@grand_khavatari: też straciłem moje pierwsze konto do poczty, a szkoda bo udało się założyć z imieniem i nazwiskiem w nazwie jak na cywilizowanego człowieka przystało. później to musiałem się zadowolić nazwą typu "c-------a11" ( ͡°ʖ̯͡°)
@adamsowaanon: Gdyby zdobycie milfa było takie łatwe to każdy by tak zrobił. Stare baby też mają wymagania i zacznijmy od tego że ciężko znaleść wolną kobiete, a na portalach randkowych to często ci nawet nie odpisze.
@Recovery1994: Raczej chodzi im to aby pozostać anonimowym. Niektórzy na wykopie sie zachowują tak jakby, na ich koncie był podany adres zamieszkania imie i nazwisko
jak bym był na divach to bym skorzystał, nie chciał byś żeby jedna ogarniała ci kule a druga armate? o roamingu podczas louda nie wspominając, po co wy w ogóle p0rnosy oglądacie XD
@WhammerJammer: bo tutaj chyba kiedyś jeden narzekał że k0biety to sie tylko sobą zajmowały, a on głównie sie patrzył
-ten trójkąt był podobno nieudany, dopiero jak jedna wyszła zrobiło się trochę lepiej,
@klamkaodokna: ja mam taką teorie że po prostu jak jest dwoje ludzi to mogą sie na 100% zajmować sobą, a jak jest więcej to robi sie tłok i niepotrzebne zamieszanie
@deptacz_gnoju: ale co to ma do rzeczy? taka diva to przecież sie myje, więc problem znika. Mi chodzi o samą obecność faceta, czyli klimat niezbyt podniecający.
Zawsze można rozszerzać oglądane kategorie 😀 apetyt rośnie w miarę jedzenia. Ja kiedyś nie lubiłem analu, nie lubiłem jak chłop ze chłopem, a teraz to się kręci jakoś ;]
ależy - u takiej co już byłem parę razy to czemu nie; i naprawdę - ostatni o czym bym myślał jakbym chciał zrobić minetę to to czy ruchała się wcześniej z kimś czy nie; nie myślę o kutasach innych facetów
@AgentGRU: bo ja bardzo lubie minety, ale ja jestem w życiu gigantycznym pechowcem i obawiam sie żeby nie złapać jakiegoś syfa i będe miał do końca życia jakąś chorobe skóry
@elena-mary: a k0biety na całym świecie to kochają kogokolwiek oprócz siebie? i są niby kimś lepszym, aby wyzywać mężczyzn od odpadów? Dziwie sie tylko że chłopy mają po 50 lat, a dalej są naiwnymi romantykami, którzy wierzą w jakąś mityczną miłość. Naoglądają sie romantycznych gównofilmów i mamy później tragiczne efekty
mityczna miłość ale tylko z 20 lat młodszą azjatką XD
@elena-mary: na filipinach nawet jakby chciał mieć starą babe to zbytnio nie ma żadnych do wyboru, bo wszystkie mają mężów i dzieci(na filipinach nie ma czegos takiego jak rozwody)
#ucieczkadoraju #damiandrazek #filipiny #azja #przegryw #ucieczkanafilipiny #patoyoutuberzy #youtube #raportzpanstwasrodka Damian Drążek chyba na serio już sie skończył. Długo był sam, aż w końcu znalazł sobie, aby samotną madke Pomimo stosowania clickbaitów to oglądalność szoruje po dnie a w komentarzach sam tylko hejt. Coraz bardziej nachalne reklamy. Kiedyś sie ciągle chwalił biznesami, a teraz to nawet nie wiadomo z czego
#wirusykomputerowe #wirus #antywirus #pytanie #komputery Od paru dni aplikacja icarus.exe próbuje dokonać nieautoryzowanych zmian w pamięci na dysku C, a systemowy antywirus to blokuje. Na necie piszą że to jakaś aplikacja z AVAST i nie ma co sie tym przejmować, tyle że ja nie mam AVASTA!
Kambożule ze swoimi biznesami robią to samo co Drążek z kolejnymi boyfrendkami, cały czas jadą na tym samym patencie i myślą że kiedyś się uda:) #raportzpanstwasrodka #ucieczkadoraju
Z jednej strony tak, z drugiej no nie wydaje się mi, żeby Drążek był najlepszym co w życiu spotkało tą dziewczynę. Będąc na jej miejscu wiedząc to co wiem o Damianie wolałbym nadal być samotną matką, zwłaszcza że i dotąd żyło się jej znośnie i pewnie nadal żyłoby (zwłaszcza porównując do slumsów Aiko). No a Damian nie dość, że 2 razy starszy od niej to biedny, wspomagany nadal przez rodziców w utrzymaniu
Marzę o kobiecie od 2013 roku.
Męskie życie jest nic nie warte.
Codziennie żałuje że urodziłem sie facetem.
Nie pamiętam hasła do GG i gdy wysłałem prośbę o reset hasła to już na poczte mi nie wysłali.
Czy gadu gadu jeszcze żyje?