Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
@Anonim5 nie ma szans, tylko na konsolach nowej generacji ps5/series x wyjdzie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Ej wykopki. Czy matki, które wyszydzają swoje dzieci to sadystki czy narcyzki?
#pytanie #toksycznamatka #psychologia #ddd #dda
#pytanie #toksycznamatka #psychologia #ddd #dda
✨️ Praca na dwóch etatach - jak to wygląda? Ⓘ
#praca #pracait #korpo #korposwiat #programowanie #programista15k #programista25k #pytanie
Czy ktokolwiek z Was pracował jednocześnie na dwóch lub więcej etatach będąc na B2B?
Obecnie jestem na B2B i rozważam wzięcie drugiego etatu (dopiero teraz ponieważ do tej pory miałam zakaz konkurencji). W grę wchodzi umowa o pracę i
#praca #pracait #korpo #korposwiat #programowanie #programista15k #programista25k #pytanie
Czy ktokolwiek z Was pracował jednocześnie na dwóch lub więcej etatach będąc na B2B?
Obecnie jestem na B2B i rozważam wzięcie drugiego etatu (dopiero teraz ponieważ do tej pory miałam zakaz konkurencji). W grę wchodzi umowa o pracę i
@mirko_anonim księgowego se weź lepiej do takich tematów zamiast pytać wykopu
Generalnie na UOP masz drugi próg podatkowy, w pełni płatny urlop, wszystkie te socjalowe pierdoły itp nie wiem jak sie to przekłada na b2b ale imo płacisz samą składkę zdrowotna zamiast całego zusu. Reszta typu VAT itp bez zmian.
Generalnie na UOP masz drugi próg podatkowy, w pełni płatny urlop, wszystkie te socjalowe pierdoły itp nie wiem jak sie to przekłada na b2b ale imo płacisz samą składkę zdrowotna zamiast całego zusu. Reszta typu VAT itp bez zmian.
@mirko_anonim: Kumpel pracował tak na UoP + B2B w innej firmie, więc się da, chociaż szczegółów nie znam. Ja osobiście wolę OE na B2B w każdej firmie.
- 0
Jakie aplikacje do blokowania shortsow posiadacie na #android. Ostatnio znalazłem scrollguard ma funkcję blokowania shortsow w aplikacjach oraz bardzo fajna funkcję która po wyznaczonym czasie zatrzymuje przeglądanie aplikacji (blokada na minutę) po czym można wrócić do aplikacji która się przeglądało. Uważam że to bardzo fajna funkcja która skutecznie potrafi wybić z rytmu.
Jedynie czego mi w niej blokuje to blurowanie miniaturek na youtube
#facebook #youtube
Jedynie czego mi w niej blokuje to blurowanie miniaturek na youtube
#facebook #youtube
@HBVST: w revanced pewnie mozna usunac wszystko co z nimi zwiazane
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Ranger: nie mam tak
@kapusta_honk_konk: czyli złodzieje wiedzieli wcześniej co mają wynieść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bo pospolici złodzieje zanim znajdą skarby to muszą trochę pobuszować po domu a to zajmuje czas xD
Bo pospolici złodzieje zanim znajdą skarby to muszą trochę pobuszować po domu a to zajmuje czas xD
- 17
@BananowyKrol jakiś wykopek kiedyś to odpalił na Yt pakietam xD. Ale spadało kilkukrotnie chyba bo bylo zglaszane
@BananowyKrol: nie doceniasz kondensatu wartości bakłażanie, taki maraton usmażyłby Ci torusa między uszami.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Big_Bocchers: Kuzyn się 2 tygodnie temu dostał 1 dzień po wysłaniu CV.
@Enso_ pracując w systemie 24/48 masz ok 10 dyżurów miesięcznie po 22.5 to masz 5400. Za dnia obchód co 2h 15min w nocy co 3h więc spokojnie można się przespać. To bez broni itp
@DziobakPepe: Wielka Hossa Pokoleniowa
@DziobakPepe: rotczajld robił short squeeze
Jest tu ktoś co ogarnia #geoportal ?
Jest jakiś sposób, by generować linki to lokalizacji GPS? Po prostu chce dodać link na mojej stronie, do punktów GPS.
Niby jest "Link to map composition".... to daje link taki:
Jest jakiś sposób, by generować linki to lokalizacji GPS? Po prostu chce dodać link na mojej stronie, do punktów GPS.
Niby jest "Link to map composition".... to daje link taki:
[https://mapy.geoportal.gov.pl/imap/Imgp_2.html?locale=en&gui=new&sessionID=3BA898EA-1634-4860-BA82-BEB7CC1F9F31](https://mapy.geoportal.gov.pl/imap/Imgp_2.html?locale=en&gui=new&sessionID=3BA898EA-1634-4860-BA82-BEB7CC1F9F31)
źródło: image
Pobierzno to masz to api i doc do niego co linka ci wkleiłem
@new-object: jako komentarz do API - domyślnie korzysta ono z układ 1992 więc w przykładach są współrzędne w tym układzie. Z tego co widziałem można zmienić odwzorowanie.
- 0
@jmuhha: Wyklucz to drugie - za dużo problemów
- 0
- 0
@Manaka: do twojej :3
- 1
@retronom: żona i dzieciaki. Jakoś tak głupio.
@zenon_z_chorzowa1: To Ty jesteś szef, nie wiedziałem. Fakt, jakoś tak głupio. Myślę że nic szczególnego nie straciłeś, przynajmniej masz swoje, kochające. Trochę zazdroszczę.
W jakim sklepie online ewentualnie bez problemu zwrócę słuchawki? Chce kupić wh-1000xm6 ale kosztują 2 koła i mam pewną obawę czy będą dla mnie wygodne. Jaki sklep nie robi problemu ze zwrotami? Wolałbym nie ryzykować zostania z słuchawkami których nie mogę nosić.
#pytanie #sklepy #xkom #sluchawki #rtvagd #mediamarkt #mediaexpert
#pytanie #sklepy #xkom #sluchawki #rtvagd #mediamarkt #mediaexpert
@BananowyKrol: To słuchawki nauszne, w media expert nie robią problemu. Douszne - z tym już lipa.
- 1
@Notakaprawda: ok dzięki. Nie miałbym godności nawet próbować oddać douszne xD
konto usunięte via Wykop
- 0
@duzy-skrzat: mój to mp3 player
#logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #randkionline #randki #blackpill #zwiazki #samotnosc #sympatia #badoo #pytanie
Czy u was w waszym regionie też są kobiety które latami przesiadują na portalach randkowych? czego one tam przez tyle czasu szukają? Przecież kobieta w 5 minut sobie może znaleźć faceta. Tym bardziej na prowincji, gdzie jest stado samotnych
Czy u was w waszym regionie też są kobiety które latami przesiadują na portalach randkowych? czego one tam przez tyle czasu szukają? Przecież kobieta w 5 minut sobie może znaleźć faceta. Tym bardziej na prowincji, gdzie jest stado samotnych
@dawiddrifter: Atencja, 70% lasek szuka atencji albo wymarzonego chłopa na apkach w międzyczasie kosząc frajerów na ich czasie albo zasobach.
@dawiddrifter: tak, i to w dodatku cały przekrój - od patusek na badoo po takie co wyglądają na w miarę ogarnięte, z moich obserwacji rekordzistki nawet po 3-4 lata. Nie wiem jak trzeba mieć w----------e ego i wymagania żeby przy tych proporcjach na rynku nikogo sobie nie znaleźć.

































Serial skończyłem gdzieś pomiędzy 6/7 sezonem, nie pamiętam.
Czy warto go dokończyć? Pamiętam, że robiłem parę podejść i zawsze kończyło się tak że wyłączałem.
Chociaż na filmwmeb te pozostałe sezony dobrze oceniane widzę.