@strike_lucky no jest tam jeszcze parę dobrych momentów z szeptaczami, ale ze wspólnotą to już flaki z olejem, jak byłem chory to przeszedłem to, bo nie miałem za bardzo co oglądać i nadal mam w połowie skończony ostatni sezon od 2-3 lat
  • Odpowiedz
✨️ Praca na dwóch etatach - jak to wygląda?
#praca #pracait #korpo #korposwiat #programowanie #programista15k #programista25k #pytanie
Czy ktokolwiek z Was pracował jednocześnie na dwóch lub więcej etatach będąc na B2B?
Obecnie jestem na B2B i rozważam wzięcie drugiego etatu (dopiero teraz ponieważ do tej pory miałam zakaz konkurencji). W grę wchodzi umowa o pracę i
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim księgowego se weź lepiej do takich tematów zamiast pytać wykopu
Generalnie na UOP masz drugi próg podatkowy, w pełni płatny urlop, wszystkie te socjalowe pierdoły itp nie wiem jak sie to przekłada na b2b ale imo płacisz samą składkę zdrowotna zamiast całego zusu. Reszta typu VAT itp bez zmian.
  • Odpowiedz
Jakie aplikacje do blokowania shortsow posiadacie na #android. Ostatnio znalazłem scrollguard ma funkcję blokowania shortsow w aplikacjach oraz bardzo fajna funkcję która po wyznaczonym czasie zatrzymuje przeglądanie aplikacji (blokada na minutę) po czym można wrócić do aplikacji która się przeglądało. Uważam że to bardzo fajna funkcja która skutecznie potrafi wybić z rytmu.

Jedynie czego mi w niej blokuje to blurowanie miniaturek na youtube
#facebook #youtube
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest jakiś srtream zapętlony sebcela? Kiedyś w biurze jak pracowałem po 10h to słuchałem na okrągło Tigera Bonzo, Filmiki z humorkiem robił strim 24/7 ze wszystkimi gniotami. Pięknie się wtedy odmużdzyłem. Jest coś podobnego z sebą, a jeśli nie to czemu? XD

#sebcel #pytanie #strimy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Enso_ pracując w systemie 24/48 masz ok 10 dyżurów miesięcznie po 22.5 to masz 5400. Za dnia obchód co 2h 15min w nocy co 3h więc spokojnie można się przespać. To bez broni itp
  • Odpowiedz
Jest tu ktoś co ogarnia #geoportal ?

Jest jakiś sposób, by generować linki to lokalizacji GPS? Po prostu chce dodać link na mojej stronie, do punktów GPS.

Niby jest "Link to map composition".... to daje link taki:

[https://mapy.geoportal.gov.pl/imap/Imgp_2.html?locale=en&gui=new&sessionID=3BA898EA-1634-4860-BA82-BEB7CC1F9F31](https://mapy.geoportal.gov.pl/imap/Imgp_2.html?locale=en&gui=new&sessionID=3BA898EA-1634-4860-BA82-BEB7CC1F9F31)
new-object - Jest tu ktoś co ogarnia #geoportal ?

Jest jakiś sposób, by generować li...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Czy kontakt z doświadczoną osobą w związku pomoże?
Jak ktoś nie ma doświadczenia w związkach (różne problemy), 26 lat, to kontakt z divą coś mu da? Mam ogromne opory przed poznawaniem ludzi. Czy pogłębi problemy?

Czuję duży wstyd.
#pytanie

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy wierzysz w odgórnie zaplanowany los przez siłę wyższą?

#ankieta #pytanie

Czy wierzysz w odgórnie zaplanowany los przez siłę wyższą?

  • Tak 23.5% (4)
  • Nie 76.5% (13)

Oddanych głosów: 17

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #randkionline #randki #blackpill #zwiazki #samotnosc #sympatia #badoo #pytanie
Czy u was w waszym regionie też są kobiety które latami przesiadują na portalach randkowych? czego one tam przez tyle czasu szukają? Przecież kobieta w 5 minut sobie może znaleźć faceta. Tym bardziej na prowincji, gdzie jest stado samotnych
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dawiddrifter: tak, i to w dodatku cały przekrój - od patusek na badoo po takie co wyglądają na w miarę ogarnięte, z moich obserwacji rekordzistki nawet po 3-4 lata. Nie wiem jak trzeba mieć w----------e ego i wymagania żeby przy tych proporcjach na rynku nikogo sobie nie znaleźć.
  • Odpowiedz