mikroblog 1436
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 3
SbigniewZtonoga
SbigniewZtonoga
SbigniewZtonoga 3 godz. i 44 min temu
  • 0
Na kilka dni przed spotkaniem „Dziennik Gazeta Prawna” opisał dokument, który ma zostać przedstawiony 18 listopada. To porównanie pensji polskich lekarzy z wynagrodzeniami ich kolegów z zagranicy – m.in. Danii, Norwegii czy Wielkiej Brytanii.

W Polsce minimalne wynagrodzenie lekarza specjalisty zatrudnionego na etacie wynosi 11,86 tys. zł brutto. Lekarz bez specjalizacji zarabia 9,74 tys. zł, a stażysta – 7,77 tys. zł.

Dla porównania, w Wielkiej Brytanii lekarz odbywający szkolenie specjalizacyjne otrzymuje średnio 54,3 tys.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SbigniewZtonoga
SbigniewZtonoga
SbigniewZtonoga
Autor
1 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 0
@memory: a ucialem fragment - to pokazuje tylko lekarzy pracujacych na etacie

a w tych w polsce jest niewielu
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
4 godz. i 3 min temu
  • 123
żeby zostać idolem prawaków to chyba konieczne jest albo bycie gwałcicielem kobiet albo pdf-em (najlepiej jedno i drugie naraz)
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
splinter96 - żeby zostać idolem prawaków to chyba konieczne jest albo bycie gwałcicie...

źródło: 1000030291

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SbigniewZtonoga
SbigniewZtonoga
SbigniewZtonoga 2 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 3
@Tunhan: plus dowody jednoznacznie wskazywaly, ze laska sama chciala sie dymac i wyszla zadowolona z hotelu

no ale zyjemy w swiecie cuckoldow wiec musial jej rzucic jakies ochlapy
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
wczoraj, 11:15:37
  • 316
Jak dla mnie idealny kandydat na idola dla prawicy.
Bynajmniej nie jest gejem.

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu #bekazkonfederacji
Turin89 - Jak dla mnie idealny kandydat na idola dla prawicy. 
Bynajmniej nie jest ge...

źródło: 1000004584

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SbigniewZtonoga
SbigniewZtonoga
SbigniewZtonoga 23 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 8
@Turin89: p--------o, jedyny proces jaki mial to cywilny i musial jej zaplacic iles tam hajsu xD

a wszystkie dowody mowia, ze jest niewinny - wiadomosci z ta laska, nagrania z kamer itd xdd
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
wczoraj, 06:36:26
  • 861
Ukrainka prowadząca żabkę w Warszawie chwali się, że zatrudnia w pierwszej kolejności Ukraińców co jest niezgodną z prawem dyskryminacją ze względu na narodowość.

#zabka #afera #polska #prawo #praca
WielkiNos - Ukrainka prowadząca żabkę w Warszawie chwali się, że zatrudnia w pierwsze...

źródło: 1000131790

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SbigniewZtonoga
SbigniewZtonoga
SbigniewZtonoga wczoraj, 07:15:01 via Wykop
  • 35
@WielkiNos: nie przekonasz. nawet przy takiej sprawie zaraz ktos Cie nazwie ruska onuca, a poza tym gdzie to polak do zabki przeciez to luksemburski twor blablabla
  • Odpowiedz
SbigniewZtonoga
SbigniewZtonoga
SbigniewZtonoga 12.06.2026, 19:35:54
  • 7
#primemma
Ryta złomowanie jozwiaka co pół minuty xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ysyststs-ududusus
ysyststs-ududusus
ysyststs-ududusus
12.06.2026, 11:36:00
  • 1
#primemma Kiedy debiut tego goacika?
ysyststs-ududusus - #primemma Kiedy debiut tego goacika?

źródło: IMG_3354

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SbigniewZtonoga
SbigniewZtonoga
SbigniewZtonoga 12.06.2026, 14:34:00 via Wykop
  • 3
@TralareloTralala: @ysyststs-ududusus chwile po tym jak 5 sedziow bedzie sedziowalo walki i najman juz wiecej nie zawalczy a fame odetnie sie od srodowisk kryminogennych
  • Odpowiedz
SbigniewZtonoga
SbigniewZtonoga
SbigniewZtonoga 06.06.2026, 22:34:43
  • 0
#ufc ma ktoś stream poza streamed pk? Coś mi dziś nie działa na tv :(
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

johnblaze12345
johnblaze12345
06.06.2026, 22:55:04 via Wykop
  • 0
@SbigniewZtonoga: strumyk kropka cfd
  • Odpowiedz
SbigniewZtonoga
SbigniewZtonoga
SbigniewZtonoga 06.06.2026, 14:56:10
  • 2
#ukraina #polityka no dobra, Ukrainiec za wyłowienie suma odstawiony w kilka godzin na granicę, a ta panienka nadal bez deportacji? Czy trzeba zaspamowac kierwinskiemu maila, że zajął się tym tematem?

https://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/news-ukrainska-modelka-szalala-lamborghini-po-warszawie-czeka-ja,nId,23492735
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rales
rales
06.06.2026, 09:54:55
  • 459
MAJ 2026

PIS + Konfederacja + KP = 248 mandatów

1. Koalicja Obywatelska - 33,1% - 190 mandatów (b.z)
2. Prawo i Sprawiedliwość - 24,5% - 144 mandaty (⬇ 0,7%)
rales - MAJ 2026

PIS + Konfederacja + KP = 248 mandatów

1. Koalicja Obywatelska - 3...

źródło: canvas98

Pobierz
  • 146
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SbigniewZtonoga
SbigniewZtonoga
SbigniewZtonoga 06.06.2026, 11:43:59 via Wykop
  • 0
@rales: operacja „Karol Nawrocki” całkowicie wywróciła Polską politykę do góry nogami - młodzież popierająca KO i głosująca przeciwko PiSowi w 2023 przeszła na stronę pisu dzięki Karolowi Nawrockiemu. Tu już nie ma co zbierać, zostali czekać na wyrok w 2027
  • Odpowiedz
Kieranz
Kieranz
02.06.2026, 15:00:30
  • 132
O ile pisowców w kulcie Naćpana można jeszcze jakoś zrozumieć - w końcu dobrze robi, interes partii > interes państwa - o tyle pałowanie do niego wiplera wszelkiego rodzaju konfiarstwa, to już jest wyższy poziom kukoldztwa xDDD Myślę, że ten czynnik mógł właśnie zadecydować za poparciem tego środowiska w drugiej turze, w końcu snussolini zdecydował przyjąć się dar w postaci wychowania nieswojego bombelka... Takie kukoldziki w redpillowej / blackpillowej skórze.
#polityka
Kieranz - O ile pisowców w kulcie Naćpana można jeszcze jakoś zrozumieć - w końcu dob...

źródło: obraz

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SbigniewZtonoga
SbigniewZtonoga
SbigniewZtonoga 02.06.2026, 16:55:35 via Wykop
  • 0
@Kieranz: gdzie można zobaczyć więcej fot z tego spędu? XDd
  • Odpowiedz
michal1498
michal1498
02.06.2026, 14:07:31
  • 22
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SbigniewZtonoga
SbigniewZtonoga
SbigniewZtonoga 02.06.2026, 14:52:19 via Wykop
  • 4
@michal1498: bagieta?
  • Odpowiedz
TeresaKorolInvestments
TeresaKorolInvestments
31.05.2026, 16:44:13
  • 464
Mem idealnie pasuje do Pyrki, Kapustki czy Wójcika.
#mecz #reprezentacja
TeresaKorolInvestments - Mem idealnie pasuje do Pyrki, Kapustki czy Wójcika.
#mecz #r...

źródło: temp_file9191700682994701450

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SbigniewZtonoga
SbigniewZtonoga
SbigniewZtonoga 31.05.2026, 18:52:53 via Wykop
  • 7
@TeresaKorolInvestments: „potrafi uderzyć z dystansu” - oddał jeden cały strzał z 20 metra w tym sezonie - z tego zawsze najbardziej leje xD
  • Odpowiedz
Szychasekk
Szychasekk
Szychasekk
27.05.2026, 05:24:13
  • 328
#latwogang
Trzeba zbierać niestety na kolejną zbiórkę dla cancer fighters. Koszty działania fundacji niestety pochłonęły większość środków. Buty dla pani prezes za 5 tysięcy złotych, telefon za 6 tysięcy złotych i wiele innych ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiście żart, ale zawsze mnie śmieszy jak ludzie zbierający pieniądze na tych fundacjach bawią się za te pieniądze, z jednej strony każda złotówka jest ważna więc wpłacajcie a z
Szychasekk - #latwogang 
Trzeba zbierać niestety na kolejną zbiórkę dla cancer fighte...

źródło: IMG_9494

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SbigniewZtonoga
SbigniewZtonoga
SbigniewZtonoga 27.05.2026, 08:02:19 via Wykop
  • 35
@Szychasekk: a stare zdjęcia już usunięte na ig - z torebkami diora w kabrioletach :D pierwsze co jak zobaczyłem kto odpowiada za te fundacje to przejrzałem jej ig, widzę, że ogarnęła, że lepiej niektóre rzeczy pousuwać :DDD
  • Odpowiedz
SbigniewZtonoga
SbigniewZtonoga
SbigniewZtonoga 27.05.2026, 13:02:23 via Wykop
  • 0
@ATAT-2: z tego 150k jej przyszly od akcji latwo ganga, jej tiktok promuje prakycznie sama fundacje, a z tego co tu wyzej jakis wykopek pisal - nie figuruje w zadnym innym podmiocie gospodarczym, wiec wychodziloby na to, ze to jej jedyna praca aktualnie :P
  • Odpowiedz
matti-nn
matti-nn
27.05.2026, 12:47:52
  • 6
#neuropa #polityka #bekazprawakow
To może trochę faktów po fali prawicowej propagandy nt. ustawy o artystach:
- Problem ten jest dyskutowany od co najmniej 10 lat. Niemal każdy poprzedni rząd miał w planach to wyregulować.
- Takie rozwiązania istnieją od lat w wielu europejskich krajach.
- Prawica robi spin, że zwykli Polacy będą się zrzucać na milionerów celebrytów, co oczywiście jest kłamstwem ponieważ trzeba spełnić określone warunki
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SbigniewZtonoga
SbigniewZtonoga
SbigniewZtonoga 27.05.2026, 12:52:58 via Wykop
  • 2
@matti-nn: no dobra ale
a) to ze pis zamierzal to wprowadzic nie zmienia faktu, ze to idiotyzm
b) to ze w europie istnieja takie rozwiazania nie zmienia faktu, ze to idiotyzm
c) prawicy wolno wiecej - wiadomo to od lat
d) mamy milion wazniejszych problemow w kraju, ktore wisza nierozwiazane od lat
e) ludzie spodziewali sie po tej
  • Odpowiedz
szmichal
szmichal
27.05.2026, 10:59:02
  • 315
Zamiast zająć sie przywilejami górników, rolników to Tusk pozwala wprowadzić nową grupę zawodową na którą samotny facet 30+ (który zawsze miał pod górkę) będzie musiał dymać samemu nie dostając od państwa nic oprócz wysokich cen mieszkań i brak perspektyw na godną emeryturę. Kiedy oni zrozumieją że takimi programami nie zachęcą do siebie niezdecydowanych których jest w kraju 30% uprawnionych do głosowania? #polityka
szmichal - Zamiast zająć sie przywilejami górników, rolników to Tusk pozwala wprowadz...

źródło: 1000071336

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SbigniewZtonoga
SbigniewZtonoga
SbigniewZtonoga 27.05.2026, 11:42:23 via Wykop
  • 1
@thorgoth: no to tu raczej w spoleczenstwie panuje gigantyczny konsensus, onlyfansiary 85% podatku, artysci ani zlotowki doplat do zus. kiedy to wprowadzimy?
  • Odpowiedz
SbigniewZtonoga
SbigniewZtonoga
SbigniewZtonoga 24.05.2026, 20:53:51
  • 4
#primemma przecież muran udaje xD z resztą sam mu wjechał na religię, więc mógł się spodziewać odpowiedzi xD kręcimy dymy widzowie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

codziennaKasia
codziennaKasia
codziennaKasia
20.05.2026, 05:59:42
  • 375
Wyjaśnijcie mi na czym polega fenomen Memcena wśród mariuszy, sebiksów i kiboli.

Przecież to jest typowy prymus klasowy i pączuś, który ma przez cały rok zwolnienie z wf-u i mama odbiera go codziennie ze szkoły do końca liceum. Dzisiaj bardzo dobrze wykształcony i prowadzący biznes oparty na swoim wykształceniu i pracy umysłowej, a nie wulkanizacji, albo układaniu glazury, którymi zajmują się jego wyborcy.

Przecież nawet na wykopie widać nienawiść robolstwa, kołchoźników, fizoli do wszelkiej
codziennaKasia - Wyjaśnijcie mi na czym polega fenomen Memcena wśród mariuszy, sebiks...

źródło: image

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SbigniewZtonoga
SbigniewZtonoga
SbigniewZtonoga 20.05.2026, 08:38:29 via Wykop
  • 10
@codziennaKasia: ale to nie on jeden. taki berkowicz z tego co pamietam byl instrukturem tanca towarzyskiego, krzysiu bosak ma 1,50 w kapeluszu - oni wszyscy od swoich aktualnych wyborców byliby tyrani w szkole do tego stopnia, ze rodzice by ich przenosili ze szkoly do szkoly xD
  • Odpowiedz
tesknilam_
tesknilam_
14.05.2026, 11:09:18
  • 75
Pamiętacie jeszcze czasy, kiedy fat shaming byl obecny w telewizji?( ͡° ʖ̯ °)#swiatwedlugkiepskich #heheszki
tesknilam_ - Pamiętacie jeszcze czasy, kiedy fat shaming byl obecny w telewizji?( ͡° ...

źródło: 385

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SbigniewZtonoga
SbigniewZtonoga
SbigniewZtonoga 14.05.2026, 17:31:58 via Wykop
  • 1
@tesknilam_: przecież to jakaś mistyfikacja, żaden grubas nie w-------a ogórków, tylko czipsy i czekoladę
  • Odpowiedz
elofrytki
elofrytki
12.05.2026, 11:26:31
  • 69
Nie ma znaczenia ile zarabiasz
Po ciężkich studiach w wieku 25 lat
Jak pójdziesz do pracy to większy hajs dostaniesz mając 28-33 lata

Gdzie oski za minimalną
w lekkiej korpo pracy
elofrytki - Nie ma znaczenia ile zarabiasz 
Po ciężkich studiach w wieku 25 lat
Jak p...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SbigniewZtonoga
SbigniewZtonoga
SbigniewZtonoga 12.05.2026, 13:12:36 via Wykop
  • 9
@3rn1_2: nie, przegryw wiele nie osiagnie bo bedzie mial mentalne blokady. widzialem juz sporo przegrywow zatrudnionych w korpo, ktorzy wylatywali za chwile bo mieli za slabo rozwiniete umiejetnosci miekkie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 07.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 17.01.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking