Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
fremmm

fremmm

Dołączył 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3275
  • Znaleziska 1273
  • Mikroblog 2002
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 8
fremmm
fremmm 11 min temu
  • 0
Po co oklejać samochodu za 15k i co roku jeździć na doklejanie albo ceramikować za 6k ile w tym kłopotu se. Znacznie lepij po prostu co 3 lata se przelakierować całe autkje za 15k
#detailing #samochody

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paluszki_rybne
paluszki_rybne
9 min temu via Wykop
  • 0
@fremmm: już ci gnije ten tablet na kółkach?
  • Odpowiedz
MisterMinister
MisterMinister
7 min temu via Wykop
  • 0
@fremmm: jesteśmy z Ciebie dumni, wszyscy Ci tak mocno zazdrościmy że niemal się posramy, człowiek sukcesu, nowoczesny i do tego bogaty - jesteśmy wdzięczni że piszesz o tym co chwilę na portalu ze śmiesznymi obrazkami.
  • Odpowiedz
fremmm
fremmm 1 godz. i 30 min temu
  • 0
Tydzien temu mi lakierowali i nasral mi na to ptak. Gowno lezalo na tym z 5h i po umyciu tski slad. Gepetto radzi przetrzec ipa i za 3 miesiqce spolerowac. Dobrze gada? #detailing #samochody
fremmm - Tydzien temu mi lakierowali i nasral mi na to ptak. Gowno lezalo na tym z 5h...

źródło: 20260625_123334

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kimunyest95
kimunyest95
34 min temu via Wykop
  • 2
@fremmm: tak to jest w tej gownianej tesli
  • Odpowiedz

428

Banda małoletnich jełopów napada na taksówkarza

Banda małoletnich jełopów napada na taksówkarza
ScrLK
z
youtube.com
dodany: 20 godz. i 51 min temu
  • 54
  • #
    hulajnogaelektryczna
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    gimbaza
fremmm
fremmm 12 godz. i 34 min temu via Wykop
  • -4
po co promujesz te cioty wrzucajac ich filmiki? zakopujcie to
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

254

Aplikacje usługowe używają AI, by sprawdzić za jak niską stawkę pracujesz

Aplikacje usługowe używają AI, by sprawdzić za jak niską stawkę pracujesz

Personalizowane zarobki dzięki AI. Platformy takie jak Uber czy Lyft śledzą dane użytkowników, aby ustalić, jak bardzo zależy im na zleceniu i zaoferować najniższe możliwe wynagrodzenie. Ten model "dynamicznych stawek" oparty na algorytmach zaczyna przenikać do kolejnych branż.

TomMen
z
novaramedia.com
dodany: wczoraj, 10:12:26
  • 73
  • #
    technologia
  • #
    korposwiat
  • #
    ekonomia
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    zarobki
  • #
    praca
fremmm
fremmm 12 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 0
@Zbychu222: komuny chcesz? xD Przeciez na tym same ciapaki jezdza to co ich bronisz, poza tym dzieki temu placisz mniej za przejazdy
WarszawskiRozpylacz
WarszawskiRozpylacz
29.05.2026, 13:32:23
  • 8
#motocyklisci #motocykle #warszawa #piaseczno #polskiedrogi
To nieprawda, że motocyklista w Piasecznie zginął bo z---------ł. Zginął bo osobówka zajechała mu drogę i z---------ł.
WarszawskiRozpylacz - #motocyklisci #motocykle #warszawa #piaseczno #polskiedrogi
To ...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fremmm
fremmm 18 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 0
@WarszawskiRozpylacz: policjant to byl
  • Odpowiedz

2319

Deweloper chwali się że 90% nabywców na ich apartamenty to medycy

Deweloper chwali się że 90% nabywców na ich apartamenty to medycy

Nano recepta inwestycyjna oferta specjalna dla środowiska medycznego. W odpowiedzi na te potrzeby stworzyliśmy ofertę inwestycyjną, która w ostatnim czasie cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród lekarzy. W minionym miesiącu aż 90% nabywców Nano Apartamentów to osoby związane z branżą medyczną

airaG
z
tppi.pl
dodany: przedwczoraj, 11:43:25
  • 111
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    nfz
fremmm
fremmm przedwczoraj, 12:22:12 via Wykop
  • 474
chyba dojdzie do rewolucji antykomunistycznej i sierpem i młotem te mieszkania zostaną odebrane w wyniku tej rewolucji dokturom, którzy mają tak dobrze tylko dlatego, że nie działa tam wolny rynek
  • 30
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

fremmm
fremmm przedwczoraj, 15:51:38 via Wykop
  • 6
@Maroman: doktury nie maja nic wspolnego z kapitalizmem, to zawód regulowany
fremmm
fremmm przedwczoraj, 18:23:55 via Wykop
  • 2
@Almagest: ten plebs moze zrobic drony z patyka i goena czrgo Uktaincy sa przyklqdem
fremmm
fremmm przedwczoraj, 20:30:45 via Wykop
  • 3
@Almagest: myslisz ze doktury beda namierzać plebs forsujący ich fortece ze starlinka? jak oni ledwo komputery obsługują
fremmm
fremmm przedwczoraj, 22:35:29 via Wykop
  • 0
Pierwsi chrześcijanie praktykowali komunizm


@thomcios: jeszcze napisz, że w rodzinach się praktykuje komunizm, bo się członkowie dzielą wszystkim. Komunizm to jest ustrój polityczny zarezerwowany dla pańśtwa a nie grupek po kilka kilkanascie osób.

Kto nie chce pracować, niech też nie je

(2 Tes 3,10)
fremmm
fremmm wczoraj, 11:15:59 via Wykop
  • 2
@TheKirghizLight:

1. trochę szacunku do Pana Boga
2. doktury to komunizm, tam nie ma wolnego rynku, to jest zawód regulowany. Jak by był wolny rynek to albo byś se mógł kupić w aptece co tylko kcesz a jakieś operacje chirurgiczne mógłby wykonywać każdy kto tylko chce albo można by było kształcić tylu medyków ze specjalizacjami ile tylko sektor prywatny uniesie
fremmm
fremmm 21 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 0
@mrreow: jezdze do Turcji po leki, przestalem zasilac kabse dokturow
fremmm
fremmm 21 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 0
@TheKirghizLight: wytlumaczylem Ci dlaczego to nie jest kapitalizm Kapitalizm masz w IT na b2b
fremmm
fremmm 23 godz. i 6 min temu
  • 1
Zglosic Indusa na komende czy darowac? Zmienial se pasy pakujac mi sie przed maske i przekraczal ciagla. Trabnalem na niego 2 razy to mnie wyhamowal.
Na innym nagraniu widac jeszcze z bocznych kamer jego ryj
#samochody #stopcham
fremmm - Zglosic Indusa na komende czy darowac? Zmienial se pasy pakujac mi sie przed...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fremmm
fremmm
Autor
21 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 0
@Nemayu: czu
  • Odpowiedz
FedoraTyrone
FedoraTyrone
przedwczoraj, 20:23:27
  • 4
Pamiętacie nick wykopowicza który mówił że chyba z 10 lat pracuje w IT, a ma jakieś 6-10k zł i się więcej nie da w IT i tak sobie narzekał co jakiś czas na wykopie? Nie był to jaca. Narzekał jeszcze zanim to było modne przed pandemią. #programista15k #programowanie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fremmm
fremmm wczoraj, 08:48:30 via Wykop
  • 1
@FedoraTyrone: to byłem ja se. Zarabiałem 3k, po 3 miesiacach dały 4k i tak przez 2 lata zarabiałem z-----------c w sprintach pod presja czasu. Scrum masterka po polonistyce mnie mobbingowała, a dyrektor dzwonił z prentesjami, że poszedłem na L4 na miesiac zwolnienie od psychiatry, bo tak mnie mobbingowali, dzwonił jak byłem na L4. Potem trafiłem do firmy, którą niby warto mieć w cv, za 9k, ale okazała się g------a: wcale
  • Odpowiedz
WypadlemZKajaka
WypadlemZKajaka
wczoraj, 06:31:51
  • 180
W tej całej aferze najbardziej śmieszy mnie to, że przez lata ludzie mieli ból d--y o programistów, którzy po prostu ciągnęli kasę z korporacji. Tymczasem, po cichu, lekarze drenują budżet na leczenie, na który składają się te osoby wielce oburzone wysokimi zarobkami w IT.
#afera #lekarz100k #programista15k #programista25k #programista30k #programista50k #programowanie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fremmm
fremmm wczoraj, 08:46:01 via Wykop
  • 4
@WypadlemZKajaka: IT zarabiało na wolnym rynku, doktury to zawód regulowany
  • Odpowiedz
fremmm
fremmm wczoraj, 08:37:04
  • 0
Jak ja mam zarabiać na uop 10 tys. na rekę czyli (16k brutto czyli 19k kosztu pracbazodawcy) i jeździć do biura, być mobbingowanym, mieć nad sobą szefa to wolę jusz pójść jeździć uberem po 200h w miesiącu za 7k.
#pracbaza
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fremmm
fremmm wczoraj, 08:34:56
  • 7
Sytuacja na rynku pracy #programista15k jest dramatyczna.

W polsce mamy ok. 90 tys. Javowców Kamilków zasobów b2b i pracowników do poganiania w sprintach pod presją czasu przez Julkę po europeistyce w zamian za te same pieniądze co dawali 3 lata temu, gdzie keidyś były to duże płace, ale dzisiaj są zwyczajnie średnie.

A największy portal ofert pracy dla Kamilków na Javę ma niby 1500 ofert, ale klamią i jak oferta
fremmm - Sytuacja na rynku pracy #programista15k jest dramatyczna.

W polsce mamy ok....

źródło: 9v2cnzsni0y21

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rolling_stone_with_no_hope
rolling_stone_with_no_hope
rolling_stone_with_no_hope
wczoraj, 08:48:58 via Wykop
  • 6
@fremmm: sytuacja jest gorsza niż dramatyczna. To są zamknięte drzwi. Oczywiście zaraz się uruchomią ludzie którzy dostali pracę dopiero co, ale to tylko błąd przeżywalności…
  • Odpowiedz

428

Szok po wywiadzie ordynatora. Padło żądanie wejścia prokuratury

Szok po wywiadzie ordynatora. Padło żądanie wejścia prokuratury

Wywiad byłego ordynatora Szpitala Południowego w Kanale Zero wywołał lawinę komentarzy. Lekarz zarzucił byłym władzom pl

PIAN--A_A--KTYWNA
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: wczoraj, 06:23:44
  • 87
  • #
    lekarz100k
  • #
    zdrowie
  • #
    lekarz
  • #
    konowalposting
  • #
    afera
  • #
    polityka
fremmm
fremmm wczoraj, 07:58:09 via Wykop
  • 4
@RomanKarburator: typie doktury to komuna bo to zawod regulowany. Jako wolny czlowiek nie wolno Ci wejsc do apteki ikupic co chesz tylko musisz zaplacic prowizje dilerowi znaczy dokturowi, a liczba miejsc na dokturów ograniczona
Lardor
Lardor
wczoraj, 05:44:31
  • 315
Mija równy miesiąc jak Olek przestał być prezydentem a już się skompromitował, łażąc kompletnie nawalonym na rynku głównym. Jak dobrze, że zrzuciliśmy tego pijaka z prezydenckiego fotela

#krakow
Lardor - Mija równy miesiąc jak Olek przestał być prezydentem a już się skompromitowa...

źródło: 1000095394

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fremmm
fremmm wczoraj, 07:28:42 via Wykop
  • 1
@Lardor: jak gej jakiś obserwujesz chłopów innych?
  • Odpowiedz
fremmm
fremmm wczoraj, 07:35:35 via Wykop
  • 8
@Lardor: przecież nie stać Cię na teslę, daltego obrażasz ludzi, których na nią stać, żeby sobie to zrekompensować. Łazisz po rynku i coś o chłopach gadasz. Ja jak łażę po rynku to za babami się oglądam, ale ja hetero.
  • Odpowiedz
ukojenie
ukojenie
przedwczoraj, 17:54:49
  • 1074
– Panie doktorze, ile pan musi pracować, żeby kupić Teslę?
– Około 10 lat.
– Aż tyle?!
– Wie pani, to jest całkiem duża firma.

#heheszki #dowcipsurowowzbroniony #kawal #lekarz #lekarz100k #konowalposting
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fremmm
fremmm przedwczoraj, 22:56:06 via Wykop
  • 0
@ukojenie: a ja mam już teslę, bo mnie stać i dokturem nie jestem
  • Odpowiedz

643

Lekarze dużo zarabiają, bo ich praca jest wymagająca i są surowo rozliczani

Lekarz, który zaszył dwie chusty w ciele pacjenta we Wrocławiu jest prawomocnie niewinny. Sąd apelacyjny podtrzymał wyrok uniewinniający dla pana doktora, bo przecież nie może on liczyć każdej chusty, która przechodzi przez jego ręce w czasie operacji.

adenrno
z
wroclaw.eska.pl
dodany: przedwczoraj, 17:23:04
  • 124
  • #
    lekarz
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    medycyna
  • #
    prawo
  • #
    polska
fremmm
fremmm przedwczoraj, 22:36:55 via Wykop
  • 0
ODPOWIEDZIALNOŚĆ!!!111
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pytajacy_r
pytajacy_r
pytajacy_r
przedwczoraj, 19:47:58
  • 889
Moje true story z lekarzami:

Miałem kiedyś taki problem że po prostu ciągle śmierdziało mi z ust.
Najpierw poruszyłem temat u dentysty. Stwierdził że może to być od próchnicy i trzeba wyleczyć wszystkie zęby. Zrobione. Nie pomogło.
Potem poszedłem do rodzinnego. Stwierdził, że mogę mieć grzybicę języka. Leczył mnie na grzybice języka. Zero efektu.
Potem poszedłem do laryngologa. Stwierdził że żadnej grzybicy nie mam i ogólnie on po obejrzeniu mojej jamy ustnej nie
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fremmm
fremmm przedwczoraj, 22:08:38 via Wykop
  • 7
@pytajacy_r: u mnie podobnie z leczeniem boreliozy, ale jusz nie chce mi sie pisac o tym
  • Odpowiedz
konserwix
konserwix
przedwczoraj, 06:39:21
  • 2209
#lekarz100k #konowalposting ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konserwix - #lekarz100k #konowalposting ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000003879

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fremmm
fremmm przedwczoraj, 12:29:57 via Wykop
  • 1
@wujek_srednia_rada: jakie 100k? chyba masz godność i nie kupujesz po kimś auta? Ubrania tez uzywane zakladasz?
  • Odpowiedz

2077

Jan R. jeździ jak Majtczak, próbował staranować kursantkę na autostradzie A4.

Jan R. jeździ jak Majtczak, próbował staranować kursantkę na autostradzie A4.

Matka przerażonej dziewczyny obiecała zgłosić zdarzenie na policję.

dashcambandit
z
youtube.com
dodany: 22.06.2026, 18:05:22
  • 404
  • #
    polskiedrogi
  • #
    prawojazdy
  • #
    bandycidrogowi
  • #
    motoryzcja
  • #
    kierowcy
fremmm
fremmm 22.06.2026, 19:52:44 via Wykop
  • -39
jadą lewym pasem 120km/h na autuostradzie. Powinni kupić normalne samochody a nie takie gruchoty.
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

fremmm
fremmm 22.06.2026, 20:53:18 via Wykop
  • -8
@text: człowieku ja jeżdżę teslą nową bo mnie stać, 2 silniki, 500 koni i 8 kamer dookoła by zgłaszać ludzi w gruchotach co nie umieją jeździć
fremmm
fremmm przedwczoraj, 07:00:09 via Wykop
  • -6
@mvmxks: a skąd takie założenie, człowieku ja mam teslę, bo mnie stać, 4.4 sekundy do setki wg Muska, ale mam po wypadku r-------ą, bo r--------m i jak sam mierzyłem to 4.7 sekund do setki mi wychodzi. Jestem też grubszy od 75kg chłopa co mierzy to i w bagażniku coś lata. No i nie wciskałem gazu od razu do dechy ino najpierw leciutko by zwolnic hamulce i dopiero,, więc o czym
fremmm
fremmm przedwczoraj, 08:58:24 via Wykop
  • -2
@mvmxks: człowieku ja jeżdżę lepiej od Ciebie. Jestem w stanie opanować 500 konny wóz
fremmm
fremmm przedwczoraj, 12:20:12 via Wykop
  • -2
@mvmxks: przecież raz rozbiłem, a jusz 20 tys. przejechaned
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 26.09.2025

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 23.02.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking