Witam!
Widzę, że jest znalezisko poświęcone mojemu byłemu przełożonemu.
https://wykop.pl/link/7413681/syn-ordynatora-zszywal-pacjentow-bulwersujacy-wyrok-sadu
Dodam tylko tyle, że sprawa w artykule to wierzchołek góry lodowej. Ten człowiek jest obecnie dyrektorem ds. lecznictwa w szpitalu, z którego wcześniej go wyrzucili. I że to rozmowa z nim "zainspirowała" mnie do znalezienia innej pracy.
Sytuacja w szpitalu obecnie wygląda tak, że poza mną odeszło jeszcze co najmniej pięciu lekarzy w tym jedna Ukrainka, radiologia się całkiem posypała, a ja























@pieknylowca: chłopie, w tym szpitalu to gołębie latają po bloku operacyjnym, a grzyb ze ścian wstaje i wychodzi drzwiami. Wszędzie brud i 60-letni smród. Ja tam się koledze nie dziwię xD
@Vaerlin: a to tylko niektóre z plusów