A co tam słychać u tego patusa co miał 40 lat i adoptował dziecko z domu dziecka i szpanował kasą? Dalej ona z nim jest? Nawet ładna była a ten patus taki obrzydliwy starych w skinny jeansach pamiętam #pytaniedoeksperta
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
hidden1967
- 0
Jakie polecacie szkoły tańca w Warszawie? Chcielibyśmy z moją różową iść i nauczyć się podstawowych styli i nie mamy żadnego doświadczenia.
#kurstanca #taniec #kiciochpyta #wesele #pytaniedoeksperta #sport #zwiazki
#kurstanca #taniec #kiciochpyta #wesele #pytaniedoeksperta #sport #zwiazki
friday
via Wykop- 0
Salsa Libre
- 2
czy ta siódemka to już over? (nie boli ale chyba ją ósemka rozyebała od środka?)
#pytanie #pytaniedoeksperta #stomatologia #dentysta
#pytanie #pytaniedoeksperta #stomatologia #dentysta
źródło: IMG_7705
PobierzCzy ten mikrofon nie będzie powodować że po odsłuchaniu nagrania słychać jakieś dziwne trzeszczenia wynikające z odbywających się w bloku rozmów telefonicznych? Pytanie od zielonego
https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/mikrofony-do-komputera-i-akcesoria/mikrofony-pc/mikrofon-fifine-am8-czarny
#mikrofon #sprzetaudio #audio #pytaniedoeksperta
https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/mikrofony-do-komputera-i-akcesoria/mikrofony-pc/mikrofon-fifine-am8-czarny
#mikrofon #sprzetaudio #audio #pytaniedoeksperta
@thewatchmaker nie będzie. On jest dynamiczny, a nie pojemnościowy. U mnie nawet klawiatury nie ściąga
- 0
@Ralphs:
Dzięki kolego :-)
Dzięki kolego :-)
- 2
Ile negocjować na stanowisko Senior IT Support Engineer w Polsce (Trójmiasto)? Przeszedłem rozmowy rekrutacyjne ppzytywnie, ale firma rekrutacyjna chce mi dać 50zł/h netto na B2B. Wracam z #uk po 10 latach, wiec kompletnie nie znam polskich realiów, ale 8k netto miesięcznie z 10 letnim doświadczeniem w IT to chyba trochę mało co?
Jaką kontrpropozycję wysunac? 15k netto? Tylko pewnie tyle nie dadzą :/ doradźcie coś. Na B2b się opłaca pracować
Jaką kontrpropozycję wysunac? 15k netto? Tylko pewnie tyle nie dadzą :/ doradźcie coś. Na B2b się opłaca pracować
w UK przez te 10 lat nabrałem dużo doświadczenia na różnych systemach. Mogę dużo wnieść do firmy. Trzeba się cenić, a nie zgadzać na wszystko co twój król Janusz ci mówi. Ale jak ci tak pasuje to tak rób.
@majkkali: i dokładnie to powinieneś powiedzieć jak będziesz uzasadniał swoje 16k netto
Tylko pilnuj by Alinka z rekrutacji wtedy nie miała kawy w ustach bo albo będziesz musiał się wycierać, albo
Ludzie serio nie wiem po co tak naskoczyliście na mnie wtf
@majkkali: I dlatego ja po 20 latach nadal siedze w UK. to czego wlasnie doswiadczasz to jest zdezenie z kultura pracy w PL do ktorej nie jestes przyzwyczajony. Z takimi ludzmi bedziesz mial wlasnie do czynienia. Arogancja, zazdrosc, full toxic mode. Moze probowanie full remote w UK z PL to lepsze rozwiazanie bracie.
źródło: 1000029362
PobierzPo ile jest kielbasa slaska w lidlu i czy mam sie klucic?
- 69gr 66.7% (16)
- 69zł 33.3% (8)
@Chlopaki_z_dzialeczek: 6,9zł
konto usunięte via Wykop
- 5
@Chlopaki_z_dzialeczek: 69 groszy, ale za 100g
Mirki, do ciemnaobrazowych, czekoladowych butów i garniaka jak na zdjęciu, skarpetki w kolorze butów czy w kolorze spodni (szare)? #pytaniedoeksperta #pytanie #modameska #ubierajsiezwykopem
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Anonim5: W żadnym
konto usunięte via Wykop
- 2
@Anonim5: 33 rok n.e i krzyczeć pod sceną uwolnić Barabasza, marzenie
Pieniądze z #kpo były przeznaczone na pobudzenie Polskiej gospodarki i biznesów oraz rozwinięcie ich, żeby w przypadku np kolejnego kryzysu w danej dziedzinie mogły się utrzymywać z czegoś innego
Chętnie usłyszę co mógłby zrobić człowiek zarabiający zawijaniem mięsa w placek żebyście byli zadowoleni? Podróże kosmiczne? Badania dawnych cywilizacji? Sektor militarny?
#pytaniedoeksperta #truestory
Chętnie usłyszę co mógłby zrobić człowiek zarabiający zawijaniem mięsa w placek żebyście byli zadowoleni? Podróże kosmiczne? Badania dawnych cywilizacji? Sektor militarny?
#pytaniedoeksperta #truestory
@conamirko: Polskie inwestycje - beton, żarcie, ewentualnie samochód z zagranicy.
jakby nie było klientów to by właśnie padł
@conamirko: no właśnie, by padł a tak nie padnie bo dostał kasę z moich podatków. Czyli nie dość, że mu zapłaciłem za nierentowny biznes to jeszcze w dodatku nie dostałem nawet j--a@#go kebaba
- 0
Próbuje przypomnieć sobie nazwę gry z okresu 2000-2005. Pomóżcie z przypomnieniem tytułu. Pamiętam te rzeczy:
Wyścigowa gra w 2D Czeska albo Słowacka. Wyścigi były na torze i chyba były 4 grupy A, B, C i D, gdzie A była ta najlepsza. Było tak chyba Lamborghini Diablo a w kat. D było Renault Megane (żółte). Ulepszało się auta i awansowało do lepszych lig. Jeśli dobrze kojarzę w intro była używka muzyka z piosenki
Wyścigowa gra w 2D Czeska albo Słowacka. Wyścigi były na torze i chyba były 4 grupy A, B, C i D, gdzie A była ta najlepsza. Było tak chyba Lamborghini Diablo a w kat. D było Renault Megane (żółte). Ulepszało się auta i awansowało do lepszych lig. Jeśli dobrze kojarzę w intro była używka muzyka z piosenki
#ai #pytaniedoeksperta
Ktoś wie czy mamy już jakieś rezultaty tych badań?
1. Projekt DolphinGemma (Google)
2.
Ktoś wie czy mamy już jakieś rezultaty tych badań?
1. Projekt DolphinGemma (Google)
2.
@zenon_z_chorzowa1: myślę że usłyszałbyś z mediów gdyby był realny przełom
- 0
@asdfghjkl: pewnie tak, ale zauważyłeś że kłamie i dane nie są na 8 sierpnia.
- 0
Jest sens iść do fizjoterapity z kolenem, bez zadnego usg?
Jakies 2 tygodnie temu cos mi sie stalo w lewe kolano, i to śpiąc na brzuchu - chyba utrzymywałem nogę w lekkim przeproście przez slabe podparcie pod kolanem bo lekki skos byl na łóżku, no i nagle poczulem mocny ból.
Potem rano nie bolalo ewentualnie delikatnie, ale pogorszylo sie kilka godiznach - i wtedy juz musialem kulec i chodzoc na lekko zgiętym
Jakies 2 tygodnie temu cos mi sie stalo w lewe kolano, i to śpiąc na brzuchu - chyba utrzymywałem nogę w lekkim przeproście przez slabe podparcie pod kolanem bo lekki skos byl na łóżku, no i nagle poczulem mocny ból.
Potem rano nie bolalo ewentualnie delikatnie, ale pogorszylo sie kilka godiznach - i wtedy juz musialem kulec i chodzoc na lekko zgiętym
@essos: ta powyższa analogia z samochodem jest tak nietrafiona, że aż nie ma co dawać się przedmówcy rozwijać xD
To nie jest tak, że nie ma w ogóle sensu. Precyzyjnej diagnozy bez badań obrazowych być może nie dostaniesz, ale doraźnie fizjo może pomóc, chociażby sprawdzi czy wszystko w porządku od strony ruchowej, zaserwuje jakąś terapię manualną w razie możliwości na chore miejsce, ewentualnie aby drugie kolano trochę odciążyć. Może nawet
To nie jest tak, że nie ma w ogóle sensu. Precyzyjnej diagnozy bez badań obrazowych być może nie dostaniesz, ale doraźnie fizjo może pomóc, chociażby sprawdzi czy wszystko w porządku od strony ruchowej, zaserwuje jakąś terapię manualną w razie możliwości na chore miejsce, ewentualnie aby drugie kolano trochę odciążyć. Może nawet
@MistrzKowalski: błądzisz, a nawet o tym nie wiesz xD
Przecież w trybie doraźnym nie chodzi o wyleczenie (wgl fizjo nie jest od leczenia w ścisłym słowa tego znaczeniu), a o pomoc z bólem i tu wystarczy czasem to o czym piszę, więc tak - wizyta wcześniej ma czasem sens. Poszedłby pacjent np. do ortopedy, to i tak przed ewentualną diagnostyką dostałby leki przeciwbólowe, dopiero później zapewne rehabilitację, ewentualnie skierowanie na
Przecież w trybie doraźnym nie chodzi o wyleczenie (wgl fizjo nie jest od leczenia w ścisłym słowa tego znaczeniu), a o pomoc z bólem i tu wystarczy czasem to o czym piszę, więc tak - wizyta wcześniej ma czasem sens. Poszedłby pacjent np. do ortopedy, to i tak przed ewentualną diagnostyką dostałby leki przeciwbólowe, dopiero później zapewne rehabilitację, ewentualnie skierowanie na
Można zaraz po założeniu folii hydrożelowej odkleić ją nie całą i przykleić z powrotem? bo jakaś drobinka mi się pod folie zawieruszyła i jest taki biały spot na środku ekranu praktycznie
#smartfon #telefony #android #iphone #pytaniedoeksperta
#smartfon #telefony #android #iphone #pytaniedoeksperta
- 2
@Niedobry: @Jestem_Tutaj dobra udało się jakoś to ogarnąć i nie rzuca sie juz tak w oczy
- 0
@krl_krl ja dziekuje, za folie chcieli 200zł
Używa ktoś VR?
Zastanawiam się co kupić Questa 3 za 2k czy Pico 4 Ultra za 1600. Ten Pico jest na papierze o wiele lepszy pod każdym względem oprócz community. I zastanawiam się czy warto bo jednak najważniejsza jest biblioteka gier.
Co myślicie?
#komputery #pytanie #wirtualnarzeczywistosc #ai #gry #pytaniedoeksperta #grykomputerowe
Zastanawiam się co kupić Questa 3 za 2k czy Pico 4 Ultra za 1600. Ten Pico jest na papierze o wiele lepszy pod każdym względem oprócz community. I zastanawiam się czy warto bo jednak najważniejsza jest biblioteka gier.
Co myślicie?
#komputery #pytanie #wirtualnarzeczywistosc #ai #gry #pytaniedoeksperta #grykomputerowe
konto usunięte via Wykop
- 1
Co to znaczy boosta gier?
@NowyStaryMirek: chodzi o program Quest Game Optimizer, znajdziesz poradniki na yt jak to działa i jakie są różnice. Mi nie był potrzebny bo mam quest 2 i korzystał głównie z pcvr także no.
BTW na pewno mogę ci z gier polecić RE4 VR (ten klasyczny) jest cudny w VR, jest to jeden z exów na Questa. A no i właśnie quest ma trochę questów i
@NowyStaryMirek ja bym brał questa, bo to jednak jest lider i większa pewność, że bedzie to wspierane.
Osobiście mam questa 2 używam sporadycznie ale jak już włączę to jest to naprawdę fajne i odmienne doświadczenie.
Osobiście mam questa 2 używam sporadycznie ale jak już włączę to jest to naprawdę fajne i odmienne doświadczenie.
https://www.ceneo.pl/160954902
kupie taka pianke w jakiejs castoramie czy innym obi?
#warsztat #diy #majsterkowanie #pytaniedoeksperta
kupie taka pianke w jakiejs castoramie czy innym obi?
#warsztat #diy #majsterkowanie #pytaniedoeksperta
@SpektrumSadyzmu przecież to w 30 sekund można sprawdzić
@SpektrumSadyzmu: Aha, czyli my mamy szukać w tym szajsie? Ja nie mam zamiaru, tak samo jak jechać do sklepu i pytać. To twój problem, więc jedź i pytaj.
Muszę zapłacić cło. Powierzyć to poczcie polskiej czy jakiejś agencji? Nie ogarniam tego.
Płacił ktoś cło przy zakupie z Japan? Może mi ten ktoś odpowiedzieć na pare pytań?
#pocztapolska #clo #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #japonia
Płacił ktoś cło przy zakupie z Japan? Może mi ten ktoś odpowiedzieć na pare pytań?
#pocztapolska #clo #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #japonia
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Retiarius_oma
Pełnomocnictwo złożysz w każdej placówce własnej Poczty Polskiej. Wystarczy tylko dowód osobisty lub inny dokument ze zdjęciem. Pełnomocnictwo może być stałe (ważne do odwołania) lub jednorazowe (tylko do odprawy danej przesyłki), decydujesz w momencie składania.
Co do rachunków itp. to niczego ze sobą nie bierzesz, tylko wysyłasz na podanego maila jako załączniki (jeżeli Urząd Celno-Skarbowy o to prosił).
Pełnomocnictwo złożysz w każdej placówce własnej Poczty Polskiej. Wystarczy tylko dowód osobisty lub inny dokument ze zdjęciem. Pełnomocnictwo może być stałe (ważne do odwołania) lub jednorazowe (tylko do odprawy danej przesyłki), decydujesz w momencie składania.
Co do rachunków itp. to niczego ze sobą nie bierzesz, tylko wysyłasz na podanego maila jako załączniki (jeżeli Urząd Celno-Skarbowy o to prosił).
Hej Miruny. Chce dostać się do mechanizmu rolety elektrycznej, aby trochę go naoliwić, bo skrzypi. Jak się do niego dostać, jaki to klucz?
#pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #majsterkowanie
#pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #majsterkowanie
źródło: IMG_4852
PobierzCzy to jest ok podłączenie? #pytaniedoeksperta #pytanie
źródło: d0525bb7-251b-45c6-b217-28507db5f34e
Pobierz@adam-goldman2 Im mniej załamań na drodze do zbiornika wyrównawczego tym lepiej, czyli pierwsza opcja lepsza.
@adam-goldman2: myślę, że to fachowiec musi przyjść na miejsce i sam ocenić jak zrobić instalacje.
- 0
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - szukam adaptera z micro SD na USB. Coś takiego jak na zdjęciu.
#pytaniedoeksperta #elektronika #it #pytanie #komputery #kiciochpyta #informatyka
#pytaniedoeksperta #elektronika #it #pytanie #komputery #kiciochpyta #informatyka
źródło: image
Pobierz@Kooopik to zapomnij. X1E trzeba było kupować
@Kooopik
Jeśli możesz podłączyć się kabelkiem USB do drukarki, ze swojego komputera, to tak samo możesz się połączyć kabelkiem Ethernet z twojego komputera (dodając mu drugą dodatkową kartę sieciową tylko do tego celu, na USB chociażby)
@hrumque mam x1e ale Ethernet jak się okazuje też nie zawsze działa w dużej sieci
Jeśli możesz podłączyć się kabelkiem USB do drukarki, ze swojego komputera, to tak samo możesz się połączyć kabelkiem Ethernet z twojego komputera (dodając mu drugą dodatkową kartę sieciową tylko do tego celu, na USB chociażby)
Co USA lub Europa p-------a chinom w ostatnich 30 latach i zarobila na tym olbrzymie pieniadze?
Bo w druga strone to wiem.
#geopolityka #chiny #usa #europa #korposwiat #korpo #praca #pracbaza #pytaniedoeksperta
Bo w druga strone to wiem.
#geopolityka #chiny #usa #europa #korposwiat #korpo #praca #pracbaza #pytaniedoeksperta
@dreadingit: Co chwilę mi jakieś publikacje wyskakują: https://www.wired.com/story/silicon-valley-china-996-work-schedule/


































