Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko173
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Sebastix
Sebastix

Sebastix

Dołączył 7 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 57942
  • Znaleziska 11
  • Mikroblog 57931
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 34
KratosBogWojny
KratosBogWojny
12 godz. i 38 min temu
  • 246
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sebastix
Sebastix
Sebastix 8 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 3
@niedorzecznybubr: pokolenie Z poprostu przerzuciło sie na kryształ ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
matluck
matluck
10 godz. i 54 min temu
  • 73
Ej, a może zamiast z jednej strony kręcić aferę o zarobki, a z drugiej finansować darmowe studia medyczne powinniśmy pozwolić inwestować w studentów tak żeby na etapie studiów przeciętny anon z mirko mógł sobie wykupić udziały w 14 przyszłych lekarzach i budował w ten sposób dochód pasywny?
#sluzbazdrowia #lekarz #gielda #kiciochpyta
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sebastix
Sebastix
Sebastix 9 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 1
@matluck: xD
  • Odpowiedz
susel380
susel380
wczoraj, 03:45:31
  • 256
susel380

źródło: 1000010724

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sebastix
Sebastix
Sebastix wczoraj, 07:09:49 via Wykop
  • 6
@susel380: ale to jest klimat, jak u Babci na wakacjach w '90s (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
wczoraj, 03:51:42
  • 1125
#humorobrazkowy #heheszki #konowalposting
ZarodziecMalaryczny997 - #humorobrazkowy  #heheszki #konowalposting

źródło: 1000019045

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sebastix
Sebastix
Sebastix wczoraj, 07:07:55 via Wykop
  • 1
@ZarodziecMalaryczny997: w koncu ktoś usunął te biedackie chińskie Volvo z mema. Teraz mozna zaplusowac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Iwan_Szatow
Iwan_Szatow
przedwczoraj, 06:55:19
  • 349
#inpost co oni zrobili z tą aplikacją xD jakieś psy, punkty, naklejki jeszcze gołych bab brakuje
Iwan_Szatow - #inpost co oni zrobili z tą aplikacją xD jakieś psy, punkty, naklejki j...

źródło: 1000003241

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sebastix
Sebastix
Sebastix przedwczoraj, 11:04:16 via Wykop
  • 0
@SpokojnyPan: bez kitu, myslalem ze to cos z moim s23 bo ostatnio mialem problemy z odbiorem paczki bo sie g*wno nie chcialo załadować xD
  • Odpowiedz
kankes
kankes
kankes
przedwczoraj, 07:29:28
  • 593
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sebastix
Sebastix
Sebastix przedwczoraj, 10:44:59 via Wykop
  • 0
@gorzki99: a tak z ciekawości, gdyby nie bylo podzielone po równo to jakos wpływa na ewentualne mozliwosci roszczeń?
  • Odpowiedz
IntruDroid
IntruDroid
IntruDroid
22.06.2026, 07:28:15
  • 184
Ojej, ale tłuszcza powiedziala panu doktorowi. #lekarz100k #konowalposting
IntruDroid - Ojej, ale tłuszcza powiedziala panu doktorowi. #lekarz100k #konowalposti...

źródło: 2009

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sebastix
Sebastix
Sebastix 22.06.2026, 10:42:04 via Wykop
  • 12
@IntruDroid: Naród wybrany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sebastix - @IntruDroid: Naród wybrany ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000067592

Pobierz
  • Odpowiedz
Sebastix
Sebastix
Sebastix 22.06.2026, 10:36:12
  • 0
Ło chu* ciekaw czy serio tyle wykrecimy xD

#pogoda
Sebastix - Ło chu* ciekaw czy serio tyle wykrecimy xD 

#pogoda

źródło: 1000068189

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kamiloslav
kamiloslav
kamiloslav
22.06.2026, 10:37:49 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
trinty
trinty
22.06.2026, 12:06:59 via Wykop
  • 0
@Sebastix: może być rekord
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
21.06.2026, 10:15:20
  • 1108
Ten lekarz po prostu za mało zarabiał żeby wykonać coś więcej niż badanie powierzchowne. Wam też by się nie chciało bawić za grosze ¯\(ツ)/¯

#konowalposting #lekarz100k #lekarz #lekarski #prawo
WielkiNos - Ten lekarz po prostu za mało zarabiał żeby wykonać coś więcej niż badanie...

źródło: 1000132090

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sebastix
Sebastix
Sebastix 21.06.2026, 11:57:23 via Wykop
  • 4
@WielkiNos: ogromna odpowiedzialność oznacza w naszym skr*abym kraju dokładnie żadną odpowiedzialność.
A jak to pisał klasyk "Zmarli pacjenci są najbardziej dyskretni" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
loginnawykoppl
loginnawykoppl
20.06.2026, 07:12:18
  • 86
No i wygląda na to, że znowu temat uciekł spod topora na rzecz spraw ważnych i ważniejszych ¯\(ツ)/¯

#lekarz100k #konowalposting #afera
loginnawykoppl - No i wygląda na to, że znowu temat uciekł spod topora na rzecz spraw...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sebastix
Sebastix
Sebastix 21.06.2026, 07:56:27 via Wykop
  • 0
@Placi: a kogo on qurwa obchodzi poza pismakami z republiki i kilkoma rolnikami z pod Czarnej Białostockiej xD
  • Odpowiedz
Zopyross
Zopyross
20.06.2026, 19:18:47
  • 41
Przywoływanie Mussoliniego w kontekście UPA i Orderu Orła Białego to nieśmieszny żart, bo Duce wstawił się za krakowskimi profesorami w Sonderaktion Krakau za co ocaleni Polacy wręczyli mu nawet pamiątkowy album z dziełami Wyspiańskiego. Z niemieckich kazamat wyrwał też Bolesława Piaseckiego (jego przyjaciółką była Luciana Frassati-Gawrońska, łącznik na linii Falangi i włoskich nacjonalistów). W tym czasie ukraińscy narodowcy robili za watchmanów w niemieckich więzieniach, gdzie wyniszczano naszych rodaków.
#ukraina #
Zopyross - Przywoływanie Mussoliniego w kontekście UPA i Orderu Orła Białego to nieśm...

źródło: msa

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sebastix
Sebastix
Sebastix 21.06.2026, 06:05:25 via Wykop
  • 0
@kjungst: przeciez jest dokładnie odwrotnie. To szury po stronie polskiej i ukraińskiej wygenerowały własnie tą i każdą wcześniejszą inbę ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
19.06.2026, 14:02:40
  • 1137
#lekarz100k #hehszki #znachor
jatutylkonamoment - #lekarz100k #hehszki #znachor

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sebastix
Sebastix
Sebastix 19.06.2026, 16:11:23 via Wykop
  • 7
@IntruDroid: volvo? XDD
przeciez to byłaby potwarz, blamaż i obraza środowiska xD
takim biedackim chinskim suvem to mozesz podwozić osr*ne bachory do przedszkola zeby zaimponować przedszkolance a nie zadawać szyku przed przychodnią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
youmimicanski
youmimicanski
19.06.2026, 08:12:07
  • 10
W tej aferze #lekarz szkoda mi medyków z pasją, którzy w dupie mają nieprzyzwoite zarobki. Moja lekarka pierwszego kontaktu ma męża, który był burmistrzem w powiatowym. Lokalny prawicowiec, nie związany z żadną partią. Czytałem kiedyś jego oświwdczenie majątkowe, w którym uwzględnił żonę. Tam wyszło, że ona ledwie średnią krajową przekraczała. Co prawda za jakieś 1/3 - 1/2 etatu kołhoźnika. No ale miała tylko to jedno źródło dochodu. Nigdy nie miała
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sebastix
Sebastix
Sebastix 19.06.2026, 11:13:32 via Wykop
  • 1
@elberet: to taka nowa copypasta cos tego typu jak gdy przepychali kredyt0% na zakup nieruchomosci dla "młodych rodzin" xD
  • Odpowiedz
KratosBogWojny
KratosBogWojny
19.06.2026, 10:37:50
  • 415
Lekarz Schrödingera.

Jest ich za mało więc muszą zarabiać miliony,
ale nie można szkolić więcej bo jest ich za dużo.

Ten kraj to psychiatryk.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sebastix
Sebastix
Sebastix 19.06.2026, 11:08:12 via Wykop
  • 87
@KratosBogWojny: dokladnie. Paradoks Polskiej sluzby zdrowia w pigulce.

Jeszcze slyszalem argument ze jak ich bedzie za duzo to wyjadą za granicę i to jeszcze zwiekszy kolejki xDDDD
  • Odpowiedz
robert_blaszczykowski
robert_blaszczykowski
19.06.2026, 09:37:46
  • 49
Śmieszy mnie wysyp tych wszystkich statystyk pt. "ile lekarzy zarabia powyżej 100 000?"

A jak ktoś zarabia 85 000 to już jest git? A jak ktoś zarabia 50 000 to już mało? A jak ktoś zarabia "marne" 20 000 ale pracuje 10 godzin tygodniowo?

Spis wynagrodzeń dostępny publicznie według wielkości miejscowości (bez peselu i adresu pracy) i 40-godzinny tydzień pracy dla lekarzy - tyle wymagam i nie są to wymagania z kosmosu a
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sebastix
Sebastix
Sebastix 19.06.2026, 11:04:48 via Wykop
  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
19.06.2026, 08:19:33
  • 889
#lekarz100k
jak tam, znowu z-------l w kołhozie od 22 do 6 rano? a pan lekarz sobie wtedy smacznie pospał, i jeszcze dostał zniżke na lexusa, bo sie uczył xD
PodniebnyMurzyn - #lekarz100k 
jak tam, znowu z-------l w kołhozie od 22 do 6 rano? a...

źródło: image

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sebastix
Sebastix
Sebastix 19.06.2026, 10:52:24 via Wykop
  • 12
@PodniebnyMurzyn: nie tylko luksus
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sebastix - @PodniebnyMurzyn: nie tylko luksus 
( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000067786

Pobierz
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
19.06.2026, 07:03:07
  • 135
Nom, tak jest.

#pieklokobiet #odchudzanie #ciekawostki #rozowepaski #niebieskiepaski
WielkiNos - Nom, tak jest.

#pieklokobiet #odchudzanie #ciekawostki #rozowepaski #nie...

źródło: 1000131977

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sebastix
Sebastix
Sebastix 19.06.2026, 08:38:27 via Wykop
  • 3
@MisterMinister: funt? a ile to stóp albo łokci? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Sebastix
Sebastix
Sebastix 19.06.2026, 08:32:47
  • 42
Biedni. Oni by tylko chcieli budować tanie domy ale uciskają i ciemiężą ich raty na Panamere i wakacje na Malediwach. I jeszcze ten murarz niewdziecznik Sasza ciągle dej i dej wypłatę.

Ciężkie zycie dobrodzieja... dasz palec beda chcieli calej reki.

#heheszki #nieruchomosci #polska
Sebastix - Biedni. Oni by tylko chcieli budować tanie domy ale uciskają i ciemiężą ic...

źródło: 1000067756

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krs90
Krs90
19.06.2026, 05:43:04
  • 1938
#lekarski #lekarz #konowalposting #gornictwo #gornicy #humorobrazkowy #heheszki
xDDD
Krs90 - #lekarski #lekarz #konowalposting #gornictwo #gornicy #humorobrazkowy #hehesz...

źródło: obraz_2026-06-19_074218114

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sebastix
Sebastix
Sebastix 19.06.2026, 06:59:19 via Wykop
  • 1
@Krs90: jeszcze bym dodał rolnikow i tych prawdziwych i tych udawanych ktorzy smieją sie z frajerów na etatach lub B2B płacących na ZUS (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
Sebastix
Sebastix
Sebastix 19.06.2026, 07:50:30 via Wykop
  • 1
@Krs90: Państwo dopłaca do KRUS ponad 31,1 mld zł rocznie. Z budżetu państwa (zgodnie z planem dla Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego na 2026 rok) przeznaczane jest:27,5 mld zł na dotację do Funduszu Emerytalno-Rentowego (pokrywa deficyt między wpływami ze składek a wypłatami emerytur).3,5 mld zł na świadczenia zlecone finansowane bezpośrednio z budżetu państwa.Składki zdrowotne – państwo opłaca je za ponad 60% ubezpieczonych rolników.
  • Odpowiedz
okoboji
okoboji
19.06.2026, 06:03:59
  • 918
moze zarabiaja miliony ale darmowy prad ze szpitala gratis (foto w komentarzu)

#lekarz #lekarz100k #medycyna #lekarski #afera #polska #konowalposting
okoboji - moze zarabiaja miliony ale darmowy prad ze szpitala gratis (foto w komentar...

źródło: images

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sebastix
Sebastix
Sebastix 19.06.2026, 07:02:41 via Wykop
  • 17
@okoboji: no bida Panie, wiesz ile taki prosiak wciąga kWh ?! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 01.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 21.09.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking