#pijesam #p--o
- 22
Skoro już zebraliśmy się w gronie koneserów, to przypominam że niedługo szlagier #ekstraklasa Radomiak - Wieczysta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
#mecz
źródło: 1000041551
PobierzMowcie co chcecie, ale stadiony w Ameryce maja zajebiste #mecz
@Klotzmann: nie za dużo meczy w usa?
@keep_it_real: za dużo, mogli dać te 10 więcej meksykowi i kanadzie.
@Klotzmann: lubisz p--o? Jesteś piwoszem?
@Samara__Morgan: gdyby lubił p--o, to by nie pił tego
- 6
#mecz
źródło: 2026-06-14_00h39_57
Pobierz- 3
źródło: Bild_2026-06-13_225834100
PobierzJednoręki Klątwiarz jedzie w tym roku w #lemans ?
Klotzmann via Wykop
- 0
@Farfocle_w_kurtopie: lepszy na pewno niz ten regularny lager, ale nic specjalnego.
Klotzmann via Wykop
- 1
@ja_jesio_ne: Kupilem tez Komesa, ale tego chcialem tez sprobowac ;)
Hans Koepke
- Ave Fekal! F23 15.05.2020 [ ' ] http://hansbeers.blogspot.com/
- F23
- https://forum.o2.pl/forum.php?id_f=23
Osiągnięcia
Komentator
od 03.10.2015Komentator Ekshibicjonista
od 05.01.2015Ekshibicjonista Rocznica
od 31.08.2025Rocznica Gadżeciarz
od 30.06.2011Gadżeciarz Mikroblogger
od 23.04.2021Mikroblogger












źródło: IMG_5031
Pobierz