W końcu będzie można naciskać guziki w autobusie lub tramwaju z czystym sumieniem, bez obaw o udział ludobójstwie. Do tej pory każdorazowe wciśnięcie przycisku wiązało się z eksterminacją określonej ilości staruszków. Zwłaszcza podczas upałów latem, gdy jak wiadomo było znacznie więcej zakażeń niż obecnie, dlatego kierowca otwierał wtedy obowiązkowo wszystkie drzwi klimatyzowanego pojazdu, na każdym przystanku.
Po 11 miesiącach przyciski w komunikacji miejskiej








![Katowice: będzie przebudowa przy wylocie z kluczowego dla regionu tunelu [VIDEO]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_1611910546qMHIWoq61zRUaXFjxs0NAy,w220h142.jpg)
















Witam,
Czy są na sali kierowcy, którzy jeżdżą/jeździli dla Thyssenkrupp? Głównie chodzi mi o magazyny w Błoniu, Poznaniu, Nowych Marzach i Dąbrowie Górniczej.
Jak wygląda logistyka? Wysyłają do normalnych klientów czy potrafią wpakować na tonaże lub zadupia? Jak z awizacjami, dają na te godziny na które zgłoszę firmowemu logistykowi czy sobie ustawiają jak im się podoba?
#