Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko202
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
DrGreen_2
DrGreen_2
Profil firmowy

DrGreen_2

Dołączył 4 lata i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 10757
  • Znaleziska 2881
  • Mikroblog 7876
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 25
ktostam7
ktostam7
23.06.2026, 16:55:52
  • 2
Ale sa podobni

#uk #londyn
ktostam7 - Ale sa podobni

#uk #londyn

źródło: iii

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrGreen_2
DrGreen_2
DrGreen_2 przedwczoraj, 11:35:23 via Wykop
  • 0
@Wykopciuszek86: a opowiedz mi co takiego zlego zrobil obecnie Stramer i w czym tak zly jest ten drugi? I co takiego zlego ogolnie robi Labour i moze tez napisz co dobre zrobil - tylko nie pisz ogolnikowo tylko konkrety
  • Odpowiedz
DrGreen_2
DrGreen_2
DrGreen_2 przedwczoraj, 12:22:43 via Wykop
  • 0
to ze wiedzial o molestowaniu dzieci od 10 lat i nic nie zrobil


@fiutozord: dowody ze Stramer wiedzial i tuszowal?

ze wsadza ludzi do pierdla za
  • Odpowiedz
DrGreen_2
DrGreen_2
DrGreen_2 przedwczoraj, 19:39:49 via Wykop
  • 0
Facet miał obietnice wyborcze których nie spełnił.


@Wykopciuszek86: spełnił o wiele więcej, niż złamał, a jeszcze więcej jest w trakcie realizacji. Zobacz sobie tutaj: https://fullfact.org/government-tracker/

A ten drugi kandydat wcale nie wyszedł z kapelusza, tylko siedzi w Labour od lat. Był już kiedyś ministrem zdrowia, wiele razy startował o przywództwo partii, przegrał wcześniej z Corbynem, a jeszcze wcześniej z kimś innym. Potem zrzekł się mandatu poselskiego, żeby zostać burmistrzem Manchesteru, i wygrał
DrGreen_2 - >Facet miał obietnice wyborcze których nie spełnił.

@Wykopciuszek86: spe...

źródło: net

Pobierz
  • Odpowiedz
DrGreen_2
DrGreen_2
DrGreen_2 21 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 0
@Wykopciuszek86: ciężko rozmawiać jak pokazuje Ci fakty i dane a Twoja odpowiedź to nic ważnego nie zrobili. No ręce opadają - zmniejszona migracja net, zmniejszona ilość nielegalnych, poprawa praw pracowniczych, stworzenie państwowej spółki energetycznej na wzór EDF, nacjonalizacja koleji - dużo można wymieniać - to są bardzo dobre ruchy. Opieraj się chłopie na faktach a nie emocjach czy głupoty z social mediów
  • Odpowiedz
DrGreen_2
DrGreen_2
DrGreen_2 21 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
konradpra
konradpra
22.06.2026, 08:53:44
  • 6
#uk #anglia #wielkabrytania

Starmer zrezygnował. To zaraz będzie 6 premier od Brexitu. XD
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrGreen_2
DrGreen_2
DrGreen_2 23.06.2026, 11:37:45 via Wykop
  • 0
@dreadingit: ja to czekam jak premirem zostanie Farage i tak wszystko s-------i i nie dotrzyma obietnic i czy wtedy tez ci wszyscy krzykacze beda chcieli go wyrzucic po roku czy dwoch. Czy wtedy bedzie ale MY teraz naparwiamy i potrzeba 100 lat rzadow aby to odkrecic!

Stramer mial charyzme szczotki od kibla ale to nie byl najgorszy premier! Wciaz zrobi i zaczal sporo dobrych rzeczy!
  • Odpowiedz
DrGreen_2
DrGreen_2
DrGreen_2 przedwczoraj, 13:57:33 via Wykop
  • 0
@dreadingit: Farage musi dojsc do wladzy aby nastapil pewnego rodzaju reset w mysleniu ludzi - wtedy zrozumieja ze populista udajacy work class common sense chlopa nie jest rozwiazaniem. Dopiero pozniej zaczna sie tworzyc bardziej rozsadne partie albo bedziemy sie turalc w tym samym sosie przez kolejne 10-20 lat
  • Odpowiedz

330

Zawrzało po nagraniach z policyjnej interwencji w Anglii. Aresztowani Polacy.

Zawrzało po nagraniach z policyjnej interwencji w Anglii. Aresztowani Polacy.

Za rzucenie puszką Polak ma siedzieć w areszcie 5 miesięcy.

robert-kuzba
z
youtube.com
dodany: przedwczoraj, 11:42:21
  • 56
  • #
    wielkabrytania
  • #
    uk
  • #
    anglia
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
DrGreen_2
DrGreen_2
DrGreen_2 przedwczoraj, 12:25:51 via Wykop
  • -13
@mielonkazdzika: mozna protestowac normlanie bez n-----------a sie z policja, niszczenia publicznego i prywatnego mienia ALE "bohaterzy" chceili lepiej, n------i sie Tyskim i poszli "walczyc" o wolnosc!
motoinzyniere
motoinzyniere
23.06.2026, 16:35:02
  • 8
Wszystko co tu opisuję dzieje się w kraju kwitnącego grzyba czyli #uk Miesiąc temu padła firma dla której pracowałem, więc szukałem roboty. 50 wysłanych CV, 6 rozmów, 2 odrzucone oferty (jedna wymagała 80% czasu w delegacji, druga z Niemiec 1 tydzień tam, 3 tygodnie w domu w UK) - ogólnie rynek jest bardzo słaby. Mnóstwo ogłoszeń to pic na wodę - są bo są, żeby sprawiać wrażenie, że jeszcze ktoś
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrGreen_2
DrGreen_2
DrGreen_2 przedwczoraj, 11:36:43 via Wykop
  • 0
Swoją drogą to jak ktoś jest w podobnej sytuacji, to niech od razu idzie po ten zasiłek, należy się wam, bez względu na zarobki/oszczędności.


@motoinzyniere: zalezy o jakim zasilku mowic UC nie dostaniesz jezeli masz oszczednosci powzyej 16k - a pewnie masz - moglbys dostac jedynie £95.55 tygodniowo z New Style Jobseeker’s Allowance (JSA) czyli okolo £382.20 miesiecznie - tyle pewnie zarabiasz w dzien
  • Odpowiedz
asique
asique
23.06.2026, 08:02:22
  • 4
#uk #council #mieszkaniasocjalne #socjal #londyn
Otóż jakaś babeczka pozywa council (southwark), ponieważ już będąc w domu councilowskim, czeka na większy, a zamiast być wyżej na liście, spada na niższe miejsca.
Babka ma męża i 3 dzieci, które wymagają osobnych pokojów, bo inaczej się biją.
Socjalizm w praktyce.

https://www.mylondon.news/news/south-london-news/southwark-family-take-council-court-34146316
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrGreen_2
DrGreen_2
DrGreen_2 23.06.2026, 11:34:55 via Wykop
  • 0
@adamsowaanon: @asique no wieksze dzieci potrzebuja prywatnosci - to ze kiedys wszyscy pilismy wode z kaluzy i mieszkalismy w piwnicy to nie zanczy ze to dobra opcja.

@asique ostatnio widzialem film gdzie na pochodzie Tommy Robinsona byl chlop co mowil ze jemu sie nalezy wiekszy dom bo ma 3 dzieci i wie ze na jego ulicy jest wolny dom ale go nie dostal bo niby dostali go jacys
  • Odpowiedz
DrGreen_2
DrGreen_2
DrGreen_2 23.06.2026, 13:01:12 via Wykop
  • 0
@asique: generalnie wszedzie jest za malo mieszkan socjalnych bo Malgorzota pozwolila je wykupic a pozniej juz sie ich nie budowalo duzo. A miedzy czasie w glowach wilu ludzi poswtalo nastawienie ze im sie nalezy. No ja mam 1 dziecko i kupilem 3 bed house aby nas wszystkich zmiescic i nie oczekiwalem ze ktos mi da no ale jak widac z kazdej strony lewej czy prawej ludzie oczekuja ze im sie
  • Odpowiedz
DrGreen_2
DrGreen_2
DrGreen_2 23.06.2026, 13:54:17 via Wykop
  • 0
Jeśli ta rodzina wygra proces, to nie tylko council zabierze innej rodzinie i da tej, ale też zapłacą jeszcze koszty procesu (z pieniędzy tych, co płacą council tax, więc mniej na potrzeby ludzi), i jeszcze ludzie się zorientują, że tak można, to będą częściej pozywać council :D


@asique: to jest jak sranie do swojego gniazda
  • Odpowiedz
DrGreen_2
DrGreen_2
DrGreen_2 23.06.2026, 15:01:30 via Wykop
  • 3
nie mają oszczędności


@asique: no wlasnie to jest najgorsze w tym systemie:

Powiedzmy ze masz 2 rodziny, ktore zarabiaja tyle
  • Odpowiedz
DrGreen_2
DrGreen_2
DrGreen_2 przedwczoraj, 09:58:43 via Wykop
  • 0
@asique: watpie aby bylo jakies rozwiazanie takiego systemu bo zawsze musza byc jakies progi finansowe - ale byc moze za pomoca wiekszej inwigilacji ludzi na benefitach polaczonych z systemem AI ktory mialby zadanie analizowac zachowania tych ludzi - od ich wydatkow, nawykow, starania sie na lepsze posady/zarobki i nagardzanie jak rowniez karanie za pewne zachowania! Tylko czy zgodzimy sie na taka kontrole?
  • Odpowiedz
DrGreen_2
DrGreen_2
DrGreen_2 przedwczoraj, 10:22:35 via Wykop
  • 0
@rozsierdzony_klepacz: Z tego co widze to dostaje sie kase do max 15 -27 miesiecy w zaleznosci o wieku (starszy dluzej), od 57% do 75% wcześniejszego wynagrodzenia i max 274 euro dziennie brutto, co daje ponad 8000 euro brutto miesięcznie dla osób o wysokich zarobkach.

Ma to sens bo motywuje Cie aby jednak szukac tej pracy przez rok a nie leciec w c---a przez cale zycie.
Ewidentnie system w UK musi
  • Odpowiedz
matthewonthego
matthewonthego
matthewonthego
21.06.2026, 16:35:37
  • 2
#uk chyba już przesądzone
matthewonthego - #uk chyba już przesądzone

źródło: kLGNg8

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrGreen_2
DrGreen_2
DrGreen_2 22.06.2026, 08:29:15 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
DrGreen_2
DrGreen_2
DrGreen_2 22.06.2026, 10:39:32 via Wykop
  • 0
@dreadingit: so narazie marginalni wiec nie oplaca sie wydawac na nich kasy, szef jest zydem ale takim malo zydowskim.
  • Odpowiedz
DrGreen_2
DrGreen_2
DrGreen_2 22.06.2026, 14:01:19 via Wykop
  • 2
@dreadingit: Reform wezemi kase od kazdego, nie patrzy wtedy na wyznanie czy pochodzenie. Restore i Musk - co tutaj moze zle pojsc? XD

Co do muzumlanow - w Szkocji w weekned jakis swir dziabnal nozem 5 osob - szukal muzumlanow. Nie ma Cobra meeting, w wiadomosciach tylko wspomniane jak zwykly news, nie ma mielenia przez godziny ze jest hejt, nie ma kasy na obrone tych spolecznosci!
  • Odpowiedz
DrGreen_2
DrGreen_2
DrGreen_2 23.06.2026, 11:29:52 via Wykop
  • 0
@matthewonthego: no glupie to bylo nie do konca przemyslane, idea niby dobra wykonanie c-----e - poazywac ryj albo ID firmie z USA z ktorej predzej czy pozniej bedzie jakis wyciek
  • Odpowiedz

567

Brexit po 10 latach - wyniki sondażu

Brexit po 10 latach - wyniki sondażu

Tak to jest, gdy dla swoich interesów wyborczych wmówi się ludziom głupoty, a oni w to wierzą. Ech żeby ludzie byli inteligentniejsi, żyło by się lepiej...

gargantel
z
rmf24.pl
dodany: 21.06.2026, 10:03:16
  • 227
  • #
    uk
  • #
    wielkabrytania
  • #
    brexit
  • #
    ue
  • #
    uniaeuropejska
DrGreen_2
DrGreen_2
DrGreen_2 22.06.2026, 08:22:02 via Wykop
  • 0
@pepedros: Brexit - zamieszanie z premierami Torysow - zaden nie potrafi sie utrzymac dlugo, w pewnym momencie zostaje szefem Brosi Johnson - nadchodzi Covid. Lockdowny i inne cuda - pozniej tan tytan intelektu (ogromny zwolennik Brexitu) wpada na pomysl aby podbic PKB to sciaganie imigrantow - a ze nie moze juz z EU to ciagnie ich z egoztycznych krajow!
DrGreen_2
DrGreen_2
DrGreen_2 22.06.2026, 08:22:54 via Wykop
  • 0
wraca do afryki


@kendziu666: po rodzine i reszte rzeczy
DrGreen_2
DrGreen_2
DrGreen_2 22.06.2026, 08:24:18 via Wykop
  • 2
@Jarl-Varg: a Ty wiesz dalczego Boris to zrobil? Ano po Covidzie, kiedy PKB bylo nisko trzeba bylo je "podbic" - najszybszym i najltwieszym sposobem jest imigracja - nie mogl juz uzyc EU wiec sciagnac ludzi z egzotycznych krajow - ten sam chlop ktory proposowal Brexit i psioczyl na imigracje XD
DrGreen_2
DrGreen_2
DrGreen_2 22.06.2026, 14:02:46 via Wykop
  • 0
@ty_O: po Covidzie byly duze luki jezeli chodzi o wyplenienie wakatow, pozatym wiecej ludzi to wzrost konsumpcji
DrGreen_2
DrGreen_2
DrGreen_2 22.06.2026, 15:57:15 via Wykop
  • 0
@ty_O: nie do konca rozumiesz - PKB wzroslo na papierze po triku Borysa co nie oznacza, ze byl to dobry pomysl - w calym tym procederze widac zaklamanie pewnych ludzi - wczesniej robili kampanie anty imigrancka a pozniej sciagneli rekordowe ilosci!

476

Prawie 40% Polaków ma problem z rozumieniem tekstu. To cichy hamulec gospodarki

Prawie 40% Polaków ma problem z rozumieniem tekstu. To cichy hamulec gospodarki

Polacy wypadli najgorzej w tekstach kompetencji dorosłych wśród wszystkich państw członkowskich OECD.

ObserwatorGospodarczy
z
obserwatorgospodarczy.pl
dodany: 18.06.2026, 08:46:16
  • 223
  • #
    polska
  • #
    nauka
  • #
    ekonomia
DrGreen_2
DrGreen_2
DrGreen_2 19.06.2026, 06:40:23 via Wykop
  • 0
@JanPustostan: wejdź sobie na Socjal Media tam to jest pewnie 90% - przy tym wykop wypada jest inteligencka oaza
smellingodifitsgood
smellingodifitsgood
smellingodifitsgood
18.06.2026, 19:32:38
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrGreen_2
DrGreen_2
DrGreen_2 19.06.2026, 06:33:46 via Wykop
  • 0
@smellingodifitsgood: co to z g---o slop AI? Dlaczego napisane setki tysięcy a nie miliony albo miliardy dzieci?
  • Odpowiedz
smellingodifitsgood
smellingodifitsgood
smellingodifitsgood
18.06.2026, 19:22:32
  • 1
https://www.therapeganginquiry.org/
https://news.sky.com/story/first-batch-of-grooming-gang-cases-returned-to-police-to-reinvestigate-13554588

Czy to już w Polsce?

#uk #policja #news #polska
smellingodifitsgood - https://www.therapeganginquiry.org/
https://news.sky.com/story/...

źródło: file_00000000503471fdbbd81ba58a8c1c59

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrGreen_2
DrGreen_2
DrGreen_2 18.06.2026, 19:55:42 via Wykop
  • 1
@smellingodifitsgood: I te g---o grafiki z chat GPT.

W UK gwalcono i wykorzystywano SETKi tysięcy dzieci? Dlaczego nie miliony?
  • Odpowiedz
rozsierdzony_klepacz
rozsierdzony_klepacz
rozsierdzony_klepacz
18.06.2026, 15:11:21
  • 0
Mirki z UK, na ktora partie glosujecie?

#uk #anglia

Na kogo pojdzie wasz glos:

  • Partia pracy 12.9% (4)
  • Konserwy 12.9% (4)
  • Zieloni 9.7% (3)
  • Libdem 12.9% (4)
  • Reform 32.3% (10)
  • Restore 19.4% (6)

Oddanych głosów: 31

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrGreen_2
DrGreen_2
DrGreen_2 18.06.2026, 16:31:44 via Wykop
  • 4
@rozsierdzony_klepacz: czyli zaglosowalbys na tych ktorzy r-------i ten kraj przez ostatnie 14 lat? To sa Ci przez ktorych nastpial Brexit, to ci ktorzy stworzyli problem z pontoniarzami, Ci ktorzy sprowadzili rekordowa ilosc egoztycznych imigrantow, Ci ktorzy zwolnili 24k policjantow dzieki czemu policja nie pojawia sie przy wielu zgloszeniach, to Ci ktorzy pomogli super bogatym wyciagnac jeszcez wiecej kasy od klasy sredniej i robotniczej, to Ci ktorzy w swoich szeregach w
  • Odpowiedz
DrGreen_2
DrGreen_2
DrGreen_2 18.06.2026, 18:31:12 via Wykop
  • 2
@mamracjewieszotym: jak zwykle masz duzo do powiedzenia i garsc argumentow! - nie bez powodu jestes na czarnej z dopiskiem "Przyglup"

@KedzioRRz problem z jednymi i drugimi czyli Labour czy PO jest taki ze oni nie sa lewicowi ale to sa neo liberalowie (PO bardziej niz Labour) wiec nie chetnie pomoga zwyklemu czlowiekowi - ale poniekad masz racje ze PR najelpsze maja gowno populisci z prawej strony.
  • Odpowiedz
DrGreen_2
DrGreen_2
DrGreen_2 18.06.2026, 19:50:47 via Wykop
  • 2
@rozsierdzony_klepacz: jeżeli oceniasz na podstawie historii lidera to powinieneś wybrać Labour bo Kier ma akurat najlepszą historię.
Pani z Tories to nic ciekawego również.

Osobiście szukam partii która będzie pro zwykły człowiek a nie pro korporacje, Izrael i pro super bogaci. Problemem nie jest imigrant - to jest problem na może 15 miejscu a nie w top 3 a jednak pewne media wykreowały to jako problem nr 1. Aby przypadkiem ludzie się
  • Odpowiedz
asique
asique
18.06.2026, 13:16:51
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrGreen_2
DrGreen_2
DrGreen_2 18.06.2026, 14:52:31 via Wykop
  • 2
@asique: Ale Telegraph to raczej prawicowa gazeta, zawsze wspierali Konserwatystow. No i jedno nie wyklucza drugiego, to ze ujawnij raport nie oznacza ze nie ma powiazan z jaimis neo grupami
  • Odpowiedz
DrGreen_2
DrGreen_2
DrGreen_2 18.06.2026, 16:24:52 via Wykop
  • 0
@asique: no ale Ty twierdzisz ze on nie ma zadnych powiazan bo zamiescil taki raport - to tak jak kolega napisal Hitler lubil zwierzeta i byl wegetarianiem co nie wymazuje jego innych powiazan. Jedno nie wyklucza drugiego. Pan Rupert to nie jest dobry dziadzia co chce milosci i radosci
  • Odpowiedz
DrGreen_2
DrGreen_2
DrGreen_2 18.06.2026, 18:28:26 via Wykop
  • 0
więc trzeba znaleźć jakieś powiązania z neonazistami.


@asique: rzeczywiscie nie twierdzisz!
  • Odpowiedz

2

Mikrodawkowanie psychodelików a efekt placebo

Mikrodawkowanie psychodelików a efekt placebo

Najczęściej cytowane badanie o mikrodawkowaniu (Szigeti i wsp., eLife 2021) było samozaślepione: uczestnicy sami przygotowywali kapsułki tak, że nie wiedzieli, czy biorą substancję czy placebo. Wynik: poprawa samopoczucia była realna.

RR_Woda
z
psychodeliki.pl
dodany: 18.06.2026, 14:56:13
  • 1
  • #
    mikrodawkowanie
  • #
    psychodeliki
  • #
    nauka
  • #
    grzyby
  • #
    lsd
  • #
    ciekawostki
DrGreen_2
DrGreen_2
DrGreen_2 18.06.2026, 16:35:50 via Wykop
  • 0
Osobiscie mikrodawkoanie a raczej middawkowanie dziala na mnie dobrze, ale dawka nie moza byc ani za mala ani za duza. Jak bedzie za malo to nic nie czujesz a jak za duzo to ciezko sie skupic. Najlepiej to robic za pomoca plynnych ekstraktow bo suche grzyby to nigdy nie wiaodmo, gdzie ile tej psylocybiny jest w tym grzybie!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Varin
Varin
17.06.2026, 12:28:06
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrGreen_2
DrGreen_2
DrGreen_2 18.06.2026, 14:57:38 via Wykop
  • 3
@Varin: to sa Ci co "wlaczyli myslenie" i mysla bardzo "niezaleznie" - maja pamiec zlotej rybki nie pamiatajac co sie pisalo i mowilo o Polakach przyjezdzajacych do UK 15-20 lat temu - kryminilaisci, gwalciciele, tumany bez szkoly i kwalifikacji, nieroby co beda ciaganc tylko socjal - to samo sie teraz mowi o innej grupie ludzi a niektorzy dalej tak mowia rowniez o Polakach!
Jak tylko slysze ze Polak popiera w
  • Odpowiedz

574

Anglia: Urzędnicy zakazują symboli narodowych, by 'nie irytować migrantów!

Anglia: Urzędnicy zakazują symboli narodowych, by 'nie irytować migrantów!

Wielka Brytania staje się areną bezprecedensowego sporu o symbole narodowe w trakcie Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Kilka angielskich councili wydało surowy zakaz wieszania flag Anglii na mieniu publicznym, argumentując to względami bezpieczeństwa oraz chęcią zachowania 'spójności społecznej'.

enterprize
z
polemi.co.uk
dodany: 15.06.2026, 21:21:18
  • 91
  • #
    anglia
  • #
    wielkabrytania
  • #
    uk
  • #
    ubogacaniekulturowe
  • #
    lewackalogika
  • #
    polityka
DrGreen_2
DrGreen_2
DrGreen_2 16.06.2026, 07:06:51 via Wykop
  • -5
@Dequstator: swietnie tylko ze ta pani np zrobila dobra robote aby zmiejszyc imigracje leglana i nieleglana i to w ciagu 2 lat. A ten pan ze zdjecia - bialy blondyn wpuscil ponad milion leglanych imigrantow z egoztycznych krajow. Ten sam pan propswoal Brexit!
DrGreen_2 - @Dequstator: swietnie tylko ze ta pani np zrobila dobra robote aby zmiejs...

źródło: _131548309_fcac84bd5f677f234cdd7b0068035aeff883ef04

Pobierz
DrGreen_2
DrGreen_2
DrGreen_2 16.06.2026, 07:10:08 via Wykop
  • 1
@Dequstator: BTW ministrem edukacji jest ta pani a ten chlop co pokazales to przewodniczący rady Ofsted - https://www.gov.uk/government/ministers/secretary-of-state-for-education
DrGreen_2 - @Dequstator: BTW ministrem edukacji jest ta pani a ten chlop co pokazales...

źródło: s465_bridget-phillipson

Pobierz
DrGreen_2
DrGreen_2
DrGreen_2 16.06.2026, 07:11:20 via Wykop
  • 0
@swiadomy_anakolut: no bo chlop oglada tik tok i lyka wszystko jak pelikan - chlop z gory to przewodniczący rady Ofsted a tak kobieta jest ministrem edukacji - biala brytyjka ale c--j z tym bo inaczej narracje sie nie zgadza!

273

Cudzoziemcy w UK stracą mieszkania socjalne? "Rasistowskie i niewłaściwe"

Cudzoziemcy w UK stracą mieszkania socjalne? "Rasistowskie i niewłaściwe"

Nigel Farage powrócił do kontrowersyjnego tematu pozbawienia możliwości korzystania przez cudzoziemców w Wielkiej Brytanii z mieszkań socjalnych. Jak informuje BBC, w kolejce oczekujących na tanie lokum oczekuje obecnie ponad milion brytyjskich gospodarstw domowych.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 15.06.2026, 08:36:27
  • 64
  • #
    wiadomosci
  • #
    swiat
  • #
    wydarzenia
  • #
    nieruchomosci
  • #
    polityka
DrGreen_2
DrGreen_2
DrGreen_2 15.06.2026, 15:20:14 via Wykop
  • 13
Przeciez Farage to p------i wszelakie kocopoly aby zyskac mnie myslacej gawiedzi glosy, imigracja to teraz taki goracy ziemniak wiec chlop tym gra jak moze, c--j z tym ze on ma w dupie pracujacego Johna. Chlop sponsorwany przez miliardera powiazanego z Izraelem, to taki maly i duzo mniej charyzmatyczny Trump. Jak dojdzie do wlazdy do bedzie uzradzal lapanki aby pokazac w TV, miedzy czasie zwykly John bedzie biedniejszy ale przynajmniej super bogaci beda
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

DrGreen_2
DrGreen_2
DrGreen_2 16.06.2026, 07:03:13 via Wykop
  • 1
@UltimateSyntax: co lepsze to ten urban myth to slyszalem jak przyjechalem do UK 20 lat temu. A Nigel postanowil to odswiezyc w tym roku! - to co jak Trump co gadal ze jacys imigranci zjadali psy i koty w jakims stanie - infromacja z d--y ale poszla w eter i czesc ludzi lyknela

770

Kobieta skoczyła na bungee. Zapomnieli przypiąć jej linę

Kobieta skoczyła na bungee. Zapomnieli przypiąć jej linę

Tragedia w brazylijskim stanie São Paulo - nie żyje 21

starnak
z
rmf24.pl
dodany: 14.06.2026, 08:27:09
  • 271
  • #
    brazylia
  • #
    bungee
  • #
    wypadek
DrGreen_2
DrGreen_2
DrGreen_2 15.06.2026, 19:19:13 via Wykop
  • 3
@JaktologinniepoprawnyWTF: Moze to jakies miejsce gdzie jak chcesz sie kogos pozbyc to mu fundujesz "skok z liny"
Jofiel
Jofiel
15.06.2026, 15:26:17
  • 5
Tak się manipuluje społecznością. Kolejny młody Brytyjczyk stracił życie w skutek pchnięcia nożem. 21 lat. I jego zdjęcie by wzbudzać współczucie.

https://ichef.bbci.co.uk/ace/standard/976/cpsprodpb/cade/live/cb1897d0-68b2-11f1-b1db-af71d47507d6.jpg.webp

A tu trochę bardziej aktualne
#uk
Jofiel - Tak się manipuluje społecznością. Kolejny młody Brytyjczyk stracił życie w s...

źródło: 724257075_10240774475435623_6162501483955393471_n

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrGreen_2
DrGreen_2
DrGreen_2 15.06.2026, 15:28:31 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
DrGreen_2
DrGreen_2
DrGreen_2 15.06.2026, 19:15:58 via Wykop
  • 2
@mielonkazdzika: wiem leca w c---a czesto - tak bylo z tym chlopem co zabil te dziewczynki rok temu - wrzucili jego fotke z przed chyba 5-6 lat jak chlop juz byl dorosly
  • Odpowiedz

3

UK: zakaz social mediów dla dzieci poniżej 16 lat

UK: zakaz social mediów dla dzieci poniżej 16 lat

UK zapowiada zakaz korzystania z popularnych platform społecznościowych przez dzieci poniżej 16 lat. Na liście mają znaleźć się m.in. TikTok, YouTube, Snapchat, Instagram, Facebook i X. Rząd tłumaczy decyzję ochroną dzieci przed szkodliwymi treściami, uzależniającymi algorytmami itp

kami888
z
apnews.com
dodany: 15.06.2026, 15:07:30
  • 8
  • #
    uk
DrGreen_2
DrGreen_2
DrGreen_2 15.06.2026, 15:25:20 via Wykop
  • 1
Fantastyczny pomysl! Socjal media to byl/jest jeden wielki eksperyment na ludziach - to Meta i TikTok zniszyczyli cale spoleczestwa, zwieksztli polaryzacje do maximum i psuja glowy malolatem (i nie tylko) - a cale zyski leca do gowno firm z USA.
Najchetniej zakzalbym tego gowna wszedzie bo nie ma z tego zadnego pozytku.
Sam wyrzucilem te gowno aplikacje z mojego telefonu bo lapalem sie na tym ze trace czas aby awanturowac sie z
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

597

Zwolniono 8000 osób w meta, a wczoraj awaria faceooka

Zwolniono 8000 osób w meta, a wczoraj awaria faceooka

Zuckerberg wyraźnie powiedział inwestorom, że ostatnie zwolnienia Meta były spowodowane pilną potrzebą zrównoważenia ogromnych wydatków na sprzęt i badania nad sztuczną inteligencją, a nie bezpośrednim zastąpieniem ludzkich miejsc pracy przez zautomatyzowane algorytmy.

DriveSpace
z
timesofindia.indiatimes.com
dodany: 13.06.2026, 08:57:13
  • 104
  • #
    facebook
  • #
    it
  • #
    praca
  • #
    usa
DrGreen_2
DrGreen_2
DrGreen_2 13.06.2026, 17:55:35 via Wykop
  • 2
@bossssob: jak puszczasz reklamy to mozesz pogadac z czlowiekiem ale zazwyczaj niewiele pomoze
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.12.2024

    Komentator
  • Gadżeciarz
    od 27.02.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 15.09.2022

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 28.02.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking