Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Programista100k żeby wymieniać naboje w tanich punktach z wymiana gazu, gdzie płaci się w okolicy 10/15 zł za wymianę, a nie 40-50 zł. Są jeszcze hardkorowcy co kupują dużą butle, przełączki i wtedy to już wymiana wychodzi za grosze ale to trzeba mieć miejsce i nerwy na takie zabawy :)
  • Odpowiedz
Nie rozumiem po co ludzie przechodzą na Diety, jakieś ucinanie kalorii, głodzenie się. Skoro ten okres jest mało przyjemny to wiadomo że dużo grubasów się po drodze wykruszy i znowu przytyje.

Sam jestem wysportowany i z atletyczna sylwetką ale to nie decyzja tylko styl życia.
I najgorszym koszmarem było by dla mnie przechodzić głodówki, albo inne chore diety.

Zamiast tego robię co roku urlop na 1-2 miesiące, bardzo intensywny w środku zimy, lecę do ciepłych
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
XD XD XD to niezła rada

@troglodyta_erudyta
@szachrai: No co? Jest masa zawodow gdzie zarobisz duzo kasy a w zime masz przestoj lub mniej pracy, szczegolnie na samozatrudnieniu.
2-4tygodnie urlopu na umowie o prace i to w srodku lata europejskiego glownie to brzmi jak niewolnictwo.
Juz nastolatki maja lepiej bo w szkole masz 3miesiace wolnego co roku.
  • Odpowiedz
✨️ Czy młodzi lekarze pracują jak w fabryce?
mireczki mam pytanie o #zwiazki #randki poznałem dziewczyne 24 lata, studentkę jednego z kierunków lekarskich, spotkałem się z nią pare razy

od pewnego czasu próbuje się z nią umówić ale mówi ze pracuje od rana do wieczora.
powiedziała mi ze pracuje od poniedziałku do niedzieli po 12h, 8:00-20:00. to normalne? młodzi lekarze pracują jak w jakiejś fabryce? mam wrażenie ze mnie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Panowie jest następująca sytuacja, kupiłem stare auto - ma prawie 14 lat - hyundai i30 1.6 crdi - aut od handlarza. Sprawdzone przed zakupem we względnie dobrym stanie techniczym. Wziąłem lokalnego sprawdzacza z olxa żeby sprawdził te auto ze mną i mniej więcej co tam będzie do naprawy. No to wyszło, że z mechanicznych rzeczy do zrobienia na już to podkładki pod wtryski i w najbliższym czasie możliwe, że amorki. No to
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@milek347: jak rok temu też wziąłem i30 1.6 CRDi z komisu. Pierwsze co sprawdziłem to zdjalem ten plastik aby zobaczyć czy przy wtryskiwaczach sucho. Jakkby było mokro to bym nie brał. Jak podkładki wywalone to tam mokro powinno być.

Co do dymienia chwilę po odpaleniu też miałem ten problem. Świece żarowe były upalone..po wymianie już ok.

Masz zabojce silnika na pokładzie czyli DPF? Jest darmowa sprawdzarka Vinu, można sprawdzić wyposażenie
  • Odpowiedz
@milek347: szary dym w dieslu po odpaleniu na zimno przez kilka sekund to normalne. Raz na kilka zbiorników wlej do baku coś takiego: LIQUI MOLY Ogólnie przy każdym wyjęciu wtrysku jest ryzyko jego uszkodzenia.

Jesteś pewny, że to wtrysk a nie np. zawór albo popychacz? Przed następną wymianą oleju wlej płukankę.

To, że wg vinu ma mieć dpf to nie znaczy, że on tam jest. Jeżeli jest to wtedy na
  • Odpowiedz
  • 1
@srul2016: Zapytam lekarza zobaczymy co powie ale jak miałem loda bez gumy od roxy to raczej złapałem jakiegoś HPV xD a jeśli chodzi o raka to dla faceta ryzyko wielkie nie jest w przeciwieństwie do kobiety chociaż też szanse małe tutaj statystyki z 2019 roku chyba ze wszystkich krajów które są w tym WHO
"In 2019, HPV caused an estimated 620 000 cancer cases in women and 70 000 cancer
  • Odpowiedz
@Besalama: Kiedyś kolega przyprowadził podobnego do pracy, jak się obróciłem i zobaczyłem go poraz pierwszy gdy za mną stał to przyznam że się trochę obsralem XD

  • Odpowiedz
Chce wykupić rodzicom przelot z większą przestrzenią przy wyjściu awaryjnym, ale oni niestety nie posługują się płynnie j. angielskim.
Jak oceniacie ryzyko przesadzenia ich?
Wycieczka z TUI (nie wiem kto realizuje loty)
Był ktoś świadkiej takiej sytuacji?
Co innego jakiś lot rejsowy LOT itp. ale turystyczne przesadzają?

#podroze #podrozujzwykopem #wakacje #pytaniedoeksperta #tui
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niech mówią yes, ok ok xD mój ojciec też siedział na awaryjnym przypadkiem w Ryan, a nie potrafi nic oprócz yes i ok :D


@Konkol: skrajnie idiotyczna rada. Hehe iks de :D nie będzie jak się kiedyś ludzie spalą w samolocie, bo przy wyjściu siedział gruby Janusz potrafiący tylko yes i ok. Ten wymóg nie jest z kaprysu.
  • Odpowiedz
Pytanie.

Jak ominac blokade tethringu/udostepniania internetu nalozona przez operatora?

Karta SIM ma nieograniczony internet, ale zakaz udostepniania na zewnatrz,
Trzeba by dokupic druga (hotspotowa) , a jest wielokrtonie drozsza. Albo nastepne dostepy do wifi .
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak się nazywa ta młoda, względnie popularna obecnie aktorka TV, która ma minę jak srający kot?

Chyba grała w filmie z Bradem Pittem, chociaż tam mniej robiła takie miny.

Nie chodzi mi o tą, koło 30-40 która wygląda jak kot w peruce, ale jak ktoś wie o której mowa (tej drugiej) to też możecie napisać

#film #kino #pytanie #pytaniedoeksperta #koty
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#znajomi #przyjaznie #przyjaciele #pytaniedoeksperta #samotnosc #pomoc
Mam problem, z którym zmagam się od dłuższego czasu – szukam normalnych kumpli, ale niemal zawsze trafiam na tzw. “element społeczny”: osoby z uzależnieniami, szemraną przeszłością, pasożyty finansowe albo emocjonalne. Takie znajomości nie tylko mnie wyniszczały, ale przez nie sam miałem problemy z używkami i do dziś noszę skutki tego, co działo się ze
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BaalZebul: pewnie wiekszosc to jeden **uj, ja poszedlem w Thule VC 926, generalnie okej ale zauwazylem ze podczas jazdy pałąk, do ktorego przyczepiane są rowery (ten w kształcie odwróconej litery U, potrafi się wygiąć, wg mnie źle to jest skonstruowane
  • Odpowiedz