Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko105
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Mikka

Mikka

Dołączył 17 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 119128
  • Znaleziska 7531
  • Mikroblog 111597
  • Obserwujący 14
  • Obserwowane 112
Mikka
Mikka 23.06.2026, 18:27:29
  • 14
#mecz Beka z tego jakiej ejakulacji dostali fanboje Ronaldo z powodu strzelenia gola tak c------j drużynie jak Uzbekistan.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anjay
Anjay
23.06.2026, 17:40:36
  • 4
Ja p------e wzruszyłem się... on jest najlepszy

#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikka
Mikka 23.06.2026, 17:41:48 via Wykop
  • 0
XD.
  • Odpowiedz
adam-yxz
adam-yxz
23.06.2026, 17:15:51
  • 0
#mecz

Porównajcie sobie prezencję boskiego Ronaldo do karła z rosario, no przecież to jest jakaś przepaść; ta pewność siebie, ta charyzma, mowa ciała no po prostu GOAT
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikka
Mikka 23.06.2026, 17:26:18 via Wykop
  • 0
@adam-yxz: Walisz konia do Ronaldo? Tak go opisujesz jakby cię podniecał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Najtwardszy_Verstappeniarz
Najtwardszy_Verstappeniarz
23.06.2026, 17:15:54
  • 8
Ja p------ę. Wczoraj wysrywy psychofanów Messiego o Ronaldo, dzisiaj wysrywy psychofanów Ronaldo o Messim.
Tylko nasrać na środku.
Oglądanie meczów z tagiem to rak instant. Nie pozdrawiam toksyków wszelkiej maści tutaj.
#mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikka
Mikka 23.06.2026, 17:25:22 via Wykop
  • 0
@ruut: Chyba w bierki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
GrubyFaja
GrubyFaja
GrubyFaja
23.06.2026, 17:09:05
  • 2
Miałem czutke co do Ronaldo po prostu GOAT
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikka
Mikka 23.06.2026, 17:14:18 via Wykop
  • 0
@GrubyFaja: Wy jeszcze żyjecie w wyparciu że Ronaldo jest lepszy? XD
  • Odpowiedz
KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
23.06.2026, 17:10:10
  • 10
GOAT

a fani leo pepsiego d--y cicho xD

#mecz
KRZYSZTOFDZONGUN - GOAT

a fani leo pepsiego d--y cicho xD

#mecz

źródło: Cristiano_Ronaldo_finale_euro_2016

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikka
Mikka 23.06.2026, 17:12:36 via Wykop
  • 0
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Ronaldo strzela jednego gola od 10 meczów, a fanboje dostają wylewu xD
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 22.06.2026, 21:43:22
  • 5
#mecz Co obrońca z ekstraklasy to obrońca z ekstraklasy.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bydlaczek
Bydlaczek
22.06.2026, 21:50:38 via Wykop
  • 0
@Mikka: najlepsze liga świata ❤️
  • Odpowiedz
LamajHarma
LamajHarma
21.06.2026, 13:38:42
  • 296
Rzygać się chce jak się widzi, że dla niektórych osób wybaczalne i akceptowalne by było zakłamywanie historii i plucie na pomordowanych przodków, dopóki inwestycje i hajs się zgadza xD Jakimi wartościami w ogóle się kierujecie w życiu? Własną matkę byście sprzedali za te potężne INWESTYCJE na Ukrainie xD

#ukraina
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikka
Mikka 21.06.2026, 20:33:31 via Wykop
  • 0
jeżeli nie będziecie myśleć o przeszłości, to ją powtórzycie. Z przeszłości nauczycie się więcej niż z przyszłości - Paulo Coelho


@Chris_Karczynski: No popatrz, prawica maniakalnie myśli o przeszłości a wyciąga z niej całkowicie błędne wnioski, przez co zaczyna ją powtarzać. Jak jesteś głupi albo działasz w złej wierze to c---a ci ta nauka z przeszłości da.
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 21.06.2026, 21:05:15 via Wykop
  • 0
@Chris_Karczynski: xD W prawicowym kółku wzajemnej adoracji ludzi z funkcjonalnym analfabetyzmem może takie teorie są brane pod uwagę na poważnie.
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 21.06.2026, 20:36:37
  • 1
#antyperspirant #kosmetyki #ubrania #tshirt #koszulki
Wszystkie koszulki barwią mi się na żółto pod pachami. Ma ktoś jakiś pomysł jak temu przeciwdziałać? Jakiś konkretny antyperspirant?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikka
Mikka
Autor
21.06.2026, 20:56:04 via Wykop
  • 0
@lukija: A sposób na usuniecie żółtych plam z koszulek znasz?
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 20.06.2026, 21:29:43
  • 0
#bittersweetfestival #bittersweet #gorillaz #poznan Ma ktoś do odsprzedania bilet na czwartek?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rebelyell
rebelyell
13.06.2026, 05:30:50
  • 512
#mecz #mundial
Twarze jakby znajome...
rebelyell - #mecz #mundial
Twarze jakby znajome...

źródło: 1000012290

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikka
Mikka 13.06.2026, 12:39:46 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 13.06.2026, 12:59:16 via Wykop
  • 0
@nujabes: Spiski is choroszcz.
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 13.06.2026, 19:32:52 via Wykop
  • 0
@dartyr: Takich jak ty powinno się pod przymusem do psychiatryka kierować xD.
  • Odpowiedz
Caracas
Caracas
13.06.2026, 05:18:14
  • 956
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikka
Mikka 13.06.2026, 12:16:27 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 13.06.2026, 15:07:30 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 13.06.2026, 15:45:20 via Wykop
  • 0
@Gerard_z_Rivivy: Obecny Izrael od 70 lat de facto żyje w sąsiedztwie państw, które od początku chciały ich unicestwić, a ichniejsza prawica zbiła na tym kapitał polityczny, tak jak nasza zbija na szczuciu na mniejszości i rzekomych zagrożeniach z zewnątrz. Gwarantuje ci że jakby w Polsce latało tysiące rakiet rocznie nad głowami, a na openerze zginęło z rąk terrorystów 1000 ludzi, to u nas też by się znalazł populista typu Braun
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 13.06.2026, 17:58:21 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 13.06.2026, 18:05:06 via Wykop
  • 0
@dartyr: Dobra już widzę, połowa twoich wywodów na mikroblogu to lament na polki. Ty po prostu jesteś wylewającym swoje żale mentalnym przegrywem. Nawet mi cię żal odrobinkę xD.
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 13.06.2026, 18:23:59 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 13.06.2026, 18:27:59 via Wykop
  • 0
@NarodowyTroglodyta: Jakoś Rosji w wysyłaniu ludziom rakiet nad głowami nie przeszkadza to czy ktoś im wszedł z buta na ich teren czy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 13.06.2026, 18:34:26 via Wykop
  • 1
@NarodowyTroglodyta: Żadna, po prostu napisałem że niektórym nie potrzeba pretekstu i że i nad nami mogą zacząć latać rakiety, i nie musimy żadnego terenu zajmować żeby do tego doszło.
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 13.06.2026, 18:51:42 via Wykop
  • 0
Jak nie chwalili sie publicznie to co oni mowili przed wyborami w niemczech?


@dartyr: Nie wiem może się doucz to się dowiesz, ale o holocauście czy o rozwiązaniu kwestii Słowian nie było w ogóle mowy.

przeciez wojska niemieckie robily masakry w calej europie gdzie
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 13.06.2026, 18:57:41 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 13.06.2026, 19:08:17 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 13.06.2026, 19:09:21 via Wykop
  • 0
pomówienia, insynuacje, kłamstwa, wymyślanie


@dartyr: Wreszcze jakaś autorefleksja z twojej strony.
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 13.06.2026, 19:28:07 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 13.06.2026, 19:30:37 via Wykop
  • 0
a ty się zachowujesz jak chory psychicznie, jak jakiś pomyleniec XDDDD


@dartyr: Chłop co strumień świadomości odpalił a mnie posądza o chorobe psychiczną.
  • Odpowiedz
sikorkinaukrainie
sikorkinaukrainie
11.06.2026, 05:36:53
  • 236
Kojarzycie temat sprzeciwu kieleckich radnych wobec przekazania wycofanych z użytkowania autobusów do ukraińskiej Winnicy?

Ja mam 50 zł, ty masz 50 zł, razem właśnie mamy tyle, w sam raz tyle, żeby te autobusy kupić i wysłać tam, gdzie są potrzebne.

Dlaczego Winnica potrzebuje tych autobusów? Nie mają czym jeździć. To nie jest kwestia luksusu czy wygody. To kwestia utrzymania funkcji życiowych miasta w trakcie wojny. Rosja od miesięcy systematycznie niszczy ukraińską infrastrukturę energetyczną.

Kiedy
  • 106
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikka
Mikka 11.06.2026, 10:45:31 via Wykop
  • 4
Dlaczego Polacy mają im je fundować? To nie jest pomoc wojskowa żeby Polska miała interes w jej przekazaniu za darmo.


@MatyasHunyadi: Jest coś takiego jak humanizm, empatia i przyzwoitość, ale umysłowi jaskiniowcy jakimi są narodowcy mogą tego typu uczuć nigdy nie poznać.
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 11.06.2026, 10:50:50 via Wykop
  • 3
. W samym Świętokrzyskim są miejscowości, a raczej wsie, do których nie dojeżdzają autokary szkolne, więc w mojej ocenie najpierw powinniśmy wspomóc swoich,


I rozumiem że tak się stanie a nie pójdą na złom albo w odstawkę prawda? Prawda?

Do tego dochodzi oczywiście ostatnia afera z UPA, skoro Ukraina jawnie pluje nam w twarz, to jedyne co mogą od nas dostać to fige z makiem. Dla mnie sprawa jest prosta, najpierw polacy,
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 11.06.2026, 21:04:28 via Wykop
  • 0
Wielkich panów? Mało dostali od nas pomocy?


@Damian7s: No już nas zachodnie kraje dawno wyprzedziły a my się k---a zachowujemy jak jacyś zbawcy świata xD.
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 12.06.2026, 13:28:02 via Wykop
  • 0
@MatyasHunyadi:

Czyli coś, czego czciciele morderców polskich obywateli na kresach nie posiadają. A my co, drugi policzek nadstawić mamy?,


Tak na pewno jakiś przeciętny dziadek, matka z dzieckiem czy człowiek jadący do pracy dla którego byłyby by te autobusy na co dzień rozmyśla o tym jak dobrze że pomordowaliśmy tych polaków te 80 lat temu widłami.
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 12.06.2026, 13:36:07 via Wykop
  • 0
Reszta zachowywała się jak zwierzęta. Roszczeniowi, leniwi i patrzący jakby tu wymigać się od pracy.


@Wolf1986: Jak powszechnie wiadomo o Polakach taka opinia nie chodziła na zachodzie jak tam zaczęliśmy masowo emigrować, prawda?

Ja też pracowałem z Ukraińcami i z----------i po 12 godzin. Jedna mnie nawet przyuczała. Nie pamiętam krzywych akcji, pamiętam tylko traktowanie ich jako tania siłę roboczą przez
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 12.06.2026, 13:42:59 via Wykop
  • 0
Czekaj czekaj, czyli według Ciebie to jest jakiś wyścig? Wow, a jakaś nagroda za pierwsze miejsce jest chociaż?

Jesteś strasznie zakompleksiony, współczuje Ci nawet troche


@Damian7s: Ale to ty wypominasz im pomoc. To ty domagasz się specjalnego traktowania, i w tym kontekście to napisałem. Bardziej śmierdzi kompleksami od ciebie kolego.
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 13.06.2026, 12:52:07 via Wykop
  • 0
Byłeś za granicą i widziałeś jak Polacy pracują i co o nich mówią? Bo ostatnio powielali mit Polaków pijaka wsiadającego do auta. A dane KE mówią co innego.


@Wolf1986: Widziałem jak prawica z Faragem na czele podczas brexitu zrobili z Polaków kozła ofiarnego. Widziałem też jak to robiła Niemiecka AFD.
Jak chcesz rozmawiać o statystykach to według statystyk Ukraińcy dokładają się do 2,7% PKB a stopa zatrudnienia wynosi ok 80%
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 13.06.2026, 17:44:41 via Wykop
  • 0
@Wolf1986:

Ukr PESEL i służba zdrów za darmo. Ja jakbym przyjechał do kraju muszę zapłacić. Ukrainiec nie.


Bo Ukraińcy uciekali przed wojną dlatego wprowadzili takie wyjątkowe udogodnienia? Nie stać cię na minimum humanitaryzmu żeby nie wypominać tych przepisów wprowadzonych w wyjątkowych okolicznościach, i które już nawet nie obowiązują od marca? Przypominam że masowa emigracja do Polski trwa od 2014 roku i nie przypominam sobie żeby Ukraińcy przed pełnoskalową wojną w 2022
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
12.06.2026, 05:09:18
  • 324
#polityka #zdrowie #konfederacja #bekazkonfederacji #bekazkatoli #bekazprawakow #heheszki

Jeszcze brakuje żeby Ksysiu postraszył ludzi HEMITRIALS XD
Kempes - #polityka #zdrowie #konfederacja #bekazkonfederacji #bekazkatoli #bekazprawa...

źródło: 1000079483

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikka
Mikka 12.06.2026, 13:13:06 via Wykop
  • 0
komunistą


@NihilistycznyFemboy: komunistom* sorki za grammar nazi ale te błędy z końcówką ą/om mnie najbardziej irytują.
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 12.06.2026, 15:04:33 via Wykop
  • 0
@NihilistycznyFemboy: K---a co? xD
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 10.06.2026, 14:35:29
  • 347
#kanalzero #polityka #bekazprawakow #rosja #ukraina Typowy wysoko plusowany komentarz na Kanale Zero pod filmem na temat Rosji.
Mikka - #kanalzero #polityka #bekazprawakow #rosja #ukraina Typowy wysoko plusowany k...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-10 163328

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shadovek
Shadovek
10.06.2026, 14:36:20 via Wykop
  • 271
@Mikka: Dobrom robotem robisz Krzysiek!! Pozdrawiam z Muchosrańska
  • Odpowiedz
eSUBA94
eSUBA94
10.06.2026, 17:19:45 via Wykop
  • 10
@Mikka: to samo na polsacie grasuje ta sama armia
  • Odpowiedz
czerwonykomuch
czerwonykomuch
09.06.2026, 11:24:16
  • 2611
Ceny w polskiej gastronomii są skandaliczne i zupełnie oderwane od rzeczywistości, a przed nami kolejna podwyżka, która uzasadniona zostanie koniecznością podania wody z kranu. Będzie to kosztowało biednych cieciembiordzów aż ułamek grosza, ale pozwoli uzasadnić podwyżkę kolejną podwyżkę cen - w końcu kolejny mikroapartament inwestycyjny sam się nie kupi, a poza tym oni mają koszta i ZUS!!!!!!!

Dlatego proponuję ogólnopolską akcję PODPIE*DOL RESTAURATORA.

Co do zasady, dowodem sprzedaży jest PARAGON FISKALNY pochodzący z
czerwonykomuch - Ceny w polskiej gastronomii są skandaliczne i zupełnie oderwane od r...

źródło: IMG_2525

Pobierz
  • 295
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikka
Mikka 09.06.2026, 17:26:43 via Wykop
  • 0
@sshr: Albo u mnie fryzjer, tylko gotówkę biorą i oczywiście paragonu żadnego nie dostaniesz.
  • Odpowiedz
rales
rales
07.06.2026, 07:59:36
  • 1335
WOŁAM WAS PO 8 LATACH

8 lat temu, przed mundialem 2018, utworzyłem prawdopodobną jedenastkę na mundial 2026.
Były to wyłącznie moje przewidywania.
Porównajmy sobie, gdzie chłopaki byli wtedy, a gdzie są dzisiaj:

Drągowski
rales - WOŁAM WAS PO 8 LATACH

8 lat temu, przed mundialem 2018, utworzyłem prawdopod...

źródło: comment_T4t8bDLI2gUvw2xNKXSIMCI4TfIEbE8R

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikka
Mikka 08.06.2026, 00:41:08 via Wykop
  • 0
Gumny tez kontuzje


@Anck-Su-Namun: Nie kontuzje tylko był za słaby na coś więcej. Ja p------e po co usprawiedliwiać na siłę nieudane kariery kontuzjami. To takie sugerowanie że wcale nie mamy słabych piłkarzy tylko po prostu mamy pecha jako nacja bo nasi najlepsi piłkarze ciągle mają kontuzje xD.
  • Odpowiedz
Mikka
Mikka 08.06.2026, 00:47:21 via Wykop
  • 0
@Zakala_Wadowic: Ale oni już wtedy grali na wysokim poziomie, reszta z tego zestawienia jeszcze nie była zweryfikowana na zachodzie, więc nie dziwne że akurat oni się utrzymali a reszta w dużej mierze przepadła.
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
06.06.2026, 05:12:11
  • 237
#polityka Dla niezawodnych prawaków Miller to już nie jest komuch tylko lewicowy polityk starszego pokolenia. Jak kiedyś dla Kaczyniaka gdy ten chciał zostać prezydentem
badreligion66 - #polityka Dla niezawodnych prawaków Miller to już nie jest komuch tyl...

źródło: 1000051015

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikka
Mikka 06.06.2026, 17:17:49 via Wykop
  • 0
bo reprezentuje lewice socjalną


@fan_poteznego_dunczyka: Od razu się zdemaskowałeś że jebiesz farmazony dla poklasku.
  • Odpowiedz
Cygan_Wojtus
Cygan_Wojtus
Cygan_Wojtus
06.06.2026, 10:41:12
  • 968
Nawet na reddicieglos rozsądku?

#psiarze
Cygan_Wojtus - Nawet na reddicieglos rozsądku?

#psiarze

źródło: IMG_4367

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikka
Mikka 06.06.2026, 16:56:43 via Wykop
  • 0
@Famine: @Average-CottonWorld-Enjoyer Macie zmanipulowaną wizje tego subreddita. To dlatego że tutaj najgłośniej krzyczą ci, którzy dostali tam bana pewnie za obraźliwy język i wylewają swoje żale dopisując do tego teorię o złej lewackiej moderacji. Sam mam tam bana (xD) bo ruska zwyzywałem, ale obiektywnie ten subreddit jest po prostu liberalny, i zdziwilibyście się jak nie wiele różni się od mikrobloga światopoglądowo.
  • Odpowiedz
rales
rales
06.06.2026, 09:54:55
  • 460
MAJ 2026

PIS + Konfederacja + KP = 248 mandatów

1. Koalicja Obywatelska - 33,1% - 190 mandatów (b.z)
2. Prawo i Sprawiedliwość - 24,5% - 144 mandaty (⬇ 0,7%)
rales - MAJ 2026

PIS + Konfederacja + KP = 248 mandatów

1. Koalicja Obywatelska - 3...

źródło: canvas98

Pobierz
  • 147
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikka
Mikka 06.06.2026, 16:35:10 via Wykop
  • 0
@polski_polak_z_polski:

rozdawanie pieniędzy z kpo


Ale po to jest ta kasa żeby ją rozdać. Do tego nie jest to kasa z kieszeni podatknika więc co to w ogóle za
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 22
  • Strona 1 z 22
  • >

Mikka

  • 300 znaków a 274 pozostało <--- Ten opis jest starszy niż połowa wypoku(hehe). Kiedyś to było...
  • Elbląg

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 10.11.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 02.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.08.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 01.12.2019

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 02.02.2021

    Pozytywnie Zakręcony

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking