@TenXen47: To tzw. urządzenie combo czyli w jednym urządzeniu masz jednocześnie celownik laserowy w świetle widzialnym, celownik laserowy w podczerwieni (widoczne w noktowizji) i iluminator podczerwieni (przydatny kiedy używa się pasywnej noktowizji a jest się w miejscu w którym nie ma światła).
Z tego co widzę to może być urządzenie MAWL-C1+ od B.E. Meyers
  • Odpowiedz
cześć, w najbliższym czasie planuje wydać 3-4k na zalando, a pochodzenie każe mi zadać to pytanie- jak można najbardziej przycebulic? ustawić datę urodzin na dzień planowanych zakupów? kupić plusa? poproszę rady ()

#pytanie #zalando #pytaniedoeksperta #pepper
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chce sie was poradzic czy zaproponowany mi na jitro osychoterapieta na oewno jest ok, bo z doświadczenia i wynika ze pracowal glownoe z dziecmi i mlodziezą, a ja mam 31 lat

Chcialem sie umowic do pewnego psychoterapeuty z mojej okolicy, ktory mial odlegle terminy na 12 miesięcy do przodu lub 7 jakby sie cos zwolnilo. A ze nie pasowało mi tak dlugo czekac to polecił mi kogos z innego z tej samej kliniki.
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@essos doświadczenie raczej ma niewielkie ale to nie oznacza, że brak mu kompetencji. Chyba jak nie pójdziesz to się nie dowiesz czy Ci pasi, ale rozumiem jak najbardziej obawy. Też na pewno musi być pod superwizją jeśli jest aktualnie po 2 roku szkoły psychoterapii.
  • Odpowiedz
Byłem dziś drugi dzień w swojej pierwszej pracy biurowej. Z jednej strony jest naprawdę fajnie bo jednak nie leje ci się na głowę, jest klimatyzacja, kuchnia, wc. Z drugiej strony trochę się jeszcze nie odnajduję, bo jestem przyzwyczajony do pracy fizycznej jako elektryk/budowlaniec.
Czuję się też trochę niepewnie, bo nigdy wcześniej nie pracowałem jako kosztorysant i często muszę pytać koleżanki z pokoju, bo po prostu wielu rzeczy jeszcze nie wiem. Niby nikt
Anonek463 - Byłem dziś drugi dzień w swojej pierwszej pracy biurowej. Z jednej strony...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej, potrzebuje Waszej pomocy. Może ktoś się z tym z problemem zmagał. Mianowicie prawie 3 tygodnie temu sąsiadka z góry zalała mi kuchnie. Mimo szybkiej reakcji, od tego czasu zmagam się z wilgotną ścianą. Włączam osuszacz na noc. Mokra plama jest mniejsza, ale po kilku godzinach znów się powiększa. Wywierciłem kilka otworów, mając nadzieje, że to coś pomoże, ale nie widzę efektów. Blok z wielkiej płyty. #remontujzwykopem #pytaniedoeksperta
miked - Hej, potrzebuje Waszej pomocy. Może ktoś się z tym z problemem zmagał. Mianow...

źródło: unnamed (1)

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@miked: może sąsiadka cię nadal zalewa. Problem zalania został usunięty? Mogłoby tak być, że wyciągasz tylko z zewnątrz a potem dalej ściana oddaje, ale 3 tygodnie to już dosyć długo.
  • Odpowiedz
#pytaniedoeksperta #pytanie #orange

Mam internet stacjonarny od orange. Umowa samoczynnie przeszla na czas nieokreslony po dwoch latach i od tego momentu przedstawiciele tego uslugodawcy nekaja mnie ofertami zeby podpisac nowa umowe na 2 lata. Nie musze chyba nikomu mowic, ze proponuja to samo tylko drozej XD dorzucajac jakies bzdury, ktorych nie chce i nie potrzebuje. Nie bede tez wspominac o ich nieetycznych praktykach, w ktorych klamali
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chce sie tylko upewnic czy moja aktualna stawka zostanie ze mna na zawsze


@ExtraPensja: przecież to było clue mojej wypowiedzi, że nie, nie masz takiej gwarancji. Już były banki co dawały dożywotnio za darmo karty czy ubezpieczenia to potem klienci dostawali informację, że bank już takiego produktu nie będzie prowadził i tyle. To samo mogą zrobić z tobą, że taka usługa przestaje być świadczona lub z wielu innych powodów mogą
  • Odpowiedz
  • 1
@ExtraPensja wyłącz wszystkie zgody, przede wszystkim na marketing. Teoretycznie powinni przestać dzwonić. W praktyce wszystko interpretują na swoją korzyść, a i zdarza im się dzwonić czy wysyłać smsy marketingowe nie mając na to zgody. No i nagrywaj rozmowy i informuj ich, że rozmowy nagrywasz (nie masz obowiązku informowania ich, że nagrywasz).
Od tak nie mogą Ci podnieść ceny w sposób wiążący, chyba, że wg regulaminu mają podstawy do wyłączenia rabatu albo
  • Odpowiedz
✨️ Jakie rośliny posadzić, żeby je sprzedać z zyskiem?
Kiedyś mignęło mi ogłoszenie w internecie, że ktoś sprzedaje drzewo w doniczce za 2 tysiące złotych.

Nie pamiętam dokładnie, co to było, ale od tamtej pory mam taką rozkminę: co najlepiej posadzić teraz w doniczce, żeby za kilka lat sprzedać to z zyskiem? Szukam czegoś, co dobrze się sprzedaje pojedynczo, najlepiej roślina, która tanio kosztuje jako nasionko lub sadzonka, ale z czasem jej wartość
mirko_anonim - ✨️ Jakie rośliny posadzić, żeby je sprzedać z zyskiem? Ⓘ
Kiedyś mignęł...

źródło: drzewko-w-doniczce-osniezone-60x60x115cm

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#telewizory #elektronika #tv #rtv #lg #samsung #pytanie #telewizor #technologia #pytaniedoeksperta

Jaka jest wasza preferowana odległość od telewizora w próżni?

Wiem, że teoretycznie liczy się tylko kąt widzenia - odpowiedni rozmiar i odpowiednia odległość powinny dawać "takie samo" wrażenie. Ale w praktyce to zupełnie inaczej działa. Trzymanie 15-calowego tabletu 0,75 m od twarzy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gandezz: zaplanuj przystanki minimum 15 minut co około 50 km. Nie możesz dopuścić, żeby zmęczenie doprowadziło do wypadku. Na A1 uważaj na Majtczaka. Sprawdź poziom płynu w kierunkowskazach. Dobrze, żeby jechał z tobą również pilot, który będzie weryfikował wskazania map google z papierową mapa trasy w skali 1:100 000
  • Odpowiedz
  • 7
@Gandezz melisa, albo inne ziółka przed wjechaniem na A2. Poza tym oczy dookoła głowy i gotowa kamerka do nagrywania patologii drogowych ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@ehhniestety: Chodzi o to, że na działalności odkładali składki minimalne i teraz dostają minimalną emeryturę, a dopłacamy teraz do nich, bo to jest jedna z głównych grup wyborczych obecnego rządu, łącznie z nauczycielami i urzędasami.
  • Odpowiedz
@Hekken: za tą kwotę kupisz fajny zestaw aktywny 2+1 zajebiście grających monitorów, ew 5.1 - np 4x adam audio d3v + sub + środek np... (tylko nieco ponad budżet) ale kombinuj w ten sposób i wrażenia będziesz miał 10.000 razy lepsze
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Programista100k żeby wymieniać naboje w tanich punktach z wymiana gazu, gdzie płaci się w okolicy 10/15 zł za wymianę, a nie 40-50 zł. Są jeszcze hardkorowcy co kupują dużą butle, przełączki i wtedy to już wymiana wychodzi za grosze ale to trzeba mieć miejsce i nerwy na takie zabawy :)
  • Odpowiedz
Nie rozumiem po co ludzie przechodzą na Diety, jakieś ucinanie kalorii, głodzenie się. Skoro ten okres jest mało przyjemny to wiadomo że dużo grubasów się po drodze wykruszy i znowu przytyje.

Sam jestem wysportowany i z atletyczna sylwetką ale to nie decyzja tylko styl życia.
I najgorszym koszmarem było by dla mnie przechodzić głodówki, albo inne chore diety.

Zamiast tego robię co roku urlop na 1-2 miesiące, bardzo intensywny w środku zimy, lecę do ciepłych
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
XD XD XD to niezła rada

@troglodyta_erudyta
@szachrai: No co? Jest masa zawodow gdzie zarobisz duzo kasy a w zime masz przestoj lub mniej pracy, szczegolnie na samozatrudnieniu.
2-4tygodnie urlopu na umowie o prace i to w srodku lata europejskiego glownie to brzmi jak niewolnictwo.
Juz nastolatki maja lepiej bo w szkole masz 3miesiace wolnego co roku.
  • Odpowiedz