Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Adiog
- 69

greedy_critic
via iOS- 749
@Adiog wolałbym społeczeństwo brzydkich, ale mądrych ludzi, niż pięknych idi0tów

Momento83
via Android- 664
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Mircy, używa ktoś sodastream? Na ile litrów wystarczy napój jeżeli chce gazować do poziomu typowych wód mocno gazowanych?
#sodastream #pytaniedoeksperta
#sodastream #pytaniedoeksperta
@Programista100k żeby wymieniać naboje w tanich punktach z wymiana gazu, gdzie płaci się w okolicy 10/15 zł za wymianę, a nie 40-50 zł. Są jeszcze hardkorowcy co kupują dużą butle, przełączki i wtedy to już wymiana wychodzi za grosze ale to trzeba mieć miejsce i nerwy na takie zabawy :)
- 1
@Myszo: Super, dzięki wielkie
Mirki i mirabelki jakiego dentystę w miarę polecacie we Wrocławiu do leczenia kanałowego pod mikroskopem 7 plus odbudowa. Wiadomo że tanio nie jest ale warto. Jednak żeby nie zdzierali dodatkowo za to że mają wystrój wnętrz w holu i inne pierdoły.
#wroclaw #zdrowie #stomatologia #dentysta #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #pytanie
#wroclaw #zdrowie #stomatologia #dentysta #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #pytanie
@Czesterek: ja robiłem kanałówki u Urszuli Zielińskiej w Welldent i jestem zadowolony, chociaż było drogo.
- 1
Nie rozumiem po co ludzie przechodzą na Diety, jakieś ucinanie kalorii, głodzenie się. Skoro ten okres jest mało przyjemny to wiadomo że dużo grubasów się po drodze wykruszy i znowu przytyje.
Sam jestem wysportowany i z atletyczna sylwetką ale to nie decyzja tylko styl życia.
I najgorszym koszmarem było by dla mnie przechodzić głodówki, albo inne chore diety.
Zamiast tego robię co roku urlop na 1-2 miesiące, bardzo intensywny w środku zimy, lecę do ciepłych
Sam jestem wysportowany i z atletyczna sylwetką ale to nie decyzja tylko styl życia.
I najgorszym koszmarem było by dla mnie przechodzić głodówki, albo inne chore diety.
Zamiast tego robię co roku urlop na 1-2 miesiące, bardzo intensywny w środku zimy, lecę do ciepłych
- 3
XD XD XD to niezła rada
@troglodyta_erudyta
@szachrai: No co? Jest masa zawodow gdzie zarobisz duzo kasy a w zime masz przestoj lub mniej pracy, szczegolnie na samozatrudnieniu.
2-4tygodnie urlopu na umowie o prace i to w srodku lata europejskiego glownie to brzmi jak niewolnictwo.
Juz nastolatki maja lepiej bo w szkole masz 3miesiace wolnego co roku.
✨️ Czy młodzi lekarze pracują jak w fabryce? Ⓘ
mireczki mam pytanie o #zwiazki #randki poznałem dziewczyne 24 lata, studentkę jednego z kierunków lekarskich, spotkałem się z nią pare razy
od pewnego czasu próbuje się z nią umówić ale mówi ze pracuje od rana do wieczora.
powiedziała mi ze pracuje od poniedziałku do niedzieli po 12h, 8:00-20:00. to normalne? młodzi lekarze pracują jak w jakiejś fabryce? mam wrażenie ze mnie
mireczki mam pytanie o #zwiazki #randki poznałem dziewczyne 24 lata, studentkę jednego z kierunków lekarskich, spotkałem się z nią pare razy
od pewnego czasu próbuje się z nią umówić ale mówi ze pracuje od rana do wieczora.
powiedziała mi ze pracuje od poniedziałku do niedzieli po 12h, 8:00-20:00. to normalne? młodzi lekarze pracują jak w jakiejś fabryce? mam wrażenie ze mnie
@mirko_anonim: Gościu, nawet jakby pracowała do 20:00, to jakby była Toba zainteresowana, to o 20:05 by sie spotkała. Odpuść.
@mirko_anonim: nikt nie jest bardziej zajęty niż ten, który ma Cie w dupie, zapamiętaj to sobie
- 0
Panowie jest następująca sytuacja, kupiłem stare auto - ma prawie 14 lat - hyundai i30 1.6 crdi - aut od handlarza. Sprawdzone przed zakupem we względnie dobrym stanie techniczym. Wziąłem lokalnego sprawdzacza z olxa żeby sprawdził te auto ze mną i mniej więcej co tam będzie do naprawy. No to wyszło, że z mechanicznych rzeczy do zrobienia na już to podkładki pod wtryski i w najbliższym czasie możliwe, że amorki. No to
@milek347: jak rok temu też wziąłem i30 1.6 CRDi z komisu. Pierwsze co sprawdziłem to zdjalem ten plastik aby zobaczyć czy przy wtryskiwaczach sucho. Jakkby było mokro to bym nie brał. Jak podkładki wywalone to tam mokro powinno być.
Co do dymienia chwilę po odpaleniu też miałem ten problem. Świece żarowe były upalone..po wymianie już ok.
Masz zabojce silnika na pokładzie czyli DPF? Jest darmowa sprawdzarka Vinu, można sprawdzić wyposażenie
Co do dymienia chwilę po odpaleniu też miałem ten problem. Świece żarowe były upalone..po wymianie już ok.
Masz zabojce silnika na pokładzie czyli DPF? Jest darmowa sprawdzarka Vinu, można sprawdzić wyposażenie
@milek347: szary dym w dieslu po odpaleniu na zimno przez kilka sekund to normalne. Raz na kilka zbiorników wlej do baku coś takiego: LIQUI MOLY Ogólnie przy każdym wyjęciu wtrysku jest ryzyko jego uszkodzenia.
Jesteś pewny, że to wtrysk a nie np. zawór albo popychacz? Przed następną wymianą oleju wlej płukankę.
To, że wg vinu ma mieć dpf to nie znaczy, że on tam jest. Jeżeli jest to wtedy na
Jesteś pewny, że to wtrysk a nie np. zawór albo popychacz? Przed następną wymianą oleju wlej płukankę.
To, że wg vinu ma mieć dpf to nie znaczy, że on tam jest. Jeżeli jest to wtedy na
Czy mając 29 lat powinienem się szczepić przeciwko HPV? Czy to jednak bardziej dla młodszych czytałem na googlach że jak ktoś ma ponad 26 lat to już nie jest to zalecane.
#zdrowie #lekarz #medycyna #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #pytanie
#zdrowie #lekarz #medycyna #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #pytanie
- 1
@srul2016: Zapytam lekarza zobaczymy co powie ale jak miałem loda bez gumy od roxy to raczej złapałem jakiegoś HPV xD a jeśli chodzi o raka to dla faceta ryzyko wielkie nie jest w przeciwieństwie do kobiety chociaż też szanse małe tutaj statystyki z 2019 roku chyba ze wszystkich krajów które są w tym WHO
"In 2019, HPV caused an estimated 620 000 cancer cases in women and 70 000 cancer
"In 2019, HPV caused an estimated 620 000 cancer cases in women and 70 000 cancer
@Moonlight20 nie wiem, ja mam tam abonament z pracy, więc u nich się leczę. Najlepiej zadzwoń i zapytaj
- 5
- 0
Jest u nas Kia na warsztacie i mam pytanie, ma ktoś jakiegoś fachowca od naklejek policyjnych, który wytnie od ręki i wyślę naklejkę odblaskową na klapę i tylny zderzak?
#mechanikasamochodowa #policja #pytaniedoeksperta
#mechanikasamochodowa #policja #pytaniedoeksperta
- 0
Chce wykupić rodzicom przelot z większą przestrzenią przy wyjściu awaryjnym, ale oni niestety nie posługują się płynnie j. angielskim.
Jak oceniacie ryzyko przesadzenia ich?
Wycieczka z TUI (nie wiem kto realizuje loty)
Był ktoś świadkiej takiej sytuacji?
Co innego jakiś lot rejsowy LOT itp. ale turystyczne przesadzają?
#podroze #podrozujzwykopem #wakacje #pytaniedoeksperta #tui
Jak oceniacie ryzyko przesadzenia ich?
Wycieczka z TUI (nie wiem kto realizuje loty)
Był ktoś świadkiej takiej sytuacji?
Co innego jakiś lot rejsowy LOT itp. ale turystyczne przesadzają?
#podroze #podrozujzwykopem #wakacje #pytaniedoeksperta #tui
@widmo82: niech mówią yes, ok ok xD mój ojciec też siedział na awaryjnym przypadkiem w Ryan, a nie potrafi nic oprócz yes i ok :D
niech mówią yes, ok ok xD mój ojciec też siedział na awaryjnym przypadkiem w Ryan, a nie potrafi nic oprócz yes i ok :D
@Konkol: skrajnie idiotyczna rada. Hehe iks de :D nie będzie jak się kiedyś ludzie spalą w samolocie, bo przy wyjściu siedział gruby Janusz potrafiący tylko yes i ok. Ten wymóg nie jest z kaprysu.
- 1
Chce podać stan licznika, ale jestem niezbyt bystrym różowym paskiem i nie wiem którą wartość z tych kodów podać… 1.8.0 ? #pytaniedoeksperta
źródło: IMG_0988
Pobierz- 0
Pytanie.
Jak ominac blokade tethringu/udostepniania internetu nalozona przez operatora?
Karta SIM ma nieograniczony internet, ale zakaz udostepniania na zewnatrz,
Trzeba by dokupic druga (hotspotowa) , a jest wielokrtonie drozsza. Albo nastepne dostepy do wifi .
Jak ominac blokade tethringu/udostepniania internetu nalozona przez operatora?
Karta SIM ma nieograniczony internet, ale zakaz udostepniania na zewnatrz,
Trzeba by dokupic druga (hotspotowa) , a jest wielokrtonie drozsza. Albo nastepne dostepy do wifi .
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@NowyStaryMirek: w żyłke
Ktoś mi napisze jak się teraz korzysta z wykopu na komórce? Bo niby próbuję siedzieć na kompie, ale na kompie zawsze znajduję coś innego do roboty i jest turboprzypał na koniec dnia :X
#wykop #android #pytaniedoeksperta #czyhashtagidzialajo
#wykop #android #pytaniedoeksperta #czyhashtagidzialajo
- 3
Jeśli nie ma różnic między kobietami i mężczyznami, to dlaczego jest podział na sport męski i damski? Czemu wszyscy nie startują razem? #sport #pytanie #rownouprawnienie #pytaniedoeksperta
Jak się nazywa ta młoda, względnie popularna obecnie aktorka TV, która ma minę jak srający kot?
Chyba grała w filmie z Bradem Pittem, chociaż tam mniej robiła takie miny.
Nie chodzi mi o tą, koło 30-40 która wygląda jak kot w peruce, ale jak ktoś wie o której mowa (tej drugiej) to też możecie napisać
#film #kino #pytanie #pytaniedoeksperta #koty
Chyba grała w filmie z Bradem Pittem, chociaż tam mniej robiła takie miny.
Nie chodzi mi o tą, koło 30-40 która wygląda jak kot w peruce, ale jak ktoś wie o której mowa (tej drugiej) to też możecie napisać
#film #kino #pytanie #pytaniedoeksperta #koty
@solejukowski: Margaret Qualley
@fledgeling odpisz opie, bo jestem ciekawy czy zgadłem po jednej nutce
#znajomi #przyjaznie #przyjaciele #pytaniedoeksperta #samotnosc #pomoc
Mam problem, z którym zmagam się od dłuższego czasu – szukam normalnych kumpli, ale niemal zawsze trafiam na tzw. “element społeczny”: osoby z uzależnieniami, szemraną przeszłością, pasożyty finansowe albo emocjonalne. Takie znajomości nie tylko mnie wyniszczały, ale przez nie sam miałem problemy z używkami i do dziś noszę skutki tego, co działo się ze
Mam problem, z którym zmagam się od dłuższego czasu – szukam normalnych kumpli, ale niemal zawsze trafiam na tzw. “element społeczny”: osoby z uzależnieniami, szemraną przeszłością, pasożyty finansowe albo emocjonalne. Takie znajomości nie tylko mnie wyniszczały, ale przez nie sam miałem problemy z używkami i do dziś noszę skutki tego, co działo się ze
Hej,
Planuje zakup bagaznik na hak dla #rower, ktos poleci jakies marki czy jednak "trzeba" isc w Thule?
Nie mialem stycznosci z zadnymi do tej pory wiec mile widziane jakies opinie.
Jak sie maja budzetowe Aguri/InterPack/Inne?
#podroze #pytaniedoeksperta #motoryzacja #samochody
Planuje zakup bagaznik na hak dla #rower, ktos poleci jakies marki czy jednak "trzeba" isc w Thule?
Nie mialem stycznosci z zadnymi do tej pory wiec mile widziane jakies opinie.
Jak sie maja budzetowe Aguri/InterPack/Inne?
#podroze #pytaniedoeksperta #motoryzacja #samochody
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Które tagi są na czarnej liście i są niewidzialne dla niezalogowanych a przez to mają ograniczone zasięgi?
#moderacja #moderacjacontent #pytaniedoeksperta
#moderacja #moderacjacontent #pytaniedoeksperta




































