@Gerard_z_Rivivy: Obecny Izrael od 70 lat de facto żyje w sąsiedztwie państw, które od początku chciały ich unicestwić, a ichniejsza prawica zbiła na tym kapitał polityczny, tak jak nasza zbija na szczuciu na mniejszości i rzekomych zagrożeniach z zewnątrz. Gwarantuje ci że jakby w Polsce latało tysiące rakiet rocznie nad głowami, a na openerze zginęło z rąk terrorystów 1000 ludzi, to u nas też by się znalazł populista typu Braun
@dartyr: Dobra już widzę, połowa twoich wywodów na mikroblogu to lament na polki. Ty po prostu jesteś wylewającym swoje żale mentalnym przegrywem. Nawet mi cię żal odrobinkę xD.
@NarodowyTroglodyta: Żadna, po prostu napisałem że niektórym nie potrzeba pretekstu i że i nad nami mogą zacząć latać rakiety, i nie musimy żadnego terenu zajmować żeby do tego doszło.
Kojarzycie temat sprzeciwu kieleckich radnych wobec przekazania wycofanych z użytkowania autobusów do ukraińskiej Winnicy?
Ja mam 50 zł, ty masz 50 zł, razem właśnie mamy tyle, w sam raz tyle, żeby te autobusy kupić i wysłać tam, gdzie są potrzebne.
Dlaczego Winnica potrzebuje tych autobusów? Nie mają czym jeździć. To nie jest kwestia luksusu czy wygody. To kwestia utrzymania funkcji życiowych miasta w trakcie wojny. Rosja od miesięcy systematycznie niszczy ukraińską infrastrukturę energetyczną.
Dlaczego Polacy mają im je fundować? To nie jest pomoc wojskowa żeby Polska miała interes w jej przekazaniu za darmo.
@MatyasHunyadi: Jest coś takiego jak humanizm, empatia i przyzwoitość, ale umysłowi jaskiniowcy jakimi są narodowcy mogą tego typu uczuć nigdy nie poznać.
. W samym Świętokrzyskim są miejscowości, a raczej wsie, do których nie dojeżdzają autokary szkolne, więc w mojej ocenie najpierw powinniśmy wspomóc swoich,
I rozumiem że tak się stanie a nie pójdą na złom albo w odstawkę prawda? Prawda?
Do tego dochodzi oczywiście ostatnia afera z UPA, skoro Ukraina jawnie pluje nam w twarz, to jedyne co mogą od nas dostać to fige z makiem. Dla mnie sprawa jest prosta, najpierw polacy,
Czyli coś, czego czciciele morderców polskich obywateli na kresach nie posiadają. A my co, drugi policzek nadstawić mamy?,
Tak na pewno jakiś przeciętny dziadek, matka z dzieckiem czy człowiek jadący do pracy dla którego byłyby by te autobusy na co dzień rozmyśla o tym jak dobrze że pomordowaliśmy tych polaków te 80 lat temu widłami.
Reszta zachowywała się jak zwierzęta. Roszczeniowi, leniwi i patrzący jakby tu wymigać się od pracy.
@Wolf1986: Jak powszechnie wiadomo o Polakach taka opinia nie chodziła na zachodzie jak tam zaczęliśmy masowo emigrować, prawda?
Ja też pracowałem z Ukraińcami i z----------i po 12 godzin. Jedna mnie nawet przyuczała. Nie pamiętam krzywych akcji, pamiętam tylko traktowanie ich jako tania siłę roboczą przez
Czekaj czekaj, czyli według Ciebie to jest jakiś wyścig? Wow, a jakaś nagroda za pierwsze miejsce jest chociaż?
Jesteś strasznie zakompleksiony, współczuje Ci nawet troche
@Damian7s: Ale to ty wypominasz im pomoc. To ty domagasz się specjalnego traktowania, i w tym kontekście to napisałem. Bardziej śmierdzi kompleksami od ciebie kolego.
Byłeś za granicą i widziałeś jak Polacy pracują i co o nich mówią? Bo ostatnio powielali mit Polaków pijaka wsiadającego do auta. A dane KE mówią co innego.
@Wolf1986: Widziałem jak prawica z Faragem na czele podczas brexitu zrobili z Polaków kozła ofiarnego. Widziałem też jak to robiła Niemiecka AFD. Jak chcesz rozmawiać o statystykach to według statystyk Ukraińcy dokładają się do 2,7% PKB a stopa zatrudnienia wynosi ok 80%
Ukr PESEL i służba zdrów za darmo. Ja jakbym przyjechał do kraju muszę zapłacić. Ukrainiec nie.
Bo Ukraińcy uciekali przed wojną dlatego wprowadzili takie wyjątkowe udogodnienia? Nie stać cię na minimum humanitaryzmu żeby nie wypominać tych przepisów wprowadzonych w wyjątkowych okolicznościach, i które już nawet nie obowiązują od marca? Przypominam że masowa emigracja do Polski trwa od 2014 roku i nie przypominam sobie żeby Ukraińcy przed pełnoskalową wojną w 2022
Ceny w polskiej gastronomii są skandaliczne i zupełnie oderwane od rzeczywistości, a przed nami kolejna podwyżka, która uzasadniona zostanie koniecznością podania wody z kranu. Będzie to kosztowało biednych cieciembiordzów aż ułamek grosza, ale pozwoli uzasadnić podwyżkę kolejną podwyżkę cen - w końcu kolejny mikroapartament inwestycyjny sam się nie kupi, a poza tym oni mają koszta i ZUS!!!!!!!
Dlatego proponuję ogólnopolską akcję PODPIE*DOL RESTAURATORA.
Co do zasady, dowodem sprzedaży jest PARAGON FISKALNY pochodzący z
8 lat temu, przed mundialem 2018, utworzyłem prawdopodobną jedenastkę na mundial 2026. Były to wyłącznie moje przewidywania. Porównajmy sobie, gdzie chłopaki byli wtedy, a gdzie są dzisiaj:
@Anck-Su-Namun: Nie kontuzje tylko był za słaby na coś więcej. Ja p------e po co usprawiedliwiać na siłę nieudane kariery kontuzjami. To takie sugerowanie że wcale nie mamy słabych piłkarzy tylko po prostu mamy pecha jako nacja bo nasi najlepsi piłkarze ciągle mają kontuzje xD.
@Zakala_Wadowic: Ale oni już wtedy grali na wysokim poziomie, reszta z tego zestawienia jeszcze nie była zweryfikowana na zachodzie, więc nie dziwne że akurat oni się utrzymali a reszta w dużej mierze przepadła.
#polityka Dla niezawodnych prawaków Miller to już nie jest komuch tylko lewicowy polityk starszego pokolenia. Jak kiedyś dla Kaczyniaka gdy ten chciał zostać prezydentem
@Famine: @Average-CottonWorld-Enjoyer Macie zmanipulowaną wizje tego subreddita. To dlatego że tutaj najgłośniej krzyczą ci, którzy dostali tam bana pewnie za obraźliwy język i wylewają swoje żale dopisując do tego teorię o złej lewackiej moderacji. Sam mam tam bana (xD) bo ruska zwyzywałem, ale obiektywnie ten subreddit jest po prostu liberalny, i zdziwilibyście się jak nie wiele różni się od mikrobloga światopoglądowo.
Wiem jak wielu fanów Andreevej jest na tym tagu, więc gratulacje dla Was. Macie swoją chwilę radości, zapewne nie ostatnią bo jest to bardzo dobra tenisistka. Ja cieszę się z sukcesu Mai, oby była zdrowa to przez kolejny rok będzie miała łatwiejszą drogę do dobrych turniejów. #tenis
@OskarDeveloperski: @ZarodziecMalaryczny997 Ja p------e jacy wy k---a jesteście ograniczeni umysłowo to mi się po prostu smutno robi do czego to zmierza. Powód dla którego następuje emigracja jest ekonomiczny i demograficzny. Jak zachodnie kraje przestały się rozmnażać a jednocześnie masowo wykształciły swoich obywateli, to drastycznie zabrakło taniej siły roboczej w fabrykach itp. Ale nie wy wolicie wierzyć w teorie spiskowe rodem z jakiegoś dystopijnego filmu xD. Dorośli ludzie xD.
i wylizuje izraelowi jak najbardziej zakochany lewaczek.
@OskarDeveloperski: xDDDDDDDDDDDDDDDD Ja p------e chłopie tego bełkotu się słuchać po prostu nie da. Największym sojusznikiem Izraela jest Trump, największy idol prawicy. W Europie krajem, którym uznał Palestynę i publicznie sprzeciwił się działaniom Izraela nazywając ich działania ludobójstwem, jest rządzoną przez lewicę Hiszpania Pedro Sancheza. Inicjatywa Global Sumud Flotilla, której założeniem jest przełamanie morskiej blokady Palestyny i dotarcie z pomocą humanitarną jest inicjatywą głównie
Boze jak ty bredzisz i bełkoczesz, najpierw piszesz ze kolonializm, ja ci mowie ze to bzdura to szybko zmieniasz temat ze w polsce przedsiebiorcy sciagaja, co tez jest skonczona bzdura
@Irinolld: To jest ten typ człowieka co myśli że jak komuś pociśnie, popisze się swoim chamstwem, to wygra dyskusję przez zakrzyczenie. Ten typ znaczy ograniczony umysłowo prostak.
@OskarDeveloperski: Czy ja dobrze rozumiem że ty nawet nie zaglądasz do artykułów które ci linkuje? To jest tylko fragment, tam jest dalej napisane:
Pozostając tylko przy Berlinie: tu, na przykład, statystyka obejmuje złamania prawa azylowego: to nie tylko nielegalne przekroczenie granicy, ale i opuszczenie przypisanego miejsca pobytu, choćby na krótki czas. W Niemczech cudzoziemcy w czasie postępowania azylowego rozdzielani są proporcjonalnie po różnych landach. Mogą poruszać się po danym landzie, ale
@OskarDeveloperski: Jeszcze do tego p-------a z ciebie bo mnie zgłaszasz do moderacji a sam mnie wyzywasz 3 razy bardziej. Co za upadek miętkej fajki xD. Pewnie siedzisz taki przegryw zapluty z pulsujacą żyłką przed kompem i sączysz ten jad. Upadek człowieka.
@Zlota44_prawem_nie_towarem: Współczuje ci że wierzysz w to że Berlin i inne miasta na zachodzie są niebezpieczne. Ale w sumie może i lepiej że ze strachu nie wyściubisz swojego nosa z kurnika w którym mieszkasz, podczas gdy normalni zdrowi ludzie będą podróżować na zachód i cieszyć się życiem.
@OskarDeveloperski: Chłopie ja ci tylko udowodniłem że manipulujesz, nigdzie nie stwierdziłem że imigranci zwiększyli czy zmniejszyli przestępczość xD. Nie sprawdzasz linków, ignorujesz wszystko co ci nie pasuje do tezy, bez przerwy obrażasz do tego robisz to z poczuciem wyższość popartym dosłownie niczym. Ciągle na mnie projektujesz swoje zachowanie, do tego zmyślasz tezy i wtykasz mi je w usta żeby zadowolony z siebie móc je obalić xD.
Może jednak czasami warto się zastanowić skąd się biorą milionowe antyimigracyjne marsze organizowane przez ludzi którzy się tam urodzili, których przodkowie budowali cywilizację, a którym zgotowaliście piekło.
@Zlota44_prawem_nie_towarem: Jedyne co mnie zastanawia to ile ci płacą Wania za pisanie takich wysrywów. Wielomilionowe marsze xD. Nawet nie myślisz co piszesz tylko miotasz gównem na ośłep.
@RM_PL: To jakiś npc. Już widze jak ktoś z tęczową flagą wspiera Izrael i Rosję xD. Jeden kraj morduje mniejszości, a drugi prześladuje gejów. To niezły z niego lewak xD.
#polityka #polska #ukraina #pilkanozna #bekazprawakow Jak by ktoś się zastanawiał co jest nie tak z nacjonalizmem i co nadmierna ekspozycja na jego działanie potrafi zrobić z mózgiem, to tu jest dobry tego przykład.
Twarze jakby znajome...
źródło: 1000012290
Pobierz