Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko155
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
fremmm

fremmm

Dołączył 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3034
  • Znaleziska 1189
  • Mikroblog 1845
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 8
fremmm
fremmm 10 min temu
  • 0
Zajebiscie jest być kimś i mieć teslę na wlasność w leasingu, bo mnie stać. Warto jest być lepszym.
#samochody
fremmm - Zajebiscie jest być kimś i mieć teslę na wlasność w leasingu, bo mnie stać. ...

źródło: KmbJJPpr-xSjnwbxAUW-(edit)

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fremmm
fremmm
Autor
5 min temu via Wykop
  • 0
@Lardor: człowieku weź się za pracę, jest sobota, moze wez jakies zlecenie dodatkowe, wstawaj wcześniej, a osiągniesz sukces za kilka lat i tez bedzie Cie stac na tesle
  • Odpowiedz
Pawel993
Pawel993
23 godz. i 5 min temu
  • 471
dejcie 1200 DARMOWYCH miejsc parkingowych dla uczniów, każdy ma prawo dojeżdząc samochodem do szkoły

#konfitura #patologiazewsi #stopcham
Pawel993 - dejcie 1200 DARMOWYCH miejsc parkingowych dla uczniów, każdy ma prawo doje...

źródło: HKm1BmrW8AAJ8ni

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fremmm
fremmm 6 min temu via Wykop
  • 0
@Znachor_enjoyer: pedalarze won z miast. Po co Ty chcesz kilometr dojezdzac czymkolwiek
  • Odpowiedz
Zopyross
Zopyross
4 godz. i 21 min temu
  • 15
Rynek samochodów to jakiś kosmos obecnie, 110k za nową Fabię? W dodatku jak ona śmiesznie wygląda; przód jak w jakimś terenowym bmw a potem patrzysz z boku i hej, toż to jest SKODA FABIA! Przerost formy nad treścią i ceny również
#samochody #skoda
Zopyross - Rynek samochodów to jakiś kosmos obecnie, 110k za nową Fabię? W dodatku ja...

źródło: skd

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fremmm
fremmm 17 min temu via Wykop
  • 0
@Zopyross: to nie lepiej jusz dopłacić te 110k i kupić sobie teslę? ja mam bo mnie stac
  • Odpowiedz
fremmm
fremmm 16 min temu via Wykop
  • 0
Zwłaszcza, że Tesla 3 podstawowa edycja kosztuje 156k.


@kwanty: to się nie powinno nazywać teslą, parciane fotele lol. Ja mam teslę kupioną za ponad 220k bo mnie stać
  • Odpowiedz
fremmm
fremmm 15 min temu via Wykop
  • 0
@r5678: typie, ja nie mam domu bo mnie nie stac, ale tesle mam bo mnie stac. Nie trzeba miec domu do elektryka
  • Odpowiedz
fremmm
fremmm 1 godz. i 54 min temu
  • 0
Ja od dawna jeżdżę teslą, bo mnie stać, a Wy jak jusz się też dorobicie to przy wyborze Tesli zadajcie sobie pytanie:
- czy zamierzam nią często jeździć w trasy?

Jeśli odpowiedź brzmi tak to kupcie sedana: Model 3, on jest w trasy bo mniej pali energii.
Jeśli odpowiedź brzmi nie to kupcie SUVa: Model Y, on jest do miasta, bo teraz co drugie auto w tej #warszawa to SUV
fremmm - Ja od dawna jeżdżę teslą, bo mnie stać, a Wy jak jusz się też dorobicie to p...

źródło: unschlagbarer-preis-fur-das-tesla-model-y-in-belgien-beginnt-der-preiskampf-453868

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fremmm
fremmm
Autor
52 min temu via Wykop
  • 0
@Lardor: to czym jezdzisz
  • Odpowiedz

450

Lekarz rodzinny zarobił 760k rocznie

Lekarz rodzinny zarobił 760k rocznie

"Maciej Bonna - lekarz rodzinny, Chojnice. Przychód 760k."

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 13 godz. i 57 min temu
  • 146
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    zarobki
fremmm
fremmm 1 godz. i 52 min temu via Wykop
  • 0
Ale on się dużo uczył i teraz bierze odpowiedzialność ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

392

Rzeszów: Lekarka zbierała martwe płody i przetrzymywała je w domu 50 CIAŁ

Pokaż treści 18+

Rzeszów: Lekarka zbierała martwe płody i przetrzymywała je w domu 50 CIAŁ

Liczba szczątków płodów odnalezionych na posesji w miejscowości Lutoryż pod Rzeszowem miała wzrosnąć do 50.

Kosmita123
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 19 godz. i 26 min temu
  • 146
  • #
    lekarz
  • #
    polska
fremmm
fremmm 14 godz. i 53 min temu via Wykop
  • -6
To nie ona co nie?
fremmm - To nie ona co nie?

źródło: output (2)

Pobierz
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

fremmm
fremmm 14 godz. i 52 min temu via Wykop
  • 47
@Korda: wystarczy popatrzeć w jej oczy
fremmm
fremmm 22 godz. i 27 min temu
  • 0
#samochody Mam teslę, bo mnie stać i się nawet nie chwalę tym, że jestem lepszy.

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fremmm
fremmm
Autor
19 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 0
@96431e9dfa1a78af1aadcfcc744e7548: a myslalem ze bmw to premium i chcialem sprzedac tesle by kupic bmw
  • Odpowiedz

447

Chcą zmian w wydawaniu licencji taksówkarskich i weryfikacji praw jazdy.

Chcą zmian w wydawaniu licencji taksówkarskich i weryfikacji praw jazdy.

Po sobotnim wypadku w Zielonce przedstawiciel związku zrzeszającego polskich taksówkarzy podkreśla, że konieczna jest zmiana przepisów w zakresie wydawania licencji taksówkarskich i uznawania praw jazdy z innych krajów.

kolicuch
z
tvn24.pl
dodany: 09.06.2026, 11:03:23
  • 131
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    warszawa
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    polskiedrogi
fremmm
fremmm przedwczoraj, 18:32:46 via Wykop
  • 0
tymczasem w IT Kamilki śmieszne grubaski z zakolami zasoby b2b do pomiatania w sprintach przez Julki po europeistyce naganiają do IT
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

fremmm
fremmm przedwczoraj, 18:33:08 via Wykop
  • 0
@fittrenerka: podobno licencja taxi jusz nie wymaga znajomosci topologii miasta
fremmm
fremmm przedwczoraj, 18:35:07 via Wykop
  • 0
@zassijt0: to jusz nikt nie bedzi po tych buspasach jezdzic, ja moge bo mam tesle bo mnie stac
fremmm
fremmm przedwczoraj, 19:05:31 via Wykop
  • 0
@zassijt0: człowieku ja mam 500 koni w aucie
fremmm
fremmm przedwczoraj, 19:40:15 via Wykop
  • 1
@zassijt0: hahaha za kogo Ty mnie masz ze pomyslales ze spalinowym jezdze, jezdze tesla bo mnie stac. tam nie ma sie co psuc
fremmm
fremmm przedwczoraj, 19:39:44
  • 0
Czemusz złoto se tak jebło?
#gielda #inwestycje #inwestujzwykopem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zebrzysta_Zebra
Zebrzysta_Zebra
przedwczoraj, 19:43:20 via Wykop
  • 0
@Ragnar_Lodbrok: jebło do góry
  • Odpowiedz
bonzo_fugazi
bonzo_fugazi
przedwczoraj, 19:46:46 via Wykop
  • 0
@fremmm: bo j----o w dol od tygodnia
  • Odpowiedz
Shaun_x_Boswell
Shaun_x_Boswell
10.06.2026, 07:16:47
  • 132
Czy kogoś p------o? 70+k za 10 letnią furę? XD

Rynek samochodów jest patologiczny.

Za te pieniądze na spokojnie kupujecie Audi A4, BMW 3 a nawet i 5 widziałem, Merca klasy C - wszystko podobne roczniki.

Nie
ShaunxBoswell - Czy kogoś p------o? 70+k za 10 letnią furę? XD 

Rynek samochodów jes...

źródło: image

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fremmm
fremmm przedwczoraj, 18:32:05 via Wykop
  • 0
@Shaun_x_Boswell: nie lepiej dopłacić te 140k i kupić teslę jak ja bo mnie stać?
  • Odpowiedz
Shaun_x_Boswell
Shaun_x_Boswell
10.06.2026, 08:00:40
  • 25
40k za 20 letnią furę XD Tylko dlatego, że ma 117 tys. przebiegu? XD niezła kpina. #samochody #motoryzacja
ShaunxBoswell - 40k za 20 letnią furę XD Tylko dlatego, że ma 117 tys. przebiegu? XD ...

źródło: image

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fremmm
fremmm przedwczoraj, 18:31:43 via Wykop
  • 0
@Shaun_x_Boswell: gruchot, ja mam tesle, bo mnie stać
  • Odpowiedz
fremmm
fremmm przedwczoraj, 15:11:16
  • 0
Zabawa, wrzucasz mi zdjęcie swojej karocy, a ja odpowiadam Ci co bym pomyślał, jakbyś stanął w tym pod moim blokiem. Możesz też pisać co Ty byś pomyślał.
Zaczynamy od mojego

Pomyślałbym:

na biednego nie trafiło
fremmm - Zabawa, wrzucasz mi zdjęcie swojej karocy, a ja odpowiadam Ci co bym pomyśla...

źródło: finally-tesla-model-3-lr-black-w-white-interior-v0-gdor2aa4qhdd1

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fremmm
fremmm
Autor
przedwczoraj, 15:17:42 via Wykop
  • 0
@Eftef: chłop roboty i smaru się nie boi
  • Odpowiedz

457

Dwaj Ukraińcy porwani we Wrocławiu i zmuszeni w piwnicy do zaciągania kredytów

Dwaj Ukraińcy porwani we Wrocławiu i zmuszeni w piwnicy do zaciągania kredytów

Trzej bandyci z Kazachstanu, Ukrainy i Turcji porwali dwóch młodych Ukraińców i więzili ich w piwnicy restauracji na Starym Mieście we Wrocławiu. Po uwięzieniu siłą wymusili przekazanie haseł do aplikacji bankowych oraz zaciąganie pożyczek u znajomych.

piotr-szczerek
z
streamable.com
dodany: przedwczoraj, 07:33:37
  • 97
  • #
    ukraina
  • #
    emigracja
  • #
    wroclaw
  • #
    dagestan
  • #
    przestepczosc
fremmm
fremmm przedwczoraj, 14:34:00 via Wykop
  • 4
A skąd ci "Trzej bandyci z Kazachstanu, Ukrainy i Turcji" wzieli polski radiowóz widoczny na nagraniu?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

fremmm
fremmm przedwczoraj, 14:38:41 via Wykop
  • -2
@megagizmo: a mówili ze komuna sie skończyła
fremmm
fremmm przedwczoraj, 15:09:06 via Wykop
  • 0
@megagizmo: na biednego nie trafilo
BlackpillMonster
BlackpillMonster
przedwczoraj, 08:34:07
  • 212
Bieda umysłowa polskich programistów na jednym obrazku.

Typ zarobił pieniądze i co robi? To, co każdy biedak, któremu pierwszy raz w życiu coś zostało na koncie: natychmiast to p----------a. Bo pieniądze biedaka parzą w ręce. Muszą być wydane, pokazane, obfotografowane w garażu podziemnym i rozesłane znajomym w DMach razem ze specyfikacją odmawianą jak różaniec: skóry nappa, noktowizor, harman kardon, grzanie przód tył. Amen.

A teraz popatrzcie na lekarza i prawnika. Zawody, w których pieniądz
BlackpillMonster - Bieda umysłowa polskich programistów na jednym obrazku.

Typ zarob...

źródło: cea72c167f408801527742e4f7985153564fb2818b1ef55660bfe8b04cc50183

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fremmm
fremmm przedwczoraj, 12:13:04 via Wykop
  • 0
@BlackpillMonster: ale to chyba jakas stara beemka, ja jezdze tesla bo mnie stac
  • Odpowiedz
fremmm
fremmm 10.06.2026, 20:26:39
  • 0
Aaa w------e w to życie i zgłosiłem ten przerysowany bok tesli (tak jezdze tesla, bo mnie stac) jako szkodę na ac.

Janusz lakiernik to jeszcze mi źle podniesie to auto i baterie przedziurawi.
#samochody
fremmm - Aaa w------e w to życie i zgłosiłem ten przerysowany bok tesli (tak jezdze t...

źródło: 440-4403137_post-frens-pepe

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fremmm
fremmm
Autor
przedwczoraj, 12:10:33 via Wykop
  • 0
@Lardor: zeby sie nie schylac
  • Odpowiedz

812

Kopnął w głowę kobietę, bo otarła się na dworcu o jego partnerkę.

Pokaż treści 18+

Kopnął w głowę kobietę, bo otarła się na dworcu o jego partnerkę.

Na dworcu w Łodzi 41-latek kopnął z całej pary 55-letnią kobietę w głowę. Powodem miało być jej otarcie się podczas przejścia o jego partnerkę.

tombeczka
z
lodzka.policja.gov.pl
dodany: 10.06.2026, 07:16:57
  • 181
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    lodz
  • #
    polskiepato
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    policja
  • #
    patologia
fremmm
fremmm 10.06.2026, 10:21:01 via Wykop
  • -4
ludzie łażą jakby chodnik był ich i się rozpychają
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

fremmm
fremmm 09.06.2026, 14:29:22
  • 0
Jak zabezpieczyc ten murek by nie obrysowywac o to auta? Jezdze tesla, bo mnie stac. Moze jakis materac piankowy dac i scisnac jakimis trytytkami?
#samochody
fremmm - Jak zabezpieczyc ten murek by nie obrysowywac o to auta? Jezdze tesla, bo mn...

źródło: 20260609_153429

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fremmm
fremmm
Autor
09.06.2026, 14:39:07 via Wykop
  • 2
@SpongeBobertKanciastoRenki: czlowieku ja mam 500 koni bo m ie stac
  • Odpowiedz
fremmm
fremmm
Autor
09.06.2026, 16:01:46 via Wykop
  • 0
@Pasterz30: ma czujniki, ale ja parkuje maksymalnie blisko żebym somsiad drzwiami nie obił, więc na nic czujniki
  • Odpowiedz
fremmm
fremmm
Autor
09.06.2026, 21:26:16 via Wykop
  • 0
@goferek: człowieku ja jeżdżę teslą, bo mnie stać i parkuję na milimetry przy tym, żębym somsiad swoim gruchotem mi nie obił żeby mial wiecej miejsca.
  • Odpowiedz
fremmm
fremmm
Autor
10.06.2026, 10:18:54 via Wykop
  • 0
@Lardor: sam jestes pipa i sam nie umiesz parkowac
  • Odpowiedz

887

Psia mama z dwoma groźnymi psami bez kagańców. W piekarni z zakazem wprowadzania

Psia mama z dwoma groźnymi psami bez kagańców. W piekarni z zakazem wprowadzania

psów. Psy skaczą po półkach z żywnością.

trach
z
wykop.pl
dodany: 08.06.2026, 06:47:02
  • 134
  • #
    psiarze
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    pchly
  • #
    bablowica
fremmm
fremmm 09.06.2026, 21:42:01 via Wykop
  • 1
psiarze won
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

czerwonykomuch
czerwonykomuch
09.06.2026, 11:24:16
  • 2606
Ceny w polskiej gastronomii są skandaliczne i zupełnie oderwane od rzeczywistości, a przed nami kolejna podwyżka, która uzasadniona zostanie koniecznością podania wody z kranu. Będzie to kosztowało biednych cieciembiordzów aż ułamek grosza, ale pozwoli uzasadnić podwyżkę kolejną podwyżkę cen - w końcu kolejny mikroapartament inwestycyjny sam się nie kupi, a poza tym oni mają koszta i ZUS!!!!!!!

Dlatego proponuję ogólnopolską akcję PODPIE*DOL RESTAURATORA.

Co do zasady, dowodem sprzedaży jest PARAGON FISKALNY pochodzący z
czerwonykomuch - Ceny w polskiej gastronomii są skandaliczne i zupełnie oderwane od r...

źródło: IMG_2525

Pobierz
  • 295
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fremmm
fremmm 09.06.2026, 21:34:23 via Wykop
  • 0
@czerwonykomuch: nauczycielowi od tańca zapłaciłem 500 zł powiedział, że paragon da na nastepnych zajeciach, zrobilem przelew blik bo jak dalem gotówkę to nie chcial napisac podtwierdzenia. P----------c go?
  • Odpowiedz
fremmm
fremmm 09.06.2026, 21:35:18 via Wykop
  • 2
a mógłbyś miec czystsze ulice czy przycięte krzewy przy drogach


@szmichal: albo spłatę pożyczek z KPO zaciągniętych na jachty i eksresy do kawy, albo 500+ czy 13 i 14 emerytury, limuzynki urzędasów czy podróze polityków
  • Odpowiedz
fremmm
fremmm 08.06.2026, 17:29:40
  • 2
Zamowilemm se podklad do polakierowania rysek jak radziliscie.
W miedzyczasie zrobilem to.

Tez robix ta zaprawka czy konieczne lakierowanie? Pytalem kilku lakiernikow nikt sir tym nie chce zajac.
#motoryzacja #samochody #lakiernictwo
fremmm - Zamowilemm se podklad do polakierowania rysek jak radziliscie.
W miedzyczasi...

źródło: 20260608_192357

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fremmm
fremmm
Autor
08.06.2026, 17:30:16 via Wykop
  • 0
@fremmm:
fremmm - @fremmm:

źródło: 20260608_192403

Pobierz
  • Odpowiedz
fremmm
fremmm
Autor
08.06.2026, 18:06:16 via Wykop
  • 0
@walokid: tak,

Zaprawka PN01
  • Odpowiedz
fremmm
fremmm
Autor
08.06.2026, 18:14:33 via Wykop
  • 0
@bidzej: nie wiem, odpisują coś w stylu "Niestety nie pomogę w naprawie"... a ASO powiedzialo, że cały element tylko mogą polakierować... akurat ten element ciągnie się przez całe auto, to z 5k policzą.
  • Odpowiedz
fremmm
fremmm
Autor
09.06.2026, 06:26:13 via Wykop
  • 0
@daroq3a: 10k? :O a jakby zrobić lakierowanie spot? jest coś takiego jak smart repair
  • Odpowiedz
fremmm
fremmm
Autor
09.06.2026, 06:26:41 via Wykop
  • 0
@Krzemol: kupiłem telsę, bo mnie stać, ale stać mnie było na auto za 230k i jusz nie mam pieniazków na wimcyj rzeczy
  • Odpowiedz
fremmm
fremmm
Autor
09.06.2026, 08:18:53 via Wykop
  • 0
@bidzej: @daroq3a @goferek aso wstępnie na 7k netto wyceniło xD
  • Odpowiedz
fremmm
fremmm
Autor
09.06.2026, 08:57:39 via Wykop
  • 0
@goferek: ja jestem sprawcą
  • Odpowiedz
fremmm
fremmm
Autor
09.06.2026, 09:31:33 via Wykop
  • 0
@goferek: @daroq3a @bidzej

Majster 1 (nie aso): paaaanie to 2500 PLN wyjdzie, bo trzeba jeszcze stary lakier wokół wycieniować by się nie różniło
Majster 2 (nie aso): paaaanie to 2500 PLN wyjdzie, bo trzeba jeszcze stary lakier wokół przejechać lakierem bezbarwnym by się nie różniło

Wycieniować to znaczy zeszlifować stary lakier? Który Majster ma rację?
  • Odpowiedz
fremmm
fremmm
Autor
09.06.2026, 10:03:11 via Wykop
  • 0
@daroq3a: co Ci daje ta gwaranacja? Zwłaszcza na lakierowanie. Tesla nie naprawia takich rzeczy i odsyła do Januszy z certyfikatem Tesli. Potem Janusze zwalają na Teslę, a Tesla zwala na Januszi. Mi tak naprawiali janusze te tesle przez pół roku wczesniej, ze wmawiali ze jest dobrze, a nie było i musiałem reklamację składać.
  • Odpowiedz
fremmm
fremmm
Autor
09.06.2026, 17:18:39 via Wykop
  • 0
@walokid: a ja nie mam gruza tylko mam tesle 3, bo mnie stać i się nawet nie chwalę
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 26.09.2025

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 23.02.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking