Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do tego wpisu:

https://www.wykop.pl/wpis/68787045/mam-kilka-podejrzen-dotyczacych-kolejnego-mundialu/

postanowiłem nie czekać na zakończenie historii tego obrzydliwego grubasa, tylko robię podsumowanie moich przewidywań, pozwolę sobie do niektórych punktów dodać mój subiektywny komentarz:

-#!$%@? pierwszy mecz NIE

Wow, co za zaskoczenie, nie przegraliśmy :) nie zmienia to faktu, że uczucie żenady miałem podobne jak w meczach z Koreą, Senegalem, Niemcami czy Słowacją na otwarcie, zesrani piłkarze bez pomysłu na grę z tą jedną różnicą, że wynik był korzystniejszy

-Krychowiak/Glik lub Szczęsny sprowokuje karnego w jednym ze spotkań TAK

Karny Szczęsnego w meczu z Argentyną był z dupy no ale był, także dziękuję Pan Wojtek. I tutaj uderzam się w pierś, bo zawsze mega byłem cięty na Szczęsnego a on był wybitny na tym turnieju, bez niego nie wyszlibyśmy z grupy na pewno. Glik na mały plus, był lepszy niż myślałem, Krychowiak już nie dojeżdża, ale kto za niego? Bielilk? xDxDxD

-Ktoś z tej trójki zarobi czerwoną kartkę NIE

Tutaj chybiłem totalnie, chyba najbliżej czerwa był Cash z Arabią

-Lewy zdobędzie maks 1 bramkę na całym turnieju NIE

Niby nie trafiłem, ale.... No #!$%@? nie okłamujmy się Lewy był tragiczny na tym mundialu. 2 bramki z czego jedna za darmo od Saudyjczyków + jedna z karnego, w ogóle karne w jego wykonaniu to była porażka, wyglądało to jak sabotaż. Nie wiem co mu się odkleiło. Z Francją piłka się od niego odbijała od drewna. Ogólnie znowu się potwierdziło, że Lewy często w dużych meczach nie dojeżdża. Tak wiem, nie ma z kim grać, blablabla, ale za same te karne, #!$%@? wykonywanie wolnych i słabą gre z Francją uważam, że zasługuje na krytykę i zwyczajnie nic wielkiego nie pokazał, może jestem Januszem.

-W ostatnim meczu będzie kompromitacja w stylu 0:3 do przerwy NIE

Kompromitacji nie było, pierwsza połowa z Francją była dobra, widać w przerwie ktoś uznał, że honor odzyskany i można wrócić do grania tego co umiemy najlepiej, czyli nie grania wcale

-Grubasowi puści ciśnienie i zrobi hryje z dziennikarzami na konfie TAK TAK TAK TAK

Co konferencja to jakieś #!$%@? sie do dziennikarzy, osobiste wycieczki, michniewicz pokazał, że jest cham do kwadratu i tyle.

-Milik #!$%@? jakąs setkę ???? raczej NIE

Ja uważam, że ta główka z Arabią to była setka, ale ktoś może sie nie zgodzić i to rozumiem, nie miał jakiegoś ewidentnego pustaka. Już uważam, że sytuacja Ziela z FR bardziej spełnia definicję

-Grubas 3 dni po mundialu najpóźniej będzie zwolniony ???

Tak jak pisałem nie chce mi sie czekać aż się to wyjaśni, po tej aferze z premią od Morawieckiego to już w ogóle nie chce mi się oglądać tej mordy, nie wyobrażam sobie żeby miał dalej pracować z kadrą, sami piłkarze otwarcie w wywiadach nie popierają jego sposobu pracy, więc liczę, że Kulesza łasy na poklaska opinii publicznej #!$%@? go jak najszybciej

-Boniek na twitterze napisze coś nawiązującego do mundialu w 82 i jego osiągnięć xDDD chyba NIE, nie sprawdzałem :)

ten punkt był już typowo humorystyczny :)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Podsumowując, mało co przewidzialem dobrze, ale kto był w stanie przewidzieć ten cyrk? xD Jestem zniesmaczony turniejem nawet bardziej niż zazwyczaj (wyłączając Francje 2016). #!$%@? styl, obrzydliwa postac szkoleniowca, kolejny słaby turniej Lewego, awantury o pieniądze jak za czasów PRL. No generalnie jak zawsze mówie sobie, że bojkotuje polską piłkę bo to dno, a zaraz siądę oglądać boje z Albanią i Czechami, to jest #!$%@? syndrom sztokholmski.

#mecz #pilkanozna #reprezentacja #mundial #kanalsportowy
  • 84