Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Michal9788

Michal9788

Dołączył 10 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 59295
  • Znaleziska 6689
  • Mikroblog 52606
  • Obserwujący 36
  • Obserwowane 72
Michal9788
Michal9788 24 min temu
  • 14
Kolejny powód by nigdy więcej nie powierzać hamburgerom organizacji mundialu
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Michal9788
Michal9788 wczoraj, 19:28:05
  • 0
Donald wykonał telefon do sędziego jak w żużlu

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

400

Ukraińcy nie chcą już polskich MIG-ów. Kijów chciałbym najpierw ich modernizacji

Ukraińcy nie chcą już polskich MIG-ów. Kijów chciałbym najpierw ich modernizacji

Wiceszef MON Paweł Zalewski stwierdził, że po stronie ukraińskiej nie ma zainteresowania przekazaniem jej MiG-ów. Według niego, Ukraińcy chcieliby, aby te samoloty były dopasowane do bardziej nowoczesnych warunków bojowych, tymczasem Polska nie jest zainteresowana ponoszeniem kosztu ich modernizacji

ty_O
z
bankier.pl
dodany: 17.06.2026, 10:05:14
  • 226
  • #
    wojna
  • #
    lotnictwo
  • #
    militaria
  • #
    samoloty
  • #
    mig
Michal9788
Michal9788 17.06.2026, 10:11:42 via Wykop
  • 359
To jeszcze mielibyśmy im za darmo zmodernizować?
  • 15
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Michal9788
Michal9788 16.06.2026, 01:32:30
  • 0
Ale jaja #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Michal9788
Michal9788 16.06.2026, 01:12:16
  • 3
#mecz
Michal9788 - #mecz

źródło: 17815723190715131765587404233058

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Michal9788
Michal9788 13.06.2026, 21:01:35
  • 0
Dobrze tak Helwetom
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TickJackson
TickJackson
07.06.2026, 15:05:07
  • 16
#f1 Oczy Bazyliszka
TickJackson - #f1 Oczy Bazyliszka

źródło: oczy grozy

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Michal9788
Michal9788 07.06.2026, 15:07:15 via Wykop
  • 1
@TickJackson: Oczy kapusia i płaczka
  • Odpowiedz
Michal9788
Michal9788 07.06.2026, 15:03:11
  • 10
Sędziowie widząc jaki mamy nudny wyścig postanowili przejść do działania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Michal9788
Michal9788 07.06.2026, 14:59:12
  • 8
Borowczyk już chciał powiedzieć że Dżordż to sześćdziesiona xD
#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Michal9788
Michal9788 07.06.2026, 14:35:20
  • 3
Nie mogę się doczekać jaki ból d--y będzie mieć gekon
#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Michal9788
Michal9788 07.06.2026, 14:33:26
  • 6
Trochę mi żal klekle
#f1
Michal9788 - Trochę mi żal klekle 
#f1

źródło: 793e7a3cff37ae9c5c4b620f2fa23651d32588a2ef1232ca465d11434fc89a91

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2360

Polska firma wyrzucona z inwestycji we Lwowie. "To kradzież w biały dzień"

Miasto Lwów wyrzuciło polskiego wykonawcę Control Process z budowy, choć ten robił wszystko zgodnie z kontraktem i wygrał wszystkie sprawy przed międzynarodowymi sądami. Miasto nie dopuszcza go nawet do pozostawionego na terenie budowy sprzętu o wartości prawie 10 mln euro

ScypioAfricanus
z
businessinsider.com.pl
dodany: 01.06.2026, 20:45:31
  • 288
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    biznes
  • #
    gospodarka
  • #
    afera
Michal9788
Michal9788 02.06.2026, 14:10:07 via Wykop
  • 3
I oni chcą do Unii Europejskiej?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

376

Miliony osób nadal ignorują Windowsa 11. HP pokazało skalę zjawiska

Miliony osób nadal ignorują Windowsa 11. HP pokazało skalę zjawiska

Najnowsze dane przekazane przez HP pokazują, że proces przechodzenia na Windowsa 11 wciąż jest daleki od zakończenia.

ochucki
z
ithardware.pl
dodany: 30.05.2026, 12:12:31
  • 242
  • #
    windows
  • #
    microsoft
  • #
    komputery
  • #
    informatyka
  • #
    migrac
  • #
    windows11
Michal9788
Michal9788 30.05.2026, 21:21:27 via Wykop
  • 133
No nie wiem, może ludzie chętniej przechodzili by na Windowsa 11 gdyby:
- Nie psuli go co chwila nowymi aktualizacjami
- Nie wciskali AI
- Nie wykluczyli wymaganiami sprzętowymi nierzadko wciąż wydajnego sprzętu
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Michal9788
Michal9788 30.05.2026, 14:59:46
  • 1
Piosenka na końcu dobrana idealnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chyba nawet ktoś na reddicie kilka tygodni temu przewidywał że mogą ten kawałek wstawić.
#forallmankind
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eSUBA94
eSUBA94
30.05.2026, 18:17:29 via Wykop
  • 1
@Michal9788: w poprzednim sezonie na końcu powinno lecieć gangam style bo 2012 rok
  • Odpowiedz
zaye93
zaye93
22.05.2026, 21:21:43
  • 8
LEGO.Batman.Legacy.of.the.Dark.Knight-voices38

Dwie gry jednego dnia, poza Mafią jeszcze Lego dzisiaj. Warto podkreślić, że to day 1 crack :D. Czyli Voices38 już pobił Empress i jej Hogwarts Legacy w 13 dni.

#denuvo #piratujo #torrent
zaye93 - LEGO.Batman.Legacy.of.the.Dark.Knight-voices38

Dwie gry jednego dnia, poza ...

źródło: voices38

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Michal9788
Michal9788 22.05.2026, 21:59:35 via Wykop
  • 0
@zaye93: Czyżby rekord? Ile Empress potrzebowała na Dziedzictwo Hogwartu? 10 dni?
  • Odpowiedz
Michal9788
Michal9788 22.05.2026, 19:02:07
  • 0
Jak wygląda sprawa z malowaniami zawierającymi loga/nazwy firm tytoniowych? Można wyłapać bana za używanie ich?
Widziałem pełno malowań z Marlboro, chciałem pobrać podobne jak na zdjęciu do Lancera

#forzahorizon #forzahorizon6 #gry
Michal9788 - Jak wygląda sprawa z malowaniami zawierającymi loga/nazwy firm tytoniowy...

źródło: img43050_1223201722501_1_1100_

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

berlinale
berlinale
berlinale
22.05.2026, 19:07:32 via Wypiek
  • 13
@Michal9788 absurd że w ogóle trzeba się tym martwić xD w trackmanii rysowałeś se kutasa i jazda
  • Odpowiedz
nico-toscani
nico-toscani
23.05.2026, 12:30:11 via Wykop
  • 0
@Michal9788: w 5 jeździłem takim cały czas i nic
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
20.05.2026, 07:50:47
  • 202
#polityka Moja ulubiona całkowicie bezstronna telewizja
badreligion66 - #polityka Moja ulubiona całkowicie bezstronna telewizja

źródło: 1000047428

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Michal9788
Michal9788 20.05.2026, 16:06:11 via Wykop
  • 0
@badreligion66: Pierwszy na świecie kanał telewizyjny transmitujący psychiatryk na żywo
  • Odpowiedz
jast
jast
18.05.2026, 18:10:51
  • 656
Co tam kacapki, dzwięk syren alarmów lotniczych jakoś nagle przestał być strasznie zabawny?
#rosja #wojna #ukraina #ruskimir
jast - Co tam kacapki, dzwięk syren alarmów lotniczych jakoś nagle przestał być stras...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Michal9788
Michal9788 18.05.2026, 18:21:43 via Wykop
  • 558
@jast: U nich syrena pewnie nie wyje bo ukradli
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
18.05.2026, 07:43:00
  • 235
Oblężona twierdza u pulpeta wjechała na mocnej.
I to nazywanie policjantów 'przestepcami w mundurach' przez człowieka, który niedawno promował hasło 'murem za mundurem' .

Swoją drogą chłop chce trenować krav magę. Z tymi gabarytami to może trenować co najwyżej sztukę walki z podwójnym kebsem.

Żartuje, dla niego kebs XXL to zwykła przekąska.
Turin89 - Oblężona twierdza u pulpeta wjechała na mocnej. 
I to nazywanie policjantów...

źródło: 1000004371

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Michal9788
Michal9788 18.05.2026, 18:16:44 via Wykop
  • 0
@Turin89: Sumo niech trenuje
  • Odpowiedz
Michal9788
Michal9788 16.05.2026, 22:25:43
  • 2
Jaki wstyd...
#eurowizja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 30
  • Strona 1 z 30
  • >
  • 125612

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 16.09.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 13.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 14.06.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 28.06.2020

    Mikroblogger

Autorskie tagi

  • #codziennynosacz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking