Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@andrzej-tata-000000: kurde mam tak samo jak Ty wysokie SHGB prolaktyna i estro a endokrynolog powiedział że taka moja natura xd
@andrzej-tata-000000: a weź sobie zrób USG brzucha i jąder. Tak na wszelki wypadek.
- 0
Cześć,
Zrobiłem sobie bardziej obszerne badanie krwi, kilka parametrów mam po za normą:
LVL 28, raczej zdrowy tryb życia, wzrost 180, waga 70 kg, ostatnio trochę stresu było w życiu.
Prolaktyna - powyżej normy -norma laboratoryjna 4.04 - 15.2 - wynik 22,3 ng/m
Progesteron - powyżej normy - Twoja norma 0.1 - 0.2 - wynik 0,32 ng/ml
Zrobiłem sobie bardziej obszerne badanie krwi, kilka parametrów mam po za normą:
LVL 28, raczej zdrowy tryb życia, wzrost 180, waga 70 kg, ostatnio trochę stresu było w życiu.
Prolaktyna - powyżej normy -norma laboratoryjna 4.04 - 15.2 - wynik 22,3 ng/m
Progesteron - powyżej normy - Twoja norma 0.1 - 0.2 - wynik 0,32 ng/ml
@rs15: Jeśli nie masz żadnych dolegliwość nie ma potrzeby dalszej diagnostyki i udania się do lekarza. W sensie jak najbardziej możesz ale każdy normalny lekarz powie Ci to samo, wiec jak trzeba Ci dla świętego spokoju krzyżyka na drogę kogoś w białym kitlu to jasne.
Wyniki są ok, nie wskazują na nic do niepokoju. Szczególnie w kontekście między sobą jaki dałeś.
Słuchaj tylko mnie, ja tu jestem szefem (przy moim
Wyniki są ok, nie wskazują na nic do niepokoju. Szczególnie w kontekście między sobą jaki dałeś.
Słuchaj tylko mnie, ja tu jestem szefem (przy moim
źródło: papiez-podnosi-reke-pozdrawia-jan-pawel-2-cenzopapa
Pobierz✨️ Jak radzić sobie z problemami neurologicznymi? Ⓘ
Mirki, piszę w nietypowej sprawie.
Jestem chory ale nie jest to prośba o wsparcie finansowe. Generalnie od lat borykam się z problemami które manifestują się w obszarze neurologii. Od dziecka miałem nieprawidłowości metaboliczne, nadciśnienie i podniesiony ALT już w podstawówce (co ignorowano), mimo tego, że nie byłem otyły. Od lat też towarzyszyła mi mgła mózgowa i uczucie lewitacji początkiem dnia, potęgowana posiłkami. W wieku 27 lat
Mirki, piszę w nietypowej sprawie.
Jestem chory ale nie jest to prośba o wsparcie finansowe. Generalnie od lat borykam się z problemami które manifestują się w obszarze neurologii. Od dziecka miałem nieprawidłowości metaboliczne, nadciśnienie i podniesiony ALT już w podstawówce (co ignorowano), mimo tego, że nie byłem otyły. Od lat też towarzyszyła mi mgła mózgowa i uczucie lewitacji początkiem dnia, potęgowana posiłkami. W wieku 27 lat
- 2
wyrafinowany-wizjoner-45: A twoja siła fizyczna rośnie, słabnie czy stoi w miejscu?
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
@mirko_anonim: Mogłeś mieć jakiś obiektywny stan pogorszenia zdrowia a potem się nakręcić i reszta objawów przyszła sama. Być może spora część tych objawów to somaty w zaostrzonych zaburzeniach lękowych. Imo koniecznie do wykluczenia tło psychiczne.
- 12
Gdyby nie to, że każda Basia, Helenka, Grażyna, Kasia i Asia chciały koniecznie leczyć swoją NIEDOCZYNNOŚĆ TARCZYCY u endokrynologa, to mielibyśmy wystarczająco endokrynologów. To jest banalna choroba, którą powinien leczyć lekarz POZ, ale nie. Wszyscy muszą iść do endokrynologa, a potem jęki że za mało ich.
#medycyna #lekarski #lekarz #endokrynolog #endokrynologia
#medycyna #lekarski #lekarz #endokrynolog #endokrynologia
@Bipolar-: kołatanie serca od razu do kardiochirurga, drobne operacje nawet chcą u profesora
@Bipolar-: rozwiazanie jest bardzo proste. Leczy rodzinny. Cchesz Grazynko Halinko do zlamanego paznokcia chirurga plastycznego. Prosze bardzo. NFZ za to nie placi, mozesz poleciec sobie nawet z tym first class do Mayo Clinic co nas to obchodzi,.
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 0
@dwieplaze: myślę że to może Goa’uld się zagnieżdżać.
Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
#silownia #mikrokoksy #medycyna #endokrynologia
Od lat jestem leniwy i letargiczny, potrafie sporo spac. Podejrzewalem, ze to niski poziom T, ale wedlug wynikow jest dokladnie w druga strone. 923 ngdl to juz poziom jak na TRT, powinienem miec chyba nadmiar energii. Dobre samopoczucie jest, zero wahan nastroju i jestem uparta menda. Zadnych lekow nie biore, jedynie tryptany na migrene. Zrobie pelen panel, ale moze ktos
Od lat jestem leniwy i letargiczny, potrafie sporo spac. Podejrzewalem, ze to niski poziom T, ale wedlug wynikow jest dokladnie w druga strone. 923 ngdl to juz poziom jak na TRT, powinienem miec chyba nadmiar energii. Dobre samopoczucie jest, zero wahan nastroju i jestem uparta menda. Zadnych lekow nie biore, jedynie tryptany na migrene. Zrobie pelen panel, ale moze ktos
źródło: qwee
Pobierz@Miziobot: no nie bo kulturasi twierdza ze ludzie z duzym poziomem tescia sa dynamiczni i agresywni - g prawda
Cześć,
szukam dobrego lekarza endokrynologa/androloga w Warszawie który specjalizuje się w leczeniu hipogonadyzmu, niskiego poziomu testosteronu itp.
Od lat zmagam się z niskim teściem – wyniki zwykle w okolicach 270–330 ng/dl, LH i FSH też mam w podłodze. Próbowałem podnosić go naturalnie, ale efekty są mizerne – właśnie z okolic 270 do 330 xD co jak na 33 lata jest bardzo słabym wynikiem.
Nigdy
szukam dobrego lekarza endokrynologa/androloga w Warszawie który specjalizuje się w leczeniu hipogonadyzmu, niskiego poziomu testosteronu itp.
Od lat zmagam się z niskim teściem – wyniki zwykle w okolicach 270–330 ng/dl, LH i FSH też mam w podłodze. Próbowałem podnosić go naturalnie, ale efekty są mizerne – właśnie z okolic 270 do 330 xD co jak na 33 lata jest bardzo słabym wynikiem.
Nigdy
Mirki i mirable, proszę o zarekomendowanie legitnego #lekarz #endokrynologia w #gdynia #trojmiasto. Będę bardzo wdzięczny, bo moja lekarka POZ choć jest super, to jest w naszej aglomeracji od niedawna i nie ma rozeznania.
konto usunięte via Wykop
- 0
@RicoElectrico jeśli może być Gdańsk, bo użyłeś też tagu Trójmiasto to osobiście bardzo polecam tę Panią http://www.znanylekarz.pl/maja-slawinska-morawska/endokrynolog/gdansk
Jak zaczynałam się diagnozować endokrynologicznie to byłam u kilku różnych i dopiero ona podeszła do mnie profesjonalnie i skutecznie
Jak zaczynałam się diagnozować endokrynologicznie to byłam u kilku różnych i dopiero ona podeszła do mnie profesjonalnie i skutecznie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Alvarez17: Myslalem, ze przez leki sie pociłes.
@mateuszlolek: przez napięcie nerwowe bardziej. To byl jedyny chyba z pozytywnych aspektów pomijając jeszcze zbicie nadpobudliwości , na tym koniec plusów tych lekow
- 2
Zrobiłem sobie badania teścia i estriadolu. Mówie, na pewno mam niedobór teścia. Niekiedy śpie po 3h dziennie, pracuje siędząco - ciągle przed komputerem. Odżywialem się do tej pory bardzo niezdrowo (batony, chipsy, colka zero, monsterek). Kortyzolu też na pewno dużo.
Wyniki ???
Testosteron ponad norme -> 1062 (Widełki: 240-870)
Estriadol -> 48 (Widełki: <44)
Ciekawe
Wyniki ???
Testosteron ponad norme -> 1062 (Widełki: 240-870)
Estriadol -> 48 (Widełki: <44)
Ciekawe
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@In_thrust_we_trust: startowałem w debiutach w 2018, miałem 4 miejsce w u20, potem problemy zdrowotne przyszły jak chciałem w AMPach u23 wystartować, myślę że pudło by było
- 0
tak sobie myślę że taki endokrynolog to wygryw życia, ogląda wyniki hormonów, zdjęcie usg tarczycy, przepisuje euthyrox i bierze 250 zł za 10 minut wizyty a do tego masz pełny grafik i nigdy nie brakuje ci pacjentów
oczywiście to nie hejt tylko stwierdzenie faktu, zdaję sobie sprawę że dostanie się na medycynę i jej skończenie jest w uj trudne i żeby tak zarabiać trzeba przejść przez ciężki z-------l na studiach
#takaprawda
oczywiście to nie hejt tylko stwierdzenie faktu, zdaję sobie sprawę że dostanie się na medycynę i jej skończenie jest w uj trudne i żeby tak zarabiać trzeba przejść przez ciężki z-------l na studiach
#takaprawda
@Zoyav: zeby zostac endokrynologiem to trzeba miec najwyzszy wynik z lekarskiego egzaminu koncowego (w okolicach pewnie 95-97% a to jest 0,1% zdających), plus do tego publikacje. no i trzeba dostac miejsce w rekrutacji, a tych miejsc jest 10 na cała polske. dlatego niektorzy lekarze po kilka lat probuja sie dostac na to
- 1
internista to po prostu lekarz który przyjmuje w przychodni xd
@KrolSandaczPierwszyRozrzutny: bo tak się kojarzy, z wypisywaniem l4 i antybiotyków na kaszel
7
Popularny lek na tarczycę może mieć związek z zanikiem kości

Szeroko stosowana w leczeniu niedoczynności tarczycy lewotyroksyna może być związana z utratą masy kostnej, dlatego trzeba sprawdzać, czy jej podawanie na pewno jest danej osobie potrzebne wynika z nowych badań.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 1
@PanDanda: a to dziwne, bo WPC zawiera laktozę.
- 1
@tzar1991nam
Tak, ale przy 30g dziennie nie mam rewolucji jelitowych całe szczęście
Tak, ale przy 30g dziennie nie mam rewolucji jelitowych całe szczęście
- 1
Kto poleci jakiegoś endokrynologa na NFZ z okolic śląska?
#endokrynologia #tarczyca #katowice #slask
#endokrynologia #tarczyca #katowice #slask
Mama dostała skierowanie do poradni endokrynologicznej na NFZ. Ktoś poleci jakiegoś lekarza na NFZ w Krakowie? Ewentualnie w jaki sposób można dokonać rejestracji i sprawdzić terminy?
Nigdy nie rejestrowałem siebie ani nikogo na NFZ więc pytam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#krakow #nfz #endokrynologia #endokrynolog #lekarz
Nigdy nie rejestrowałem siebie ani nikogo na NFZ więc pytam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#krakow #nfz #endokrynologia #endokrynolog #lekarz
@Snowflake_: niektórzy to chyba jednak na długie lata się w piwnicy zaszyli ... (✌ ゚ ∀ ゚)☞
#heheszki
#heheszki
źródło: 496f105248bac23d8b1d630b5d5d0a545145fc8cc3a792add7cb952b8973aa81
Pobierz@Snowflake_: szpital uniwersytecki powinien być spoko, ale terminy to pół roku, mozesz sprawdzić tutaj: https://terminyleczenia.nfz.gov.pl/
3
Rekomendacje diagnostyczne i terapeutyczne w interpłciowości

Interpłciowość należy do chorób rzadkich. Ponieważ trafiają do nas dzieci z różnych obszarów Polski, nie jest to wcale mała grupa. Uśredniając, możemy przyjąć, że raz na 45 tys. przypadków rodzi się dziecko z nietypowością w zakresie budowy i/lub funkcji narządów płciowych.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#lekarz, #endokrynologia #mirkokoksy #silownia
Znacie może jakiegoś endokrynologa dobrego prywatnie co by rzucił okiem na wyniki hormonalne? Polećcie kogoś bo internet mi się wydaje fałszywy :D
Znacie może jakiegoś endokrynologa dobrego prywatnie co by rzucił okiem na wyniki hormonalne? Polećcie kogoś bo internet mi się wydaje fałszywy :D
@ImbaJakichMalo: no ja bym nie był tego taki pewny :D Owszem, na znanymlekarzu negatywne opinie można usuwać poprzez zapłacenie hajsu, ale po wykopie nie spodziewałbym się niczego więcej, niż trollowania. Zwłaszcza w tak wrażliwej materii, jak zdrowie.
#testosteron #endokrynologia #androlog #mirkokoksy #mikrokoksy Pytanie. Biore od 4 miesięcy Clomid od endokrynologa żeby mieć wyższy testosteron. Po piwerszych dóch miesiącach z ~390 skoczyło do ~630 przy połowie tabletki raz na tydzień to jest: 25mg. Potem przez następne 2 miesiace kazala brać 25mg co 4 dni. jeszcze nie znam wyników.. ale pytanie moje dotyczy - Czy są tu osoby które wstrzykiwały testosteron
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...



























- niskie libido
- nie satysfakcjonują mnie moje efekty na siłowni
Według mnie testosteron jest za niski, lekarz zaproponował że w przyszłości mogę rozważyć
Klomifen, warto? Z pewnością teść urośnie, ale czy przełoży się to na wyniki siłowe + libido?
źródło: 21899
Pobierz