jeden z lepszych szpitali w Polsce


@pieknylowca: chłopie, w tym szpitalu to gołębie latają po bloku operacyjnym, a grzyb ze ścian wstaje i wychodzi drzwiami. Wszędzie brud i 60-letni smród. Ja tam się koledze nie dziwię xD
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Witam!
Widzę, że jest znalezisko poświęcone mojemu byłemu przełożonemu.
https://wykop.pl/link/7413681/syn-ordynatora-zszywal-pacjentow-bulwersujacy-wyrok-sadu
Dodam tylko tyle, że sprawa w artykule to wierzchołek góry lodowej. Ten człowiek jest obecnie dyrektorem ds. lecznictwa w szpitalu, z którego wcześniej go wyrzucili. I że to rozmowa z nim "zainspirowała" mnie do znalezienia innej pracy.
Sytuacja w szpitalu obecnie wygląda tak, że poza mną odeszło jeszcze co najmniej pięciu lekarzy w tym jedna Ukrainka, radiologia się całkiem posypała, a ja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OSTRZEGAM BRZYDKIE ZDJECIA JESLI KOGOS TRIGGERUJĄ JAKIES DERMATOLOGICZNE SPRAWY

Matkę coś u-----o trzy dni temu jak była na działce (skraj lasu, jeziorko obok, dużo różnego gówna może fruwać). Z tym, że w ogóle nawet nie poczuła tego ugryzienia - z początku wyglądało to jak mały krwiak albo pieprzyk (dzień 1 w komentarzach) i przez pierwszą dobę nie budziło niepokoju, ale wczoraj rano noga spuchła fest i cały ten punkt ugryzienia się rozlał
Kremufka2137 - OSTRZEGAM BRZYDKIE ZDJECIA JESLI KOGOS TRIGGERUJĄ JAKIES DERMATOLOGICZ...

źródło: temp_file2707399733357066237

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kremufka2137: meszka, mialem tak samo dwa lata temu, tyle ze na rece, wewnetrzna czesc przedramienia. Jezdzilem sobie kosiarka kolo krzewow, wydawalo mi sie, ze sie nadzialem na jakis badyl. Lekkie zaczerwienienie, kropla krwi. Caly dzien nic. Po nocy obudzilem sie wlasnie z takim czrwonym plackiem i jakby mi ktos reke napompowal. Jak mowisz wapno, ale zamiast fenistilu masc na gojenie ran. Po kilku dniach zeszlo, nie pamietam, cos kolo 4.
  • Odpowiedz
@njdnsjdnjs: 6 lat wkuwania po 1000 stron z każdego przedmiotu robi swoje. Dodając speckę. Wychodzi na to, że ich mózg ma przyswajać, nie pracować. Później zarabiają $$$ konkretne to też nie muszą myśleć, bo młody lekarz po roku pracy intensywnej bierze kredyt na własne M3 i kupuję Focusa z salonu. W innych dziedzinach tak nie masz. Młody adwokat czasem w butach memphis zasuwa, bo nie ma na lepsze, a tu
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw może coś być bo ja nigdy nie choruje, a teraz mnie złapało z przemęczenia i pewnie z przeciągów.. No nic. Piję herbatke z miodem i cytryną, odpoczywam i biorę ten antybiotyk.
  • Odpowiedz
Co z tego, że próbuję dbać o higienę snu, kłaść się wcześniej skoro i tak rano nie potrafię normalnie wstać () położyłam się dziś o 22 jakoś, wstałam przed chwilą, o 10:10, wcześniej nie dałam rady, a i tak jestem zmęczona i chce mi się spać.
Jakie badania poza tarczycą i wit. D3 mogę zrobić? Bo już p-------a idzie dostać, nawet medikinet nie pomaga.
Dzieje się to od
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@sberatel w sumie teraz sobie myślę czy to nie przez to, że w domu mam ciemno. Mam sypialnie bez dostępu do słońca więc organizm odwala. Teraz jak sobie przypominam to w domu rodzinnym wstawałam wyspana i o normalnych porach, ale miałam pokój z wielkimi oknami z każdej strony i wstawałam tak razem z nim
Zobaczę czy może jakieś budziki słoneczne nie byłyby dla mnie rozwiązaniem, ale wydaje mi się to jakieś
  • Odpowiedz
Cześć

Oddaje dzisiaj krew i mocz do badania.
Wynik którego oczekuję musi mnie dyskwalifikować.. do wszystkiego, szczególnie bycia ojcem.
Jest godz. 10, o 18 jest godzina zero.
Proszę o podpowiedzi, czego należy się nażreć, żeby przekroczyć znacznie normy stężeń "czegoś" w oddawanych płynach.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Jakis_Leszek właśnie sam wyżej to zasugerowałem że te problemy z funkcjami poznawczymi czy myśleniem mogą być spowodowane niewyspaniem się, brakiem energii i brakiem chęci, powiem ci że żyję na tym świecie 22 lata i widzę po sobie że jest inaczej, dlatego lampka w głowie mi się zapaliła, mam porównanie jak teraz przyswajam wiedzę czy myślę a jak ją przyswajałem jeszcze do nie dawna, wiesz też zacząłem łączyć kropki z racji że
  • Odpowiedz
  • 2
@Jakis_Leszek powiem ci co do tego problemu w głowie - jak ja się wybudzam to staje się bardzo rozdrażniony, na ogół jestem bardzo spokojny ale nic mnie tak nie irytuje jak te budzenie się bo później tylko się wiercę się na prawo i lewo jakbym miał owsiki jak już wyżej napisałem, potem się pocę i jestem jeszcze mokry więc z minuty na minuty szanse na zaśnięcie maleją bo się niepotrzebnie nakręcam,
  • Odpowiedz
1. Czy różni się tomografia od rezonansu w diagnostyce układu pokarmowego (prócz braku promieniowania i ceny wyższej o 50%) pod względem rzetelności i wykrywania patologii?
2. Dlaczego w diagnostyce wyrostka robaczkowego poleca się tomograf a nie rezonans?
3. Czy pacjent z silnymi bólami w okolicach miednicy i podbrzusza oraz w okolicy wyrostka robaczkowego ale BEZ GORĄCZEK i odchyłów w morfologii ma szanse na przyjęcie do szpitala i tomograf?
4. Czy zawsze przed operacją robaczka
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DeringeR rezonansu nie mozna zrobić każdemu, rozrusznik, pompa insulinowa, nawet implan ślimakowy wykluczają.
2. Mniej więcej jak wyżej bo prościej
3. Ma, bo gorączka czy jej brak nie zawsze determinuje wyrostek
4. Nie zawsze bo można stwierdzić bez
5. Zawsze warto zbadać każdy obszar zwiazany z dolegliwościami chyba, że są przesłanki które to przesłaniają
6. Oczywiscie, że może pokazać coś innego, ale to wcale nie znaczy, że pokaże.
Medycyna pomimo twierdzeń
  • Odpowiedz
1. Czy różni się tomografia od rezonansu w diagnostyce układu pokarmowego (prócz braku promieniowania i ceny wyższej o 50%) pod względem rzetelności i wykrywania patologii?

2. Dlaczego w diagnostyce wyrostka robaczkowego poleca się tomograf a nie rezonans?

3. Czy pacjent z silnymi bólami w okolicach miednicy i podbrzusza oraz w okolicy wyrostka robaczkowego ale BEZ GORĄCZEK i odchyłów w morfologii ma szanse na przyjęcie do szpitala i tomograf?

4. Czy zawsze przed operacją robaczka robi
  • Odpowiedz
Kolega z roku ledwo po stażu nie zauważył w dokumentacji, że pacjent ma uczulenie na lek i podał mu go, a ten zmarł. Typ całe studia najlepsze oceny,koła naukowe, wyjazdy, konferencje, a teraz p--------e życie.
Raczej na pewno trafi do więzienia,bo mniej niz roku nie dostanie, pwz odebrane na resztę życia. Sprawa pewnie będzie trwała latami i jak się wyjaśni to on będzie przed 40stką. Jak wyjdzie nawet po 2 albo 3
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gracilis: Jesteś pewien że odbiorą mu PWZ dożywotnio? tutaj podobna sytuacja z 2016r. i wyrok zupełnie inny, coś się pozmieniało w ciągu tych paru lat ?

2-letni zakaz wykonywania zawodu, 10 tys. zł grzywny i 10 tys. zł odszkodowania dla najbliższych zmarłej legionowianki

Artykuł
  • Odpowiedz