#kurier #kurierzy #transport #fitness #bieganie
Koledzy, pytanie mam. Kupiłem bieżnię, przesyłka mega duża, po rozpakowaniu i pierwszym teście bieżnia w p---u skrzypi, hałas niemiłosierny i będę odsyłał i odstępował od umowy. Boje się tylko ceny przesyłki i tego, że sprzedawca (morele) mi jej nie zwróci chociaż przesłał uszkodzony produkt. Może macie doświadczenie z wysyłkami przesyłek o dużej wadze (106kg w moim przypadku),
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@onionhero: Tani jest Boris Cosic z MLM, znajdziesz go na timo. Ale potrafi doprowadzić do szału, często się zmieniają auta, spoźniają, p------ą gupoty.
A spradzona i cenowo trochę wyżej ( zazwyczaj +100/150e) Szukaj Any Cakić z Milsped
Tylko jak nie robiłeś z nimi to krótkie terminy bo nieufnie podchodzą do nieznanych firm.
Możesz też puścić spedycji TransBalkania która znajdzie jakiegoś przewoźnika ale to często loteria bo raz podstawią ci fajną
  • Odpowiedz
@mateo971: Uderz do Łukasza Jamro, ma 2 duże i 4 solówki. Dodatkowo prowadzi siostrze 4 duże HU/SK/CZ
Jak cena normalna to jeszcze Henryk Myśliwiec a jak rzucasz kasą na prawo i lewo to Adam Chmiel z Transpacku bo zawsze liczy w obie strony + podjazd + rata leasingu BMW X6
  • Odpowiedz
W przetargu na projekt i budowę czternastokilometrowego odcinka autostrady A2, pomiędzy miejscowością Swory a węzłem Biała Podlaska w woj. lubelskim, najlepszą ofertę złożyła firma Intercor. Kolejne propozycje pochodziły od: tureckiego KOLİN İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET, konsorcjum firm Aldesa Construcciones Polska i Aldesa Construcciones, Strabagu, Budimeksu i konsorcjum firm Mostostal Warszawa i Acciona Construcción. Szczegóły tutaj

#polska #budownictwo #gospodarka #drogi #infrastruktura #
Projekt_Inwestor - W przetargu na projekt i budowę czternastokilometrowego odcinka au...

źródło: comment_1611162115EbOIUIfU49sYJGMwDUmCrV.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siemanko, szukam czegoś żeby się przebranżowić i mam propozycje pracy jako spedytor. Spedycja na firmowych busach do 3,5t cała Europa na własnej działalności lub pod inkubatorem, wypłata bez podstawy, 40% tego co wykręcę leci do kieszeni. Pytanko do starych wyjadaczy, czy warto się w to pakować, słyszałem coś o nadchodzącej zmianie przepisów. Jeśli ktoś ma coś ciekawego do powiedzenia to chętnie wysłucham ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#transport
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@red7000 Ty jesteś w najlepszej sytuacji. Przekaż spedycji, że za każdy dzień zwłoki obciazasz ich X€.
W pierwszej kolejności muszą Tobie (klientowi) zrobić dobrze, a między sobą to mogą się drapać już potem

A przewoźnik dzban, bo to można podciągnąć pod kradzież.
  • Odpowiedz
Tag do obserwowania/czarnolisto ---> #transportyreda

Dzisiaj szambo wybiło. Policja powiadomiona. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zapraszam.

Wiecie co, miałem już wczoraj mieć zrobiony wpis podsumowujący 2 tygodnie walki z #brexit. Kierowcy 8 dni stali w #uk, w końcu dojechali do PL, wczoraj odprawa, która się przedłużyła, dzisiaj cały towar zjechał... Cały? Nie! Jedna, jedyna naczepa, załadowana towarem z
red7000 - Tag do obserwowania/czarnolisto ---> #transportyreda

Dzisiaj szambo wybi...

źródło: comment_1611077684z6koELIYuMCNPgoua756Io.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@meisje8: Celnicy w UK trzymają tam auta po 7-10 dni, to dopiero bogowie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale fakt, jak tylko urzędnik poczuje władzę na czyimś pieniądzem, staje się nieznośny.
  • Odpowiedz
@red7000 akurat w uk klienci ktorzy organizuja odprawy pojęcia nie maja pojecia jakie dokumenty trzeba dostarczyc i co na nich ma byc, nawet mimo ze im sie liste wypisana dokładnie podaje i tak jest mnostwo błędów i brakuje niektorych informacji. Dodatkowo większość z nich mysli zw wystarczy Ex o T1 nawet nie slyszeli.. Wiec kierowcy stoja i czekaja bo malo co jest dograne. To tez powoduje przestoj i dodatkowo wydluza czas
  • Odpowiedz
Studiuję transport. Chciałem sobie elegancko napisać pracę inżynierską o procesach magazynowych, środkach transportu wewnętrznego, ogólnie magazyn zaprojektować. Ale mój promotor powiedział, że takiego tematu nie może być, tylko coś ściśle związanego z transportem, samochodami itp. Jaki stosunkowo łatwy temat polecacie w tym zakresie? Bo nie czuję się mocny w temacie
#transport
#studbaza
#logistyka
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Cygan12345: na podstawie źródeł + moja fantazja ( ͡° ͜ʖ ͡°) musiałem trochę powymyslac np. z jaką średnią prędkością będzie jechał taki A-felb 32 przewożący jakiś wielki transformator ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Cygan12345: Nie ma problemu kolego, zdróweczka i lekkiej ręki do pisania życzę.

PS - czasem warto rzucić się na coś ciekawego i niekoniecznie łatwego, jeśli znasz angielski lub inny obcy język to poszukaj również prac z innych krajów, myślę że coś Cię może zainspirować i sporo pomóc. Chociażby ze względu na źródła do pisania pracy ;)
  • Odpowiedz