Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
L3stat

L3stat

Dołączył 14 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5903
  • Znaleziska 967
  • Mikroblog 4936
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 14
vladi_putin
vladi_putin
13.06.2025, 10:37:26
  • 37
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
L3stat
L3stat 13.06.2025, 12:30:52 via Android
  • 0
@vladi_putin trochę jak młuzumanka w burce patrząc tylko na górne przetarcie.
  • Odpowiedz
skawina
skawina
12.06.2025, 12:51:29
  • 1330
#indie #samoloty
Przecież te kanały tv informacyjne indyjskie wyglądają jak by ktoś zapomniał zainstalować adbocka i chciał przeglądać internet ( ͡º ͜ʖ͡º)
skawina - #indie #samoloty 
Przecież te kanały tv informacyjne indyjskie wyglądają ja...

źródło: temp_file7169405775243343817

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

L3stat
L3stat 12.06.2025, 14:54:48 via Android
  • 10
@skawina trochę jak kanał zero
  • Odpowiedz

2398

Od 2026r mObywatel będzie honorowany w całej UE

Od 2026r mObywatel będzie honorowany w całej UE

Od stycznia 2026 aplikacja mObywatel będzie honorowana na terenie calej Unii Europejskiej.

occultronaut
z
instagram.com
dodany: 11.06.2025, 08:04:38
  • 295
  • #
    mobywatel
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    uniaeuropejska
L3stat
L3stat 11.06.2025, 10:22:05 via Android
  • 10
@jegertilbake czyli jak jedziesz do Niemiec na kebaba to bierzesz dowód i paszport? Zawsze?
L3stat
L3stat 11.06.2025, 11:36:29 via Android
  • 5
@jegertilbake z tego co piszesz bardzo rzadko wyjeżdżasz z kraju. Jezdzilbys spontanicznie za granicę to podejrzewam, że szybko przeszłoby ci takie wożenie wszystkich dokumentów ze sobą. Jak już zdarza ci się polecieć samolotem to kartę pokładowa drukujesz i wkładasz do foliowej koszulki razem z wydrukowanym potwierdzeniem z hotelu plus paszport i dowód, zgadlem?
Minieri
Minieri
11.06.2025, 07:46:01
  • 673
Przypominam że dwójka wahadłowych Zalewski i Cash, czyli zawodnicy spoza systemu zwanego polską myślą szkoleniową to zupełnym przypadkiem najlepsi kumple, pewnie na wakacjach piją żeby zapomnieć że wpakowali się w to uniwersum na własne życzenie.

Kolejnym przypadkiem jest to że to wczoraj 2 naszych najlepszych zawodników.
#reprezentacja #mecz
Minieri - Przypominam że dwójka wahadłowych Zalewski i Cash, czyli zawodnicy spoza sy...

źródło: GtG-U6VWQAAh1Jy

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

L3stat
L3stat 11.06.2025, 09:09:42 via Android
  • 0
@nairoht jo nie chcioł ja nie wiedzioł, dobrze chociaż że jest szansa że nie wszystko rozumie w 100% co się wokół niego dzieje. To trzeba być Polakiem z krwi i kości żeby zrozumieć to bagno
  • Odpowiedz

1332

Kibice uprzejmie proszą Michała Probierza o rezygnacje z funkcji selekcjonera

Pokaż treści 18+

Kibice uprzejmie proszą Michała Probierza o rezygnacje z funkcji selekcjonera

#reprezentacja #polska #finlandia #mecz #kadra #lewandowski

Wielka-Polska-Betonowa
z
youtube.com
dodany: 10.06.2025, 20:55:20
  • 96
  • #
    reprezentacja
  • #
    mecz
  • #
    pilkanozna
  • #
    polska
  • #
    pzpn
L3stat
L3stat 11.06.2025, 09:07:30 via Android
  • 2
@valerius-romulus po tych wszystkich latach oglądania piłki wydaje mi się że największym problemem jest sama organizacja PZPN, to w jaki sposób wybierają sobie prezesa ( jak dyktatora w 3 świecie) zostaje taki Kulesza wieśniak bez kontaktów, bez znajomości angielskiego prezesem i ściąga cała Polską piłkę w dół. Boniek, który był hejtowany wyciągnął wizerunek PZPN z bagna, marketingowo było chyba najlepiej w historii, afer mało, kadra skupiala się na grze i dobrej
pal95
pal95
pal95
10.06.2025, 10:28:04
  • 1035
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 152
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

L3stat
L3stat 11.06.2025, 09:01:51 via Android
  • 0
@pal95 nie wiem jak państwo, ale byłem w Paryżu 10 lat temu i w tym roku. No to wieczorem zdecydowanie wygląda jak miasto na skraju upadku niestety.
  • Odpowiedz

1335

Petycja o odwołanie Probierza ze stanowiska selekcjonera reprezentacji Polski

Petycja o odwołanie Probierza ze stanowiska selekcjonera reprezentacji Polski

Petycja o odwołanie Michała Probierza ze stanowiska selekcjonera reprezentacji Polski.

Bobito
z
petycjeonline.com
dodany: 10.06.2025, 21:25:41
  • 137
  • #
    mecz
  • #
    polska
  • #
    pilkanozna
  • #
    reprezentacja
L3stat
L3stat 11.06.2025, 09:00:09 via Android
  • 1
@Vic tego nie da się zrobić w obecnej formie, to układ zamknięty, rząd nie moze ingerować w PZPN bo reprezentacja zostanie wykluczona z rozgrywek międzynarodowych. Odejdą sponsorzy i będzie gorzej niż jest teraz bo od udbudowac wizerunek i wiarygodność będzie maga ciężko oo takim ruchu . Ten wieśniak Kulesza będzie miał druga kadencję bo forma wyboru prezesa jest jak ze średniowiecza, nie będzie miał chyba żadnego kontrkandydata nawet. Ja nie potrafię
FikuMiku6
FikuMiku6
06.06.2025, 13:37:29
  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

L3stat
L3stat 06.06.2025, 15:22:28 via Android
  • 0
@Bujak ogromna ilość dzieci, czyli jaka ilość?
  • Odpowiedz

2743

Brawurowa akcja polskiej policji

Pokaż treści 18+

Brawurowa akcja polskiej policji

"Nie wiem z kiedy to jest, ale akcja przednia. Gazują chłopa ile wlezie. Drugi puka w okno jak w Zusie. Nie idzie. Sufler podpowiada co robić, więc wyciągają broń. Nie idzie. Strzelają w oponę, rykoszetem dostaje trzeci... Nie idzie. Ktoś wie czy kierowca został zatrzymany?"

o__0
z
x.com
dodany: 06.06.2025, 07:55:14
  • 644
  • #
    policja
  • #
    kryminalne
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    biedronka
L3stat
L3stat 06.06.2025, 13:47:22 via Android
  • 0
@PanOptikon funkcjonariusz MO nie miałby problemu z zatrzymaniem tego gościa w maździe ( ͡º ͜ʖ͡º)

887

Afera Allegro. UOKiK wszczął postępowanie!

Afera Allegro. UOKiK wszczął postępowanie!

Afera Allegro grzana na Wykopie przyniosła skutek. UOKiK wszczął postępowanie wyjaśniające wobec Allegro. Obecnie sygnały te są analizowane pod kątem możliwości naruszenia reguł konkurencji w toku postępowania wyjaśniającego, wszczętego przez prezesa UOKiK - informuje.

maxicololo
z
xyz.pl
dodany: 06.06.2025, 06:37:20
  • 55
  • #
    allegro
  • #
    afera
  • #
    uokik
  • #
    ecommerce
  • #
    paczkomaty
  • #
    inpost
L3stat
L3stat 06.06.2025, 13:39:20 via Android
  • 3
@wykopiem_albo_zakopiem ostatnio zamawiałem coś na allegro, zawsze wybieram InPost paczkomat gdy jest taka opcja, a rzecz przyszła mi do onebox, myślałem że się walnąłem, ale najwyraźniej to jest sprawka Allegro.
ish_waw
ish_waw
06.06.2025, 06:02:26
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

L3stat
L3stat 06.06.2025, 08:05:14 via Android
  • 4
@ish_waw tak tak super pomysł, żeby władza miała jeszcze preferencje polityczne obok twojego peselu wpisane, może w dowodzie też ? Podstawą demokracji są anonimowe wybory, bez tego nie ma demokracji.
  • Odpowiedz
ananasowapizza
ananasowapizza
ananasowapizza
04.06.2025, 05:08:30
  • 2
#kanalzero #stanowski #polityka

ktośmi wytłumaczy jak to jest, że pisowski elektorat Stanowskiego zagłosował po równo na Trzaskowskiego i Nawrockiego?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

L3stat
L3stat 04.06.2025, 07:04:16 via Android
  • 1
@why1sthat nie zawsze tak jest jak piszesz. Ja zacząłem oglądać Stanowskiego jeszcze za czasów WeszloTV, później cały jego okres w KS i od początku KZ, Najwygodniej mi było oglądać wywiady kandydatów właśnie w Kanale Zero. Obejrzałem i nie zagłosowałem na Nawrockiego ani w pierwszej ani w drugiej turze. Nie zgadzam się z poglądami Stanowskiego, natomiast kilka formatów u niego na kanale uważam za ciekawe. Tyle że nie jestem z magazynu Asdy
  • Odpowiedz
BELM0ND0
BELM0ND0
04.06.2025, 05:20:02
  • 506
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

L3stat
L3stat 04.06.2025, 06:47:10 via Android
  • 6
@patryk-wuwuw z gminy kąkolewnica
  • Odpowiedz
serek_heterogenizowany
serek_heterogenizowany
03.06.2025, 14:51:58
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

L3stat
L3stat 03.06.2025, 15:43:43 via Android
  • 0
@serek_heterogenizowany jeśli to prawdziwy januszex to pierwszy dzień nie jest taki zły, później jest coraz gorzej bo zaczynasz uświadamiać sobie z kim pracujesz. Ja miałem tak, że po jakimś czasie zacząłem akceptować to, że skończyłem z tymi ludźmi, a później zacząłem się przyzwyczajać... Na szczęście gdy to zaczęło się dziać, przyszedł do pracy chłopak, zniesmaczony tym jaki to kołchoz i przypomniałem sobie siebie sprzed roku. Skończyło się tak, że wygarnąłem szefowej
  • Odpowiedz
mightyandrzej777
mightyandrzej777
mightyandrzej777
03.06.2025, 06:28:10
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

L3stat
L3stat 03.06.2025, 08:23:54 via Android
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

344

Wybory a wiek: w grupie 18-39 wygrał Nawrocki, w grupie 40+ Trzaskowski

Pokaż treści 18+

Wybory a wiek: w grupie 18-39 wygrał Nawrocki, w grupie 40+ Trzaskowski

Ponadto Nawrocki miał też zdecydowanie wygrać w grupie mężczyzn, podczas gdy Trzaskowski w grupie kobiet. Ciekawostka: przeglądając przed wyborami pewien portal społecznościowy, którego dominantą są mężczyźni w wieku 19-39 można było spodziewać się zupełnie innego rozkładu poparcie w tej grupie.

przegryw_przegryw
z
x.com
dodany: 01.06.2025, 22:39:43
  • 290
  • #
    wybory
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    4konserwy
  • #
    bekazlewactwa
L3stat
L3stat 02.06.2025, 11:32:36 via Android
  • -1
@sawes1 propaganda wyśmiewanych jeszcze niedawno pisowskich mocheroweych beretów trafiła do młodszego pokolenia, brawo!
L3stat
L3stat 02.06.2025, 17:17:40 via Android
  • -1
@sawes1 przeciwko Trzaskowskiemu czyli na Nawrockiego. Tutaj nie wybielisz się w żaden sposób zagłosowałeś na pisowca, którym steruje Jarosław Kaczyński.
Tumurochir
Tumurochir
02.06.2025, 11:28:18
  • 447
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

L3stat
L3stat 02.06.2025, 11:50:01 via Android
  • 4
@GdziesTamChcem no przecież kumple Nawrockiego to muszą być ludzie pokroju Muranskiego, nie ma innej opcji. Przecież ci co się leją w lasach po mordach to nie są intelektualiści. To pataole. Ale jak widać większośc to imponuje.
  • Odpowiedz
L3stat
L3stat 02.06.2025, 12:16:06 via Android
  • 0
@GdziesTamChcem no chyba aż takimi idiotami nie są, żeby za parę złotych od Onetu potencjalnie działać na szkodę prezydenta ze swojego środowiska, może się przecież przydać. Nie twierdzę, że to akurat Murański ma haki na Nawrockiego, ale ludzie zarzucają Tuskowi to, że powołuje się na półgłówka, ale towarzystwo chuligańskie takie jest, więc na kogo by się nie powołał to byłby człowiek takiego pokroju.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 25
  • Strona 10 z 25
  • >

Krzysiek

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 16.07.2012

    Komentator
  • Rocznica
    od 26.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 31.01.2012

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 22.10.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia