Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko180
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
D4Ru73K
D4Ru73K

D4Ru73K

Dołączył 4 lata i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2391
  • Znaleziska 1190
  • Mikroblog 1201
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 21
krystian-stepaniak
krystian-stepaniak
przedwczoraj, 09:18:44
  • 186
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

D4Ru73K
D4Ru73K
D4Ru73K przedwczoraj, 13:12:40 via iOS
  • 0
@krystian-stepaniak: analiza piwniczaka z umęczoną ręką. Znajdzie sobie innego, a ty dalej będziesz klepał wysrywy na wykopie.
  • Odpowiedz

466

Palantir chce wiedzieć o Tobie wszystko

Palantir chce wiedzieć o Tobie wszystko

Bierzemy pod lupę Palantir i nie chodzi nam tu wcale o te magiczne kamienie znane z Władcy Pierścieni. Mowa tutaj o jednej z najbardziej niepokojących korporacji XXI wieku, której możliwości przerażają. W przeciwieństwie do gigantów takich jak BlackRock, ta spółka nie zarządza aktywami...

NWASD
z
youtube.com
dodany: 12.06.2026, 09:25:04
  • 84
  • #
    palantir
  • #
    technologia
  • #
    internet
  • #
    usa
  • #
    polska
D4Ru73K
D4Ru73K
D4Ru73K przedwczoraj, 08:35:43 via iOS
  • 0
@FeyNiX: czyli w zasadzie masz g---o i dalej zbierają. Telemetria działa na wielu płaszczyznach, prosta wtyczka do blokowania jest tylko po to, abyś uspokoił sumienie. Twój profil i tak puchnie od danych innymi kanałami.
D4Ru73K
D4Ru73K
D4Ru73K przedwczoraj, 08:40:08 via iOS
  • 0
@brednyk: nie wystarczy. Kabel w domu czy scrollowanie smartfona to tylko jeden z wielu kanałów którymi przesyłasz swoje dane. Od tego nigdy nie uciekniesz.

588

Zwolniono 8000 osób w meta, a wczoraj awaria faceooka

Zwolniono 8000 osób w meta, a wczoraj awaria faceooka

Zuckerberg wyraźnie powiedział inwestorom, że ostatnie zwolnienia Meta były spowodowane pilną potrzebą zrównoważenia ogromnych wydatków na sprzęt i badania nad sztuczną inteligencją, a nie bezpośrednim zastąpieniem ludzkich miejsc pracy przez zautomatyzowane algorytmy.

DriveSpace
z
timesofindia.indiatimes.com
dodany: 13.06.2026, 08:57:13
  • 103
  • #
    facebook
  • #
    it
  • #
    praca
  • #
    usa
D4Ru73K
D4Ru73K
D4Ru73K przedwczoraj, 07:59:57 via iOS
  • 2
@notBart: może mieć nawet stragan na ryneczku z pietruszką. Tylko w tym roku jego zysk netto to ponad 25 miliardów gamoniu. Jeden c--j co sprzedajesz, ważne, że robisz hajs.
Varesi
Varesi
13.06.2026, 04:47:20
  • 104
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

D4Ru73K
D4Ru73K
D4Ru73K 13.06.2026, 11:31:02 via iOS
  • 0
@zdzichpolspzoo: trochę p---------e. Jak 28 letni typ nie wie czego chce i nie ma zawodu syn to w życiu będzie miał już tylko pod górkę. W tym wieku pojawiają się pierwsze owoce inwestycji w siebie, a jak ktoś nie wie czego chce to znaczy, że c---a umie.
  • Odpowiedz
D4Ru73K
D4Ru73K
D4Ru73K 13.06.2026, 13:12:27 via iOS
  • 0
@zdzichpolspzoo: nom, a fakty są takie, że większość bawi się do 30 z piwkiem w łapie na baletach, bo przecież jeszcze wszystko przed nimi, a potem budzą się, że trzeba byłoby coś jednak z tym życiem zrobić. W wieku 30 lat to jest ostatni dzwonek na ogarnięcie się. Kumaci robią to znacznie wcześniej.
  • Odpowiedz
D4Ru73K
D4Ru73K
D4Ru73K 13.06.2026, 14:04:57 via iOS
  • 1
@zdzichpolspzoo: na miejscu tej d--y gdybym miał przed sobą typa z 3 dychami na karku, który jeszcze nie wie czego chce od życia to też bym go olał. Szkoda życia na takich chłopców. Kamilek zanim się namyślił będzie miał 35, a jak coś osiągnie konkretnego stuknie mu 40. Szkoda czasu. Out i następny.
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
13.06.2026, 10:49:02
  • 2
XDDDDD

niezła umieralnia. Ciekawe ile za m2
#nieruchomosci
vladi_putin - XDDDDD

niezła umieralnia. Ciekawe ile za m2 
#nieruchomosci

źródło: IMG_1498

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

D4Ru73K
D4Ru73K
D4Ru73K 13.06.2026, 11:35:29 via iOS
  • 1
@PanKapibara: jak w nowym dziś wybudowanym domu ktoś będzie płacił 1500 za ogrzewanie miesięcznie, to w blokach będzie za 4 koła. P--------z głupoty. 100m2, styczeń tego roku, po minus 10 za oknem, ogrzewanie 350 zł. W marcu stówka. Październik - kwiecień rachunek 1900 zł. Pompa.
  • Odpowiedz
kamil-tika
kamil-tika
12.06.2026, 21:44:19
  • 151
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

D4Ru73K
D4Ru73K
D4Ru73K 13.06.2026, 06:05:20 via iOS
  • 11
@Pan_Misio: nie będzie. Znajdzie sobie na relaxie kogoś, a op dalej będzie siedział w piwnicy i wrzucał na wykop wysrywy.
  • Odpowiedz
Kukoldinho
Kukoldinho
12.06.2026, 11:10:06
  • 42
dzisiaj piateczek wiec wasz crush bedzie przyjmowac biala, ciepla substancje w obsranym i orzyganym klubowym kiblu na twarz od jakiegos pakola z glovo 150cm

a od was bedzie wymagac 20k na reke, 190 cm wzrostu, willi z basenem i ferari w garazu

pomyslcie o tym

#p0lka #tinder #zwiazki
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

D4Ru73K
D4Ru73K
D4Ru73K 12.06.2026, 12:49:40 via iOS
  • 1
@Kukoldinho: kolejna ameba, zielonka na multikoncie.
  • Odpowiedz

690

Liczba Ukraińców pobierających 800+ spadła sześciokrotnie.

Liczba Ukraińców pobierających 800+ spadła sześciokrotnie.

Od lutego 2026 r., po wprowadzeniu nowych wymogów dotyczących świadczenia 800 plus dla obywateli Ukrainy, liczba wypłacanych im świadczeń zmniejszyła się sześciokrotnie. Według informacji MSWiA, dotychczas odrzucono 12,5 tys. wniosków niespełniających kryteriów.

MagicznyMariusz
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 13.05.2026, 06:10:09
  • 188
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    ukraina
D4Ru73K
D4Ru73K
D4Ru73K 13.05.2026, 12:01:38 via iOS
  • -14
@bl33p33r: dobry dzban z ciebie. Jak pracujesz i płacisz podatki to socjal się należy. Polacy socjal targali od kiedy weszliśmy do UE. A trochę miliardów zostało dzięki temu wpompowane w Polskę i wydane u nas.
D4Ru73K
D4Ru73K
D4Ru73K 13.05.2026, 12:04:14 via iOS
  • -16
@Rst00: kolejny matoł na wykopie. Największymi beneficjentami socjalu w UE byli Polacy. Takie wały jak nasi to nikt nie robił. Kasa płynęła do PL i tu była wydawana. Jakoś nie przeszkadzało nikomu, że hajs naszych imigrantów napędzał ogólny wzrost gospodarczy kraju. Kij ma dwa końce.
D4Ru73K
D4Ru73K
D4Ru73K 13.05.2026, 13:30:39 via iOS
  • -5
@retzev: tak było, od początku tylko dokłada. Z której jaskini wy matoly wychodzicie? Nie rozmnażaj się gamoniu.
D4Ru73K
D4Ru73K
D4Ru73K 13.05.2026, 16:16:39 via iOS
  • -6
@DzikoDzikiDzik: jest taka zasada. Jak pracujesz w jakimś kraju, żyjesz w nim i płacisz podatki to oczekujesz równego traktowania i cywilizowanego dostępu do usług w ramach płaconych podatków. Tak działa świat. Jak masz z tym problem to wracaj do swojej jaskini. Jeśli oczekujesz, że przyjeżdżający będą tu żyć, pracować i dokładać się do systemu nie biorąc nic z niego to się z chujem na rozum zamieniłeś. Pracujesz, płacisz podatki -
D4Ru73K
D4Ru73K
D4Ru73K 13.05.2026, 16:42:19 via iOS
  • -7
@bl33p33r: przestań dzbanie siedzieć na garbie matki i nie zaglądaj innym do kieszeni. Skończ jakąś szkołę, bo publicznie robisz z siebie błazna.
D4Ru73K
D4Ru73K
D4Ru73K 13.05.2026, 17:00:14 via iOS
  • -8
@bl33p33r: po twojej elokwencji przypuszczam, że masz 12 lat albo jesteś cofnięty w rozwoju. Wydaje ci się, że imigranci będą j---ć na ciebie, a Ty będziesz sobie w piwnicy siedział i grał w gierki. A tu niespodzianka miernoto. O mnie się nie martw.
D4Ru73K
D4Ru73K
D4Ru73K 13.05.2026, 18:24:06 via iOS
  • -2
@Kot_w_butach7: Polacy brali zasiłki taśmowo. Wystarczyło pracować na Wyspach i mieć żonę/dziecko w Polsce. Składałeś papier i kasa wpadała. Wymagań innych brak.

1163

Polacy za dużo zarabiają. Szwedzka firma zamyka fabrykę w Szczecinie

Polacy za dużo zarabiają. Szwedzka firma zamyka fabrykę w Szczecinie

Przewaga kosztowa w Polsce uległa zmniejszeniu w wyniku rosnących wynagrodzeń" - ogłosiła szwedzka firma Garo, która kończy działalność w Szczecinie i zamyka fabrykę produkującą między innymi ładowarki samochodów elektrycznych.

CzytamBomoge
z
szczecin.wyborcza.pl
dodany: 12.05.2026, 10:57:51
  • 343
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    szczecin
  • #
    informacje
  • #
    gospodarka
  • #
    wiadomosci
D4Ru73K
D4Ru73K
D4Ru73K 12.05.2026, 12:27:59 via iOS
  • -8
@NieMuszeWszystkichLubic: te opłaty są i tak jednymi z najniższych w Europie.
D4Ru73K
D4Ru73K
D4Ru73K 12.05.2026, 12:51:34 via iOS
  • -4
@DarrDarek: 50/50 to jest w twoich urojeniach.

522

Allegro oddaje klucze OpenAI. Wasze dane lecą za ocean? Brak odpowiedzi

Allegro oddaje klucze OpenAI. Wasze dane lecą za ocean? Brak odpowiedzi

Prezes Kuśmierz dumnie ogłasza, że Allegro będzie "wpływać na roadmapę OpenAI", ale w komunikacie ani słowa o tym, gdzie wylądują dane milionów Polaków robiących zakupy i sprzedających na platformie. Wartość kontraktu? Tajemnica. Harmonogram? Tajemnica.

aiport
z
aiport.pl
dodany: 12.05.2026, 06:23:56
  • 54
  • #
    openai
  • #
    allegro
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    technologia
  • #
    ekonomia
D4Ru73K
D4Ru73K
D4Ru73K 12.05.2026, 10:43:30 via iOS
  • 2
Wykopkom dalej wydaje się, że są jeszcze jakieś korpo, które nie zbierają danych. Zbierają wszyscy, od zawsze, od początku internetu.

Banda dzbanów.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Punkt_M
Punkt_M
11.05.2026, 15:47:08
  • 42
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

D4Ru73K
D4Ru73K
D4Ru73K 11.05.2026, 16:13:22 via iOS
  • 4
@Punkt_M: przegrywowe wysrywy. Zielonka na multi, głupoty dla atencji napisane i g---o mem też się znalazł.
  • Odpowiedz

645

Jeden z brytyjskich pierwszych gejowskich ojców i jego mąż oskarżeni o gwałt

Pokaż treści 18+

Jeden z brytyjskich pierwszych gejowskich ojców i jego mąż oskarżeni o gwałt

Barrie Drewitt-Barlow (57 lat) jeden z pionierów rodzicielstwa gejowskiego w Wielkiej Brytanii i pierwszy otwarcie gejowski właściciel klubu piłkarskiego oraz jego mąż Scott Hutchison (32 lata) zostali formalnie oskarżeni o liczne przestępstwa seksualne, w tym gwałt, napaść na tle seksualnym

digital-nexus
z
digitalnexus.pl
dodany: 08.05.2026, 12:56:56
  • 180
  • #
    lgbt
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    homoseksualizm
  • #
    swiat
  • #
    wielkabrytania
  • #
    geje
D4Ru73K
D4Ru73K
D4Ru73K 09.05.2026, 08:41:00 via iOS
  • -2
To jeszcze na gejostwo lekarstwa nie wymyślili? Na przeziębienie jest, a na to zaburzenie umysłu nie ma?
  • 11
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

D4Ru73K
D4Ru73K
D4Ru73K 10.05.2026, 04:36:55 via iOS
  • -1
@Eskim0s: to nie popęd tylko error w głowie, więc jak najbardziej choroba, którą należy leczyć. Nikt was nigdy nie będzie traktował za normalność.
D4Ru73K
D4Ru73K
D4Ru73K 10.05.2026, 09:54:21 via iOS
  • -1
@Ekspert_od_niczego: dobre wysyrwy. To, że nie jest to powszechnie uznana choroba nie znaczy, że nie jest s-----------m w mózgu. Takich zaburzeń odstających od normy jest wiele.
D4Ru73K
D4Ru73K
D4Ru73K 11.05.2026, 05:44:32 via iOS
  • 0
@Eskim0s: gdyby homoseksualizm był normalny, to gatunek ludzki wyginałby tysiące lat temu. Macie s---------e w głowie i jedyne co wam pozostaje to racjonalizować sobie świata. LGBT to tylko odklejał od normalności, na szczęście nieznaczący nic margines społeczny.
D4Ru73K
D4Ru73K
D4Ru73K 11.05.2026, 15:12:11 via iOS
  • 1
@Eskim0s: widać, że lubisz chłopców. Za babe też się przebierasz i uważasz, że to normalne?

5

Odpowiedzialność sprzedającego

Odpowiedzialność sprzedającego

Cześć. Na Wykopie jestem od kilku lat, ale raczej jako przeglądający. Teraz mam problem z P.U.H. Zdunek Sp. z o.o. i chciałbym prosić o radę i pomoc. Córka chciała kupić samochód używany i poprosiła mnie o pomoc. Nie jestem znawcą samochodów, ale kilka w życiu już miałem. Trochę poszukaliśmy w ogłos

RuskieAleZMiesem
z
wykop.pl
dodany: 11.05.2026, 11:51:16
  • 14
  • #
    wykopefekt
  • #
    januszebiznesu
  • #
    prawo
  • #
    oszukujo
  • #
    motoryzacja
D4Ru73K
D4Ru73K
D4Ru73K 11.05.2026, 13:45:27 via iOS
  • -5
@zubrzpuszczy: nie jest żadną tajemnicą, że wśród pajaców należysz tu do ścisłej czołówki.
D4Ru73K
D4Ru73K
D4Ru73K 11.05.2026, 14:18:04 via iOS
  • -2
@zubrzpuszczy: ojoj
Henson_
Henson_
11.05.2026, 13:49:22
  • 11
1. Baba znajduje beciaka
2. Slub i dziecko czesto nie jego
3. Beciak bduuje dom, baba nic nie robk
4. Beciak wybudowal dom
5. Baba bierze rozwod
Kurtyna
#przegryw #blackpill
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

D4Ru73K
D4Ru73K
D4Ru73K 11.05.2026, 13:50:58 via iOS
  • 0
@Henson_: magiczne słowa - rozdzielności majątkowa gamoniu.
  • Odpowiedz

433

Nowe przepisy budowlane 2026. Koniec z gazem i obowiązkowa fotowoltaika

Nowe przepisy budowlane 2026. Koniec z gazem i obowiązkowa fotowoltaika

Nadchodząca nowelizacja warunków technicznych (WT 2026) wprowadza najbardziej rygorystyczne normy w historii polskiego mieszkalnictwa. Od drugiej połowy września 2026 roku każdy nowo wznoszony obiekt będzie musiał spełniać bardzo rygorystyczne standardy

ObserwatorGospodarczy
z
obserwatorgospodarczy.pl
dodany: 11.05.2026, 07:17:05
  • 285
  • #
    nieruchomosci
  • #
    budowadomu
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
  • #
    budujzwykopem
  • #
    polska
D4Ru73K
D4Ru73K
D4Ru73K 11.05.2026, 10:04:44 via iOS
  • 164
Wykopki na wsiach, szczególnie z tagu #neet i #przegryw czeka sznur. Chałupa będzie niemożliwe do sprzedania bez wrzucenia w nią 300k na termomodernizację. A jak nie będą chcieli sprzedać to urzędnik i tak wymusi renowację. Odetną gaz, węgiel zbanują, mandaty, a na koniec komornik i gaszenie światła.
  • 23
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

D4Ru73K
D4Ru73K
D4Ru73K 11.05.2026, 11:04:47 via iOS
  • 8
@kwanty: te g---o przepisy to będą martwe przepisy. Docieplenie starego domu nic nie da. Do wymiany masz drzwi i okna. Dach możesz zerwać i wstawić nowy, a jeszcze pompy nie kupiłeś. A jak kupisz to strop trzeba wzmocnić, żeby rozprowadzić rury nawiewowe (w tańszym wariancie pompy) albo rwać podłogę, kłaść podłogówkę i lać podłogę dla wariantu droższego. Za chwilę wyjdzie, że zabawa przewyższa wartość chałupy. I teraz pomyślmy, kto na
D4Ru73K
D4Ru73K
D4Ru73K 11.05.2026, 11:59:51 via iOS
  • 0
@Hellicon: c---a kupi bo nic nie zostanie sprzedane. Martwe prawo. Żebyś został w------y z własnej własności to musiałby o tym zadecydować sąd.

643

Kopiuj, wklej, kopiuj, wklej, kopiuj, wklej. Tak się mieszka pod Warszawą

Kopiuj, wklej, kopiuj, wklej, kopiuj, wklej. Tak się mieszka pod Warszawą

Mała podwarszawska wieś liczy już 15 tys. mieszkańców, a wieczorem nie ma wody.

testa_di_moro
z
architektura.muratorplus.pl
dodany: 08.05.2026, 18:21:41
  • 338
  • #
    deweloperka
  • #
    budownictwo
  • #
    warszawa
  • #
    nieruchomosci
  • #
    polska
  • #
    architektura
D4Ru73K
D4Ru73K
D4Ru73K 09.05.2026, 10:37:30 via iOS
  • 1
@NocnyAtakPterodaktyla: skąd pomysł, że ci ludzie pracują w PL?
D4Ru73K
D4Ru73K
D4Ru73K 09.05.2026, 10:41:29 via iOS
  • -6
@pioter_ciemiezca: chyba chińskie niewolnictwo dzbanie.
D4Ru73K
D4Ru73K
D4Ru73K 09.05.2026, 10:59:41 via iOS
  • 34
@UjogromemGoNazwali: oni nie myślą, tylko w pewnym sensie tą elitą są. Żeby sobie kupić taką szeregówkę trzeba mieć ogarniętą sytuację życiową lepiej, niż połowa społeczeństwa. Będąc singlem ze średnią krajową kupisz sobie tam co najwyżej wiatę śmietnikową. Sporo dziś nie ma na dwa g---o pokoje, więc taki kwadrat z ogródkiem to co najwyżej w sferze marzeń.
D4Ru73K
D4Ru73K
D4Ru73K 10.05.2026, 07:56:45 via iOS
  • -1
@pioter_ciemiezca: na partyjnych obrazkach z dużych miast na pewno. Spędziłem tam miesiąc na projekcie, ty Chiny widziałaś na Discovery.
D4Ru73K
D4Ru73K
D4Ru73K 10.05.2026, 08:11:55 via iOS
  • 0
@pioter_ciemiezca: dokładnie 2024. Rozbudowa 4 bloku w Fangchenggang. Wracaj do piwnicy i z niej nie wyłaź leszczu.

923

Co Twoje Dziecko Ogląda w Bajce! Tęczowe klimaty... Poprawność polityczna

Co Twoje Dziecko Ogląda w Bajce! Tęczowe klimaty... Poprawność polityczna

Tęczowa menora z świecami w kolorach flagi LGBT i piosenka o zapalaniu szóstej świecy, która brzmi jak indoktrynacja na sterydach. Dwóch tatusiów i poprawność polityczna poziom ciężki

Voger
z
streamable.com
dodany: 09.05.2026, 18:31:48
  • 229
  • #
    bajka
  • #
    dziecko
  • #
    rodzic
  • #
    propaganda
  • #
    agenda
D4Ru73K
D4Ru73K
D4Ru73K 10.05.2026, 07:54:12 via iOS
  • 1
@goral27: Leje sikiem prostym na prawicę i lewicę. Zamiast promować zaburzenia psychiczne, które dotykają marginesu społecznego należy je leczyć.
D4Ru73K
D4Ru73K
D4Ru73K 10.05.2026, 07:57:43 via iOS
  • 2
@Magiczna_Yulka: strzelam, że ten czarny i biały to dwa pedały, a nie sąsiedzi.
D4Ru73K
D4Ru73K
D4Ru73K 10.05.2026, 08:00:56 via iOS
  • 0
Wykolejeńce zakopują. Pięknie widać ten margines społeczny. Wracać do piwnicy i z nich nie wypełzać.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2607

System kaucyjny to wał na obywatelach i ukryty podatek

System kaucyjny to wał na obywatelach i ukryty podatek

Byłem dzisiaj w Lidlu i to, co zobaczyłem przy butelkomacie, to jakiś ponury żart. Zrobiłem zdjęcie (twarze celowo zakryłem), bo to idealnie obrazuje nasz nowy, wspaniały "eko-system". Ludzie stoją w długich kolejkach, tracąc swój cenny czas wolny, by wielce łaskawie odzyskać swoje własne 50 groszy.

Wardegas
z
wykop.pl
dodany: 09.05.2026, 11:55:19
  • 564
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    afera
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    ekologia
  • #
    pieniadze
D4Ru73K
D4Ru73K
D4Ru73K 10.05.2026, 04:48:16 via iOS
  • -1
@sirdam: Temu to dobre miejsce na zakupy towarów do kontaktu z żywnością haha. Tytanem intelektu nigdy nie będziesz.
D4Ru73K
D4Ru73K
D4Ru73K 10.05.2026, 05:49:23 via iOS
  • 0
@sirdam: w dupie byłeś, g---o widziałaś. Mam kilka bidonów. Na moich jest BPA, PVC, BPS i BPF free i żaden nie jest produkowany w Chinach. Nawet jeśli miałbym kupić najtańsze g---o, bo widzę, że jesteś miłośnikiem tanich śmieci, to wybrałbym z nierdzewki. Ten badziew z temu produkowane jest z odpadów plastikowych zbieranych z podłogi szufelką.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.04.2025

    Komentator
  • Gadżeciarz
    od 10.03.2022

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 15.03.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking