#anonimowemirkowyznania
Witam,
Czy są na sali kierowcy, którzy jeżdżą/jeździli dla Thyssenkrupp? Głównie chodzi mi o magazyny w Błoniu, Poznaniu, Nowych Marzach i Dąbrowie Górniczej.

Jak wygląda logistyka? Wysyłają do normalnych klientów czy potrafią wpakować na tonaże lub zadupia? Jak z awizacjami, dają na te godziny na które zgłoszę firmowemu logistykowi czy sobie ustawiają jak im się podoba?

#
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od 1 lutego wchodzi długo oczekiwane przez Polaków luzowanie obostrzeń.

W końcu będzie można naciskać guziki w autobusie lub tramwaju z czystym sumieniem, bez obaw o udział ludobójstwie. Do tej pory każdorazowe wciśnięcie przycisku wiązało się z eksterminacją określonej ilości staruszków. Zwłaszcza podczas upałów latem, gdy jak wiadomo było znacznie więcej zakażeń niż obecnie, dlatego kierowca otwierał wtedy obowiązkowo wszystkie drzwi klimatyzowanego pojazdu, na każdym przystanku.

Po 11 miesiącach przyciski w komunikacji miejskiej
mrfavor - Od 1 lutego wchodzi długo oczekiwane przez Polaków luzowanie obostrzeń. 

...

źródło: comment_1612035387rFW5pwGX0Xr4EoTdZYkqJm.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mrfavor: czekamy jeszcze na w-------e "stref wydzielonych z użytkowania", przynajmniej w tych autobusach, gdzie kierowcy oddzieleni są od reszty pojazdy wielkimi, stalowymi drzwiami. Chyba że oddzielona taśmą strefa pełni kluczową rolę w ochronie kierowcy przed zakażeniem, to wtedy nie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Hej, chce jakiś spedytor szybko zarobić 5dyszek? Mam wydaje mi się proste zadanie na studia, ale termin na dzisiaj, a mam jeszcze kilka projektów z terminem na jutro i muszę się jakoś podzielić obowiązkami ( ͡° ͜ʖ ͡°), jak ktoś chętny, to szczegóły na pw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#spedycja #transport #logistyka
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Katowice Mickiewicza 1, godz 4:45
Znowu przyszło mi dojeżdżać do pracy z Katowic. Tym razem aż z Muchowca do Bytomia xD Jak nie znoszę jeździć autobusem, to połączenie 910/1(poranny)+870/16(wyjazdowy 7) włazi jak dobre chińskie żarcie xD (ʘʘ)

#pkm #katowice #metroztm #ztm #kzkgop #transport #autobusy #pracbaza #p30pro #p30
Lagu - Katowice Mickiewicza 1, godz 4:45
Znowu przyszło mi dojeżdżać do pracy z Kato...

źródło: comment_1611892540qvgQHQMaPDCyMSGTscTfDh.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Uroda nie zawsze idzie w parze z rozumem¯\(ツ)_/¯
Iwona Blecharczyk reklamuje aplikację, która jest systemem bonusowym dla kierowców, którzy za podjęcie się samodzielnego ładunku/rozładunku zostaną nagrodzeni punktami a nie wynagrodzeniem. W efekcie czego zleceniodawcy nie płacą podatków i danin wg. KP lub KC. A potem jest płacz, że brak parkingów i toalet...


#iwonablecharczyk #bekaztransa #zycietruckera #logikarozowychpaskow #transport #podatki
Verbatino - Uroda nie zawsze idzie w parze z rozumem¯\\(ツ)\/¯
Iwona Blecharczyk rekl...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
@Kowixx
1. Jak najbardziej krytyka należy się również firmie, która stworzyła ten produkt. Niemniej to Iwona zgodziła się na reklamę tego systemu i to Iwona też płakała w swoich produkcjach na YT jak to kierowca ma źle i jak to są traktowani jak psy. Jeśli teraz podjęła się bezmyślnie reklamy takiego syfu, który obniża wpływy budżetowe to nie ma co się dziwić, że jej to jest wypomniane.
2. W kogo wyewoluję
  • Odpowiedz
Mirki znacie jakiś program do optymalizacji pakowania? Tzn. często w swojej pracy przepakowuje mniejsze opakowania np. kartony do kartonów zbiorczych (dużych). Za każdym razem są wyliczenia jak to ułożyć, ile się zmieści, jakiego kartonu zbiorczego użyć, aby nie wysyłać dużo powietrza.
Szukam programu, który zrobi to za mnie. Do tej porty znalazłem tylko oprogramowanie, które tworzy z kartonów optymalne palety/tworzy optymalny załadunek do ciężarówki/kontenerów.

#logistyka #transport #pakowanie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robię prawo jazdy kategorii C+E i postanowiłem dla potomnych opisać co i jak i ile to kosztuje. Jak już się uda porobić kwity to spróbuję poszukać pracę, więc streszczę też ewentualne rozmowy kwalifikacyjne z dziad-transami. Tag do obserwacji dla chętnych #robieprawkonatiry Obecnie jestem mniej więcej w połowie całego kursu, ale będę wrzucał wpisy etapami. A więc tak, decyzję o zrobieniu prawa jazdy podjąłem w zeszłym roku, trochę poczytałem po necie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach