
Kraków. Deweloper Atal wyrzucił bezdomnego i zburzył mu altanę

W bronowickim zagajniku, który dochodzi do ul. Starego Dębu, pan Sławek mieszkał wraz ze zwierzętami, ostatnio z trzema kotami - przez ponad 30 lat. (...) We wakacje, bez uprzedzenia, pracownicy dewelopera Atal zburzyli budynek, w którym mieszkał. Cały jego dobytek trafił do kontenera na śmieci.
z- 200
- #
- #
- #
- #
![UK planuje wdrożyć system inwigilacji odczytujący mimikę i emocje. [ENG]](https://wykop.pl/cdn/c0834752/869bb31ab757ce6c345b8582883a099f1461c3ad3d88db0641f967a7f3f4dd7f,w220h142.jpg)

















