Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
L3stat

L3stat

Dołączył 14 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6054
  • Znaleziska 969
  • Mikroblog 5085
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 15
  • Dodane (400)
  • Komentowane (1814)
  • Plusowane (2871)
L3stat
L3stat 25 min temu
  • 0
Na mistrzostwach świata można reklamować wódę? Teraz Smirnoff wcześniej widziałem Jakąś W----y
#mecz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JanTadeusz
JanTadeusz
25 min temu via Wykop
  • 1
@L3stat: USA
  • Odpowiedz
B0byy
B0byy
25 min temu via Wykop
  • 1
@L3stat: kto im zabroni?
  • Odpowiedz
L3stat
L3stat 41 min temu
  • 1
Se kanapkę zrobię

#mecz
L3stat - Se kanapkę zrobię

#mecz

źródło: 1000039832

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sebastian-rogalski
sebastian-rogalski
40 min temu via Wykop
  • 1
@L3stat: te z papryką moje ulubione (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
L3stat
L3stat 1 godz. i 26 min temu
  • 2
Te rozpoczęcia ze środka to conajmiej dziwne są
#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AtlantyQ
AtlantyQ
1 godz. i 6 min temu via Android
  • 0
@L3stat: Chodzi raczej o to by przenieść piłkę pod bramkę rywali, a potem rozpocząć grę pressingiem co może pozwolić na przejecie piłki i stworzyć sytuację bramkową. Tylko jakoś ten ostatni element kuleje.
  • Odpowiedz
L3stat
L3stat
Autor
50 min temu via Android
  • 0
@AtlantyQ: czyli lepiej się pozbyć piłki noz przy niej być, takie to jakieś nielogiczne
  • Odpowiedz
L3stat
L3stat 1 godz. i 27 min temu
  • 1
Erlinduś yeeeey
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

L3stat
L3stat 1 godz. i 41 min temu
  • 0
I ten krzyż na koszulkach pzreciwko Irakowi. NORGE!
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

L3stat
L3stat 1 godz. i 59 min temu
  • 2
Te ich stadiony, mają coś w sobie
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sebastian-rogalski
sebastian-rogalski
1 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 2
@L3stat: współczesne coloseum
  • Odpowiedz
L3stat
L3stat 2 godz. i 57 min temu
  • 1
O żesz kurde

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

L3stat
L3stat 3 godz. i 26 min temu
  • 3
I bardzo dobrze! Jazda z Senegalem i sędzią
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

L3stat
L3stat 3 godz. i 32 min temu
  • 0
No jak nie było kontaktu? Przecież wjechal mu w nogi
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Loszczyk
Loszczyk
3 godz. i 30 min temu via iOS
  • 1
@L3stat: no właśnie nie było tam kontaktu, Mbappe dobrze zanurkował
  • Odpowiedz
L3stat
L3stat 3 godz. i 33 min temu
  • 0
Z kapelusza? jakie tu są wątpliwości?
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

L3stat
L3stat 22 godz. i 25 min temu
  • 0
Haha
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

L3stat
L3stat 22 godz. i 28 min temu
  • 2
To taki ładny mecz, podoba mi się, dużo błędów przez to jest ciekawie nawet o tej nieludzkiej porze.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

L3stat
L3stat 22 godz. i 52 min temu
  • 1
Oby to był wesoły football ( ͡º ͜ʖ͡º)
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

L3stat
L3stat wczoraj, 20:40:13
  • 1
Ale Puma ta g*wniane te koszulki
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

L3stat
L3stat wczoraj, 00:48:59
  • 3
Nie macie wrażenia, że te przebitki na tych kibiców są tak sztuczne że aż skręca, czy już od braku snu zmienia mi się perspektywa?
#mecz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

coccolino_
coccolino_
wczoraj, 00:50:23 via Wykop
  • 5
@L3stat: ten mundial poza meczami wyglada jakby byl rezyserowany xD. wiem, ze to nieprawda, ale mam wrazenie, ze wsyzstko jest takie sztuczne i plastikowe
  • Odpowiedz
pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara
wczoraj, 00:52:30 via Wykop
  • 5
@coccolino_: @L3stat w sumie jeszcze dodam, że kkiedyś dawno temu pracowalem przy organizacji imprez muzycznych transmitowanych w TV (nie jakieś super wysokie stanowisko, ale bylem w srodku) i te wszystkie tanczące osoby, co byly na kamerkach w TV (w sumie pierwsze rzędy) to były normalnie oplacone osoby, ktore mialy sobie tanczyć i super się bawić, wiec jakby sie zastanowić... ;)
  • Odpowiedz
L3stat
L3stat 13.06.2026, 22:34:28
  • 0
Nie pamiętam kiedy ostatnio obstawiałem mecze, coś się zmieniło? dlaczego to weszło? Obstawiałem 1x2 na fortunie.
#bukmacherka
L3stat - Nie pamiętam kiedy ostatnio obstawiałem mecze, coś się zmieniło?  dlaczego t...

źródło: 1000039777

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

duszek360
duszek360
przedwczoraj, 00:11:35 via Wykop
  • 2
@L3stat: na fortunie masz safebet, jeśli Twój typ straci bramkę po 90:00 min czyli w doliczonym czasie to masz typ wygrany
  • Odpowiedz
L3stat
L3stat 12.06.2026, 15:52:04
  • 0
#mecz

Jaki będzie wynik meczu

  • Wygra Kanada 43.1% (25)
  • Remis 20.7% (12)
  • Wygra Bośnia i Hercegowina 36.2% (21)

Oddanych głosów: 58

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

L3stat
L3stat 11.06.2026, 12:33:50
  • 4
Usilnie próbuję się wczuć w klimat mistrzostw. Ale jakoś tak... Meh

#mecz #mundial #mundial2026
L3stat - Usilnie próbuję się wczuć w klimat mistrzostw. Ale jakoś tak... Meh

#mecz #...

źródło: 1000039724

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DoYouKnowWhereTheWildThingsGo
DoYouKnowWhereTheWildThingsGo
DoYouKnowWhereTheWildThingsGo
11.06.2026, 13:18:36 via Wykop
  • 6
@Cztero0404: bo cały świat się zrobił nudny, jest przesyt wszystkiego i na nikim to nie robi takiego wrażenia jak kiedyś
  • Odpowiedz
Cztero0404
Cztero0404
11.06.2026, 13:34:19 via Wykop
  • 0
@DoYouKnowWhereTheWildThingsGo: Nic dziwnego, że jest przesyt w tej kwestii jeśli obecnie co chwilę masz puchar o coś i gęstość spotkań jest taka, że ostatnio co chwilę miałeś mecz. Jak finał Ligi Mistrzów był jedynym meczem w ciągu 2-3 tygodni to się na niego czekało a jak teraz masz co tydzień finał czegoś to XD
  • Odpowiedz
L3stat
L3stat 26.04.2026, 12:46:30
  • 0
Widzew! Dzisiaj napewno się uda! prawda? prawda?
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

L3stat
L3stat 20.01.2026, 00:31:37
  • 11
01:30 a już dzisiaj 90 nowych użytkowników, zawitało w wykopowych progach. Piękna sprawa

#wykopgate20
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LeoXIV
LeoXIV
LeoXIV
20.01.2026, 00:44:03 via Wykop
  • 6
@L3stat powitajmy ich
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Krzysiek

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 16.07.2012

    Komentator
  • Rocznica
    od 26.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 31.01.2012

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 22.10.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking