Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Kooopik

Kooopik

Dołączył 18 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5801
  • Znaleziska 4303
  • Mikroblog 1498
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 87
luke-mat
luke-mat
luke-mat
20.06.2026, 16:55:02
  • 4
Mówicie, że akcja z orderem to "piaskownica", ale to doskonale zmobilizuje elektorat PiS i obu Konfederacji.
Za 1,5 roku nie zabierzemy im orderu, a lotnisko pójdzie do remontu, a każda ciężarówka z "pomocą" i "odbudową" Ukrainy będzie płacić stosowną opłatę tranzytową. Jak chcą, to niech sobie popylają przez góry Słowacji i Rumunii do Niemiec po materiały i maszyny na odbudowę :)
#ukraina #polityka
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kooopik
Kooopik 20.06.2026, 18:11:42 via Wykop
  • 3
@kac6362738: Proszę Cię, piszesz tak jak byś już te hrywny w portfelu miał. G---o byś dostał, a i tak byś czarował, że to wina tego tamtego czy wszystkich na raz. Pominęli by Polskę tak czy siak, jesteśmy im potrzebni tylko wtedy jak trzeba dawać kasę. Skończyło się i tyle. Bardzo dobrze się stało według mnie.
  • Odpowiedz
szmichal
szmichal
20.06.2026, 17:58:49
  • 338
Sprawa wydaje się być prostsza niż się nam wydaje.

W czwartek odbędzie się Konferencja Odbudowy Ukrainy. Karolek nie mógł pozwolić na to by Tusk miał sukces, by Polska była centrum negocjacji w tej sprawy no to cyk, czemu by tego wszystkie nie zaprzepaścić? Chociażby kanclerz Merz potwierdził swoje przybycie ale teraz nie wiadomo czy zjawi się tam Zełeński i jaką niekomofortową sytuację to tworzy. Cały trud w zasadzie poszedł na marne.

Oczywiście
szmichal - Sprawa wydaje się być prostsza niż się nam wydaje. 

W czwartek odbędzie s...

źródło: image

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kooopik
Kooopik 20.06.2026, 18:03:40 via Wykop
  • 5
@szmichal: Napluli by Ci w twarz, to byś powiedział że deszcz pada. Płaszcz się gdzie indziej.
  • Odpowiedz

1794

Karol Nawrocki zdecydował o odebraniu Orderu Orła Białego Wołodymirowi Zełenskie

Decyzja Prezydenta RP Karola Nawrockiego w sprawie odebrania Orderu Orła Białego Prezydentowi Ukrainy Wołodymyrowi Zełen

smutny_kojot
z
x.com
dodany: 19.06.2026, 17:54:55
  • 512
  • #
    wydarzenia
  • #
    polityka
  • #
    ukraina
  • #
    polska
Kooopik
Kooopik 19.06.2026, 19:06:45 via Wykop
  • 5
Brawo, dziękuję!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kooopik
Kooopik 20.06.2026, 06:12:27 via Wykop
  • 1
To będzie piękny dzień
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

405

W Rosji histeria po atakach na Moskwę. "Jestem w szoku! Co się dzieje?"

Jestem w szoku! Co się dzieje? mówi mieszkanka Moskwy, nagrywając ze swojego okna kłęby dymu, unoszące się nad kilkoma punktami. Część obwodnicy Moskwy została zamknięta, na ulicach miasta powstały wielokilometrowe korki. Ponad 500 lotów na lotniskach zostało już opóźnionych lub odwołanych

Hans_J23
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 18.06.2026, 09:15:42
  • 83
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
Kooopik
Kooopik 18.06.2026, 13:38:00 via Wykop
  • 0
@LeonL: dobre

382

Szanowni, ja pierdzielę... Brak słów...

Szanowni, ja pierdzielę... Brak słów...

Skręcił z niewłaściwego pasa ruchu w wyniku czego zabił dwie osoby.

Chelik
z
tvn24.pl
dodany: 07.06.2026, 08:20:24
  • 269
  • #
    polska
  • #
    wypadek
  • #
    wydarzenia
  • #
    polskiedrogi
Kooopik
Kooopik 07.06.2026, 13:28:02 via Wykop
  • -1
@laress: Gdzie tam Honde masz?
Kooopik
Kooopik 31.05.2026, 17:24:04
  • 0
Szukam odlewek różnych Invictus na przypomnienie sobie zapachów, ma ktoś? #perfumy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kooopik
Kooopik
Autor
31.05.2026, 18:03:30 via Wykop
  • 0
@michalkichal123: podrzuć listę na PW
  • Odpowiedz

2437

Rząd zapłaci ZUS za artystów. Do 380milionów

Rząd zapłaci ZUS za artystów. Do 380milionów

Rząd będzie płacił ZUS za bezrobotnych artystów. Zaplanowano wydatki do 380 milionów na 2027.

dr_Batman
z
bankier.pl
dodany: 19.05.2026, 16:03:59
  • 274
  • #
    kultura
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    polityka
Kooopik
Kooopik 19.05.2026, 19:09:29 via Wykop
  • 0
To jakiś nieśmieszny żart?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Dybala10
Dybala10
01.05.2026, 00:39:08
  • 2
#hotelparadise da sie gdzies obejrzec sezon 5?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kooopik
Kooopik 01.05.2026, 10:29:00 via Wykop
  • 1
@Dybala10: ostatnio udało mi się ogarnąć wszystkie sezony
  • Odpowiedz

928

Tajemnice wypadku posła Litewki.

Tajemnice wypadku posła Litewki.

W nawiązaniu do wszechobecnych wątpliwości jakie towarzyszą wypadkowi posła Litewki, przedstawiam potencjalną wersję nieszczęśliwych wydarzeń, które mogły mieć częściowy bądź kluczowy wpływ na to co stało się tego dnia. Nie ukrywam, że zdarzenie miało miejsce w moim regionie, a sam zaś niejednokrotn

Parad0x-90
z
wykop.pl
dodany: 30.04.2026, 13:36:56
  • 270
  • #
    litewka
  • #
    wypadek
  • #
    polska
  • #
    lukaszlitewka
  • #
    teoriespiskowe
  • #
    polityka
Kooopik
Kooopik 01.05.2026, 07:40:08 via Wykop
  • 9
Stary, zrobiłeś lepszą robotę niż CSI w serialu mojej Żony, gratuluję :)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

979

Wyciek danych klientów Cyfrowego Polsatu

Wyciek danych klientów Cyfrowego Polsatu

Cyfrowy Polsat poinformował o nieuprawnionym dostępie do danych osobowych części klientów. Spółka zapewnia, że nie doszło do wycieku haseł ani danych kart płatniczych, ale zaleca m.in. zastrzeżenie numeru PESEL i dokumentu tożsamości

Neobychno
z
ibb.co
dodany: 30.04.2026, 17:04:11
  • 99
  • #
    polsat
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    internet
  • #
    cyberbezpieczenstwo
  • #
    informatyka
Kooopik
Kooopik 30.04.2026, 17:37:37 via Wykop
  • -2
Karma za Konfiture :P
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kooopik
Kooopik 30.04.2026, 19:17:12 via Wykop
  • 0
@Dereg: Ale wizerunkowo polsat dostał po tyłku również. Fakt, kosztem danych klientów.

839

Przemoc, szeryfowanie, donosicielstwo. Konfitura w Państwo w Państwie.

Przemoc, szeryfowanie, donosicielstwo. Konfitura w Państwo w Państwie.

Jan Śpiewak komentuje ten patologiczny odcinek obracający kota ogonem i stający w obronie patusów w autach

mateopoznan
z
youtube.com
dodany: 29.04.2026, 13:26:36
  • 168
  • #
    polska
  • #
    samochodoza
  • #
    konfitura
  • #
    polsat
  • #
    media
  • #
    janekspiewak
Kooopik
Kooopik 30.04.2026, 16:46:48 via Wykop
  • 2
Telewizja Polsat to dno jak widać
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

544

to nie jest śmieszne (Nagranie z wybijaną szybą przez Samochodzozę)

to nie jest śmieszne (Nagranie z wybijaną szybą przez Samochodzozę)

Chyba jednak ta relacja z fejsbuczka o rzucaniu w samochody śnieżkami i reszta się wywaliła i głupi ryj rozwaliła

Mokkorichan
z
youtube.com
dodany: 11.04.2026, 07:41:51
  • 533
  • #
    samochodoza
  • #
    konfitura
Kooopik
Kooopik 11.04.2026, 10:38:28 via Wykop
  • 7
Z perspektywy czasu widać, jak wielu użytkowników łyka wszystkie wpisy na wykopie jak młode pelikany. Trochę smutne, jednam miło się patrzy ma czasie jak się zestarzały niektóre wpisy :)
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kooopik
Kooopik 02.04.2026, 18:34:05
  • 12
No typ jest z deczka p--------y, trzeba przyznać #hotelparadise
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kooopik
Kooopik
Autor
02.04.2026, 19:17:34 via Wykop
  • 2
@pawel_je: myślałem o Faraonie
  • Odpowiedz
Kooopik
Kooopik 23.03.2026, 16:02:22
  • 0
Ktoś poratuje i podpowie jak pobrać zawartość z https://btdig.com/ #torrent
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beer_man
beer_man
23.03.2026, 16:19:57 via Wykop
  • 4
@Kooopik: Ale w czym masz problem? Klikasz na magnetlinka i otwierasz w programie do torrentów, czego tu nie ogarniasz?
  • Odpowiedz
bartton
bartton
bartton
11.04.2026, 23:10:46 via Wykop
  • 0
@Kooopik: w sekcji "Torrent info/Download" masz magnet linka (taki niebieski link zaczynający się od magnet:?xt=urn:btih:), klikasz w niego i otwiera ci się program do pobierania torrentów ( @Quassar wrzucił przykładowe). Po otwarciu okienka wybierasz miejsce zapisu i klikasz potwierdź w prawym dolnym rogu. Ale minus magnet linków jest taki, że czasami potrzebuje chwili na załadowanie
  • Odpowiedz
Kooopik
Kooopik 21.03.2026, 23:42:17
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

madziabesos
madziabesos
21.03.2026, 23:43:46 via Wykop
  • 0
@Kooopik: No Testosterone TOP ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Darozlew
Darozlew
Darozlew
21.03.2026, 23:46:44 via Wykop
  • 0
@Kooopik: pozdro Kubuś2010
  • Odpowiedz
giminf3e
giminf3e
18.03.2026, 19:49:36
  • 15
#hotelparadise Mati chyba coś odwinął i w ten oto elegancki sposób go usunęli
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kooopik
Kooopik 18.03.2026, 20:11:13 via Wykop
  • 8
@uwaga_dziury_na_wykopie: Mati podobno zabrał baterie od pilota klimy i oto cała afera. Maks jednak temat klimatyzacji rozwiązał bardziej z głową :P
  • Odpowiedz
HakunaMattatta
HakunaMattatta
18.03.2026, 19:35:13
  • 25
#hotelparadise wszyscy tak cisną z Roksi a na moje między nią a np Olą z poprzedniej edycji jest mega przepaść xD
Roksi jest dużo młodsza, ma szansę się ogarnąć a Ola to był zupełnie inny vibe xD jak ona twierdziła że w normalnym życiu jest inna a później na relacjach głosiła te same głupoty xD
Go Roksi (ʘ‿ʘ)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kooopik
Kooopik 18.03.2026, 20:10:05 via Wykop
  • 10
@HakunaMattatta: Gdzie tam Roksi do PatOlki. Roksana jest nieszkodliwa, może nie wie najwięcej w wielu kwestiach, ale nie p------i zmyślonych głupot i nie zakrzywia rzeczywistości jak PatOlka.
  • Odpowiedz
Clefairy
Clefairy
18.03.2026, 19:55:57
  • 33
Ale pieprzycie z tą obroną Magdy. Jej wypowiedzi były skrajne i butne, prawdopodobne spowodowane nieudanym dziecinstwiem lub ogólnie problemami psychicznymi. Mimo wszystko natura jest taka, że kobiety są przystosowane do macierzyństwa i takie wypowiedzi jak "nie chce aby dziecko do mnie podchodziło po powrocie z pracy i mówiło do mnie -mamo- " raczej nie są normalne i znaczą o pewnych zaburzeniach.

Nie udawajmy, że to jest normalne.

#hotelparadise
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kooopik
Kooopik 18.03.2026, 20:08:10 via Wykop
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 22.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 05.10.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 31.07.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking