Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Mikka

Mikka

Dołączył 17 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj

To konto jest obecnie zbanowane.

  • Akcje 119075
  • Znaleziska 7531
  • Mikroblog 111544
  • Obserwujący 14
  • Obserwowane 112
rebelyell
rebelyell
13.06.2026, 05:30:50
  • 512
#mecz #mundial
Twarze jakby znajome...
rebelyell - #mecz #mundial
Twarze jakby znajome...

źródło: 1000012290

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikka
Mikka 13.06.2026, 12:39:46 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 13.06.2026, 12:59:16 via Wykop
  • 0
@nujabes: Spiski is choroszcz.
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 13.06.2026, 19:32:52 via Wykop
  • 0
@dartyr: Takich jak ty powinno się pod przymusem do psychiatryka kierować xD.
  • Odpowiedz
Caracas
Caracas
13.06.2026, 05:18:14
  • 955
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikka
Mikka 13.06.2026, 12:16:27 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 13.06.2026, 15:07:30 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 13.06.2026, 15:45:20 via Wykop
  • 0
@Gerard_z_Rivivy: Obecny Izrael od 70 lat de facto żyje w sąsiedztwie państw, które od początku chciały ich unicestwić, a ichniejsza prawica zbiła na tym kapitał polityczny, tak jak nasza zbija na szczuciu na mniejszości i rzekomych zagrożeniach z zewnątrz. Gwarantuje ci że jakby w Polsce latało tysiące rakiet rocznie nad głowami, a na openerze zginęło z rąk terrorystów 1000 ludzi, to u nas też by się znalazł populista typu Braun
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 13.06.2026, 17:58:21 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 13.06.2026, 18:05:06 via Wykop
  • 0
@dartyr: Dobra już widzę, połowa twoich wywodów na mikroblogu to lament na polki. Ty po prostu jesteś wylewającym swoje żale mentalnym przegrywem. Nawet mi cię żal odrobinkę xD.
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 13.06.2026, 18:23:59 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 13.06.2026, 18:27:59 via Wykop
  • 0
@NarodowyTroglodyta: Jakoś Rosji w wysyłaniu ludziom rakiet nad głowami nie przeszkadza to czy ktoś im wszedł z buta na ich teren czy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 13.06.2026, 18:34:26 via Wykop
  • 1
@NarodowyTroglodyta: Żadna, po prostu napisałem że niektórym nie potrzeba pretekstu i że i nad nami mogą zacząć latać rakiety, i nie musimy żadnego terenu zajmować żeby do tego doszło.
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 13.06.2026, 18:51:42 via Wykop
  • 0
Jak nie chwalili sie publicznie to co oni mowili przed wyborami w niemczech?


@dartyr: Nie wiem może się doucz to się dowiesz, ale o holocauście czy o rozwiązaniu kwestii Słowian nie było w ogóle mowy.

przeciez wojska niemieckie robily masakry w calej europie gdzie
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 13.06.2026, 18:57:41 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 13.06.2026, 19:08:17 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 13.06.2026, 19:09:21 via Wykop
  • 0
pomówienia, insynuacje, kłamstwa, wymyślanie


@dartyr: Wreszcze jakaś autorefleksja z twojej strony.
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 13.06.2026, 19:28:07 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 13.06.2026, 19:30:37 via Wykop
  • 0
a ty się zachowujesz jak chory psychicznie, jak jakiś pomyleniec XDDDD


@dartyr: Chłop co strumień świadomości odpalił a mnie posądza o chorobe psychiczną.
  • Odpowiedz
sikorkinaukrainie
sikorkinaukrainie
11.06.2026, 05:36:53
  • 236
Kojarzycie temat sprzeciwu kieleckich radnych wobec przekazania wycofanych z użytkowania autobusów do ukraińskiej Winnicy?

Ja mam 50 zł, ty masz 50 zł, razem właśnie mamy tyle, w sam raz tyle, żeby te autobusy kupić i wysłać tam, gdzie są potrzebne.

Dlaczego Winnica potrzebuje tych autobusów? Nie mają czym jeździć. To nie jest kwestia luksusu czy wygody. To kwestia utrzymania funkcji życiowych miasta w trakcie wojny. Rosja od miesięcy systematycznie niszczy ukraińską infrastrukturę energetyczną.

Kiedy
  • 106
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikka
Mikka 11.06.2026, 10:45:31 via Wykop
  • 4
Dlaczego Polacy mają im je fundować? To nie jest pomoc wojskowa żeby Polska miała interes w jej przekazaniu za darmo.


@MatyasHunyadi: Jest coś takiego jak humanizm, empatia i przyzwoitość, ale umysłowi jaskiniowcy jakimi są narodowcy mogą tego typu uczuć nigdy nie poznać.
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 11.06.2026, 10:50:50 via Wykop
  • 3
. W samym Świętokrzyskim są miejscowości, a raczej wsie, do których nie dojeżdzają autokary szkolne, więc w mojej ocenie najpierw powinniśmy wspomóc swoich,


I rozumiem że tak się stanie a nie pójdą na złom albo w odstawkę prawda? Prawda?

Do tego dochodzi oczywiście ostatnia afera z UPA, skoro Ukraina jawnie pluje nam w twarz, to jedyne co mogą od nas dostać to fige z makiem. Dla mnie sprawa jest prosta, najpierw polacy,
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 11.06.2026, 21:04:28 via Wykop
  • 0
Wielkich panów? Mało dostali od nas pomocy?


@Damian7s: No już nas zachodnie kraje dawno wyprzedziły a my się k---a zachowujemy jak jacyś zbawcy świata xD.
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 12.06.2026, 13:28:02 via Wykop
  • 0
@MatyasHunyadi:

Czyli coś, czego czciciele morderców polskich obywateli na kresach nie posiadają. A my co, drugi policzek nadstawić mamy?,


Tak na pewno jakiś przeciętny dziadek, matka z dzieckiem czy człowiek jadący do pracy dla którego byłyby by te autobusy na co dzień rozmyśla o tym jak dobrze że pomordowaliśmy tych polaków te 80 lat temu widłami.
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 12.06.2026, 13:36:07 via Wykop
  • 0
Reszta zachowywała się jak zwierzęta. Roszczeniowi, leniwi i patrzący jakby tu wymigać się od pracy.


@Wolf1986: Jak powszechnie wiadomo o Polakach taka opinia nie chodziła na zachodzie jak tam zaczęliśmy masowo emigrować, prawda?

Ja też pracowałem z Ukraińcami i z----------i po 12 godzin. Jedna mnie nawet przyuczała. Nie pamiętam krzywych akcji, pamiętam tylko traktowanie ich jako tania siłę roboczą przez
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 12.06.2026, 13:42:59 via Wykop
  • 0
Czekaj czekaj, czyli według Ciebie to jest jakiś wyścig? Wow, a jakaś nagroda za pierwsze miejsce jest chociaż?

Jesteś strasznie zakompleksiony, współczuje Ci nawet troche


@Damian7s: Ale to ty wypominasz im pomoc. To ty domagasz się specjalnego traktowania, i w tym kontekście to napisałem. Bardziej śmierdzi kompleksami od ciebie kolego.
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 13.06.2026, 12:52:07 via Wykop
  • 0
Byłeś za granicą i widziałeś jak Polacy pracują i co o nich mówią? Bo ostatnio powielali mit Polaków pijaka wsiadającego do auta. A dane KE mówią co innego.


@Wolf1986: Widziałem jak prawica z Faragem na czele podczas brexitu zrobili z Polaków kozła ofiarnego. Widziałem też jak to robiła Niemiecka AFD.
Jak chcesz rozmawiać o statystykach to według statystyk Ukraińcy dokładają się do 2,7% PKB a stopa zatrudnienia wynosi ok 80%
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 13.06.2026, 17:44:41 via Wykop
  • 0
@Wolf1986:

Ukr PESEL i służba zdrów za darmo. Ja jakbym przyjechał do kraju muszę zapłacić. Ukrainiec nie.


Bo Ukraińcy uciekali przed wojną dlatego wprowadzili takie wyjątkowe udogodnienia? Nie stać cię na minimum humanitaryzmu żeby nie wypominać tych przepisów wprowadzonych w wyjątkowych okolicznościach, i które już nawet nie obowiązują od marca? Przypominam że masowa emigracja do Polski trwa od 2014 roku i nie przypominam sobie żeby Ukraińcy przed pełnoskalową wojną w 2022
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
12.06.2026, 05:09:18
  • 324
#polityka #zdrowie #konfederacja #bekazkonfederacji #bekazkatoli #bekazprawakow #heheszki

Jeszcze brakuje żeby Ksysiu postraszył ludzi HEMITRIALS XD
Kempes - #polityka #zdrowie #konfederacja #bekazkonfederacji #bekazkatoli #bekazprawa...

źródło: 1000079483

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikka
Mikka 12.06.2026, 13:13:06 via Wykop
  • 0
komunistą


@NihilistycznyFemboy: komunistom* sorki za grammar nazi ale te błędy z końcówką ą/om mnie najbardziej irytują.
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 12.06.2026, 15:04:33 via Wykop
  • 0
@NihilistycznyFemboy: K---a co? xD
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 10.06.2026, 14:35:29
  • 347
#kanalzero #polityka #bekazprawakow #rosja #ukraina Typowy wysoko plusowany komentarz na Kanale Zero pod filmem na temat Rosji.
Mikka - #kanalzero #polityka #bekazprawakow #rosja #ukraina Typowy wysoko plusowany k...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-10 163328

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shadovek
Shadovek
10.06.2026, 14:36:20 via Wykop
  • 271
@Mikka: Dobrom robotem robisz Krzysiek!! Pozdrawiam z Muchosrańska
  • Odpowiedz
eSUBA94
eSUBA94
10.06.2026, 17:19:45 via Wykop
  • 10
@Mikka: to samo na polsacie grasuje ta sama armia
  • Odpowiedz
czerwonykomuch
czerwonykomuch
09.06.2026, 11:24:16
  • 2611
Ceny w polskiej gastronomii są skandaliczne i zupełnie oderwane od rzeczywistości, a przed nami kolejna podwyżka, która uzasadniona zostanie koniecznością podania wody z kranu. Będzie to kosztowało biednych cieciembiordzów aż ułamek grosza, ale pozwoli uzasadnić podwyżkę kolejną podwyżkę cen - w końcu kolejny mikroapartament inwestycyjny sam się nie kupi, a poza tym oni mają koszta i ZUS!!!!!!!

Dlatego proponuję ogólnopolską akcję PODPIE*DOL RESTAURATORA.

Co do zasady, dowodem sprzedaży jest PARAGON FISKALNY pochodzący z
czerwonykomuch - Ceny w polskiej gastronomii są skandaliczne i zupełnie oderwane od r...

źródło: IMG_2525

Pobierz
  • 295
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikka
Mikka 09.06.2026, 17:26:43 via Wykop
  • 0
@sshr: Albo u mnie fryzjer, tylko gotówkę biorą i oczywiście paragonu żadnego nie dostaniesz.
  • Odpowiedz
rales
rales
07.06.2026, 07:59:36
  • 1329
WOŁAM WAS PO 8 LATACH

8 lat temu, przed mundialem 2018, utworzyłem prawdopodobną jedenastkę na mundial 2026.
Były to wyłącznie moje przewidywania.
Porównajmy sobie, gdzie chłopaki byli wtedy, a gdzie są dzisiaj:

Drągowski
rales - WOŁAM WAS PO 8 LATACH

8 lat temu, przed mundialem 2018, utworzyłem prawdopod...

źródło: comment_T4t8bDLI2gUvw2xNKXSIMCI4TfIEbE8R

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikka
Mikka 08.06.2026, 00:41:08 via Wykop
  • 0
Gumny tez kontuzje


@Anck-Su-Namun: Nie kontuzje tylko był za słaby na coś więcej. Ja p------e po co usprawiedliwiać na siłę nieudane kariery kontuzjami. To takie sugerowanie że wcale nie mamy słabych piłkarzy tylko po prostu mamy pecha jako nacja bo nasi najlepsi piłkarze ciągle mają kontuzje xD.
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 08.06.2026, 00:47:21 via Wykop
  • 0
@Zakala_Wadowic: Ale oni już wtedy grali na wysokim poziomie, reszta z tego zestawienia jeszcze nie była zweryfikowana na zachodzie, więc nie dziwne że akurat oni się utrzymali a reszta w dużej mierze przepadła.
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
06.06.2026, 05:12:11
  • 237
#polityka Dla niezawodnych prawaków Miller to już nie jest komuch tylko lewicowy polityk starszego pokolenia. Jak kiedyś dla Kaczyniaka gdy ten chciał zostać prezydentem
badreligion66 - #polityka Dla niezawodnych prawaków Miller to już nie jest komuch tyl...

źródło: 1000051015

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikka
Mikka 06.06.2026, 17:17:49 via Wykop
  • 0
bo reprezentuje lewice socjalną


@fan_poteznego_dunczyka: Od razu się zdemaskowałeś że jebiesz farmazony dla poklasku.
  • Odpowiedz
Cygan_Wojtus
Cygan_Wojtus
Cygan_Wojtus
06.06.2026, 10:41:12
  • 967
Nawet na reddicieglos rozsądku?

#psiarze
Cygan_Wojtus - Nawet na reddicieglos rozsądku?

#psiarze

źródło: IMG_4367

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikka
Mikka 06.06.2026, 16:56:43 via Wykop
  • 0
@Famine: @Average-CottonWorld-Enjoyer Macie zmanipulowaną wizje tego subreddita. To dlatego że tutaj najgłośniej krzyczą ci, którzy dostali tam bana pewnie za obraźliwy język i wylewają swoje żale dopisując do tego teorię o złej lewackiej moderacji. Sam mam tam bana (xD) bo ruska zwyzywałem, ale obiektywnie ten subreddit jest po prostu liberalny, i zdziwilibyście się jak nie wiele różni się od mikrobloga światopoglądowo.
  • Odpowiedz
rales
rales
06.06.2026, 09:54:55
  • 459
MAJ 2026

PIS + Konfederacja + KP = 248 mandatów

1. Koalicja Obywatelska - 33,1% - 190 mandatów (b.z)
2. Prawo i Sprawiedliwość - 24,5% - 144 mandaty (⬇ 0,7%)
rales - MAJ 2026

PIS + Konfederacja + KP = 248 mandatów

1. Koalicja Obywatelska - 3...

źródło: canvas98

Pobierz
  • 146
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikka
Mikka 06.06.2026, 16:35:10 via Wykop
  • 0
@polski_polak_z_polski:

rozdawanie pieniędzy z kpo


Ale po to jest ta kasa żeby ją rozdać. Do tego nie jest to kasa z kieszeni podatknika więc co to w ogóle za
  • Odpowiedz
renniferlopez2
renniferlopez2
06.06.2026, 14:56:24
  • 2
Wiem jak wielu fanów Andreevej jest na tym tagu, więc gratulacje dla Was. Macie swoją chwilę radości, zapewne nie ostatnią bo jest to bardzo dobra tenisistka. Ja cieszę się z sukcesu Mai, oby była zdrowa to przez kolejny rok będzie miała łatwiejszą drogę do dobrych turniejów.
#tenis
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikka
Mikka 06.06.2026, 15:08:58 via Wykop
  • 0
@renniferlopez2: Jak można być Polakiem i kibicować ruskiej w tym momencie.
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 06.06.2026, 15:22:20 via Wykop
  • 0
@smutny_kojot: Powiedział typ którego główna działalność wykopie to atakowanie Ukrainy. Co za przypadek że akurat ty bronisz ruskiej.
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 06.06.2026, 15:28:52 via Wykop
  • 0
@smutny_kojot: A ty ruskim botem?
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 06.06.2026, 16:29:52 via Wykop
  • 0
@smutny_kojot: Masz rację, i ja jako Polak nie rozumiem twojego punktu widzenia ruskiego apologety.
  • Odpowiedz
CzeczenCzeczenski
CzeczenCzeczenski
04.06.2026, 16:24:44
  • 10
Maja za Katyń, za Sybir, za komunę, wygraj to
#tenis
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikka
Mikka 04.06.2026, 16:28:44 via Wykop
  • 1
@CzeczenCzeczenski: Za zabory za r--ź Pragi za ruskie drony nad Polską.
  • Odpowiedz
Rmaala
Rmaala
03.06.2026, 21:08:19
  • 0
Ale to będzie chodzić w następnym sezonie
#realmadryt #mecz
Rmaala - Ale to będzie chodzić w następnym sezonie
#realmadryt #mecz

źródło: e2131r15

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikka
Mikka 03.06.2026, 21:09:01 via Wykop
  • 0
@Rmaala: Solidne 3 miejsce.
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 03.06.2026, 21:20:50 via Wykop
  • 0
@Rmaala: Ale o co chodzi z tym Vlahovicem? Wy nie chcecie wygrać mistrzostwa i ligi mistrzów przez następne 10 lat?
  • Odpowiedz
KwiatyZla
KwiatyZla
03.06.2026, 21:16:35
  • 6
Ehh kiedys to bylo tera to nima
#mecz
KwiatyZla - Ehh kiedys to bylo tera to nima
#mecz

źródło: IMG_4316

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikka
Mikka 03.06.2026, 21:19:09 via Wykop
  • 5
@KwiatyZla: 2 Subotice i brak Gundogana. Mech.
  • Odpowiedz
Bela022
Bela022
03.06.2026, 20:47:47
  • 2
#mecz
Bela022 - #mecz

źródło: 2339

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikka
Mikka 03.06.2026, 21:02:30 via Wykop
  • 0
@Bela022: O k---a pamiętam widziałem na żywo tego gola w tv.
  • Odpowiedz
Bydlaczek
Bydlaczek
03.06.2026, 10:35:12
  • 3
No nie wytrzymam maja gra siłowo a kalinska wali skróty
#tenis
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikka
Mikka 03.06.2026, 10:37:50 via Wykop
  • 0
ruskie sie uczo


@JanTadeusz: Rzadkie u nich zjawisko.
  • Odpowiedz
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
31.05.2026, 05:16:38
  • 425
#heheszki #polityka #bekazlewactwa #lewica #antifa #humorobrazkowy
ZarodziecMalaryczny997 - #heheszki #polityka #bekazlewactwa #lewica #antifa #humorobr...

źródło: 1000017970

Pobierz
  • 207
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikka
Mikka 31.05.2026, 10:07:44 via Wykop
  • 2
@OskarDeveloperski: @ZarodziecMalaryczny997 Ja p------e jacy wy k---a jesteście ograniczeni umysłowo to mi się po prostu smutno robi do czego to zmierza. Powód dla którego następuje emigracja jest ekonomiczny i demograficzny. Jak zachodnie kraje przestały się rozmnażać a jednocześnie masowo wykształciły swoich obywateli, to drastycznie zabrakło taniej siły roboczej w fabrykach itp. Ale nie wy wolicie wierzyć w teorie spiskowe rodem z jakiegoś dystopijnego filmu xD. Dorośli ludzie xD.
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 31.05.2026, 10:19:35 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 31.05.2026, 10:29:54 via Wykop
  • 4
i wylizuje izraelowi jak najbardziej zakochany lewaczek.


@OskarDeveloperski: xDDDDDDDDDDDDDDDD Ja p------e chłopie tego bełkotu się słuchać po prostu nie da. Największym sojusznikiem Izraela jest Trump, największy idol prawicy. W Europie krajem, którym uznał Palestynę i publicznie sprzeciwił się działaniom Izraela nazywając ich działania ludobójstwem, jest rządzoną przez lewicę Hiszpania Pedro Sancheza. Inicjatywa Global Sumud Flotilla, której założeniem jest przełamanie morskiej blokady Palestyny i dotarcie z pomocą humanitarną jest inicjatywą głównie
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 31.05.2026, 10:34:23 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 31.05.2026, 11:07:18 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 31.05.2026, 11:09:22 via Wykop
  • 0
Niemcy maja tyle przestepstw miesiecznie w samym Berlinie, ile my mamy w całym kraju, t


@OskarDeveloperski: Źródło?

Boze jak ty bredzisz i bełkoczesz, najpierw piszesz ze kolonializm, ja ci mowie ze to bzdura to szybko zmieniasz temat ze w polsce przedsiebiorcy sciagaja, co tez jest skonczona bzdura
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 31.05.2026, 15:37:46 via Wykop
  • 0
Oczywiście manipulacja. Klasyka w wykonaniu prawicy.

https://www.dw.com/pl/przest%C4%99pczo%C5%9B%C4%87-w-berlinie-wy%C5%BCsza-ni%C5%BC-w-ca%C5%82ej-polsce-dw-sprawdza/a-76168612

@OskarDeveloperski
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 31.05.2026, 17:03:35 via Wykop
  • 0
@OskarDeveloperski: Patrzę na twoją zaciekłą aktywność w obronie manipulacji to boję się o twoje zdrowie psychiczne.
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 31.05.2026, 17:51:31 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 31.05.2026, 18:21:46 via Wykop
  • 0
@OskarDeveloperski:

https://www.dw.com/pl/przest%C4%99pczo%C5%9B%C4%87-w-berlinie-wy%C5%BCsza-ni%C5%BC-w-ca%C5%82ej-polsce-dw-sprawdza/a-76168612

Jeszcze raz wklejam, i fragment z
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 31.05.2026, 18:29:39 via Wykop
  • 0
@Irinolld: To jest ten typ człowieka co myśli że jak komuś pociśnie, popisze się swoim chamstwem, to wygra dyskusję przez zakrzyczenie. Ten typ znaczy ograniczony umysłowo prostak.
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 31.05.2026, 19:31:19 via Wykop
  • 0
@OskarDeveloperski: Czy ja dobrze rozumiem że ty nawet nie zaglądasz do artykułów które ci linkuje? To jest tylko fragment, tam jest dalej napisane:

Pozostając tylko przy Berlinie: tu, na przykład, statystyka obejmuje złamania prawa azylowego: to nie tylko nielegalne przekroczenie granicy, ale i opuszczenie przypisanego miejsca pobytu, choćby na krótki czas. W Niemczech cudzoziemcy w czasie postępowania azylowego rozdzielani są proporcjonalnie po różnych landach. Mogą poruszać się po danym landzie, ale
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 31.05.2026, 19:38:51 via Wykop
  • 0
@OskarDeveloperski: Jeszcze do tego p-------a z ciebie bo mnie zgłaszasz do moderacji a sam mnie wyzywasz 3 razy bardziej. Co za upadek miętkej fajki xD. Pewnie siedzisz taki przegryw zapluty z pulsujacą żyłką przed kompem i sączysz ten jad. Upadek człowieka.
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 31.05.2026, 19:53:15 via Wykop
  • 0
@Zlota44_prawem_nie_towarem: Współczuje ci że wierzysz w to że Berlin i inne miasta na zachodzie są niebezpieczne. Ale w sumie może i lepiej że ze strachu nie wyściubisz swojego nosa z kurnika w którym mieszkasz, podczas gdy normalni zdrowi ludzie będą podróżować na zachód i cieszyć się życiem.
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 31.05.2026, 20:35:19 via Wykop
  • 0
@OskarDeveloperski: Chłopie ja ci tylko udowodniłem że manipulujesz, nigdzie nie stwierdziłem że imigranci zwiększyli czy zmniejszyli przestępczość xD. Nie sprawdzasz linków, ignorujesz wszystko co ci nie pasuje do tezy, bez przerwy obrażasz do tego robisz to z poczuciem wyższość popartym dosłownie niczym. Ciągle na mnie projektujesz swoje zachowanie, do tego zmyślasz tezy i wtykasz mi je w usta żeby zadowolony z siebie móc je obalić xD.

Jak mozna byc tak
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 31.05.2026, 20:59:33 via Wykop
  • 0
Może jednak czasami warto się zastanowić skąd się biorą milionowe antyimigracyjne marsze organizowane przez ludzi którzy się tam urodzili, których przodkowie budowali cywilizację, a którym zgotowaliście piekło.


@Zlota44_prawem_nie_towarem: Jedyne co mnie zastanawia to ile ci płacą Wania za pisanie takich wysrywów. Wielomilionowe marsze xD. Nawet nie myślisz co piszesz tylko miotasz gównem na ośłep.
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 31.05.2026, 22:24:15 via Wykop
  • 0
Porównaj sobie gimbusku dane 50 lat temu kontra dzisiaj: demograficzne, przestępstw, emigracji,


@Zlota44_prawem_nie_towarem: No i dzisiejsze Niemcy są bezpieczniejsze niż choćby 30 lat temu. Liczba morderstw spada.

https://data.worldbank.org/indicator/VC.IHR.PSRC.P5?locations=DE

Tak więc? Mam zaufać temu co sobie w głowie ulepiłeś niż profesjonalnym statystykom?
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 03.06.2026, 02:09:56 via Wykop
  • 0
Skuli zadźganeggo, oczywiście za chwilę zmarł


@Zlota44_prawem_nie_towarem: Zapomniałeś dodać że to hindus został skazany na dożywocie.
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 03.06.2026, 09:18:49 via Wykop
  • 0
@Zlota44_prawem_nie_towarem: Dobra dobra, weź te spiski i rojenia zachowaj dla siebie xD
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
01.06.2026, 06:36:11
  • 472
#ukraina #rosja #wojna #polskieonuce #bekazprawakow

Typowe prawaki są typowe...
Kempes - #ukraina #rosja #wojna #polskieonuce #bekazprawakow 

Typowe prawaki są typo...

źródło: 1000078707

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikka
Mikka 01.06.2026, 11:59:54 via Wykop
  • 0
@RM_PL: To jakiś npc. Już widze jak ktoś z tęczową flagą wspiera Izrael i Rosję xD. Jeden kraj morduje mniejszości, a drugi prześladuje gejów. To niezły z niego lewak xD.
  • Odpowiedz
APOLL0
APOLL0
31.05.2026, 17:49:38
  • 101
#mecz
APOLL0 - #mecz

źródło: obraz

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikka
Mikka 31.05.2026, 20:15:03 via Wykop
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 31.05.2026, 15:13:02
  • 92
#polityka #polska #ukraina #pilkanozna #bekazprawakow Jak by ktoś się zastanawiał co jest nie tak z nacjonalizmem i co nadmierna ekspozycja na jego działanie potrafi zrobić z mózgiem, to tu jest dobry tego przykład.
Mikka - #polityka #polska #ukraina #pilkanozna #bekazprawakow Jak by ktoś się zastana...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-31 170429

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikka
Mikka
Autor
31.05.2026, 15:25:35 via Wykop
  • 17
@Pomorski_Wilk: Toć ekshumacje się odbywają regularnie. To się dyplomatycznie załatwia a nie szczuciem na niewinych ludzi.
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka
Autor
31.05.2026, 15:47:12 via Wykop
  • 0
@VladChat: Niczym. Przecież na Wołyniu też zabijano w podobnych pobudek, chęci zemsty, podjudzani przez Ukraińskich narodowców.
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka
Autor
31.05.2026, 17:12:52 via Wykop
  • 2
@dominowiak: No właśnie Wojciech Hadaj to niestety dość znana persona, związana z piłką nożną i środowiskiem kibicowskim, a nie bot.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 22
  • Strona 1 z 22
  • >

Mikka

  • 300 znaków a 274 pozostało <--- Ten opis jest starszy niż połowa wypoku(hehe). Kiedyś to było...
  • Elbląg

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 10.11.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 02.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.08.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 01.12.2019

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 02.02.2021

    Pozytywnie Zakręcony

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking