Mirki, ktoś poleci przewoźnika, realizującego importy z UK do Polski i agencje celna w UK w okolicach Bristolu (BS34)? Płacę jak za prezydenta.

#logistyka #transport
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bkwas: kiedyś z Berlina na Zagłębie mój kierowca wiózł płytę OSB solo express bus. Miał ją postawić potem w garażu domu prywatnego i zrobić zdjęcie, że tam jest. Fracht normalnie zapłacony i wszystko legancko, jednak do dzisiaj się nad tym zastanawiam
  • Odpowiedz
@bkwas: Najdziwniejszy ładunek jaki miałem to pilot do telewizora. Załadunek w Berlinie w piątek po południu, dostawa do Mariampola na Litwie do osoby prywatnej, na sobotę 15:00. Za to że przyjechałem na miejsce wcześniej to klient w ramach bonusu dał mi 100 euro i butelkę jakiegoś rumu. Gościu tak mi dziękował za ten pilot, jakbym mu życie ocalił xD.
  • Odpowiedz
  • 0
Jest tutaj osoba zorientowana jak wygląda teraz podróż służbowa do Niemiec? Mam do odbioru maszynę w Niemczech od producenta. Sprzęt nie jest duży zmieści mi się do vana. Chciałbym jechać zwyczajnie jako pracownik polskiej firmy produkcyjnej która kupiła maszynę, nie transportowej. Ktoś ogarnia temat?
#pytanie #transport #niemcy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wypokk_: Powstały nowe stanowiska obsranych ze strachu biurw do pilnowania ISO żeby szefu mógł mieć ich logotyp na stronie internetowej oraz na firmowej papeterii.
Uważam że normy normami ale po ludzku czasem można wydrukować sobie ich założenia, zawinąć w rulon i wcisnąć mocno w dupsko bo zazwyczaj się nie sprawdzają.
Mam w rodzinie pracownika bureau veritas i uważa że jak będzie trzeba normy na prawidłową uprawę koniczny na pastwisku to
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Jako że Brexit stał się ciałem, to ostatnio słyszy się o dużych niedoborach ludzi do obsługi procesów celnych w całej Europie. Mam ponad 1,5 roku doświadczenia w imporcie/eksporcie w pewnej firmie, ale mimo bycia dużą znaną firmą jest to januszex i chciałbym zmienić na coś innego w najbliższej przyszłości. Jak sądzicie, jest to przyszłościowa robota i opłaca się w to iść czy nie warto? Papierów agenta celnego nie posiadam.
#
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Siema. Kończę, za chwilę technikum logistyczne i tak myślę, żeby po tym iść na studia zaocznie z logistyki i jednocześnie szukać pracy. Zastanawiam się tylko, czy z CV uderzać do spedycji, czy lepiej jakieś łańcuchy dostaw albo zakupy. Ogólnie, żeby się (w miarę możliwości) zgadzała kasa i perspektywy. Dużo się czyta, że spedytor mega stresujący, 24h pod telefonem i kasa też niespecjalna, więc może ktoś obeznany w temacie, mógłby

Gdzie próbować?

  • Łańcuchy dostaw itp. 57.1% (24)
  • Spedycja 42.9% (18)

Oddanych głosów: 42

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szwelx: absolutnie nie xD OP pyta o pracę na teraz to odpowiadam. Ciężej na logistykę, jeśli się nie ma wyższego. A z Rabena s--------ć ino wicher
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: W spedycji łatwiej o lepsza kasę jak jestem dobry i się nadajesz do tego. W łańcuchu jak jesteś jakimś asystentem albo byle specjalista to kokosów nie będzie. Dopiero od wyższych szczebli coś znaczysz.
  • Odpowiedz
#transport #spedycja #kurier #poznan
Mirki pomóżcie bo już totalnie zrezygnowany jestem. Kupiłem bieżnię przez Internet, okazała się zepsuta więc odstępuję od umowy. Problem jest taki, że muszę ją odesłać we własnym zakresie spod Poznania do Sosnowca i.. żadna firma kurierska nie chce tej paczki przyjąć. Jest to karton o regularnych kształtach o rozmiarze 180cm x 90cm x 60cm, waga 106kg. Można by normalnie na
Dominias - #transport #spedycja #kurier #poznan 
Mirki pomóżcie bo już totalnie zrez...

źródło: comment_1611576704Sbd8FidaOD9JoRHBfx44lH.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Akuku69: @powaznyczlowiek: skontaktowali się z Morele, powiedziałem, że jak usuną usterkę na miejscu to spoko - zachowam bieżnię. Jeśli nie będą w stanie to odstępuję od umowy. Zadeklarowali się, że wyślą do mnie swojego kuriera na ich koszt. Pożyjemy zobaczymy.
  • Odpowiedz
#uk #transport jak kupuje coś jako firma (PL) lub os.prywstna z UK to muszę mieć teraz potwierdzenie zakupu jeśli chce to ściągnąć do PL? Cło w pL zapłacic?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach