Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@AmarenoMORENO_00: damski przegryw nie istnieje w naturze, istnieją tylko femcelki z wyboru. Dla baby "przegryw" to niemożność łatwego wskoczenia na śmigło czada.
- 0
Ktoś wie gdzie w Warszawie można w miarę tanio i blisko pałacu zaparkować?
#warszawa #pytaniedoeksperta #pytanie
#warszawa #pytaniedoeksperta #pytanie
źródło: temp_file4963120045545468218
Pobierz@Anonim5: ostatnio otworzyli nowy parking podziemny
https://um.warszawa.pl/-/otwarcie-parkingu-na-placu-powstancow-warszawy
Kierowcy zapłacą 7,50 zł za godzinę. parkowania, 65 zł za postój powyżej 8 godzin w godzinach 8:00-19:00 oraz 90 zł za postój 24-godzinny – wyjaśnia Marcin Kłopotowski, członek zarządu IMMO Park Warszawa.
https://um.warszawa.pl/-/otwarcie-parkingu-na-placu-powstancow-warszawy
@Anonim5: Można też olać pakowanie się samochodem do centrum, stanąć gdziekolwiek poza strefą na linii M1 albo SKM czy tramwaju i podjechać kilka stacji.
Z czego korzystacie? Od kilku miesięcy próbuje się zmusić do Premiere Pro, ale mnie strasznie odrzuca i preferuje dużo bardziej Final Cut Pro.
#pytanie #montazfilmow #premierepro #finalcut
#pytanie #montazfilmow #premierepro #finalcut
Davinci Resolve Studio.
@tojapaweu Vegas
Planuje spróbować przy wykończeniówce i jestem ciekaw jak to wygląda w rzeczywistości.
#pytanie #wykonczenia #budownictwo #ankieta
#pytanie #wykonczenia #budownictwo #ankieta
Ile godzin dziennie pracujecie przy wykończeniówce?
- 8h 22.2% (4)
- 9h 5.6% (1)
- 10h 22.2% (4)
- 10-12h 50.0% (9)
@Karambas1111 0
@Karambas1111: u mnie każdy kto robił to szanował czas 8 godzin i out w tym przerwa
czasem tylko cisnęli dłużej ostatniego dnia albo dzień przed jak coś musieli zrobić żeby im robota nie stanęła
czasem tylko cisnęli dłużej ostatniego dnia albo dzień przed jak coś musieli zrobić żeby im robota nie stanęła
#pytanie #okulary #pytaniedoeksperta
Gdzie warto w necie zerknąć na okulary jeżeli chce trochę przycebulic na nich?
(za jakieś pół roku będę po korekcie jak dobrze pojdzie)
Gdzie warto w necie zerknąć na okulary jeżeli chce trochę przycebulic na nich?
(za jakieś pół roku będę po korekcie jak dobrze pojdzie)
@bittohardtoexp_lain Ja od dłuższego czasu korzystam z Felmanna. Zawsze szukam jakichś obniżę i promocji. Raz udało mi się okulary do czytania (bez żadnych warstw na soczewkach) kupić za 29 zł.
#twd #walkingdead #thewalkingdead #seriale #pytanie
Serial skończyłem gdzieś pomiędzy 6/7 sezonem, nie pamiętam.
Czy warto go dokończyć? Pamiętam, że robiłem parę podejść i zawsze kończyło się tak że wyłączałem.
Chociaż na filmwmeb te pozostałe sezony dobrze oceniane widzę.
Serial skończyłem gdzieś pomiędzy 6/7 sezonem, nie pamiętam.
Czy warto go dokończyć? Pamiętam, że robiłem parę podejść i zawsze kończyło się tak że wyłączałem.
Chociaż na filmwmeb te pozostałe sezony dobrze oceniane widzę.
@strike_lucky no jest tam jeszcze parę dobrych momentów z szeptaczami, ale ze wspólnotą to już flaki z olejem, jak byłem chory to przeszedłem to, bo nie miałem za bardzo co oglądać i nadal mam w połowie skończony ostatni sezon od 2-3 lat
@strike_lucky: Do 8 sezonu to był dobry serial, ale sezony 9-11 są tak kiepskie że twd całkowicie zatraciło swój klimat
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Anonim5 nie ma szans, tylko na konsolach nowej generacji ps5/series x wyjdzie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Ej wykopki. Czy matki, które wyszydzają swoje dzieci to sadystki czy narcyzki?
#pytanie #toksycznamatka #psychologia #ddd #dda
#pytanie #toksycznamatka #psychologia #ddd #dda
✨️ Praca na dwóch etatach - jak to wygląda? Ⓘ
#praca #pracait #korpo #korposwiat #programowanie #programista15k #programista25k #pytanie
Czy ktokolwiek z Was pracował jednocześnie na dwóch lub więcej etatach będąc na B2B?
Obecnie jestem na B2B i rozważam wzięcie drugiego etatu (dopiero teraz ponieważ do tej pory miałam zakaz konkurencji). W grę wchodzi umowa o pracę i
#praca #pracait #korpo #korposwiat #programowanie #programista15k #programista25k #pytanie
Czy ktokolwiek z Was pracował jednocześnie na dwóch lub więcej etatach będąc na B2B?
Obecnie jestem na B2B i rozważam wzięcie drugiego etatu (dopiero teraz ponieważ do tej pory miałam zakaz konkurencji). W grę wchodzi umowa o pracę i
@mirko_anonim księgowego se weź lepiej do takich tematów zamiast pytać wykopu
Generalnie na UOP masz drugi próg podatkowy, w pełni płatny urlop, wszystkie te socjalowe pierdoły itp nie wiem jak sie to przekłada na b2b ale imo płacisz samą składkę zdrowotna zamiast całego zusu. Reszta typu VAT itp bez zmian.
Generalnie na UOP masz drugi próg podatkowy, w pełni płatny urlop, wszystkie te socjalowe pierdoły itp nie wiem jak sie to przekłada na b2b ale imo płacisz samą składkę zdrowotna zamiast całego zusu. Reszta typu VAT itp bez zmian.
@mirko_anonim: Kumpel pracował tak na UoP + B2B w innej firmie, więc się da, chociaż szczegółów nie znam. Ja osobiście wolę OE na B2B w każdej firmie.
- 0
Jakie aplikacje do blokowania shortsow posiadacie na #android. Ostatnio znalazłem scrollguard ma funkcję blokowania shortsow w aplikacjach oraz bardzo fajna funkcję która po wyznaczonym czasie zatrzymuje przeglądanie aplikacji (blokada na minutę) po czym można wrócić do aplikacji która się przeglądało. Uważam że to bardzo fajna funkcja która skutecznie potrafi wybić z rytmu.
Jedynie czego mi w niej blokuje to blurowanie miniaturek na youtube
#facebook #youtube
Jedynie czego mi w niej blokuje to blurowanie miniaturek na youtube
#facebook #youtube
@HBVST: w revanced pewnie mozna usunac wszystko co z nimi zwiazane
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Ranger: nie mam tak
@kapusta_honk_konk: czyli złodzieje wiedzieli wcześniej co mają wynieść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bo pospolici złodzieje zanim znajdą skarby to muszą trochę pobuszować po domu a to zajmuje czas xD
Bo pospolici złodzieje zanim znajdą skarby to muszą trochę pobuszować po domu a to zajmuje czas xD
- 17
@BananowyKrol jakiś wykopek kiedyś to odpalił na Yt pakietam xD. Ale spadało kilkukrotnie chyba bo bylo zglaszane
@BananowyKrol: nie doceniasz kondensatu wartości bakłażanie, taki maraton usmażyłby Ci torusa między uszami.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Big_Bocchers: Kuzyn się 2 tygodnie temu dostał 1 dzień po wysłaniu CV.
@Enso_ pracując w systemie 24/48 masz ok 10 dyżurów miesięcznie po 22.5 to masz 5400. Za dnia obchód co 2h 15min w nocy co 3h więc spokojnie można się przespać. To bez broni itp
@DziobakPepe: Wielka Hossa Pokoleniowa
@DziobakPepe: rotczajld robił short squeeze
Jest tu ktoś co ogarnia #geoportal ?
Jest jakiś sposób, by generować linki to lokalizacji GPS? Po prostu chce dodać link na mojej stronie, do punktów GPS.
Niby jest "Link to map composition".... to daje link taki:
Jest jakiś sposób, by generować linki to lokalizacji GPS? Po prostu chce dodać link na mojej stronie, do punktów GPS.
Niby jest "Link to map composition".... to daje link taki:
[https://mapy.geoportal.gov.pl/imap/Imgp_2.html?locale=en&gui=new&sessionID=3BA898EA-1634-4860-BA82-BEB7CC1F9F31](https://mapy.geoportal.gov.pl/imap/Imgp_2.html?locale=en&gui=new&sessionID=3BA898EA-1634-4860-BA82-BEB7CC1F9F31)
źródło: image
Pobierzno to masz to api i doc do niego co linka ci wkleiłem
@new-object: jako komentarz do API - domyślnie korzysta ono z układ 1992 więc w przykładach są współrzędne w tym układzie. Z tego co widziałem można zmienić odwzorowanie.
- 0
@jmuhha: Wyklucz to drugie - za dużo problemów
- 0
- 0
@Manaka: do twojej :3
- 1





































#medycyna #lekarz #okulista #optyka #optyk #pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta
źródło: flat,750x,075,f-pad,750x1000,f8f8f8
Pobierzpoza tym trudno o badanie wzroku przez internet, wiec to troche bez sensu ( ͡° ͜ʖ ͡°)