Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Klotzmann

Klotzmann

Dołączył 18 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 34836
  • Znaleziska 2264
  • Mikroblog 32572
  • Obserwujący 27
  • Obserwowane 153
Klotzmann
Klotzmann 20.06.2026, 19:48:25
  • 4
#pijesam #p--o
Klotzmann - #pijesam #p--o

źródło: IMG_5031

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Klotzmann
Klotzmann 20.06.2026, 19:01:52
  • 5
#pijesam #p--o
Klotzmann - #pijesam #p--o

źródło: IMG_5028

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

skumac
skumac
20.06.2026, 19:09:24 via Wykop
  • 0
@Klotzmann: U mnie żona już też 2 zdegustowała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Klotzmann
Klotzmann 20.06.2026, 18:41:46
  • 3
#pijesam #p--o
Klotzmann - #pijesam #p--o

źródło: IMG_5027

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Klotzmann
Klotzmann 20.06.2026, 16:58:49
  • 3
#pijesam #p--o
Klotzmann - #pijesam #p--o

źródło: IMG_5023

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GeoVision
GeoVision
20.06.2026, 17:01:20 via Wykop
  • 1
@Klotzmann: Na zdrówko
  • Odpowiedz
cyconiusz
cyconiusz
14.06.2026, 01:45:00
  • 22
Skoro już zebraliśmy się w gronie koneserów, to przypominam że niedługo szlagier #ekstraklasa Radomiak - Wieczysta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz
cyconiusz - Skoro już zebraliśmy się w gronie koneserów, to przypominam że niedługo s...

źródło: 1000041551

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Klotzmann
Klotzmann 14.06.2026, 01:55:47 via Wykop
  • 1
@cyconiusz: po ile bilety?
  • Odpowiedz
Klotzmann
Klotzmann 14.06.2026, 00:50:11
  • 0
Mowcie co chcecie, ale stadiony w Ameryce maja zajebiste #mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

keep_it_real
keep_it_real
14.06.2026, 00:51:07 via Wykop
  • 2
@Klotzmann: nie za dużo meczy w usa?
  • Odpowiedz
Vinizius
Vinizius
14.06.2026, 00:52:48 via Wykop
  • 1
@keep_it_real: za dużo, mogli dać te 10 więcej meksykowi i kanadzie.
  • Odpowiedz
Klotzmann
Klotzmann 14.06.2026, 00:15:47
  • 3
#pijesam #p--o
Klotzmann - #pijesam #p--o

źródło: IMG_4945

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Samara__Morgan
Samara__Morgan
14.06.2026, 00:17:55 via Wykop
  • 1
@Klotzmann: lubisz p--o? Jesteś piwoszem?
  • Odpowiedz
Basiura89
Basiura89
14.06.2026, 00:18:40 via Wykop
  • 2
@Samara__Morgan: gdyby lubił p--o, to by nie pił tego
  • Odpowiedz
SosieX
SosieX
13.06.2026, 23:31:32
  • 6
#mecz
SosieX - #mecz

źródło: 2026-06-14_00h39_57

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Klotzmann
Klotzmann 13.06.2026, 23:32:00 via Wykop
  • 9
@SosieX: Jedno oko na Maroko.
  • Odpowiedz
Klotzmann
Klotzmann 13.06.2026, 22:59:35
  • 3
#pijesam #p--o
Klotzmann - #pijesam #p--o

źródło: IMG_4942

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Klotzmann
Klotzmann 13.06.2026, 21:47:08
  • 5
#pijesam #p--o
Klotzmann - #pijesam #p--o

źródło: IMG_4941

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Plotyn
Plotyn
13.06.2026, 20:58:41
  • 3
Mecz piłkarski Polska – ZSRR (1957) - to było widowisko

#mecz
Plotyn - Mecz piłkarski Polska – ZSRR (1957) - to było widowisko

#mecz

źródło: Bild_2026-06-13_225834100

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Klotzmann
Klotzmann 13.06.2026, 21:01:35 via Wykop
  • 0
@Plotyn: To wtedy Laguna złamał poprzeczkę?
  • Odpowiedz
Klotzmann
Klotzmann 13.06.2026, 20:05:29
  • 5
#pijesam #p--o
Klotzmann - #pijesam #p--o

źródło: IMG_4940

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Klotzmann
Klotzmann 13.06.2026, 18:49:07
  • 4
#pijesam #p--o
Klotzmann - #pijesam #p--o

źródło: IMG_4938

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorzki99
gorzki99
gorzki99
13.06.2026, 18:50:56 via Wykop
  • 2
Jakie tam sam :P
@Klotzmann:
gorzki99 - Jakie tam sam :P
@Klotzmann:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Klotzmann
Klotzmann 13.06.2026, 18:33:36
  • 0
Jednoręki Klątwiarz jedzie w tym roku w #lemans ?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ruut
ruut
13.06.2026, 18:33:59 via Wykop
  • 8
@Klotzmann: no k---a
  • Odpowiedz
fevo
fevo
13.06.2026, 18:34:28 via Wykop
  • 9
@Klotzmann: on nie jedzie. On ZAPIE*DALA
  • Odpowiedz
Klotzmann
Klotzmann 13.06.2026, 18:11:19
  • 5
#pijesam #p--o
Klotzmann - #pijesam #p--o

źródło: IMG_4936

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Klotzmann
Klotzmann 13.06.2026, 17:25:29
  • 4
#pijesam #p--o
Klotzmann - #pijesam #p--o

źródło: IMG_4935

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Klotzmann
Klotzmann 12.06.2026, 19:42:49
  • 3
#pijesam #p--o
Klotzmann - #pijesam #p--o

źródło: IMG_4931

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Klotzmann
Klotzmann 12.06.2026, 18:56:05
  • 3
#pijesam #p--o
Klotzmann - #pijesam #p--o

źródło: IMG_4930

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Klotzmann
Klotzmann 12.06.2026, 17:07:33
  • 4
#pijesam #p--o
Klotzmann - #pijesam #p--o

źródło: IMG_4929

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Klotzmann
Klotzmann
Autor
12.06.2026, 17:12:10 via Wykop
  • 0
@Farfocle_w_kurtopie: lepszy na pewno niz ten regularny lager, ale nic specjalnego.
  • Odpowiedz
Klotzmann
Klotzmann
Autor
12.06.2026, 17:53:09 via Wykop
  • 1
@ja_jesio_ne: Kupilem tez Komesa, ale tego chcialem tez sprobowac ;)
  • Odpowiedz
Klotzmann
Klotzmann 07.06.2026, 01:46:47
  • 6
#pijesam #p--o
Klotzmann - #pijesam #p--o

źródło: IMG_4875

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >

Hans Koepke

  • Ave Fekal! F23 15.05.2020 [ ' ] http://hansbeers.blogspot.com/
  • F23
  • https://forum.o2.pl/forum.php?id_f=23

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 03.10.2015

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 05.01.2015

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 31.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 30.06.2011

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 23.04.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking