@red7000: Mi się trochę smutno zrobiło jak przewoźnik realizujący mój transport zapytał jak mi się udało odprawić jego naczepę w gb z portu, bo jego druga naczepa czeka od czwartku :( szkoda że nie mogłem pomóc, bo cała sprawa zajmowała się agencja klienta
  • Odpowiedz
@ChrystusPoganin:


Klasyfikacja ABC jest klasyfikacją zasobów według malejącej wartości lub innych kryteriów. Dokonuje się podziału na trzy klasy: A, B i C. Klasa A obejmuje pozycje najdroższe wymagające szczególnej uwagi, do klasy B zaliczane są zasoby o mniejszej wartości, natomiast klasa C - to wszystkie pozostałe.

Male sprostowanie: Xyz ma związek z rotacja zapasów, a pytanie o abc w teście jest dziwne skonstruowane, bo zapasy z grupy A stanowią
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@derton778: u nas to było w gminie organizowane, trzeba było być zarejestrowanym jako bezrobotny, no i w sumie to nie tylko CE robili, ale generalnie aktywizację zawodową. Pewnie dużo zależy, czy jesteś z miasta czy wsi. Wiadomo, lubelskie to polska b
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirasy powiedzcie, czy ciężko jest zdać egzamin z kwalifikacji wstępnej przyspieszonej? Pytam, bo przerobiłem wszystkie slajdy (było tego z 2-3tysiace....), po każdym zakończonym rozdziale miałem krótki 10 pytaniowy egzamin i praktycznie każdy za 1szym razem zdałem. Teraz natomiast mam w tym panelu do nauki rozdział "baza testów" i są one k------o trudne i p------e. Niby gdzieś słyszałem, że ogólnie ciężko nie zdać KW, ale po tej "bazie testów" mam pewne wątpliwości. (
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Łańcuchy na opony w Słowacji dla ciężarowych - z tego co mi wiadomo to obowiązkowe od 15 listopada do 31 grudnia (w chwili nakazów lub śniegu na drodze). Moje pytanie gdzie to kupić na trasie? Auto ma trasę Hannover - Bratysława. Czy na przejściu są takie na stacji?
Rozumiem, że wystarczy na osi napędowej - po jednnej oponie z łańcuchem z każdej strony? (są bliźniaki)
#tir #transport #
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Kurła Mirki. Potrzebuję coś przewieźć, kawał stalowej rury zgiętej coś jak na obrazku. Ani DHL ani Raben mi tego nie zabiorą. Budżet do 250 zł. Oczywiście faktura na firmę. Ktoś coś? #transport #spedycja #kurier #trans #bekaztransa (dla zasięgu)

Transport z okolice #konin do #gdansk (80-180 Kowale)
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach