Ktoś poleci jakieś gry strategiczne "jak dawniej"? Rzygam cukierkową grafiką, modelami 3D, dYNaMIcZnĄ KAMeRą, 4X czy podajmowaniem "moralnie konfliktujących decyzji" i RNG, które mi w dowolnej chwili skończy rozgrywkę oraz gniotami nastawionymi tylko na multiplayera.

Strategie RTS ew. jakiś city builder ale z elementami walki i koniecznie z jakąś historią/kampanią a nie tylko sandbox.

"Niestety" Zeusy, Faraony, Cezary itp. mam już ograne do bólu. Tak samo serie Red Alert/Tiberian Sun. AoE2 podobnie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ktoś kupował na Alibaba? Mam do kupienia jedną maszynę do laminacji za 2000 zł.

Sprzedawca na Alibaba upiera się, że zapłacę wyłącznie 2000zł bez VAT i opłaty celnej, bo Sprzedawca "korzysta z transportu, który jest tax-free" i upiera się, że VAT mam już wliczony w cenę.

Our cargo pay the tax when it reached EU and client just need to wait at home

Nigdzie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JohnTravoltta: nie mam pojęcia, wiem tylko że takie opcje są bo kiedyś sam coś chciałem brać i szukałem o tym info, a ile się płaci dokładnie to nie wiem bo ostatecznie nic nie wziąłem
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Siateczkasrodplazmatyczna lisica nie nadaje się do cięcia nieregularnych kształtów tylko do pracy zgubnej. Uchwy lisicy nie jest sztywny - brzeszczot ma luzy jak popularna Julka z osiedla. Poza tym nie mają prowadnicy. Lisica jest fajna do demolki np. wyciąć futrynę lub katalizator lub na działkę albo przyciąć rurkę.
Do wyrzynarek masz całą gamę brzeszczotów, prowadnic i akcesoriów. Jej robota może być bardziej precyzyjna w zależności od akcesoriów.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ma ktoś pomysł jak bezpiecznie podnieść samochód żeby pod niego wejść? Myślałem o podniesieniu zwykłym lewarkiem i podsunięciu koła zapasowego pod opone i postawieniu samochodu na kole zapasowym, ale zwykły lewarek nie jest chyba tak wysoki. Jak miałem poprzedni samochód to wystarczyło pod niego postawić podporki warsztatowe, ale w nowym nie da się tego zrobić bo tylna belka ma jakąś osłonę pod spodem i podporki nie pasują do progów.

#pytanie
Anonim5 - Ma ktoś pomysł jak bezpiecznie podnieść samochód żeby pod niego wejść? Myśl...

źródło: temp_file2081244608683009367

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Anonim5: ja rozumiem, tylko to koło utrzymuje ten samochód naciskane w pionie, a "koło" to bardzo wytrzymała na taki nacisk konstrukcja, jak obciążysz środek felgi na płasko, to nie dałbym głowy że się nie odkształci.
  • Odpowiedz
Pół roku temu dostałem od T-Mobile kod na półroczna subskrypcję wolt+. Teraz się kończy, ale T-Mobile wysłał mi nowy kod na 12 miesięcy subskrypcji. Jak próbuję go użyć to dostaje info, o tym, że moja 6 miesięczna subskrypcja wygasa za 5 dni. A gdzie mam użyć kod na12 miesięcy? Działa to w ogóle dla starych kont, czy po prostu muszę założyć nowe?

#tmobile #wolt #magnetamoments #
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach