W tej całej aferze, mieszkańcy Ukrainy chyba zapomnieli w jakiej p-----e są i będą, a w--------e ich jedynego adwokata, czyli nas, to już wręcz strzelenie sobie w głowę.
Prawda jest taka, że konflikt będzie dalej trwał, gospodarka i infrastruktura ukraińska będzie tylko niszczona, a rozkład społeczeństwa będzie postępować. Nawet jak za kilka lat nastąpi zamrożenie konfliktu (bo o odbiciu terenów można zapomnieć), to będzie tam jedna wielka chujnia, z milionem mężczyzn z
@doczko123: będą gorzej jak Turcja, bo nawet jak się konflikt zamrozi, to ruskie będą ich dalej nękać. Tam poleci Kindżał, tam poleci Szached i dzień w dzień będzie toczył się życia cud w kraju z PKB na poziomie woj. mazowieckiego, przy czym perspektywy będą negatywne.
@tojapaweu a ja będę adwokatem diabła. Przecież to ma sens, żeby firma zajmująca się odzieżą sportową targetowała grubasów, bo jest ich zwyczajnie więcej niż fit modeli. Jak się rozmawia czasami z ludźmi, a już w szczególności z kobietami, to często można usłyszeć, że na siłownię nie pójdą, bo się wstydzą. Taka kampania pokazuje, że “od czegoś trzeba zacząć”. Poza tym, zawsze mam ogromny szacunek do tych ludzi, co właśnie postanowili przełamać
Macie takie wrażenie, że niektóre biznesy wokół was to na bank pralnie pieniędzy? W moim bloku na parterze jest "butik". Żadnej nazwy, godzin otwarcia, nigdy nie widziałam tam żywej duszy, ale wystawa w witrynie się zmienia xD i tak od kilku lat
@paula_pila mieszkam na Wilanowie i jest tam jakaś galeria sztuki. Jakieś stare rupiecie i tego typu rzeczy po dziesiątki albo i setki tysięcy złotych. Mieszkam już 5 lat i nigdy nie widziałem nawet 1 klienta.
@Markotny_Marek to nie jest budynek biurowy, tylko Resi4Rent w Browarach Warszawskich - mają mieszkania na wynajem. Ale fakt, ten Mustang stoi tak zaparkowany już od dłuższego czasu.
"Rosja przenosi sprzęt do zakłócania sygnału GPS coraz bliżej granicy NATO" - Alarmuje estoński minister spraw wewnętrznych Igor Taro. Transport został zauważony około 20 km od granicy estońsko-rosyjskiej. W ostatnich tygodniach o zakłóceniach sygnału GPS alarmowały m.in. Litwa i Polska.
A przepraszam bardzo, NATO nie ma jak odpowiedzieć? Przecież taka stacja zagłuszająca może niechcący wylecieć w powietrze, jakiś zabłąkany Szahed czy coś. Napijesz się, naćpasz, a wypadek i tak by się zdarzył.
Cześć. Od 2 miesięcy bawię się w łowienie ryb, jakąś drobnicę nawet udaje się złowić ʕ•ᴥ•ʔ
Sprawiłem sobie mój pierwszy zestaw na spinning, pod okonie (wyrzut 2-12g, kołowrotek 2000) i kupiłem trochę błystek i gum. Chciałbym pójść nad Wisłę i tu moje pytanie: czy ktoś może polecić jakąś miejscówkę nad Wisłą, na wysokości Konstancina-Jeziorny / Wilanowa w Warszawie?
@szybki_zuk poglądowo najbliżej mi do centrum, są pewne kwestie prawicowe, które są dla mnie ważne, jak chociażby wolność gospodarcza, ale z drugiej strony jestem też liberalny światopoglądowo, więc związek partnerski dwóch mężczyzn nie jest niczym strasznym, a wręcz czymś zwykłym. Gdybym miał pozbierać te wszystkie moje poglądy to pewnie by wyszedł „remis ze wskazaniem” na prawo. I właśnie dlatego też nie mam tak naprawdę żadnej partii na którą mogę głosować z
@siepan idąc tą drogą to wiele nam się nie uda zmienić, niestety. „Ty jesteś problemem”. „Nie, Ty jesteś większym!” Mój post jest o tym, że jako społeczeństwo zatraciliśmy zdolność zwykłej rozmowy i próby zrozumienia innego człowieka. I jest to dosyć gorzki żal z mojej strony.
@a665321 rozumiem, że można mieć różne poglądy, zwłaszcza jeśli chodzi o Wałęsę i jego wkład w „obalanie komuny”. Natomiast format prezydencki Kwaśniewskiego wobec naszego prezydenta-elekta jest nieporównywalny. Ironią losu, że Kwaśniewski, który wywodzi się z post-komunistycznego środowiska zrobił wraz z Millerem bardzo dużo dla Polski. Dzięki nim jesteśmy w NATO i w UE, a to jest najlepsze co nas spotkało przez ostatnie 500 lat. Jeśli prezydent-elekt będzie miał takie osiągnięcia chociaż
@Pawel993 Na dniach będziemy świadkami walk miejskich o Moskwę i próby obalenia rządu Rosji. Państwa globalnego południa narobiły złudzeń Rosjanom ws. BRICKS/OUBZ, a teraz nie kiwną palcem. Wschodni liderzy kalkulują, że im szybszy upadek Moskwy tym szybciej będą mogli znów zasiąść do rozmów z Żeleńskim.
@Damianooo_421 a moim zdaniem to może być wstęp do negocjacji. Oczywiście żądania ruskich są niedorzeczne, a strona ukraińska odpowie, że oni chcą granicę z 1991 plus Biełgorad gratis i po tej wymianie „uprzejmości” może coś się faktycznie zacznie dziać. Jest to dosyć ciekawe, ruskie przecież prowadzą ofensywę i posuwają się do przodu, więc skąd taka nagła zmiana kursu?
Na początku października zadebiutuje kolekcjonerski zestaw klocków LEGO Star Wars z modelem Gwiezdnego Niszczyciela typu Venator (109 cm długości, 5374 elementy, 3099,99 zł): https://kolekcjonerki.com/8muz
Prawda jest taka, że konflikt będzie dalej trwał, gospodarka i infrastruktura ukraińska będzie tylko niszczona, a rozkład społeczeństwa będzie postępować. Nawet jak za kilka lat nastąpi zamrożenie konfliktu (bo o odbiciu terenów można zapomnieć), to będzie tam jedna wielka chujnia, z milionem mężczyzn z