Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
w3n5zu

w3n5zu

Dołączył 16 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 49700
  • Znaleziska 11558
  • Mikroblog 38142
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 70
majkel_scofield
majkel_scofield
wczoraj, 16:23:14
  • 31
W końcu doczekałem się odpowiedzi z ZUSu.
Przyznali mi 6% stałego uszczerbku na zdrowiu.
Chuop zadowolony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przegryw
majkel_scofield - W końcu doczekałem się odpowiedzi z ZUSu.
Przyznali mi 6% stałego u...

źródło: 1000017883

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w3n5zu
w3n5zu wczoraj, 18:15:31 via Wykop
  • 2
@majkel_scofield: Chłop będzie więcej zarabiał niż ludzie na produkcji na 2 zmiany..

  • Odpowiedz

274

Kolejna zagraniczna firma wycofała się z Polski. Duński Elogic znika ze Szczecina

Kolejna zagraniczna firma wycofała się z Polski. Duński Elogic znika ze Szczecina

Nagłe i chaotyczne wyjście zagranicznego inwestora z naszego kraju pozostawiło bez środków do życia blisko 120-osobową, wysoko wykwalifikowaną załogę. Ludzie ci, z dnia na dzień pozbawieni zatrudnienia, zostali uwięzieni w urzędniczej próżni prawnej bez należnych pensji, odpraw oraz podstawowych ś

ralf-szer
z
investmap.pl
dodany: 19.06.2026, 07:25:08
  • 78
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    praca
  • #
    szczecin
w3n5zu
w3n5zu 20.06.2026, 05:53:35 via Wykop
  • 4
@subyello: Maszyny pewnie są na inną spółkę ;) PDK
Soothsayer
Soothsayer
19.06.2026, 03:38:06
  • 20
Jes jak jes
Soothsayer - Jes jak jes

źródło: 1000004760

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w3n5zu
w3n5zu 19.06.2026, 05:36:51 via Wykop
  • 3
@Soothsayer: nawet gabagoo nie smakuje
  • Odpowiedz
Dejt2
Dejt2
Dejt2
16.06.2026, 07:39:29
  • 12
Jezus maria g---o ożyło
#gielda
Dejt2 - Jezus maria g---o ożyło
#gielda

źródło: 17202

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w3n5zu
w3n5zu 16.06.2026, 09:33:05 via Wykop
  • 1
@Dejt2: dostępne środki -10.93 XD
  • Odpowiedz
w3n5zu
w3n5zu 15.06.2026, 09:41:19
  • 1
A wy jak tam z pracą dalej szukacie?


#praca #polska #ekonomia
w3n5zu - A wy jak tam z pracą dalej szukacie? 

SPOILER

#praca #polska #ekonomia

źródło: IMG_2698

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w3n5zu
w3n5zu
Autor
15.06.2026, 14:04:45 via Wykop
  • 0
@PfefferWerfer: Niestety same chłopy
  • Odpowiedz
Mechamaru
Mechamaru
13.06.2026, 14:15:45
  • 34
#przegryw

Piję teraz colę, a wy zazdrośni (?)
Mechamaru - #przegryw 

Piję teraz colę, a wy zazdrośni (?)

źródło: 1000244046

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w3n5zu
w3n5zu 13.06.2026, 15:44:54 via Wykop
  • 1
@Mechamaru:
w3n5zu - @Mechamaru:

źródło: comment_uGz4sOnXlwyr9D2jGzcDkeMe5gqD9dsy

Pobierz
  • Odpowiedz
PrzodownikPracyZaGrosze
PrzodownikPracyZaGrosze
13.06.2026, 08:24:02
  • 361
Słyszeliście co się stało w Bardzie?

Chłop r------ł się w gokarcie.

#trzecieoko
PrzodownikPracyZaGrosze - Słyszeliście co się stało w Bardzie?

Chłop r------ł się w ...
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w3n5zu
w3n5zu 13.06.2026, 10:07:46 via Wykop
  • 49
@neib1: Najgorsze ze chłop widział, że coś się o--------a i się jeszcze odsunął. Maił olej w głowie, żeby uciekać a i tak zginął.
  • Odpowiedz
w3n5zu
w3n5zu 13.06.2026, 12:14:00 via Wykop
  • 7
@PodniebnyMurzyn: Przeczytaj mój komentarz jeszcze raz, tym razem ze zrozumieniem xD
  • Odpowiedz
alverini
alverini
13.06.2026, 09:51:53
  • 219
1 do 1 dziki trener XDDD sądząc po komneatrzach to idealnie trafił w target. Ale wstyd
#polityka #kanalzero #stanowski
alverini - 1 do 1 dziki trener XDDD sądząc po komneatrzach to idealnie trafił w targe...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w3n5zu
w3n5zu 13.06.2026, 11:03:46 via Wykop
  • 95
@alverini:

Kraść nie wypada, pracować z wanny nie wypada, oszukiwać nie wypada, być debilem piastując wysokie stanowisko nie wypada...


Co on ten PIS tak szkaluje? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz

2683

Przyszła lekarka spowodowała wypadek- zginęły 3 osoby. Nie trafi do więzienia

Przyszła lekarka spowodowała wypadek- zginęły 3 osoby. Nie trafi do więzienia

Sąd w Zgierzu najpierw, 8 lipca 2025 roku, wstrzymał wykonanie kary, a 16 września odroczył jej wykonanie na okres trzech miesięcy. Wskazał, że musi ona odbyć staż zawodowy w tym okresie. Tym razem sąd zgodził się na odroczenie kary na rok po opinii biegłego lekarza psychiatry.

vingrosz
z
tvn24.pl
dodany: 10.06.2026, 06:55:29
  • 370
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    medycyna
  • #
    prawo
  • #
    majtczak
  • #
    mordercy
w3n5zu
w3n5zu 10.06.2026, 08:27:56 via Wykop
  • 73
Czy ona jest lekarzem? Czy jej stan psychiczny nie wpływa na pracę? Jeżeli jest niezdolna do odbywania kary to czy jest w stanie oceniać stan zdrowia innych?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

krzysssss
krzysssss
06.06.2026, 05:17:23
  • 8
Ja debil się do pracy na ochotnika dzisiaj zgłosiłem, no debil #przegryw
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w3n5zu
w3n5zu 06.06.2026, 05:35:30 via Wykop
  • 2
@krzysssss: pamiętam jak w każdą sobotę chodziłem do kołchozu 4-14 to byli czasy
  • Odpowiedz
w3n5zu
w3n5zu 06.06.2026, 06:04:31 via Wykop
  • 0
@krzysssss: Panie, za urlop to to nie. Tak się nie godzi
  • Odpowiedz

679

ONZ alarmuje: AI zużyje tyle wody co 1,3 miliarda ludzi do 2030 roku

ONZ alarmuje: AI zużyje tyle wody co 1,3 miliarda ludzi do 2030 roku

W 2025 r. centra danych zużyły 448 TWh energii, to więcej niż Arabia Saudyjska. Raport podkreśla, że skupianie się wyłącznie na emisjach CO2 jest błędem - chłodzenie serwerów i produkcja energii generuje ogromny ślad wodny i gruntowy.

matixrr
z
time.com
dodany: 04.06.2026, 22:19:34
  • 254
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    technologia
  • #
    przyroda
  • #
    natura
  • #
    swiat
w3n5zu
w3n5zu 05.06.2026, 10:35:07 via Wykop
  • -2
Mówiłem to już kiedyś, kolejna wojna nie będzie o ropę tylko o wodę...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Idaho597
Idaho597
04.06.2026, 17:22:54
  • 356
#tenis (。◕‿‿◕。)
Idaho597 - #tenis (。◕‿‿◕。)

źródło: Screenshot 2026-06-04 at 19-22-09 Watch Roland Garros French Open Stream Echo 3 - Streamed

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w3n5zu
w3n5zu 04.06.2026, 17:46:23 via Wykop
  • 99
@Idaho597: Jerona co ja zrobiōłch
  • Odpowiedz
Huptys
Huptys
03.06.2026, 17:31:58
  • 18
#kiszak 2 miesiące
Huptys - #kiszak 2 miesiące

źródło: 1000003986

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w3n5zu
w3n5zu 03.06.2026, 19:38:59 via Wykop
  • 0
@Huptys: Gościówa od Niemieckiego z gimnazjum
  • Odpowiedz
staryhuop0
staryhuop0
03.06.2026, 14:34:57
  • 37
#przegryw
Huop już po kołchozie.
Tym samym, zakończył trzydniowy tydzień pracy.
Umenczon łokrutnie.
( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ehhh...
staryhuop0 - #przegryw 
Huop już po kołchozie.
Tym samym, zakończył trzydniowy tydzie...

źródło: Zmenczon bardzo

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w3n5zu
w3n5zu 03.06.2026, 15:25:02 via Wykop
  • 1
@staryhuop0: Dawaj @staryhuop0 zapisz sie na Boże Ciało. Dorobisz se trochę. Ja już sie zapisałem w zeszłym miesiącu. Dawaj. Fajnie będzie. Bedzie Maniek, Paweł, Michu. Dawaj Chodz
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
28.05.2026, 16:21:08
  • 1990
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 138
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w3n5zu
w3n5zu 28.05.2026, 19:02:10 via Wykop
  • 2
@thorgoth: Z jednej strony piękny wyrok, którego nie zobaczymy u nas jeszcze długo.
Z drugiej nikt im życia nie wróci...
  • Odpowiedz
finch88
finch88
finch88
26.05.2026, 05:54:39
  • 472
Ta to poleciała XD
#p0lka
finch88 - Ta to poleciała XD
#p0lka

źródło: 1000072992

Pobierz
  • 129
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w3n5zu
w3n5zu 26.05.2026, 07:58:19 via Wykop
  • 1
@finch88: do facetów po 40, 50, 60 nie ma kolejek. Bo ich nie ma. Siedzą z młodszymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

2557

Ostra krytyka Odysei Nolana ze strony Greków

Ostra krytyka Odysei Nolana ze strony Greków

Nowy głos w głośnej debacie - Grecy oskarżają Christophera Nolana oraz Hollywood o hipokryzję.

Victor_Manzon
z
naekranie.pl
dodany: 25.05.2026, 16:47:38
  • 446
  • #
    film
  • #
    nolan
  • #
    kino
  • #
    hollywood
  • #
    filmy
w3n5zu
w3n5zu 25.05.2026, 19:04:18 via Wykop
  • 5
@Grymas-Tysiaclecia: To akurat Australijski serwis o Grecji, ale możesz być pewien, że cała Grecja tak właśnie myśli. Oni są bardzo dumni ze swojej kultury i strasznie się wkurzają, jak ktoś chce ją niszczyć, szczególnie w tak głupi sposób
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 29
  • Strona 1 z 29
  • >
  • Wlkp.

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 05.06.2013

    Komentator
  • Rocznica
    od 08.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 22.01.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 04.02.2019

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking