Jest sens iść do fizjoterapity z kolenem, bez zadnego usg?
Jakies 2 tygodnie temu cos mi sie stalo w lewe kolano, i to śpiąc na brzuchu - chyba utrzymywałem nogę w lekkim przeproście przez slabe podparcie pod kolanem bo lekki skos byl na łóżku, no i nagle poczulem mocny ból.
Potem rano nie bolalo ewentualnie delikatnie, ale pogorszylo sie kilka godiznach - i wtedy juz musialem kulec i chodzoc na lekko zgiętym
Jakies 2 tygodnie temu cos mi sie stalo w lewe kolano, i to śpiąc na brzuchu - chyba utrzymywałem nogę w lekkim przeproście przez slabe podparcie pod kolanem bo lekki skos byl na łóżku, no i nagle poczulem mocny ból.
Potem rano nie bolalo ewentualnie delikatnie, ale pogorszylo sie kilka godiznach - i wtedy juz musialem kulec i chodzoc na lekko zgiętym





































Ktoś wie czy mamy już jakieś rezultaty tych badań?
1. Projekt DolphinGemma (Google)
2.